Перейти до змісту

Робота по контракту - державна служба


volyn_rekruting

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь
On 2/8/2016 at 8:10 AM, volyn_rekruting said:

Повернувся і служу поки що тут. 

Що хотів запитатися :) вже середина лютого як не як... отримали 7000+ грн. за січень ? чи то лише для контрактників плюшки ? знаєте контрактника, який отримав ?

Ну тільки чесно, тут же всі свої.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Соромітник сказано:

Що хотів запитатися :) вже середина лютого як не як... отримали 7000+ грн. за січень ? чи то лише для контрактників плюшки ? знаєте контрактника, який отримав ?

Ну тільки чесно, тут же всі свої.

 

Так, ще в січні... Я знаю контрактника, і не одного... і не тільки контрактника... мобілізовані теж отримали те саме нарівні з мобілізованими...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, Соромітник сказал:

Що хотів запитатися :) вже середина лютого як не як... отримали 7000+ грн. за січень ? чи то лише для контрактників плюшки ? знаєте контрактника, який отримав ?

Ну тільки чесно, тут же всі свої.

 

З січня місяця всі військлвлслужбці получа.ть від 7000 тис

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спецзвання при прийомі на контракт не враховується (мається на увазі, що лише військове звання поновлюється)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, veter сказал:

Спецзвання при прийомі на контракт не враховується (мається на увазі, що лише військове звання поновлюється)?

взагалі можна прирівняти спецзвання з військовим, проходячи переатестацію і щоб потім видав міністр оборони Наказ. дуже тяжка процедура

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Присяга одна і та ж і вислуга однаково іде, служба ще треба подумати в кого важча, а процедура тяжка))) І сміх і гріх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи правда?

 

Цитувати

Илья Беликов Я, конечно, всех комментов не читал, и, может быть кто-то уже писал об этом, но строчки в контракте, причём в новой (!) его редакции гласят:
В разі оголошення особливого стану (типа его щас нет), контракт може бути продовжений на строк, визначений зако
нодавством бла-бла-бла.
Причём я читал старые редакции контрактов, которые ребята подписывали ещё ДО всего этого, там ничего подобного нет. И тем ни менее - уволиться они не могут.
Вот и скажите мне, есть ли мне смысл подписывать контракт на шесть месяцев (да, да. можно на шесть. но не всем), если в нём практически прямо написано "хрен тебе, а не шесть месяцев".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правда, таке і з трирічним контрактом було, просто це ніхто не обговорював

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.02.2016 at 16:52, Zheny@ сказано:

 

Ви якось яро її захищаєте, ніби з кожного, хто прийшов - ви отримаєте бонус до ЗП. Чи приведи 8 призовників і відмажся сам.

та це нетак  Мабуть зрплату того кго застрельть в АТО ділять на всіх  сто ОХОРМЛЯВ ... ЗАГІТУВАВ ..ВІДПРАВИЙ 

А самі пилові миші тілько сибять і думають когоб ще тіда запхнути 

Знаймий втратив роботу . Найшов другу прийшов по справку вони йго загрібли (хоча він небув вармій ще 2004 комісований за станом здоровя атут здоров як віл ) Така тепер політика пхай когось щоб самому втилу сидіти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахуно продовження контрату так було завжди і буде.  Коли Ви стали військовозобовязаним    за Вас вирішують "як довго" і "як саме"  права голусу ніхто не дає. 

Так є зі строковиками, так є з контрактниками  і з усіма іншими. 

 

Ви (до автора) як людина "в темі" краще розкажіть кого беруть зараз і куди, хто потрібні?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, LSD сказано:

На рахуно продовження контрату так було завжди і буде.  Коли Ви стали військовозобовязаним    за Вас вирішують "як довго" і "як саме"  права голусу ніхто не дає. 

Так є зі строковиками, так є з контрактниками  і з усіма іншими. 

військовозобов"язані то цивільні. майже всі чоловіки військовозобов"язані та деякі категорії жінок, навіть ті хто в армії не служив...

а в армії військовослужбовці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Волині контрактників набрали лише 22% від потреби

http://www.volynpost.com/news/64868-na-volyni-kontraktnykiv-nabraly-lyshe-22-vid-potreby

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Cherman сказано:

Цікаво, як з цим зараз справи?

 

А нафіга "криві" чи "сліпі" в Армії? Тим паче зараз! Потрібні виключно здорові фізично і морально, розумні!

І коли усіх здорових і розумних переб'ють, то з дурнями і каліками воювати легко. Можна практично голими руками брати країну!

 

А якщо без сарказму та іронії, то Арміїі не потрібні проблеми.

Тобто, якщо візьмуть, умовно кажучи, епілептика. І його у самий відповідальний момент кине в приступі. І від цього постраждають його колеги? Чи вирішальна атака зірветься чи будь-що, чи не дай Бог помре десь на полігоні чи ще гірше НЕ на полігоні, а в казармі. Це для Армії - ціла купа проблем!

"Куди дивилася медкомісія?"  Купа пояснюючих і рапортів і т.д. Хтось через це може і на лаву підсудних потрапити. Як мінімум втратити звання.

7 годин тому, Cherman сказано:

 ми беремо всіх, навіть тих, кого забракували на строкову службу, тобто сліпих, глухих, кривих.  Тоді нас ще здивувало, що то за така кунсткамера набирається.

Можливо, малося на увазі, що не обов'язково для польових завдань. Можливо в штаб. Ну чи нормативи для таких були б зовсім не такі - не знаю.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Логіка теперішньої військової ситуації: потрібно набрати людей. І крапка. Всі вже давно зрозуміли як там в АТО і що там робиться-вже такого ажіотажу як 1 та 2 хвилі не буде. 

Тепер логіка. Полковніку Пупкіну прийшла бумага з Києва набрати на контракт 1000 чол. Пупкін "грибе мох і булото" сліпих, храмих всіх хто підпишіть контракт. Пообіцяє золоті гори і кисильні берега. Все задачу Пупкін виконав пише відомість - 1000 чол. Норму виконав премію отримав. Пупкін відправив солдат на полігон чи в навчальний центр. Другий полковнік Залупкін отримав 1000 чол. В нього задача на протязі 14 днів (я образно), солдатам розказати, показати військову справу. Все пройшло 14 днів. Зрозумів солдат чи ні Залупкіна не хвилюю. ГОЛОВНЕ  списати скільки солдат з'їв (по паперам солдат харчується не гірше прем'єра), скільки відвідав баню (кожен день зранку і вечері-жарт), і що солдат жив як в Бога за дверима. Залупкін відправляє 1000 чол. на схід в АТО. А дальше хай трава не росте. Пупкін і Залупкін отримали премію, а дійсно бойові командири потім в шоці. Але ж Пупкіна і Залупкіна це не хвилює - премію то отримали.  

12 часа назад, Cherman сказал:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, фігню пишеш. Я не чув щоб хтось з комісії чи керівництва постраждав через призов хворої людини. Помре від тиску, інфаркту чи припадку – напишуть що бухав. Їм срати на людей котрі не несуть гроші.

Але от якщо напише "непридатен", то можуть потім то розслідувати. І було троха випадків коли звільняли і навіть судили після розслідувань бо СБУ "бдило". І за недобор їх теж виіпуть.

То що вибере той упир з комісії ? З власного досвіду скажу що він напише "придатен", навіть коли бачить що діагноз поганий. Ну хіба що призовник чи мобілізований вже зовсім інвалід. Практично всі з ким спілкувався на дообстежені – були туда направлені одним лікарем, який свою роботу робить на совість. Всі інші "лікарі" тупо ставлять "придатен".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Соромітник сказано:

Zheny@, фігню пишеш. Я не чув щоб хтось з комісії чи керівництва постраждав через призов хворої людини.

точно?

А я знаю точно. Наді мною сусід жив -надцять років. Якраз у воєнкоматі працював. Тому, що розвалили на ДПЗ.

Казав, що потім ту комісію (Яка допустила хворого) в армію - іпуууть.

у далеких 90-х я прийшов по першій повістці. Таких дурних було ще чоловік 5-7 (я вже розповідав).  Звертали увагу на всі скарги.

Через що і не служив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні проходив медкомісію теж чув як мужики казали що якусь комісію виїпали і вигнали нафіг за те що понабиради хворих. Тільки чи не про Луцьк ХЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцький об”єдниний міський військовий комісаріат запрошуює бажаючих на військову службу за контрактом! Зарплата від 7200 грн! Соціальні гарантії, повага в суспільстві! Адреса: м.Луцьк, вул.Теремнівська, 85А. Тел. (0332)75-14-31, 066-2495885, 068-4840160.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Луцький ОМВК сказано:

 

Луцький об”єдниний міський військовий комісаріат запрошуює бажаючих на військову службу за контрактом! Зарплата від 7200 грн! Соціальні гарантії, повага в суспільстві! Адреса: м.Луцьк, вул.Теремнівська, 85А. Тел. (0332)75-14-31, 066-2495885, 068-4840160.

 

Ага. А ще безкоштовне харчування, забезпечення одягом, взуттям, амуніцією і т.д... ну давайте, обіцяйте золоті гори... 

Чому не озвучуєте, що від 7200грн - це в основному премії, які виплачуються, якщо місяць прослужений без найменших зальотів? В іншому випадку знімаються виплати... Чому не пишете, що скоріш за все прийдеться жити в болоті, грязі, спати на піддонах і вважати за щастя те, що ще є ті піддони чи якесь старе ліжко і хоч якесь накриття над головою..? Що  прийдеться їсти те, що самі зготуєте і з того, що самі купуватимете чи шукатимете, тому що в армійській кухні готують гірше ніж бабки в селі свиням? Що не буде умов для миття, прання, сушки форми і будете ходити чумазі та вонючі як бомжі??? Що командирам буде на вас і ваші інтереси начхать. Отримання відпустки чи якоїсь елементарної довідки ставатиме проблемою, яка розтягуватиметься тижнями. Що якщо, не дай Бог, захворієте чимось, то на огляд до лікаря потрапите за 5-10 днів після перших симптомів, якщо взагалі потрапите. Що для лікування самі купуватимете ліки, якщо знайдете чим добратися до аптеки чи відділення пошти. Що за втрачені речі вираховуватимуть в десятикратних розмірах від їх вартості... 

Повага в суспільстві...хм... це коли їдеш додому в купе, придбавши повновартісний квиток(угу, пересування по Україні за свої кровні і без знижок), а сусідка наводить кіпіш на весь вагон, тому, що не бажає їхати з солдатом в одному купе і тому що " не для того платила 205грн, чтобы ехать с солдатом"!!!???

Мені також в військоматі казали, що потрібно без десяти днів рік відслужити і все...дембель.... а вже 13 місяць минає і х.з. скільки ще... Не вистачає контрактників, щоб мене замінити, тому строки розтягуються...  Так що ласкаво прошу в ЗСУ!!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, veter сказано:

щось мені ця тема нагадує (десь я подібне вже бачив)...

Той самий дядько чи шо?))))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...