Перейти до змісту

Де ви носите свої смарт-мобіли?


Рекомендовані повідомлення

Нещодавно я почав користуватись смартфоном і відразу почав більш ніж 5" хардового апарата з вагою 240грам.

 

Я звісно може помиляюсь, але навіть тапок поменше не так вже й легко носити в передній кишені джинсів, а тут 150х78х13мм. Я як людина звикша до кнопочників не можу тепер звикнути, що "зателефонувати" тепер це є цілий "ритуал" з перевіркою на влучність і координацію рухів пальців.

 

Те що в мене займало 5-10с зараз 20-30с.

Ну де його носити? Пристьогувати на пояс? Внутрішній карман - не зручно, особливо на морозі, а влітку його немає! Сумку додаткову таскати - навіг треба? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Ukrainec сказал:

Нещодавно я почав користуватись смартфоном і відразу почав більш ніж 5" хардового апарата з вагою 240грам.

 

Я звісно може помиляюсь, але навіть тапок поменше не так вже й легко носити в передній кишені джинсів, а тут 150х78х13мм. Я як людина звикша до кнопочників не можу тепер звикнути, що "зателефонувати" тепер це є цілий "ритуал" з перевіркою на влучність і координацію рухів пальців.

 

Те що в мене займало 5-10с зараз 20-30с.

Ну де його носити? Пристьогувати на пояс? Внутрішній карман - не зручно, особливо на морозі, а влітку його немає! Сумку додаткову таскати - навіг треба?

 

Прийму в дар,позбавши ваших проблем)))

 

Дякувати не потрібно.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, point сказал:

Прийму в дар,позбавши ваших проблем)))

 

Дякувати не потрібно.

 

 

:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо не потрібно "жаднічати" :). Потрібно починати перехід на смарти з меньших розмірів...з екранами 4 дюйма...походити з півроку, привикнути. Я наприклад починав з 4", через рік перейшов зразу на 5", незручно було капєц, через день віддав телефон і замовив в того ж чоловіка 4,7"...Хожу з цим смартом до сіх пір...І 5" вже не кажеться таким великим (є в дочки).

 

ПС. Ношу смарт в любому кармані курток, штанів...Влітку є сумочка-гаманець з карманчиком для смарта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись таскався з SonyEricsson w880 (103*47*9.4 мм), який не був помітним навіть в передній кишені сорочки, пару років назад вирішив спробувати що таке смартфон - купив відносно маленький HTC a310 (3.2",  102,8*57,2*12,9 мм) на другому Андроїді - цей також ще можна таскати в передній кишені джинсів. Телефон морально застарів, але основну і найбільш затребувану функцію - дзвонити - виконує, і чекає поки я надибаю щось не набагато більше, щоб також влазило в кишеню. Пробував смарт дочки - 4,5" - вже завеликий. Тобі, з твоїми 15*7,8 см співчуваю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То де ж ти його носиш?

Бо в мене навіть джинсових передніх кишенях еран 3-чі лопав в кнопочнику, а зараз як?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це залежить від телефона) якщо якій самсунг то одне, якщо ж скляна сонька або моторола, це вже зовсім інше. 
ждинси зовнішній карман парки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От бідота, сир з цвіллю, вино старе, авто без даху, ше й телефон без кнопок... шо робити???

Та нормально воно носиця.... до вього звикаєш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я власне ношу в кармані один смарт 5-ти дюймовий і нокію х2-02 дискомфорту не відчуваю, по можливості кладу в кармани курточки, або маленької сумочки. 

скажу з власного досвіду якщо є смарт і гаманець в якому декілька карточок, візитівок, та ще якісь речі то маленька сумочка просто незамінна річ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, я себе до дроїда змушую, так ще носити піпець немає де.

Кілька днів у внутрішній кишені, кілька в джинсах пробував, ніде не зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Кікстартері є досить цікавий проект з цього приводу, можете почерпнути ідею

https://www.kickstarter.com/projects/thetusk/the-tusk-telephone-utility-support-kit?ref=discovery

 

Я думаю діло в 13мм товщини, а якщо ще чохол є - то тим більше

Мені Nokia 5228 маленький, але досить товстий, було не так комфортно носити як більший по діагоналі смартфон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, TreNeR said:

5,7" в передній кішені джинсів - норм ;)

передня кишеня то де ? ширінка ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 час назад, Ukrainec сказал:

Нещодавно я почав користуватись смартфоном і відразу почав більш ніж 5" хардового апарата з вагою 240грам.

 

Я звісно може помиляюсь, але навіть тапок поменше не так вже й легко носити в передній кишені джинсів, а тут 150х78х13мм. Я як людина звикша до кнопочників не можу тепер звикнути, що "зателефонувати" тепер це є цілий "ритуал" з перевіркою на влучність і координацію рухів пальців.

 

Те що в мене займало 5-10с зараз 20-30с.

Ну де його носити? Пристьогувати на пояс? Внутрішній карман - не зручно, особливо на морозі, а влітку його немає! Сумку додаткову таскати - навіг треба? 

 

по поводу користування - хоч й не перший рік користуюсь смартфонами, але в останніх версіях оте *шоргання* та *піруети* пальцями по екрану, для відповіді, почали кумарити. Хоч і лінивий від природи, але дискомфорт таки заставляє напрягатись. Ситуація вирішуєтся елементарно просто, с допомогою внутрішніх налаштувань настроїв на дзвінки відповідати не *сованням* по екрану, а натисканням на потрібний знак на екрані, все стало на порядок легше й комфортніше, єдине, що для розблокування пасивного телефону треба провести по екрану, але це не є такою проблемою, бо зазвичай нікуди не спішиш, на відміну від моменту, коли треба відповісти на дзвінок

по поводу насіння - з моменту збільшення телефонів до таких діагоналей, вже давно пора забути проносіння телефонів в штанах, в будь якому кармані. Особисто ношу в жилетці , в нагрудному (спеціально навченому :) ) кармані, й взагалі, носити треба будь де, де нема згинання частин тіла, при яких телефон (при таких то розмірах) може пошкодитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MANJAK11 сказал:

а натисканням на потрібний знак на екрані,

 

Що за програму юзаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минуту назад, YouRich сказал:

 

Що за програму юзаєш?

настройки*устройство*Специальные возможности*Режим однократного нажатия* - поставити галочку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, MANJAK11 сказал:

настройки*устройство*Специальные возможности*Режим однократного нажатия* - поставити галочку :)

 

В мене немає такого :(. Андроід 4.4.2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, YouRich сказал:

 

В мене немає такого :(. Андроід 4.4.2

не знаю, може то самсунговська фіча, але я купував телефон теж з 4.4.2, півтора року назад, ще тоді поставив цю функцію, потім оновився *по воздуху* до 5.0 . Може тоді ця функція була в іншому місці, але зараз там де написав, бо спеціально шукав перед тим як написати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, MANJAK11 сказал:

не знаю, може то самсунговська фіча, але я купував телефон теж з 4.4.2, півтора року назад, ще тоді поставив цю функцію, потім оновився *по воздуху* до 5.0 . Може тоді ця функція була в іншому місці, але зараз там де написав, бо спеціально шукав перед тим як написати

То  Самсунговський Тачвіз таке має, голий Андроїд такого не заслужив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...