Перейти до змісту

Де ви носите свої смарт-мобіли?


Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, vaz75 сказано:

То  Самсунговський Тачвіз таке має, голий Андроїд такого не заслужив :)

Не тільки...

В мене теж є, називається функція Gesture Unlock; Система дроїд 5.1 стоїть по замовчуванню. Дозволяє різнми жестами вмикати в залежності, від того що хочете, щоб відкрилося в першу чергу, по замовчуванню є так: жест вверх просто розблоковує, "W" - відкриває файли, "О" - камера, "е" - веб і ще багато чого. Функції можна довільно перепризначати прив"язуючи до програм.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та є мульйон сторонніх, в більшості випадків безкоштовних програм, лончерів де можна натикати - що завгодно, швидкий набір - 1 тапом на іконці потрібного юзера, керування живленням\підсвіткою\бездротовими інтерфейсами, USSD запроси та статистика, і тд.

потрібно просто ставити\налаштовувати і спостерігати, зручно чи нє.

поспівчувати можна задньоприводному ios де все правильно продуманеТМ і кастомізація близька нулю ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в джинсах дійсно проблемно, хоч в мене діагональ 4.3,але з чохлом-батареєю, через що смарт "потовщав" у два рази, і став суттєво важчим

і ще й маю звичку в кишенях завжди тримати всякий дріб"язок як ото дрібні гроші на маршрутку, флешку, маленький розкладний ніж, міні ліхтарик, ключі...

для мене оптимальне рішення це такі штани

там і кишені вільніші і їх більше ))

cargo_m-2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vampirich 

1) в таких штанях буває коли біжиш то клешні з кишенями аж закидує поперед себе.

2) боковою кишенею на стегні є велика загроза різко притулитися телефоном до чогось більш твердого 

 

Зараз думаю над покупкою "molle" кишені на пояс. 

Спойлер

natik.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
В ‎16‎.‎02‎.‎2016 at 23:15, Ukrainec сказал:

То де ж ти його носиш?

Бо в мене навіть джинсових передніх кишенях еран 3-чі лопав в кнопочнику, а зараз як?!

 

велокофта саме те ))))))  ношу без проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Велокофта...

В заднічку? Бо не всі велокофти мають бокові кишені.

 

В позаминулому і минулому кнопочниках по разу в кожному перднє шкльо проламував через кишеню джинсів. Заміна там обходилася кіпійчаною, хоча все одно неприємно було, а от зара крім того що не зручно - просто сцусь так носить, адже ціна питання буде: 50$ і місяць часу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ношу в штанах, все залежить від розміру кишені, чим більша(довша) тим краще. А так із не великою згинатись не зручко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чохол-кобура на пояс. Досить зручно. Навіть на такий розмір можливо знайти. Я для свого замовляв через інтернет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://ru.aliexpress.com/item/D30-Tactical-Molle-Waist-Bags-Waterproof-Men-Outdoor-Sport-Casual-Waist-Pack-nylon-Work-Waist-Bag/32597765915.html  Купив собі таку сумку ,надіюсь до літа до мене добереться.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смарт 4" в чохлі книжечка. Передній карман куртки на зиму. Весна, осінь - так само тільки куртка вітровка. А от літом де вже прийдеться найчастіше в чохлі-кобурі на пояс якщо їжджу велосипедом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PoisonЗараз "Китай" радує, 2-3тижні і замовлення в твоїх руках. я теж до неї приглядаюсь, але товщина 60мм!

Спробую в "Воєнторзі" щось підібрати, колись бачив  mollle підсумки дуже підходящі для телефонів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.02.2016 at 20:38, YouRich сказано:

Що за програму юзаєш?

Як варіант - Air Call-Accept - взагалі можна нічого не натискати 

 

 

по темі - 4,3" ношу в нагрудній кишені сорочки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec  Не з моїм щастям мені все іде 60 днів навідь те ,що відправляють аеропоштою :D. Як приїде можеш сам глянути 60мм мало чи багато,я там три штуки замовив можливо одна піде на продаж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Poison, Питання не по темі - а ви з Китаю напряму в продавців замовляєте, чи через посередників типу aliexpress?

Замовляла довгий час через посередників, там доставка 13-15 уо/кг. Шукаю більш вигідні умови. А скільки платите ви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.02.2016 at 19:13, inna8919com сказано:

Poison, Питання не по темі - а ви з Китаю напряму в продавців замовляєте, чи через посередників типу aliexpress?

Замовляла довгий час через посередників, там доставка 13-15 уо/кг. Шукаю більш вигідні умови. А скільки платите ви?

 

Ви або не в тих продавців. або не в тих посередників замовляєте. алі хоч і посередних, але до доставки замовленого вами товару і вартості такої доставки відношення немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю Samsung Nexus GT-I9250 - 4.65" В бокову кишеню джинсів влазить норм. З більшим вже були-б проблеми. Впринципі, якщо зір дозволяє - 4" цілком достатньо.

Інколи вкидаю у відкриту кишеню сумки, але ненадовго (бо потягнуть). В машині на панелі приладів "липучий коврик" для нього, мегазручно але теж небезпечно, можна забути. Гарнітура BT обов'язково, знімає багато проблем.

 

Цитата

"зателефонувати" тепер це є цілий "ритуал" з перевіркою на влучність і координацію рухів пальців.

 

Ритуал на перевірку влучності пальців - це з "кнопочника" шукати когось в довіднику over 400 абонентів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ношу свій смартфон 4.7" у внутрішньому кармані, але зараз на літо потрібно буде вертатися до колишнього способу носити його на шиї) http://images.ua.prom.st/52762614_w640_h2048_sku2341026.jpg?PIMAGE_ID=52762614

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ношу в кармані, певно, самого найбільшого на сьогодні (айфон6+), іноді в іншому кармані ношу ще й другого... коли дружина вдягає сукню і не бере з собою свій "бардачок" (сумочку)... у неї смарт теж не менший - Самсунг с 6 едж плюс... другий телефон дійсно "харить", а з одним цілком нормально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...