Перейти до змісту

Китайський Новий Рік на Бордовці 2016!


ChiSanta

Рекомендовані повідомлення

Хо-хо-хо, мої бордятка, любі хлопчики й дівчатка )

 

Як ви всі вже мабуть знаєте, на завершення зими нас чекає велике свято! А до гарного свята мають бути подарунки. Свято ж робимо ми самі для себе, то й подарунки теж даруватимемо один одному, але хто та кому? Ось тут допоможу вам я, ChiSanta, тобто Китайський анонімний Санта )

 

Ветерани ще не забули як це робиться, а для новоприбульців розповім. Бажаючі отримати та подарувати щось приємне на згадку про цьогорічну Бордовку мають написати мені приватного листа та зачекати підтвердження. В умовний день ікс, за тиждень-півтора до свята, вумний комп'ютер підкаже мені, хто та кому готуватиме подарунка, про що я також повідомлю кожному учаснику приватним листом. Хоча це є гра та розвага, але прошу від учасників серйозного відношення, щоб уникнути суму та розчарування у відповідальний момент.

 

Що саме дарувати? Це залишається суто на розсуд дарителя та теоретично не має обмежень. Головне, щоб радісно, приємно та від щирого серця! Безпосередньо перед святкуванням всі подарунки ми складемо до мого великого мішка, отож про свого справжнього Санту отримувач може тільки здогадуватися.

 

Якщо в когось є запитання, прошу їх надсилати в цю тему. Дякую за увагу та прошу долучатися до дійства!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В цей неймовірно сонячний день в дідуся поламався холодильник з віскі, а тому настрій так собі… Тож нагадую, всім хто не хоче потім купувати подарунки в Єврейського Діда Мороза, записуйтеся краще до мене, лагідного Кітайського Санти )

 

П'ятниця цього тижня – умовний день ікс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часу залишилось дуже мало! Великий Новорічний Комп'ютер вже почав свою роботу ) Всі бажаючи прийняти участь – очікуйте на приватне повідомлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую Шко... еммм ЧіСанті і таємному помічникові за подарунок (фото не оригінальне, оскільки подарунок було оприходувано і знищено на місці):

4589_original.jpg

Також дякую silfida за персональний подарунок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, vaz75 сказано:

Дякую Шко... еммм ЧіСанті і таємному помічникові за подарунок (фото не оригінальне, оскільки подарунок було оприходувано і знищено на місці):

Також дякую silfida за персональний подарунок.

Рости великий ;)

Так як все вирішувалось в останні дні, я не встигла взяти участь у феєрії подарунків. Враховуючи, що Ви так щедро розділили свій подарунок, прийшлось реабілітовуватися. Добре, що захопила з собою пару презентів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я свій подарунок забув в кораблику, про що, чесно кажучи, навіть не жалкую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мій помічник Санти був настільки ЛАСКАвий що ЛАСКАво прикріпив до подарунка QRкод .  За що йому ЛАСКАво дякую! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мій Санта мені нічого не приніс :(

От і думаю - де ж це я настільки погано себе поводив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Yarchik сказано:

А мій Санта мені нічого не приніс :(

От і думаю - де ж це я настільки погано себе поводив?

А чому такий сумний смайлик??? Ти хочеш сказати, що вислів "завжди приємніше дарувати подарунки, ніж їх отримувати" не про тебе?:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, а мій Санта стільки праці вклав у подарунок! Не перестаю захоплюватись його креативністю! 
Кожна деталь була продумана, ще вдома порозглядала і посміялась. Дякую! :g15:
Якістю poltorashki посмкувала більшість на бордівці )))

20160226193527.jpg

20160226193747.jpg

20160226193509.jpg

20160226202635.jpg

20160226195222.jpg

cv8grXNWYl9CXTA1MRtBhjU8Fr0JTWcBmXdFjLwR

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oksana04 сказано:

А чому такий сумний смайлик??? Ти хочеш сказати, що вислів "завжди приємніше дарувати подарунки, ніж їх отримувати" не про тебе?:blink:

Звісно, що про мене!

Але уяви, як мені прикро за когось, хто позбавився приємності зробити подарунок мені! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певне, щоб такої прикрості не трапилось потрібно до Нового року готуватись з літа. 

Продумати сценарій, розважальну програму, вибрати ведучих, обговорити меню

і відкладати по пару гривень кожен місяць на гулянку ^_^:0082:

  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, silfida сказано:

Певне, щоб такої прикрості не трапилось потрібно до Нового року готуватись з літа. 

 

Тут народ за тиждень до... не міг оприділитись "бути чи не бути", а Ви про літо)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дід Санта дякує всім за участь та допомогу! але ж сталася халепа з одним чемним хлопчиком, що залишився без подарунка (  хоча насправді, подарунок був і є – Санту ельфі підпоїли та клунок за пічку закотивсь… але олені вже запряжоні й летять до Ярчика з надзвичайною швидкістю )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...