Перейти до змісту

Що краще - захисна плівка чи скло?


Гість Selbeor

Рекомендовані повідомлення

Постало питання, що краще клеїти на екран смартфона, захисну плівку чи захисне скло? Хто вже клеїв скло, які враження, плюси, мінуси?

Що краще з практичної точки зору?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, Selbeor сказал:

Що краще з практичної точки зору?

Практику час покаже але наклеїв скло і дуже задоволений!!! Ціна - да дорожче але і захисту більше все ж скло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як на рахунок захисту, але в експлуатації хороше скло краще. Зі склом зображення на екрані виглядає краще ніж з плівкою, пальці по склі ковзають теж краще, подряпати скло значно важче ніж плівку, хороше скло зазвичай ще має олеофобне покриття. Скло набагато легше самому наклеїти без дефектів ніж плівку.

Із мінусів: якщо в телефоні є механічна кнопка, як на мейзу чи самсунгу, то навіть попри малу товщину скла, ця кнопка стає втопленою, і наявність скла відчувається, хоча це діло привички.

Ну і в мене на мейзу м2, зі склом впала чутливість сенсору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скло, навіть нема що рівняти з плівкою. Після того як наклеїли скло, навіть не дивлюсь на варіант плівки, не кажучи що один раз воно вже спасло телефон. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скло міцніше, можна зняти і переклеїти, якщо зразу невдало наклеїв, погоджуюсь з Lisovic , якщо телефон з механічною кнопкою, то кнопка трохи втоплена.

 Якщо купувати на ринку, то дорого, на нокію XL купував за 140 грн,  для Самсунга 8262 купував на Аукро за 75 грн + 10 грн доставка, продавець зі Львова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де можна затаритись склом ? І як його підбирають по моделі чи воно універсальне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скло підбирають по моделі. Його вже так не виріжеш, як плівку.

На телефони з апаратною кнопкою є скельця, де в комплекті на кнопка також клеїться маленьке скельце. Тоді клацати зручніше.

І пам'ятайте, що скло не панацея. Ще багато що залежить від везіння.

Телефон майже новий. Пряжка ремня невдало приземлилась. Дисплей не пережив ((

P1011158.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скло краще виглядає, майже не дряпається, легко витирається. Але, нажаль, тріскає і відстає по кутках на тонких смартфонах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Poison сказал:

Де можна затаритись склом

Собі купував у Порті на першому поверсі, якраз нове, олеофобне завезли за 199 грн. але якість суперова!!! На кожну модель своє скло зі своїми вирізами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки скло. Плівка - викинуті гроші на вітер. Раджу Nillkin або Mocolo. Дорого але якісно.

P.S Десь бачив писали, що скло міняє кольоропередачу дисплею, ще такої фігні я не чув :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, ForZa сказал:

Собі купував у Порті на першому поверсі, якраз нове, олеофобне завезли за 199 грн. але якість суперова!!! На кожну модель своє скло зі своїми вирізами.

 

Де саме на першому поверсі? Цікаво, чи на Jiayu G4 є в природі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Соні арк С була заводська плівка, термін користування 3.5 роки, так з нею й новий власник користуєтся далі. В теперішньому (Галаксі Ноте 3) взагалі нічого не клеїв, по ГоріллаГлас3 , термін користування 1.5 роки, спеціально взяв протер щойно :) , стан ідеальний , тому імхую, найкраще те що з заводу, якщо є така можливість. Ще колись на Тошибі була плівка наклеєна, з часом то все перетворюєтся на *жалкоє зрєліщє*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо телефон в чохлі, то можна і плівку. Але я би радив все ж таки скло. Тільки треба гарно пошукати, де дешевший варіант. Колись на айфон пропонували за 300 грн поклеїти супер круте, а знайшов в інтернеті в 10 раз дешевше нічим не гіршої якості, яке вже півроку без подряпини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, MANJAK11 сказал:

на Соні арк С була заводська плівка, термін користування 3.5 роки, так з нею й новий власник користуєтся далі. В теперішньому (Галаксі Ноте 3) взагалі нічого не клеїв, по ГоріллаГлас3 , термін користування 1.5 роки, спеціально взяв протер щойно :) , стан ідеальний , тому імхую, найкраще те що з заводу, якщо є така можливість. Ще колись на Тошибі була плівка наклеєна, з часом то все перетворюєтся на *жалкоє зрєліщє*

ну незнаю, на мому лінивому була поклеїна заводська, після того як два рази вкинув в карман вона задерлась, купив іншу і поклеїв вже певно більш як рік з нею,

що правда теж поглядаю в сторону скла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Заводська" плівка буває різною. В більшості випадків це технологічна плівка, яку треба здирати при початку експлуатації телефона. На деякі моделі телефонів є оригінальні захисні плівки. Наприклад, на Samsung Galaxy S3 такі були. Якість доволі непогана і по ціні вони дешевші були, ніж деякі неор.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Саня сказал:

"Заводська" плівка буває різною. В більшості випадків це технологічна плівка, яку треба здирати при початку експлуатації телефона. На деякі моделі телефонів є оригінальні захисні плівки. Наприклад, на Samsung Galaxy S3 такі були. Якість доволі непогана і по ціні вони дешевші були, ніж деякі неор.

 

ага, а ще бувають моменти, коли люди поверх заводської клеять ще одну плівку, а все ізза того, що впадлу декілька обзорів почитати на форумах, перед покупкою й взнати, що там вже є плівка. Й коли я кажу *заводська*, то точно не маю на увазі технологічну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу дістати скло, ну майже на всі популярні моделі. Ціна 80грн. (саме скло, без поклейки)

Клеїти можна самому - легко! Головне протерти екран добре, щоб не було пилу і бруду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, kushmiruk сказал:

Можу дістати скло, ну майже на всі популярні моделі. Ціна 80грн. (саме скло, без поклейки)

Клеїти можна самому - легко! Головне протерти екран добре, щоб не було пилу і бруду.

Nokia Lumia 530. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, kushmiruk сказал:

Можу дістати скло, ну майже на всі популярні моделі.

 

Не знаю, чи популярна модель, але чим чорт не жартує :) - Jiayu G4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, kushmiruk сказал:

Можу дістати скло, ну майже на всі популярні моделі.

 

Не знаю, чи популярна модель, але чим чорт не жартує :) - Jiayu G4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...