Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2016


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 948
  • Створено
  • Остання відповідь

Знову на цій зупинці аварія. Бус мерседес (певно спринтер) догнав нижчого свого брата (мерседеса). Побиті фари і бампера.Пробка трохи є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варшавка, близько другої години дня. Форд поцілував тойоту, прямо перед пішохідним переходом. Обійшлося без жертв. 

20160512_141716.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynpost.com/news/69130-u-lucku-v-dtp-postrazhdala-litnia-zhinka-ta-dytyna

Поліція прибула на місце раніше за швидку. Жіночку я побачила через вікно, як проїжджала мимо, а ось дитинки не було видно. Ще була в авто напевне. Цікаво, а щодо стоп лінії і відстані на якій мало стояти авто що можна сказати??? :huh:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на нерегульованому пішохідному переході немає стоп-ліній, а судячи з фото там саме такий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AlChi сказано:

на нерегульованому пішохідному переході немає стоп-ліній, а судячи з фото там саме такий

Знаю я той перехід. Я там кілька місяців майже щоранку дорогу переходив.

Це Володимирська і там літають. реально літають, ніфіга не їздять. там страшенна к-сть аварій.  Не всі потрапляють у новини.

водії перед "зеброю" стають вкрай неохоче.  Як з однієї так і з другої сторони переходу. Дехто не стає, сигналить - летить.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.05.2016 at 12:17, a.shmat сказано:

ЧОЛОВІК, ЯКИЙ ПОСТРАЖДАВ У ДТП, ПОМЕР ДОРОГОЮ ДО ЛІКАРНІ

Прикро. Дуже. Але, краще о 9,05 на роботі, аніж о 8,55 в морзі...

Співчуваю рідним загиблого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глушець - Рованці  ( октавія не місцева ) наслідки "уважності " водіїв.


 

DSC_2362.JPG

 

DSC_2361.JPG
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, не давіть на кніпку "Надіслати відповіть" по 5 раз, терпіння, пост з"явиться через n секунд, бо мало не в кожній темі клони-клони-клони відповідей...

Вже як накнопали -  повидаляйте дублі.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@YouRich , ти перезагрузив сторінку, перевірив чи є дубль? Якщо ні, то я тебе прошу, видали його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Віталій СК сказано:

@YouRich , ти перезагрузив сторінку, перевірив чи є дубль? Якщо ні, то я тебе прошу, видали його.

Павери можуть видаляти лише свої пости! І взагалі тема про ДТП!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, veter сказано:

Павери можуть видаляти лише свої пости! І взагалі тема про ДТП!

Юріч видалив своє повідомлення і його дубль, які я коментував. Без них моє повідомлення немає змісту.

І так, я знаю, що павери можуть видаляти тільки свої повідомлення, просто дістало його повчання в кожній темі про те, як паверам слід видаляти дублі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Віталій СК сказал:

просто дістало його повчання в кожній темі про те, як паверам слід видаляти дублі.

 

Що тебе дістало? Я одному, другому паверу підсказую, що є така можливість, як видаляти свої дублі. Не всі, як показує практика, про це знають. Деякі навіть "дякую" кажуть за підказку. А його бачиш но дістало. Я то за собою приберу. А ти свої тройні висери не по темі вище прибереш? Хоч би модеру "жалобу" нажав на свої дублі, щоб за тобою почистили...так ні. А деякі павери взагалі болт забивають на свої дублі і затроєння. Ось це дійсно дістає, особливо коли зі смарта борду читаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, YouRich сказано:

 

Що тебе дістало? Я одному, другому паверу підсказую, що є така можливість, як видаляти свої дублі. Не всі, як показує практика, про це знають. Деякі навіть "дякую" кажуть за підказку. А його бачиш но дістало. Я то за собою приберу. А ти свої тройні висери не по темі вище прибереш? Хоч би модеру "жалобу" нажав на свої дублі, щоб за тобою почистили...так ні. А деякі павери взагалі болт забивають на свої дублі і затроєння. Ось це дійсно дістає, особливо коли зі смарта борду читаєш.

Ти своїми підказками і різного роду, як ти кажеш, висерами, напевно половину своїх постів набив. Заходиш в свіжу тему, а ти тут як тут зі своїми підказками.

Якщо адміністрація форуму нічого не може зробити з глюками і не хоче простим користувачам надати можливість видаляти свої повідомлення, то це їхні проблеми. Мене ні мої дублі ні чиїсь не напрягають.

А на твоєму місці видаляти свої повідомлення, які хтось прокоментував, виставляючи коментатора дурнем, по меншій мірі не коректно. 

На даному етапі продовжувати суперечку не бачу сенсу, всеодно кожен залишиться при своїй думці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, це ДТП біля Там Таму, сьогодні. Стовп упав на маршрутку з людьми: маршрутка №47 в’їхала в стовп зовнішньої реклами і збила його.  Травмовано водія, його забрала швидка, і близько 10 пасажирів.UQmZiiUclYkw.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прибрати всі борди вдоль дороги вони лише заважають, та реклама вже в печінках сидить всі доходи йдуть лише меру та  його оточенню,,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Віталій СК сказано:

Ти своїми підказками і різного роду, як ти кажеш, висерами, напевно половину своїх постів набив. Заходиш в свіжу тему, а ти тут як тут зі своїми підказками.

Якщо адміністрація форуму нічого не може зробити з глюками і не хоче простим користувачам надати можливість видаляти свої повідомлення, то це їхні проблеми. Мене ні мої дублі ні чиїсь не напрягають.

А на твоєму місці видаляти свої повідомлення, які хтось прокоментував, виставляючи коментатора дурнем, по меншій мірі не коректно. 

На даному етапі продовжувати суперечку не бачу сенсу, всеодно кожен залишиться при своїй думці.

хвіласохвскій падход, Юріч запиши, а то забудеш :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні явно не день маршруток. Поворот з Дружби Народів на беніделіані. Їхав в маршрутці з дитиною. Водій маршрутки не розрахував радіус і зіткнувся з зустрічною автівкою, яка йшла назустріч. Удар був не сильним, ніхто не постраждав.

 

 

П.С. Я так і не зрозумів, чому водій маршрутки так тупонув. Старший мужик..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО сьогодні взагалі не день авто в Луцьку. Зранку між 11 та 12 годинами на перехресті Ветеранів-Відродження легкова ДЕУ та джип "зустрілись". Джип-"проскакун" не встиг повернути/розвернутись на Ветеранів із Відродження (від лікарні), і йому в бочину приїхало деу зі сторони Молоді. Ніби залізо тільки пострадало, працювала патрульна поліція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Позавчора, на виїзді з ОККО (Рівненська), зіткнулися три авто. Гольф 3 спробував проскочити перед Шкода Октавія до Модерн Експо. Не встиг. Від удару Гольф кинуло на Опель Вектра, яка чекала можливості виїзду.

Постраждав водій Гольфа (розсічення голови, можливо ЧМТ), двоє маленьких дівчаток з того ж Гольфа - їх забрала "Швидка", сподіваюсь, все гаразд з ними, також подушкою безпеки дісталося водієві Шкоди. Водій Вектри теж отримав розсічення губи, щоправда незначне.

П.С. Водію білого х-зна чого (не помітив навіть толком, бо був зайнятий постраждалими) який виїжджав і якому дуже заважав мій Комбо на полосі...Добра тобі, щастя, і, в разі того, якщо ти попадеш в ДТП, така ж шалена масса людей щоб зупинилася хоча б спитати, чи з тобою все гаразд (навіть не вийти, щоб допомогти) як і ти.

П.П.С. Люди - ви скоти.

П.П.П.С Маю відео з реєстратора, якщо хто підкаже як - викладу. Хоч і видно там мало - далекувато було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В с.Зміїнець біля Доброї хати стоїть автомобіль на аварійці, перед ним лежить мотоцикл. Деталі розглядати не було можливості. По розмовах вчора ввечері збили мотоцикл. Тому як всі повертають до ресторації ігноруючи суцільну  осьову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хто знає що вчора десь о 00.00 було на Ківерцівській ? За мостом купа машин стояло обіч дороги і машина поліції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВП пише - Учора ввечері, 30 травня, на вулиці Ківерцівській водій автомобіля ВАЗ здійснив наїзд на стовп.



 

original-1330735718000139102174678948290




 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...