Перейти до змісту

Как остановить беспредел модераторов?


alex1973

Нужна ли нам тема для рецензий на действия модераторов  

104 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

да, создайте конечно такую книжку. если она будет как в советском магазине, то можно даже две

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 137
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

да, создайте конечно такую книжку. если она будет как в советском магазине, то можно даже две

По типу отдельно Книгу жалоб на действия модераторов и Книгу благодарностей модераторам. ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосувалку треба було робити нормальну :lol:

І взагалі результати 2 і 3 варіанту об'єднуються і ще + частину тих, що не голосували, так як ті, що голосували за третій варіант явно не підтримували твоєї думки

А взагалі не подобається дорогу тобі вказали НА ВІЗОР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосувалку треба було робити нормальну :smile3:

І взагалі результати 2 і 3 варіанту об'єднуються і ще + частину тих, що не голосували, так як ті, що голосували за третій варіант явно не підтримували твоєї думки

А взагалі не подобається дорогу тобі вказали НА ВІЗОР

1. Голосувалка доволі нормальна: да, ні, не знаю.

2. Об'єднувати 2 і третій варіанти неварто тому, що для тих, хто проти був пункт 2

3. А на рахунок дороги - я сам її вибираю для себе сам.

Якщо ти завжди йдеш куди тебе посилають - твій вибір.

P.S. Зрозуміло, що створення подібної теми не бентежить тих модераторів, які за собою не відчувають "грішків",

а заворушились лише ті про кого в інших постах вже згадувалось, як про міліцейсько-салдофонських,

видно не мене одного їх дії дістали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to alex1973

Я теж була в РО, і шо? корона з голови не впала і німб не погнувся....

Замість того, щоб істеричити в онлайні я спокійно поговорила з модератором в ПМ, конфлікт був вичерпаним, і забутим. Всё....

Припиняй істерику. Вона вже всім набридла....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут таке:

Вінчестер:

1)HDD 80G, 7200, WD, WD800LB2

2)Seagate Barracuda 7200.9 ST3160812A 160GB 7200 RPM 8MB Cache IDE Ultra ATA100 Hard Drive (Шура дякую за допомогу )

Я випадково перший раз вліпив вінт до оперативкі, ти мене поправив. Це щодо слів Plum-а, що модераторам, за їхню роботу ніхто навіть дякую не скаже.

А по темі:

Створювати книгу скарг бред, поскільки туди будуть писати всі хто получив РО, і така тема перейде на особисті образи в сторону модераторів.

Тимбільше охочих за просто так сидіти на форумі і перечитувати купу непотрібних постів і тем знайдеться небагато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Об'єднувати 2 і третій варіанти неварто тому, що для тих, хто проти був пункт 2

п.2 был для модераторов. не строй из себя ангела.

2+3+неголосовавшие.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лол) не було б тут таких модерів - то був би кіпіш, вінігрєд і олів'є, ета я поніл. а враховуючи те, що їм за це ніхто нічого не платить - то думаю що тема не актуальна. кому щось не подобається - елементарно - ідіть на інші форуми. мене, наприклад, все влаштовує :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Итого 67 всех голосов минус 22 "за" равняется 45.

45 на 22 - разве это за"? :rolleyes:

Даже при столь необьективной голосовалке истина видна как на ладони...

"Рішення не прийняте" - © ВР :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Итого 67 всех голосов минус 22 "за" равняется 45.

45 на 22 - разве это за"? :g23:

Даже при столь необьективной голосовалке истина видна как на ладони...

"Рішення не прийняте" - © ВР :(

Итого 67 всех голосов минус 10 "против" равняется 57.

57 на 10 - разве это "против"? :g25:

Манипулировать цифрами не надо! Ищите компромис!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Итого 67 всех голосов минус 10 "против" равняется 57.

57 на 10 - разве это "против"? :(

Манипулировать цифрами не надо! Ищите компромис!

Взагалі то варіант "Свой вариант" відноситься до проти і не факт, що ті, що не голосували підтримують варіант "За", так, що можемо це взагалі упустити :g23:

P.S. Взагалі тема маразматична. Пора закривати. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Итого 67 всех голосов минус 10 "против" равняется 57.

57 на 10 - разве это "против"? :g23:

Манипулировать цифрами не надо! Ищите компромис!

Взагалі то варіант "Свой вариант" відноситься до проти і не факт, що ті, що не голосували підтримують варіант "За", так, що можемо це взагалі упустити :g25:

P.S. Взагалі тема маразматична. Пора закривати. ІМХО

Итого 67 всех голосов минус 26 "против" и "свой вариант" равняется 41.

41 на 26 - разве это "против"?

Кому еще посчитать? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому еще посчитать? :(

Вчися читати, а тоді рахувати :g23:

Я ж казав, ті хто утрималися від голосування значить незнайшли свій варіант, тому їх упускаємо

Ітого 22 За і 26 Проти

Які ще питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому еще посчитать? :)

Вчися читати, а тоді рахувати :D

Я ж казав, ті хто утрималися від голосування значить незнайшли свій варіант, тому їх упускаємо

Ітого 22 За і 26 Проти

Які ще питання?

Молодець, в саму точку!!! (без іронії)

Читати вмію і з самого початку помітив, що опитування складено топікстартером некоректно. На вибір пропонувалося або голосувати за тему, або проти, тому що ти модератор. А якщо я проти такої теми але не модератор, то залишається тільки свій варіант, який, ІМХО, не можна рахувати ні за ні проти.

22 проти 10

При такій постановці питання іншого результату бути не могло і це зафіксувало опитування, але результат не можна приймати до уваги, тому що співвідношення коритувачів до модераторів не враховано.

А взагалі в таких ситуаціях пропоную обрати "третейского судью": звернутися до користувача, якому довіряють обоє і з рішенням якого обоє повинні погодитись. Скаже вибачитись - вибачся, скаже створити тему -створи. І все закічити пусто-порожню дискусію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to alex1973

Я теж була в РО, і шо? корона з голови не впала і німб не погнувся....

Замість того, щоб істеричити в онлайні я спокійно поговорила з модератором в ПМ, конфлікт був вичерпаним, і забутим. Всё....

Припиняй істерику. Вона вже всім набридла....

Невже незрозуміло, що мій протест направлений не на те, щоб Plum вибачався за РО

а на те, що буває так, (в моєму випадку модератори Plum і Shura дружно почали флеймити в мою адресу

на жорстко модеруємому форумі куплю/продам і перебуваючи в РО я не зміг їм відповісти, а адміністратори

ніяк не реагували на мої скарги) що прості користувачі потерпають від самодурства деяких модераторів і не можуть НІЯК

на них вплинути, не порушивши правила написання постів в форум.

Тому я запропонував створити таке місце, де можна висказатись по поводу несправедливих дій модераторів і не

порушити при цьому ніяких правил. А якщо такі факти будуть зафіксовані різними користувачами по відношенню до

одних і тих самих модераторів то всі на форумі будуть про це знати.

А то пишуться скарги на одних і тих самих людей, а читають іх лише модератори або адміни.

Хочеться, щоб і прості смертні бачили хто ними "керує".

P.S.

Чому тільки Shura i Plum так активно включились в дискусію? Чого вони бояться?

Чого всі модератори бояться?

Створіть тему і подивіться, що з того вийде.

Ні в кого корона при цьому не впаде.

При достойній поведінці, ця тема або буде пустувати або буде наповнена похвалами. Чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому тільки Shura i Plum так активно включились в дискусію? Чого вони бояться?
Вони бояться завтра померти :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому тільки Shura i Plum так активно включились в дискусію? Чого вони бояться?

Ну почемуже токо они? :) Не токо :) Если ты не заметил, то тут отписались почти ВСЕ из админско/модерского состава. Так что тебя услышали :) Можешь радоватся, токо вот предпринимать что-либо никто не будет ,ибо бредовая идея. Взрослей и учи мат часть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ха ... сколько времени было потрачено на эту дискуссию :huh:

2alex1973:за это время, что ты читал, писал... посты ты мог бы денег заработать :D ну подумай, тебе легче стало? понимаю ... куча эмоций, надо выговориться, поспорить ... пережил же РО. я тоже как-то пережил БАН ( привет Plum <_< ).

ИМХО: ты ошибся, многие ошибаются, и их тоже "наказывают". надо ж как-то нас воспитывать :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже незрозуміло, що мій протест направлений не на те, щоб Plum вибачався за РО

Ща лопну со сміху................ ухахахахахахаххаа. Думаю цього ти ніколи не дочекаєшся. Plum не з тих хто буде вибачатись в ситуації коли він прав (як мінімум на 60%)

Я голосував за 3й варіант, бо Перший для тих хто ЗА, другий лише для Модерів.

Отже третій варіант для тих хто ПРОТИ, отже всі голоси за 3й варіант треба віднести до "ПРОТИ", а також віднести туди 2 варіант і всіх хто не голосував.

отже - Рішення не прийняте @ВР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосувалку треба було робити нормальну :sm128:

І взагалі результати 2 і 3 варіанту об'єднуються і ще + частину тих, що не голосували, так як ті, що голосували за третій варіант явно не підтримували твоєї думки

А взагалі не подобається дорогу тобі вказали НА ВІЗОР

Ти знаєш, краще на візорі сидіти, ніж якомусь задроту з правами модера зад лизати.

Шановні модери, якшо моя думка вам не подобається, можете мене забанити чи закидати мінусами, мені все одно.

Я знаю шо я достойна людина і не збираюся з кимось тут домовлятись, модери (не знаю про всіх, але дейв точно) частенько бувають неправі. І якшо такий беспредел продовжать і надалі, то цей форум скоро будуть підтримувати лише модери, юзери підуть на форум ВІЗОРА, або на укозовські приватні форуми.

Yurik, ти загнався-визнай це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...І якшо такий беспредел продовжать і надалі, то цей форум скоро будуть підтримувати лише модери, юзери підуть на форум ВІЗОРА, або на укозовські приватні форуми...

Знаешь, мне это напоминает истерику про ущемление русского языка на съездах в Северодонецке :sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже незрозуміло, що мій протест направлений не на те, щоб Plum вибачався за РО

alex1973, пригадується мені, ти не дуже спішив вибачатися за створену тобою тему, де ти агітував за чеський бізнес-проект, який в подальшому виявився звичайним лохтороном. А Plum не буде вибачатися - і я його в цьому підтримаю. Я теж від нього отримував попередження. Було прикро - але розумів, що неправий. ІМХО, Plum - найбільш вимогливий, і в той же час найбільш справедливий модератор свого розділу. І якщо він почне робити поблажки одним - а інших чмирити - він сам себе перестане поважати. І ми теж. А цього не буде. І жодних пеперошувань ти не дочекаєшся ні в якому вигляді.

Shura... єдиний модер, який дав мені бан - правда, цей бан був достроково погашений іншим модером. З цього приводу ми з Шурою активно поспілкувалися в приваті, і свою сатисфакцію я отримав. Якщо ти уважно читаєш форум - то бачив, що я не боюся вступати з ним в дискусії. Він не завжди правий. Але й ти - доморощений Адам Сміт, любиш під'їбнути, де не треба. Так що тут - "яке їхало - таке здибало".

Я довго не відписувався в цьому топіку... ну просто не хотілося... може, краще би й залишив свою думку при собі. Але... Навчись бути вищим, і не ображатися на всяку дурницю. Пересидів би свій бан - і далі спілкувався б. А так - виніс все на привселюдне обговорення, і не здобув собі ні грама позитивної репутації (маю на увазі, як людини, а не юзера форуму).

Демократія і цей форум - поняття різні. Зазвичай, демократія - це, по суті, влада більшості. Але тут владу має меншість. Вони вбивають "лишніх" юзерів, дають бани, відсівають всяку шваль, ботів, юзерів-одноденок. І завдяки цьому форум має неабияку популярність. А якщо тут розвести демократію в тому розумінні, як це ти бачиш і пробуєш нав'язати іншим - це буде не форум, а бардак.

Мені взагалі дивно, як цей топік ще не закритий торіком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...