Перейти до змісту

Как остановить беспредел модераторов?


alex1973

Нужна ли нам тема для рецензий на действия модераторов  

104 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Например будучи на работе подчиненным и целый день

выслушывая упреки других потом на форуме отжаться на таких же как ты на работе...

Ти, ні про кого нічого не знаєш, і робиш поспішні виводи.. скажи ти мені це в обличчя десь не на форумі - отримав би по писку!!!

І крім того я людина злопам*ятна і згадав би обі всі образливі пости.. навіть не в мою адресу! (спробуй лише сказати що я заздрю твому фінансовому становищу - і матимеш ворога на все життя! я тобі - СПІВЧУВАЮ :) тому що мені не доводиться ні перед ким вийожуватися стосовносвого статусу.. а твоя "фінансова незалежність"- вже дістала всіх..

Врешті решт - будь мужиком перестань скиглити!!! противно вже ..

quod licet jovi - non licet bovi

Це стосовно модератора і користувача.. (ІМХО)

Не розумію який привід я давав тобі сприймати мої слова "например" в свою адресу?

мені здається в тебе комплекс неповноцінності щодо фінансового стану мого чи твого... незнаю

я не говорив ні про які фінансові переваги або недоліки, чому ти проних говориш? В тебе з цим проблеми?

А якщо ти приписав мене до тих хто народжений не літати а повзати, то ти глибоко помиляєшся, хоча свою

роль ти можеш визначити для себе сам.

А якщо хтось непомітив то я не скиглю чи соплі розводжу, а запропонував IMHO дієвий спосіб вливу на

безконтрольних модераторів. Хочуть вони цього чи ні але якщо голоси будуть на користь створення

цієї теми то (якщо вони притримуються правил) її прийдеться створити. І ніяк не для того щоб в ній

флеймити чи ображати когось, а тільки для того, щоб було місце для коректного висловлювання

свого враження від модерування форуму.

P.S.

Цікаво, чому проголосувало 41 чоловік а результатів 14+5+11= 30. Куди подівались 11голосів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 137
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Хочуть вони цього чи ні але якщо голоси будуть на користь створення

цієї теми то (якщо вони притримуються правил) її прийдеться створити. І ніяк не для того щоб в ній

флеймити чи ображати когось, а тільки для того, щоб було місце для коректного висловлювання

свого враження від модерування форуму.

P.S.

Цікаво, чому проголосувало 41 чоловік а результатів 14+5+11= 30. Куди подівались 11голосів?

А де варіант "Це все бред, нічого не робити" ?

А 11 голосів не пропало, а просто користувач не голосував за жоден варіант, а тільки подивився результати голосування, відповідно його віднесло до тих хто голосував, доречі про це вже писалося, будь уважнішим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S.

Цікаво, чому проголосувало 41 чоловік а результатів 14+5+11= 30. Куди подівались 11голосів?

Коли людина натискає кнопку "не голосувати" це зараховується як голос ні за який пункт  і вона може зразу бачити результати не прийнявши участі у опитуванні.

ЗІ. Yurik випередив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную створити тему "Книга скарг і похвал на дії модераторів"
Хоч один з вас коли-небуть сказав "ДЯКУЮ" модератору за виправлені в пості помилки, за правильно названу чи перенесену в потрібний розділ тему, чи просто так бо модератор для вас старається? Всі або гонять на модераторів, або клянчать "ну розбань мене, я буду хорошим". За весь час поки я є модератором на цьому форумі, один тільки Zheny@ мені подякував (я навіть па'ятаю за що -- за об'єднання топіків про моддинг). А між іншим я трачу дуже багато свого вільного часу на те щоб розрулювати всі косяки на форумі, змушений читати всі топіки, які часто абсолютно не цікаві для мене і т.д.

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=18334 дивись перший пост. Але ідея для створення окремої теми для подяк це бред.

На рахунок РО Алексу я вважаю абсолютно справедливим. Це все таки форум а не чат, і коли ти пишеш топік тебе в хвіст ніхто не гонить. Як можна випадково помилитись розділом??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поведінку alex1973 вважаю некоректною. Виходячи з розвитку конфлікту можна було б взагалі забанити такого учасника.

забанити за що? В чому моя некоректність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо ти приписав мене до тих хто народжений не літати а повзати, то ти глибоко помиляєшся, хоча свою

роль ти можеш визначити для себе сам.

Погугли щодо цієї фрази :) вона ЗОВСІМ не так перекладається з латині :)

А щодо фінансово стану - то саме ТИ до цього зводиш всі теми!

І повторюся - ТИ скиглиш, наче те щеня, що відірвали від маминої цицьки, бо його, бачте, образили.. РО дали.. і "поделом" ...

нема чого.. перець бачте .. ЦАЦА..

як сказав би Діфото чи Банзай (мовою "олбанською" ) "убей себя ап стену, предварительно выпив йаду!" ....

Перенесіть тему у флейм і закрийте.. обридло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне голосовалка прикрученная понравилась. :) Очень обьективная :)

Потому и не голосовал... (думаю, со мной солидарны еще 11 не проголосовавших :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все подряд читать не став, а чисто пробіжався по постам, так що якщо вже говорили цю думку сорі за повтор

gallery_7_30_21604.gif

2alex1973 чо ти хтів добитись темою ? Будь адмін (модер ітд) хоть сто раз не прав, ти знаходишся на його території і він в праві робить що хоче

Хотів щоб тебе пожаліли ? Якось не пробиває на сльозу ібо порушеня було як не як, а те скільки за нього дати строку залежить від багатьох факторів про які не нам судить.

Хотів довести неправоту модера або правил ? Міг перечитать темку про "правила куплю/продам" і зрозуміти що ніхто нічого мінять не буде хоть і десяток юзерів будуть підтримувать твою думку.

Да і воще кінчай флудить :)

gallery_7_30_33748.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однажды уже имел похожую историю - ничего не добился. Не знаю по сегодняшний день, кто был прав - а кто нет. :)

Такова селяви. В подобных случаях бороться = воевать с ветряками...

PS: Та история не помешала мне потом получить статус модера, так что справедливость все-таки есть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

брєд. причому з усіх сторін.

alex1973 - РО отримав заслужено IMHO... якщо ти хочеш вибачень за РО - не бачу для цього підстав.

Plum, Shura - флейм і оффтопік у виконанні модераторів - це жесть. причому в розділі, який модерується дуже жорстко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, Shura - флейм і оффтопік у виконанні модераторів - це жесть. причому в розділі, який модерується дуже жорстко...

модератор в своем разделе делает замечание и это флейм и оффтоп? интересный подход. можно конечно банить без объяснений, но это уже обсуждалось.

silia, если ты не заметил - правила изменились.

все, дальше тут писать смысла не вижу.

ЗЫ: неприкосновенность админов и модеров - это когда за поднятие подобных тем банят навечно.

BloodDagger, а что тут? http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=18334

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, все правильно, только нужно установить "тарифы" в правилах, за что и сколько РО, тогда слово беспредел будет по крайней мере неуместно. В правилах четко прописать нарушения и определение таких понятий как "незначительное нарушение" и т.п. Возможно, это обсуждалось, но я новичок на форуме и правила перечитую не часто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а начальном соглашенни написать чтото вида:

"я понимаю что я здесьв гостях и не в праве требовать чтото либо, тем более в агресивной форме"

нажал "агри" - согласился

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

silia, если ты не заметил - правила изменились.

Не знаю як з самими правилами але я замітив лише скаргу пару днів тому в приват від знайомого який темку апнув і РО получив :) з чого і були висновкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а начальном соглашенни написать чтото вида:

"я понимаю что я здесьв гостях и не в праве требовать чтото либо, тем более в агресивной форме"

нажал "агри" - согласился

Тогда уж лучше так - борда, для белых, а остальным молчать и слушать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тогда уж лучше так - борда, для белых, а остальным молчать и слушать.

нігерам і блідолицим тут не місце ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ: неприкосновенность админов и модеров - это когда за поднятие подобных тем банят навечно.

Это бред и называется он беспределом или не мешайте мне тут рулить (Я есть и царь и бог и закон).

Хотя по результатам голосования видно, что не всет так считают, что не может не радовать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а начальном соглашенни написать чтото вида:

"я понимаю что я здесьв гостях и не в праве требовать чтото либо, тем более в агресивной форме"

нажал "агри" - согласился

Тогда уж лучше так - борда, для белых, а остальным молчать и слушать.

не сограсен? жмёш "не_агри" и у все сохраняются нервы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотя по результатам голосования видно, что не всет так считают, что не может не радовать.

Тільки щось вони сидять тихенько і слова проти не скажуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотя по результатам голосования видно, что не всет так считают, что не может не радовать.

Тільки щось вони сидять тихенько і слова проти не скажуть :lol:

Исходя из результатов голосования 21 -за 9-против.

Предлагаю создать тему "Книга жалоб и похвал на действия модератором"

причем с условиями:

1. Так как это предпоследняя инстанция для жалоб и похвал относительно действий модераторов не забывайте при каждом

посте оценивать их репутацию -1 или +1.

2. Постить в нее только после невозможности урегулировать конфликт с самим модератором посредством ПМ

3. Постить информацию о действиях модератора с указанием сути конфликта и реакции на нее модератора

3. Так как это тема для обсуждения действий модераторов то сюда запрещается постить жалобы и деферамбы на

действия обычных пользователей.

4. И что само-собой разумеется все посты должны соответствовать общим правилам написания сообщений на форуме.

Тема создается для того, чтобы все незаконно обиженные могли выразить свое мнение при этом не нарушив

правила конференции и для того чтобы и простые читатели и администраторы смогли оценить модераторов этого форума.

Желающие прокоментировать или добавить что либо - велкам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

см "Повідомлення #52" этого топика.....

Это твое ИМНО, народ проголосовал ЗА. Посмотрим, что с этого получиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...