Перейти до змісту

Как остановить беспредел модераторов?


alex1973

Нужна ли нам тема для рецензий на действия модераторов  

104 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Yurik, ти загнався-визнай це.

І чого я "загнався" по твоєму? якщо я висловив свою думку отже я її висловив

А тобі не подобається маєш право вибору:

1. Не погодитися (але міняти я її не буду)

2. Не читати

3. Не відкривати цю тему

І заміть я не модератор і не адмін, а простий користувач :sm128: І поважаю твій вибір і думку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 137
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Я знаю шо я достойна людина і не збираюся з кимось тут домовлятись, модери (не знаю про всіх, але дейв точно) частенько бувають неправі.

Хм, дивно, спеціально передивився усі твої пости. Банив тебе 1 раз та й то РО дав на перший раз, за діло (думаю, сам знаєш). Інші б закрили на тиждень мінімум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже незрозуміло, що мій протест направлений не на те, щоб Plum вибачався за РО

Ща лопну со сміху................ ухахахахахахаххаа. Думаю цього ти ніколи не дочекаєшся. Plum не з тих хто буде вибачатись в ситуації коли він прав (як мінімум на 60%)

Я голосував за 3й варіант, бо Перший для тих хто ЗА, другий лише для Модерів.

Отже третій варіант для тих хто ПРОТИ, отже всі голоси за 3й варіант треба віднести до "ПРОТИ", а також віднести туди 2 варіант і всіх хто не голосував.

отже - Рішення не прийняте @ВР

Я маю честь познайомитись з секретарем Plum`a? :sm128:

Мені здається він сам в змозі за себе відповідати.

Якщо ти вирішив, що третій варіант для тих хто проти, то ти помилився....

для тих хто проти (або тим більше модератор) варіант другий, а це значить, що тема буде створена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти вирішив, що третій варіант для тих хто проти, то ти помилився....

для тих хто проти (або тим більше модератор) варіант другий, а це значить, що тема буде створена.

Два питання:

1. Може переголосуємо? Бо ти не попереджав, що третій варіант це ЗА і бачу неодин я розцінив цей варіант як НІ

2. Ти адмінов став, що вирішуєш буде така тема жити чи ні? Створити ти можеш, але її ще простіше можуть закрити і видалити :sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для тих хто проти (або тим більше модератор) варіант другий, а це значить, що тема буде створена.

слова АБО там аж ніяк немає, тому якщо ти НЕ модератор то натискати цей варіант відповіді не маєш права. перечитай ще раз уважно другий варіант відповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для тих хто проти (або тим більше модератор) варіант другий, а це значить, що тема буде створена.

слова АБО там аж ніяк немає, тому якщо ти НЕ модератор то натискати цей варіант відповіді не маєш права. перечитай ще раз уважно другий варіант відповіді.

Ні це ні в будь якому випадку, якщо в тебе не так і ти вважаєш, що не маєш права казати НІ... це твоє власне горе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти вирішив, що третій варіант для тих хто проти, то ти помилився....

для тих хто проти (або тим більше модератор) варіант другий, а це значить, що тема буде створена.

Два питання:

1. Може переголосуємо? Бо ти не попереджав, що третій варіант це ЗА і бачу неодин я розцінив цей варіант як НІ

2. Ти адмінов став, що вирішуєш буде така тема жити чи ні? Створити ти можеш, але її ще простіше можуть закрити і видалити :)

1. Не бачу смислу переголосовувати бо за це тільки перший варіант, другий проти, третій - свій (ні за ні проти)

це мало бути зрозуміло всім.

2. Я не вирішую, вирішує голосування. І якщо його результатом буде ЗА то буде адмінам буде запропоновано її створити і

нормальних модераторів це не повинно хвилювати, адже якщо тобі немає чого приховувати від користувачів то чого боятись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні це ні в будь якому випадку, якщо в тебе не так і ти вважаєш, що не маєш права казати НІ... це твоє власне горе.

сказанув шо нібуть. я тобі чітко вказав на недостатність ТВОЄЇ голосувалки, і довів що багато людей брали трейтій варіант як "ні" тому що вони не є модерами і другу річ натискати не мають права. Можеш чітко наводити аргументи? по друге я на особистості не переходив і тобі не раджу... заборонено правилами форума :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в шоке ... может тебе стоило создать один вариант ответа - за?!

п.с. по после твоих вариантов ответ выбрал 3-й, т.к. я не модер и я против :)

п.п.с. хочеш нормальное голосование, то дай возможность проголосовать против!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

человеку опять не хватает смелости признать что голосовалка - фтопку. чешский вариант намбер 2

специально для alex1973 переведу его голосовалку на понятный ему язык:

Вопрос: поставить ли перманентный БАН для пользователя alex1973?

Варианты ответов:

1. однозначно да

2. нет, поскольку в разделе, где я модерирую он правил не нарушил

3. свой вариант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

человеку опять не хватает смелости признать что голосовалка - фтопку. чешский вариант намбер 2

специально для alex1973 переведу его голосовалку на понятный ему язык:

Вопрос: поставить ли перманентный БАН для пользователя alex1973?

Варианты ответов:

1. однозначно да

2. нет, поскольку в разделе, где я модерирую он правил не нарушил

3. свой вариант

:(

мои варианты ответа на вопрос:поставить ли перманентный БАН для пользователя alex1973?

1.однозначно ДА

2.я его не знаю ... ДА

3.свой вариант (т.е. тебе всеравно и твой голос будет засчитан как ДА) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переливаємо з пустого в порожнє :)

Пропоную всім поважаючим себе форумчанам взяти приклад з Plum'a і не відписуватись в цій темі. Саму тему перенести в флуд і хай собі тов. alex1973 жаліється в ній на кого завгодно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Чому тільки Shura i Plum так активно включились в дискусію? Чого вони бояться?

Ну почемуже токо они? :) Не токо :( Если ты не заметил, то тут отписались почти ВСЕ из админско/модерского состава. Так что тебя услышали :( Можешь радоватся, токо вот предпринимать что-либо никто не будет ,ибо бредовая идея. Взрослей и учи мат часть.

Алекс і так дорослий дядько, і дорослішає він таким ж темпами як і усі нормальні люди.

І весь адмінсько-модерський состав Алекса знає не один рік.

І пива ми можемо разом попити.

Правила є правила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

P.S. Ще раз нагадую. Якщо тема вийде за межі обговорення проблеми, якщо це можна вважати за проблему.

Тему закрию, а винних на 3 дні в РО, для читання правил і осмислювання своїх постів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd, ты посмотри на эту голосовалку...

народ, не будучи модераторами, абсолютно справедливо возмущаются, что их неголосование или голосование в п.3 расценивают как "ЗА"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я написав свій варіант

Так як нема протилежного 1 і 2 гому.

P.S. Голосовалка реально не правильна. Як то кажуть, взята з емоцій :)

Тема реально скас :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Не люблю когда травят одного человека.

2. Создай Алекс тему "Ошибки и бесчинства модераторов" во флейме. Нафиг голосовалка. Кто хочет - отпишется.

3. Модератор должен быть строгим и рубать за нарушения (даже если показалось)

4. Модератор не должен топтаться над виртуальным трупом только что отправленного в РО им же самим человека.

5. Свои коменты (тем более личные) модератор должен посылать лично, а не в тему/ветку/эху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Не люблю когда травят одного человека.

2. Создай Алекс тему "Ошибки и бесчинства модераторов" во флейме. Нафиг голосовалка. Кто хочет - отпишется.

3. Модератор должен быть строгим и рубать за нарушения (даже если показалось)

4. Модератор не должен топтаться над виртуальным трупом только что отправленного в РО им же самим человека.

5. Свои коменты (тем более личные) модератор должен посылать лично, а не в тему/ветку/эху.

Согласен со всеми пунктами кроме 2.

Если тема будет создана во флейме, то она и превратиться во флейм, тоесть во взаимные оскорбления/наезды

и постоянный флуд (ведь флейм не модериться), а я предлагаю создать вполне приличную тему и постить в

нее только при крайней необходимости (тоесть если других способов не найдено).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

флейм и боян... боян и флейм!

Костя - пункт 1 согласен, а алекс вместо 2 пункта - шо очкарик, которого гопники в грязь лицом окунают, а он все равно встает с фразой " и все-таки вы не правы!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...І якшо такий беспредел продовжать і надалі, то цей форум скоро будуть підтримувати лише модери, юзери підуть на форум ВІЗОРА, або на укозовські приватні форуми...

Знаешь, мне это напоминает истерику про ущемление русского языка на съездах в Северодонецке :)

Не думайте, шо ваш форум такий уже і незамінний. Не варто нахабніти.

2 Дейв: я там просто трішки матюгнувся) яка агресія :D не було такого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

флейм и боян... боян и флейм!

Костя - пункт 1 согласен, а алекс вместо 2 пункта - шо очкарик, которого гопники в грязь лицом окунают, а он все равно встает с фразой " и все-таки вы не правы!"

difoto РИСКУЕШ!!! То что ты меня с очкариком сравниваеш я переживу, но то что "Царей" гопниками обозвал...

Не простят.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думайте, шо ваш форум такий уже і незамінний. Не варто нахабніти.

Doors are open, choice is your :)

Есть люди, которые относятся к критике адекватно и соответственно корректируют своё поведение. А есть другие... и что тут поделаешь?

Если человеку не хватает уверенности в реале, он пытается самоутвердиться в Интернете. Но кому интересны его проблемы? Здесь же не психоаналитики собираются :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думайте, шо ваш форум такий уже і незамінний. Не варто нахабніти.

Тебя здесь кто-то силой держит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...