Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Ще одне питання виникло: підтримка 3Д монітором принциповий пункт? якщо ні то можна ще 400-800грн скинути.

VadimM, так, вінт я "прощолкав" 500гіг за 650грн коли є такі http://hard.rozetka....r;oam_hash=list варіанти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БЖ однозначно замінити на менш потужний

корпус все ж варто солідніший взяти

+

варто задуматись над охолодженням для CPU

Змінено користувачем Karabasbarabas
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ітіть-колотіть :) дякую що настрій підняли перед сном :)

кльові поради :) (окрім Mykola81)

P.S.: а самий грамотний ще і мінуса вліпив :)

P.P.S.: ну реально, ну не гоніть, більша половина запутує людину, яка хоче купити компа... а менша - тупо шкодить.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю підтримую! Саме система охолодження дасть про себе знати в літку.

Перш ніж підійти до вибору корпуса, слід твердо визначитись з іншими комплектуючими і типом охолодження, яке збираєтесь застосовувати. Наприклад якісна система водяного охолодження влізе далеко не в кожен корпус, і це потрібно враховувати. Навіть корпус, який здається великим і просторим, не завжди своєю внутрішньою компоновкою допомагає розмістити всередині всі необхідні елементи охолодження.

Повністю підтримую, в літку охолодження системи дасть про себе знати Змінено користувачем bublik007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Накопичувач Hitachi Deskstar 7K1000.С 500GB

Замінити на SSD.

Здосвіду скажу, SSD штука шикарна, але все ж це тількі під систему... другий накоичувач требаб мати однозначно))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я от вирішив, що мій наступний домашній комп буде в корпусі Silverstone Fortress FT-03 і з мамкою Asus P8Z77-M Pro

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я от вирішив, що мій наступний домашній комп буде в корпусі Silverstone Fortress FT-03 і з мамкою Asus P8Z77-M Pro

А не краще мамку на z87 в новий еомп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів би підняти питання по реобасах.Для тих хто знає як правильно тримати паяльник... :g05: Помоніторив це питання але жаба сказала-то все фігня і дорого,тому вирішив зробити сам.Після недовгих пошуків знайшов ось такий варіант Після чого він був вмонтований в і без того тихого кампутера де успішно виконує свою функцію.Температурний дачик реобаса стоїть на радіаторі північного моста.Хоча можна прикріпити куди завгодно (відеокарта,проц і т.д).А напругу регулювання подати на самий шумний кулер в системі.

post-6641-0-39860000-1362648635_thumb.jp

Змінено користувачем ar-s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

misaine, твоя конфігурація, якщо чесно - шонібудь :), ти погуглив би для початку хоча б.....

тоді в тебе вийшло б щось таке:

1. процесор - Процессор Intel Core i5-3570 3.4GHz - 1700 грн

1.1. Кулер на процик - 300-350.

2. материнка - ASRock H77 PRO4-M - 670 можна простішу, тоді мінус 100 грн.

3. оперативка - DDR3-1600 8192MB PC3-12800 (Kit of 2x4096)- 400 грн.

4. Відеокарта - ATI Radeon HD7850 XFX (FX-785A-CNJC) - 1729 грн (відео підходить те що ти вибрав :))

5. SSD 64 Гб - (вибір великий) - близко 600 грн

6. HDD 1 Tb - (вибір також великий) - 550-650

7. БЖ - 550-650 Вт. наприклад FSP FSP600-80GLN 600W або FSP EPSILON 85PLUS 600W або Chieftec CTG-650C - 600-680 грн.

8. Корпус: ну більш менш людський вартує близко 450-500 грн. (вибираємо в залежності від еститетичних смаків :))

9. DVD - RW - 150

10. Монітор 23" на IPS матриці - десь 1600-1700.

11. клава + миша - 200.

ІтоГо: в срєднєм 9200 uah, це так щоб вкластись в твою суму, і років 5 нічо не міняти.

п.с. - може з цінами трохи промахнувся, але небагато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офтоп:

Соромітник, а по суті? Ти такий крутий дірєхтор комп. фірми, а сам нічого не порадив, як так? За то всі інші порадники такі смішні. Аргументації нуль, аби відмітитись?

TaHkicT, до теми корпуса - таки правильно, бери не самий дешевий - чим він буде важчим тим менше вібрацій та шуму + хороша аеродинаміка, +встроєний реобас, згадаєш коли захочеш подивитись фільм в тиші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, в нормальному корпусі з грамотно продуманою вентиляцією і з хорошими кулєрами, можна обійтись і без реобасу. В мене в простої колонки гудуть голосніше чим системник, це при тому що там в загальному 6 кулєрів, і то основний шум створює СО відеокарти. (кулєр попався малость бракований).

А взагалі, ІМХО, збирати потужний комп в фіговому корпусі це те ж саме що запихнути салон і мотор від BMW в жигуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, я не дирехтор фірми :)

і давно намагаюсь не радити на борді, бо завжди якийсь "начитаний знаток" скаже що то всьо куйня і треба отак от...

читаєш і ридаєш... але лізти не хочеться, бо доказувати щось людям зі "своєю" (підкріпленою досвідом сусідів) думкою - марна трата часу і нервів.

троха вище Fantom усе написав, правда без пояснень, але на порядок рівніше за все що радили до того.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

троха вище Fantom усе написав, правда без пояснень, але на порядок рівніше за все що радили до того.

якщо тра, я поясню, просто довго розписувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Панове, що скажете про таку конфігурацію? Чи сумісні усі компоненти?

Корпус CoolerMaster Elite 344 - USB 3 Silver (RC-344-SKN2)

Материнка Asus P8H61-M LE R2.0 (s1155, Intel H61, PCI-Ex16)Процессор Intel Core i3-3220 3.3GHz/3MB/NoTurbo (BX80637I33220) s1155 BOX

Відеокарта Powercolor PCI-Ex Radeon HD7750 1024MB GDDR5 (128bit) (800/1125) (DVI, HDMI, DisplayPort) (AX7750 1GBD5-DH)

Блок живлення Chieftec CTB-650S-Bulk

Жорсткий диск Western Digital Caviar Blue 500GB

Пам'ять Kingston DDR3-1600 4096MB PC3-12800 HyperX (KHX1600C9D3/4G)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніби нормально .

Але карту краще взяти 7770 , там різниця в ціні невелика , а в потужності значно краща .

Також краще материнку взяти на чіпсеті В75 , Н61 трохи застарілий .

Корпус вибрав непоганий . Не знаю , де він в тебе буде стояти . Але я собі вибрав корпус , в якому виходи знаходяться зверху , виявилося , що так набагато зручніше , не треба тикатися флешкою в ЮСБ чи нахилятися , все відразу видно .

В мене такий , але то діло смаку , корпусів є купа різного дизайну , в т.ч від тих же КулерМастер

aerocool_xpredator_x1_black_en57059_7214098.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FenMix, я б ще вибрав менш потужний БЖ (на ватт 460-500 можна разом з корпусом, далеко не найгірші бж і по ціні вигідно), та й жорсткий диск на 500Гб не має сенсу, враховуючи теперішні ціни 1Тб вийде не набагато дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б ще вибрав менш потужний БЖ (на ватт 460-500 можна разом з корпусом, далеко не найгірші бж і по ціні вигідно)

Нехай кращк 600 Ват працює в півсили, аніж 400 на максимум!!

Залишай. Колись захочеш замінити відеокарту - запас буде!

Якщо дозволяють фінанси - бери 80Гіг ССД під систему. А 500 гіг залиш на файлопомойку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дозволяють фінанси - бери 80Гіг ССД під систему. А 500 гіг залиш на файлопомойку.

На домашньому ноутбуці і в робочому декстопі - стоять SSD в якості системних розділів.

HDD згадую як кошмарний сон. :)

Традиційний диск - саме "вузьке місце" в сучасному ПК, і ніякі 64мб кеша та 7200р.п.м. не міняють ситуації.

Твердотілий - маст хев, при поточних демократичних цінах і пристойній надійності, тишина\швидкість\красота!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай кращк 600 Ват працює в півсили, аніж 400 на максимум!!

Залишай. Колись захочеш замінити відеокарту - запас буде!

Запас на майбутнє - єдиний аргумент, з такою системою навіть 400Вт бж і в півсили працювати не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

материнка попереднього покоління а проц актуальний - якось троха через... візьміть справді B75 недорогу якщо не вірите в дорогі материнки.

SSD справді краще взяти, хоча якщо вперається в фінанси - то це така річ яку завжди можна докупити

А щодо БЖ, Женя, без обід :) но ти гониш :)

Пропоную розглянути брендовий системник який зроблено практично досконало (не про конфігу), ну принаймні точно все розраховано:

IdeaCentre K410 Core i7-3770 (3.4 GHz)/6G DDR3/HDD 1TB/Nvidia GT640 2G/DVD-RW/WiFi/Windows 8 EM (64 bit)/PSU 280W/ black + wired keyboard, mouse

.

Не знаю хто тут розбирається в залізі краще за інженерів з Леново, но готовий вислухати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

системник впритик. Без можливості Ап-грейду. Фактично. Та й 280Ват там не тих 400 (пікових, аби 200 чесних було.), а реальних 280 (чесних) ват.

Додай ще один вінт і заміни відяшку - і БЖ стане катастрофічно мало! Буш спорити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив трішки зачекати з висновками. Проте визначив, що буду брати SSD обов'язково на 120гб + Intel i5. Материнку візьму новішу.

На рахунок ССД, можливо цей - SSD Intel 520 120GB 2.5" SATAIII MLC (SSDSC2CW120A3K5)

P.S.

Глянув корпуси і мене дійсно зацікавила модель Aerocool Xpredator X1 White. Можливо залишу свій вибір на ній.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок ССД, можливо цей - SSD Intel 520 120GB 2.5" SATAIII MLC (SSDSC2CW120A3K5)

Зараз практично немає різниці якого виробника ССД вибрати - всередині вони всі одинакові, різниця тільки в прошивках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...