Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

тобто ви взяли б так як є і на тому край?

П.с. там перепади напруги серйозні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, якраз якісний БЖ всі ці перепади зглажує, якщо на корпус тут і справді можна положить, і взяти дешевий, то БЖ брати дешевий не варто аж ніяк. Тут мова не про чесні 500 Вт., а про те щоб БЖ не давав просадок по лініях 12В та 5В.

Я вже вище писав, зараз акція від Zalman, Z5 Plus + 500 W Бж. тобто якісний БЖ за 180 грн. (так коштує 360).

всьо, більше нічого не пишу ))))

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В самого Zalman ZM-T1 + Chieftec 350 Вт, але без ббж не вмикаю комп - бо згорить від перепаду так само швидко, як і Gembird,Codegen, тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, ну то ясно що з ББЖ краще, але ще він грошей потягне. а треба ж то економ варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yurec,

Процесор: Intel Pentium Dual Core G2020 2.9GHz/5GT/s/3MB (BX80637G2020) s1155 BOX (560 грн)

Память: Samsung DDR3-1333 2048MB PC3-10600 (M378B5673GB0-CH9_M378B5773СH0-CH9) (155 грн)

Разом усе 2693 грн.

Я б на процесорі зекономив, з перспективою заміни на щось явно шустріше.

Celeron G1610 на відсотків 15 повільніший за Pentium G2020, що практично не помітно на око, і на гривень 200 дешевший.

А пам'яті однозначоно 4 096 MB брати. Відкриє брат в браузері сторінок 15 - 20 і 1,5 гіга оперативки як не було, а ще щось і система використовує. За гривень 250 можна взяти планку. І те що вона буде працювати в одноканальному режимі малосуттєво при даних розкладах. Зато добавити ще планочку через рік буде явно простіше.

Іншу зекономлену на процесорі сотню, варто до вінта добавити і купити терабайтний, він і швидший, і запас якийсь буде.

Змінено користувачем Unknown
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, ну то ясно що з ББЖ краще, але ще він грошей потягне. а треба ж то економ варіант.

Ну дивись

Скупий платить двічі :_04:

...не вмикаю комп - бо згорить...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін))) напишу...

Більшість юзерів сидять без ББЖ, при різких скачах всякі NONAME можуть погоріти льогко, в той час як якісний просто вимкнеться. (спрацює захист), на крайняк згорить запобіжник.

Я теж давно без ББЖ, але десь на майбутнє планую прикупити :), він доречі теж не дасть гарантовано захисту від різких перепадів, але останнім часом щось задовбало те що світло вимикають :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо треба зекономити то корпус можна купити б/в, 2 гб опери для початку більш ніж вистачить, потім при бажанні можна докупити, або щоб не тратитись оперу можна взяти б/в 4 гб, але з останками гарантії, чим більше тим краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже вище писав, зараз акція від Zalman, Z5 Plus + 500 W Бж. тобто якісний БЖ за 180 грн. (так коштує 360).

Я б не сказав, що ZALMAN Z500-LE дуже якісний блок. Той самий бюджетник, тільки під лейблом ZALMAN. Нема APFC (буде більш чутливим до стрибків в мережі, при 160В вже критичні значення на вихідних лініях.), китайські бюджетні кондери, нема захисту OTP/OPP, низький КПД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RePlay, ZALMAN Z500-LE - якісний БЮДЖЕТНИЙ блок початкового рівня, його КПД для свого сегменту більш ніж достатньо, так, немає активної корекції потужності, тому і КПД не дотягує до 80%. Чи може ви запропонуєте новий БЖ за 180 грн який кращий ? впевнений на 200% що ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fantom,

просто для мене "якісний" і "зібраний з барахла, зате дешевий" це різні поняття. А лейбл ZALMAN - це ж просто логотип, так як компанія навіть ті блоки сама не робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бачу сенсу з вами сперечатись...

більшість відомих компаній "самі блоки не роблять", а збирають з готових компонентів. Всьо, откланіваюсь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я собі за 40 чи 38 дол брав корпус з бж і мені вже сла Богу він більше 3 роів служить -на 2ядерний проц амд 2,8 ггц. 2вінта (сата та іде), двд рв і якась там відяга на 1 Гб. чесно то впадло шукати еверест і вичисляти. головне що робить, хоча зізнаюся з ББЖ.

ПС в мене в кума ББЖ від перепадів електроенергії згорів:) а коштував десь в межах 600 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в принципы в мене в швагра сам корпус э, з якого сервака - тоуер, щось таке - важкий досить. То впринципы можна було б його взяти ы купити лише БЖ. але то треба заморочуватися, ы як потым зобовязати брата розрахуватися з швагром:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорі відхилися від теми, просто виникає питання чи є сенс взагалі використовувати той старий корпус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А ось моя " бейбі" на базі :

mb socket 2011 gigabyte x79 ud7

Core i7 3970k

Case Xigmatec server Ellisium

4 X Nvidia 690x SLI 512 bit

2x 512 gb SSD OCZ VECTOR

2X 3000 gb WD HDD

2X 1200 WATT NITRO 2 Gold

water cool

ТА ІНШЕ )))

Працюю сам на себе пп "корсар" - ось такий замовник попався ) Зібрав для нього. Ото цяцька була,! 2 дні збирав та тестив - саме складне було обєднати 2 блоки щоб включалися як 1...для цього зробив сам спец перехідник...Вартість даного замовлення сягнула близько 10к зелені. Це саме дороге замовлення пк в історії моєї фірмочки....

eb4b2db119d1t.jpg

http://s001.radikal....b4b2db119d1.jpg

d11a4fe1fea3t.jpg

Змінено користувачем koljangm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке питання...2 відеокарти з"єднані в sli мостиком.. а інші 2 просто так працюють чи що?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nvidia 690 - це двучипова 680х

Дві карти 690 утворюють Quad way sli - чотирикратний sli

http://ru.wikipedia....wiki/NVIDIA_SLI

На даний момент quad sli - це максимум що э для дано\ технології. Останні драйвери не підтримуть більше 4-х way sli тому я зєднав 2 карти ( 4 ядра 680х) та отримав Quad sli що э максимумом на даний час для цієї технології в іграх....Але то бралося не для ігор а для інших завдань які вижимають з заліза все, той же 50 miner бітмайнер наприкладала

29890 3dmarks набрала ця система в тесті 3dmark 2011 1.0.05 performance

Змінено користувачем koljangm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тмоу і спитав. як вони працюють( ті 2 що без мостика). програмно якось задіюють їх чи що о_О

а крім майнінга для чого ще можна їх використати?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але то бралося не для ігор а для інших завдань які вижимають з заліза все, той же 50 miner бітмайнер наприкладала

Якщо він складав цю систему для майнера то він викинув гроші на вітер. Одна карта Радеон 7970 швидша в майнінгу за чотири 680! силочка :0137:

А для ігр система бомба :_32:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Зробив собі аналог "гумових болтів" за допомогою пластикових стяжок, для 4-х отворів кулера треба 8 стяжок.

А ще підклав м'яку підкладку між кулером і корпусом і про резонанс кулера з корпусом забув, виставив обороти з 1.1 к на 1.5 по шуму так само як і було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...