Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Pentium-G3250-vs-Intel-Core-i3-540

пеньок - явний фаворит, потужніший, холодніший, і на 4,5 роки молодший :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Доброго дня. Дано комп'ютер: Пентіум 4 2.8Ггц, оперативка 512. відео 128. вінт 80, бж 350, мамка intel e210882 n232. Підкажіть, як його можна вдосконалити, щоб був більш-менш нормальний. Тобто, що треба поміняти проц і доставити опер я й сам знаю. Цікавить кокретно які деталі підходять до цієї материнки?

ну в принципі проц можна і не міняти якщо для серфінга інтнрнет сайтів та друкування тексту,якщож треба щось більше (гори вернути невийде але...) можна замінити 4 пень на пентіум д він і двоядерний і частоти має по кращі,на разунок ОЗУ тут стандарт напевне для ддр2 то ліміт мамки в 4 гб якщо поставить хрюшу або вже навіть сімку 32бітного зразка то можна докупить планку на 2 гб 600 частоти (чомусь мені здається що планка на 512 там в 600мгц працьує так як мамка такі частоти приймає) і тоді вже з 2560мб озу для того щоб відкрити кучу вкладок браузера ворд і навіть скайп односасно на 32бітній цого заліза має вистачити,на рахунок відео карти в принципі на борту мамкі є PSI express то якусь катрку на 512мб  офісного зразка забумберити можна якщо не вистачаю,БЖ для цих потреб достатній,ну а ХДД тут вже якто кажуть на любітеля, сата 2 є цілих 4 штуки можна хоч 4 диса по 4терабайта ввалить але чі воно потрібно і чі міст витримає нагрузки,ну думаю терабайтнік або 2 по 500гб можна сміливо ставити,надіюсь щось корисне я всетаки написав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Вчора мав нагоди спілкуватися із одним чоловіком, бордівчанином.

Він протестував і7 (щось типу 4670К)  і 2х1366 ксеона.

Результати на користь останнього.

 

от я і задумуюся.  Може то продати свій і3 і взяти 2-процесорну. Але тоді знову запитання - для яких задач я буду його використовувати?

В свій час я перестав кодувати відео і продав свій і5 2500К.

Для ігор - цілком реально. 2 проца по 6 ядер і 12 потоків. Круто неймовірно. + відяшку типу 760Ті.

Ваші думки?

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Zheny@ сказал:

Для ігор - цілком реально. 2 проца по 6 ядер і 12 потоків. Круто неймовірно. + відяшку типу 760Ті.

Ваші думки?

А хіба ігри вміють задіювати стільки ядер? 

Материнку прийдеться використовувати серверну і попошукати десктопний корпус в який вона влізе. 

Буде величенький "шкаф" та ще й більш шумний ніж однопроцесорна система.

Суто для ігор - я б не заморочувався з постройкою такого монстра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Litovets сказано:

А хіба ігри вміють задіювати стільки ядер? 

Сучасні так.

2 хвилин тому, Litovets сказано:

Материнку прийдеться використовувати серверну і попошукати десктопний корпус в який вона влізе. 

Мать там і так серверна.  А на Яку ти поставиш 2 ксеона?  Корпус Чіфтек мідл тауер. Або Фулл тауер.

на днях Yuraul продав такого. 

Стає звичайна відяха.

Правда, БЖ нада від 600 Ват. Бажано 1-1,2КВт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Правда, БЖ нада від 600 Ват. Бажано 1-1,2КВт

:blink: навіщо так багато, аж на 1 - 1,2 кВт? Грубо: 130 Вт + 130 Вт (проци) + 170 Вт (GTX 760Ti) + 100 Вт (память + материнка + вінти + кулери) + 100 Вт (запас) = 630 Вт. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один момент, контролери памяті на серверних платформах підтримують звичайну память (не регістрову)? Якшо ні то ціни на регістрову троха кусючі в порівняння зі звичайною.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Litovets сказано:

Якшо ні то ціни на регістрову троха кусючі в порівняння зі звичайною.

навпаки, скажімо 4GB DDR3 10600R можна купити за смішні гроші...


 навіщо так багато, аж на 1 - 1,2 кВт? Грубо: 130 Вт + 130 Вт (проци) + 170 Вт (GTX 760Ti) + 100 Вт (память + материнка + вінти + кулери) + 100 Вт (запас) = 630 Вт.

в реалі, по споживанню цифра буде менша, на рівні 500-550Вт (при загрузці 100%), при типовій роботі - ще менша

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Savage сказано:

навіщо так багато, аж на 1 - 1,2 кВт?

потрібно 2 живлення по 8 пін. для процесорів. У БЖ менше 500-550Ват я не зустрічав.

 

2 годин тому, Litovets сказано:

Якшо ні то ціни на регістрову троха кусючі в порівняння зі звичайною.

Б.В. паямть 4-гігова по 100 грн на Оверах ДДР2

8-гігова ДДР3 по 500-800 (як хто продає) І черга не стоїть.

 

Так, нова вона дорога. А б.в. - реально не так і дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Так, нова вона дорога. А б.в. - реально не так і дорого.

Ну хіба так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, Zheny@ сказал:

потрібно 2 живлення по 8 пін. для процесорів. У БЖ менше 500-550Ват я не зустрічав.

Все рівно не розумію, звідки взялись цифри 1-1,2 кВт. На розетці можна знайти відносно недорогі 750-ки, в яких уже передбачено два 8-пінові розєми. Теоретично і б/в повинні бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Savage сказано:

Все рівно не розумію, звідки взялись цифри 1-1,2 кВт. На розетці можна знайти відносно недорогі 750-ки, в яких уже передбачено два 8-пінові розєми. Теоретично і б/в повинні бути.

про запас :)

ну 2 -3 вінта по 2 -3ТБ. ДВД.

Відяха, а якщо в Слай чи Крос-файр?

проци. 2 шт + їхні вентилятори.

 

Он в zaHARE була проблемка. 350-ка уже не тягнула:  мамка+проц+відяха (без додаткового живлення) ДВД і 3 вінта.

Купив 400-ку. Справилася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, SergLutsk сказал:

А хто тут може взятись за збір системника під замовлення, підкажіть пліз.

Та мабудь пів борди таких))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це дуже добре, але ж я запитую предметно і по суті, а не аби просто поговорити :) І щось великого ажіотажу не спостерігається. Питання в тому що треба скласти, зібрати, мені нема коли, і не дуже спец, тому потребую кваліфікованої допомоги. Ну звичайно не безвозмездно...  Але щось охочих не помітно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
53 хвилин тому, daewoo сказано:

пів борди як говорилось спеціялістів ПОГОВОРИТЬ ! :rolleyes: 

сам нє?  :)

 

зазвичай люди  хочуть щось правильне за маленькі гроші - а так не буває :(

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

зазвичай люди  хочуть щось правильне за маленькі гроші - а так не буває :(

 

Ну цілком закономірне бажання, а хто ж любить викидати великі гроші :)  Доречі моя пропозиція ще залишається в силі але....  схоже людина вірно підмітила...

1 година тому, daewoo сказано:

пів борди як говорилось спеціялістів ПОГОВОРИТЬ ! :rolleyes: 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, SergLutsk сказано:

 

Ну цілком закономірне бажання, а хто ж любить викидати великі гроші :)  Доречі моя пропозиція ще залишається в силі але....  схоже людина вірно підмітила...

 

 

піти в будь-який комп магазин нє?

 

 

 

p.s. я можу зібрати "системника під замовдення" - якщо буде "бажана" конфігурація, а не просто так

десь по ціні "розетки" з луцькою гарантією

+ 50 баксів за мої послугли

 

говорим далі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь по ціні розетки + 50 баксів :D  Я що схожий на Ахметова чи на дуріка ? :)

З таким же успіхом я дійсно можу зайти в будь-яку комп. фірму в Луцьку і буде дешевше.

Насправді мова йшла про б/в по адекватній ціні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Десь по ціні розетки + 50 баксів :D  Я що схожий на Ахметова чи на дуріка ? :)

З таким же успіхом я дійсно можу зайти в будь-яку комп. фірму в Луцьку і буде дешевше.

Насправді мова йшла про б/в по адекватній ціні

 

про Б\В в повідомленні від "" ні слова :(

 

а на кого схожий по трішки стає ясно :(

 

можна продовжувати говорити далі .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що не зголосились бажаючі. Буде людина - їй я і поясню що приблизно потрібно і орієнтовний бюджет. Там вже й буде вестись предметна розмова, що і за скільки може вийти. Не бачу що тут дивного я хочу, так що давайте без "умнічанія"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Тому що не зголосились бажаючі. Буде людина - їй я і поясню що приблизно потрібно і орієнтовний бюджет. Там вже й буде вестись предметна розмова, що і за скільки може вийти. Не бачу що тут дивного я хочу, так що давайте без "умнічанія"

 

давайте :)

 

зазвичай люди самі не знають чого хочуть, от і видумують - то часу нема самому , то дорого....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді питання не в тому щоб знайти. Зараз купити будь-яку б/в комплектуючу не проблема. Суть в тому щоб підібрати "правильний" набір комплектуючих, а для цього вже потрібні певні знання і бажано власний практичний досвід. Або ж хоча б перечитати пів інтернета щоб нахвататись якоїсь теорії.

 

Ну давайте щоб не переливати з пустого  в порожнє, можете підказати орієнтовно оптимальний набір б/в проц+материнка+відеокарта+потрібний блок живлення для них на скажімо 6-7 тис.грн. ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо питання саме до мене, то я не працюю з чужими Б\В запчастинами, і залишається питання 50ти баксів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...