Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Якщо чистими то і 200 ват вистачить, нові інтели практично не гріються і мало жеруть, якщо юзати з ін. відеом то буде класна офісна машинка яка і холодна і тиха і практично нічого не споживає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Порадьте тихий 140мм вентилятор на 4-пін

Хочу поставити на кулер проца , а то штатний щось мені не подобається .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте тихий 140мм вентилятор на 4-пін

Візьми любий із Залмана. Тобто готове рішення. Типу Перформа чи Оптіма. Матимеш меншу температуру проца та тишину.

Сам недавно придбав подібне. Радий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно взяв http://www.zalman.com/global/product/Product_Read.php?Idx=416

Мені треба було ставити , щоб дув вверх , тому більшість не підходили , а пиляти не хотілося

Але залмани славляться шумними вентиляторами , і , власне , я брав цей тому , що там можна втикнути стандартні 140-мм . Думаю з вибором

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки вибрав такий . По відгуках і характеристиках --- ніби просто супер . Правда , жаба трохи давить , але чого не зробиш для тиші :_07:

http://hard.rozetka.com.ua/noctua_nf_a15pwm/p269148/?utm_source=Hotline_main&utm_medium=cpc&utm_term=noctua_nf_a15pwm&utm_campaign=coolers

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені треба було ставити , щоб дув вверх

А що заважало поставити кулер так, щоб дув вверх? В мене на задній стінці 120-ка на видув. І ставив ни видув вбік. Хоча можна було й вверх.

Перд цим в мене був ноктюа (рішення). Круто було:) Зараз Залман як "тимчасове". Замість стокового.

Планую за трохи або змінити весь комплект, або тіко вентилятор. Може спинюся на вентиляторі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стандартні великі башти , якщо їх розвернути на 90* , впираються в пам"ять . Дрібну башту ставити не хотів .

Мені треба , щоб кулер на проці забирав повітря від відео і викидав його наверх , там в мене на корпусі жалюзі відкриваються . Крім того , зверху стоїть ще один 120мм кулер на видув і два на вдув спереду .

Раніше був один на вдув і один на видув , але , коли поставив 670 карту і закрив корпус --- в корпусі почала рости темперетура при навантаженні , все-таки карта досить потужна .

Ну і разом міняю інтеловський боксовий кулер

post-9119-0-12887400-1385369206_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стандартні великі башти , якщо їх розвернути на 90* , впираються в пам"ять

Для цього придумали низькопрофільну пам'ять;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дешевше потрібний кулер знайти . Та й пам"ять тільки трошки вища за стандартну

Самий прикол --- купував свою пам"ять за 400 грн рік назад

А зараз вона 767 грн :_09:

http://hard.rozetka.com.ua/kingston_khx1600c9d3b1k2_8gx/p166667/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре , що я вхопити встиг , поки завод не згорів , чи що там з ним сталося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім. Батькам зібрали не дорогий комп,але він трохи тормозить. Що треба зробити,або замінити щоб його покращити. Я в компютерах не сильний,але може щось підкажете,порадите. Про компютер: Driver Pack Solution Via Technologies VT 8366-8233 AMD Atlon XP 1800+ 1.53ГГц 1.00ГБ ОЗУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Привіт всім. Батькам зібрали не дорогий комп,але він трохи тормозить. Що треба зробити,або замінити щоб його покращити. Я в компютерах не сильний,але може щось підкажете,порадите. Про компютер: Driver Pack Solution Via Technologies VT 8366-8233 AMD Atlon™ XP 1800+ 1.53ГГц 1.00ГБ ОЗУ

Добавити ОЗУ від 2 до 4 щоб було,тоді буде полегше йому :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

додавання оперативи мало що дасть, 1 гіг в принципі прийнятно для хр

у даному випадку потрібно дивитись що саме тормозить,

якщо відео з ютуб тоді питання відеокарта інтегрована? драйвер поновлений?

перш за все на таких компах потрібна діагностика вінта і драверно-софтова оптимізація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

може когось зацікавить комплект і домовиться з німцем про дешеву доставку:

http://www.ebay.de/itm/HP-XW4600-Workstation-Mainboard-Sockel-775-Intel-Core-Grafikkarte-Ram-/331527660036?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item4d3096a204

плата з перспективою встановлення Xeon Е5440-Е5450

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може когось зацікавить комплект і домовиться з німцем про дешеву доставку:

Скільки вийде таке щастя? В наших грошах? І що там буде? Можна в пМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, 35 евро комплект (можливо погодиться і на меншу суму) + 15.90 евро за пересилку DHL Post ~ до 1500грн

але то тра домовлятись. може й не захотіти відправляти до України

p.s. своїх послуг не пропоную. просто потрапило на очі це оголошення

Змінено користувачем ss24
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Доброго дня. Дано комп'ютер: Пентіум 4 2.8Ггц, оперативка 512. відео 128. вінт 80, бж 350, мамка intel e210882 n232. Підкажіть, як його можна вдосконалити, щоб був більш-менш нормальний. Тобто, що треба поміняти проц і доставити опер я й сам знаю. Цікавить кокретно які деталі підходять до цієї материнки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Дано комп'ютер: Пентіум 4 2.8Ггц, оперативка 512. відео 128. вінт 80, бж 350, мамка intel e210882 n232. Підкажіть, як його можна вдосконалити, щоб був більш-менш нормальний. Тобто, що треба поміняти проц і доставити опер я й сам знаю. Цікавить кокретно які деталі підходять до цієї материнки?

Полный апгрейд !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що мається на увазі більш менш нормальний? Якщо інтернет і офісні програми, то тут пам'яті добавити хочаб до 2гіг, і машинка оживе. Якщо ігри, то тільки повний апгрейд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що мається на увазі більш менш нормальний?

На рахунок оперативки знаю. В планах замінити проц і відео. Для ігор використовуватись не буде, хіба, що якихось старих...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підскажіть, хочу перейти на USB 3.0 Хочу взяти материнку і Pentium G3250. Чи відчутною буде різниця між теперішнім i3-540 ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

USB 3.0

Pentium G3250

теперішнім i3-540

відчутною в плані чогО ?USB чи CPU?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...