Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

lerov, ну тоді які ще питання будуть по ефективності графічного ядра? Звісно воно не може конкурувати з дискретними відеокартами, але й ставити його на останнє місце теж не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, ну тоді які ще питання будуть по ефективності графічного ядра? Звісно воно не може конкурувати з дискретними відеокартами, але й ставити його на останнє місце теж не варто.

Я нічого нікуди не ставив, а що мене цікавить конкретно написав тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, ну тоді які ще питання будуть по ефективності графічного ядра? Звісно воно не може конкурувати з дискретними відеокартами, але й ставити його на останнє місце теж не варто.

Запускав Біошок Інфініті на дискретній інтелівській відеокарті, на мінімальних налаштуваннях - грати не можливо. ІМХО, якщо грати в ігри, сучасні, важкі, зовнішня відеокарта маст хев. Можливо в І7 відеокарта потужніша, але це вже зовсім інший ціновий діапазон:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на дискретній інтелівській відеокарті

ого! :_07:

на інтегрованому відеоадаптері, щось я не виспався :) Змінено користувачем Creator
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зробив це! Вперше склав свою конфігурацію і вона працює! Правда виник трабл в тому, що розетка прислала бракований БП, через що я дві години різав пальці об шурупи. Для того, щоб хоч якось глянути інфу, я додав до конфігурації відеокарту Zotac GTS 250 і під'єднав через HDMI кабель екран телевізора. Виглядає просто шикарно, дуже приємно знати, що не я помилився, а саме проблема у БП. Все бездоганно працює (поки що :) )

Наразі конфігурація така:

Материнка Asus P8H61/USB3 R2.0, процессор Intel Core i5-3330 3.0GHz/6MB с вбудованою відяхою Intel HD 2500 + Zotac GTS 250, пам'ять Samsung DDR3-1333 2048MB, жорсткий диск Western Digital RE4 250GB, корпус Zalman Z5 U3 с тимчасовим блоком живлення на 500w .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І грошей зекономив, якби купував щось подібне у "Ельдорадо" можу поспорити переплатив би як мінімум половину.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда виник трабл в тому, що розетка прислала бракований БП,

була аналогічна ситуація з корпусом Frontier

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

була аналогічна ситуація з корпусом Frontier

Які дії були в даному випадку? Звісно розумію, що заміна по гарантії чи повернення грошей, але може були якісь нюанси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація дворічної давності, трапилась з моїм знайомим.

Замінив раз по гарантії.

Замінили на аналогічний і з тою ж проблемою.

Він пішов і докупив БЖ в магазині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Yurec, не бери той корпус з БЖ, бо це просто гавняний БЖ. А так варіант з дискретною відяхою кращий для ігор, а з інтегрованою для офісної роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

допоможіть визначитися між двома варіантами-див фото

Ця веб-сторінка недоступна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

допоможіть визначитися між двома варіантами-див фото

На вскидку мені більш до вподоби варіант за 320. Дискртна всежтаки відяшка, а якщо візьмеш 256бітну то і взагалі буде гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yurec, frv правду кажу, викинь той корпус, або бери БЖ окремо (якісний БЖ - запорука того, що всі компоненти системи будуть працювати надійно і довше, і без збоїв + захист від перепадів напргуги), зараз у багатьох інет магазинах акція: корупс Zalman Z5 (U або Plus) + БЖ 500 W Zalman LE за півціни, (бюджетник, але тому гавну що стоїть у твому корпусі, до нього сра..ь ще довго, та і іншим таким же бюджетним моделям за таку ціну також) :), ціна буде десь 670 грн. за корпус + 500Вт-ий якісний БЖ.

А по друге, відеокарта з DDR3 - це вже минуле, а ті 2 Гб відеопам’яті практично не дадуть тобі з цим чіпом ніякого виграшу. Краще трохи докинь і візьми - Radeon HD6750 1024MB GDDR5 (128bit) або Radeon HD6670 1024MB DDR5 (128bit). або щось подібне.

я так розумію бюджет обмежений 300 баксами (плюс/мінус), тоді варіант 2 (з APU на AMD Radeon HD7660D саме воно). в перспективі можна докупити відеокарту і реалізувати режим дуалграфікс, хоча AMD Radeon HD7660D і так показує непогано себе в іграх.

п.с.

собі недавно взяв корпус Zalman Z5 Plus - агонь ! він того вартує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

допоможіть визначитися між двома варіантами-див фото

як на мене, то обидві конфігурації мають недоліки

1) корпус з БЖ - варто замінити на щось серйозніше

2) вінт - замінити на САТА 3+64Мб буфер+можна збільшити об"єм

3) оперативка - якщо вже брати 4Гб, то 2*2Гб, щоб працювало в дуальному режимі.

відео в першій конфігурації ні туди, ні сюди - на ігрове зовсім не тяне, а як "заглушка", то занадто дорогий варіант

варто визначитись, для яких цілей буде використовуватись машина, можливо, тоді можна буде підібрати більш збалансовану конфігурацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

допоможіть визначитися між двома варіантами-див фото

обирати між двома АМД-процесорами... тяжко.

І так, умовно, лишаємо мамку +проц. Міняємо пам'ять на 2х4Гб Кіт.

ДОдаємо вінта на ССД 128Гб під систему і лишаємо той, що у конфізі для файлопомийки.

Міняємо відяху на (мінімум) GTX 560Ti або Radeon 7870.

Міняємо корпус на любий Chieftec від 70 у.о. (там сталь 1мм) і БЖ від тогож Chieftec від 500Ват. (там вони чесні 500 ват).

А так.. ніплоха.

Хоча я б зібрав уже на і7 ivy bridge :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені треба вкластися в 2500 грн. в мене братєльнік собі хоче купити, а варіант назбирати -некатить, бо з кожним днем грошей все менше на комп лишається (така вона молодость :)). тому чекаю пропозицію на зібраний системник за 2500-2700 (вже 200 сам докладу).

Основна вимога, що б ішла остання FIFA

Змінено користувачем Yurec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що поробиш кожному своє, я собі купвав ще раніше компа для ігор, а в кінці кінців дитина є його монопольним юзером, і дивитися но ньому мультики :).

Може мені цей взяти і не паритися? - http://board.lutsk.ua/topic/133987-prodam-bv-cistemnii-blok4-jaderq6600p354gb-ddr2/page__gopid__1052840169#entry1052840169

Змінено користувачем Yurec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні.

Він без можливості Апгрейду.

Якщо брати, то вже на 1155 сокеті. і5, щоб можна було і7 постасити. І ДДР3 і є можливість нових процесорів поставити.

А брати комп, яких уже не випускають - марно гроші н а вітер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В інтела через місяць нові проци виходять . В Китаї вже продають .

якщо не помиляюсь, то будуть представлені проци з дорожчих (i5 та і7). більш "народні" моделі з"являться ближче до кінця року

Змінено користувачем Karabasbarabas
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то підкажіть мені пліз, де за мої 2500-2700 можна взяти щось достойне з урахуванням ваших пропозицій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...