Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

інтел дорогі,а начинка як у всіх на сенфорсах+ допиляна трохи прошивка.смисл їх покупки рівний нулю Crucial M4 128GB 2.5" SATAIII MLC (CT128M4SSD1) 7mm

Змінено користувачем Cooler
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

системник впритик. Без можливості Ап-грейду. Фактично. Та й 280Ват там не тих 400 (пікових, аби 200 чесних було.), а реальних 280 (чесних) ват.

Додай ще один вінт і заміни відяшку - і БЖ стане катастрофічно мало! Буш спорити?

а ти надіявся що ні ? :)

запитайся наприклад в ORV, чи будь-кого хто торгує компами давно - чи пригадає він хоч декілька клієнтів (не фанатів чи продавців), які апгрейдили компа за 2-3 роки після купівлі.

Я скажу - не пригадую... бо якщо комп нормально зібраний зі старту - то він довго влаштовуватиме людину і коли настане час апгрейду - міняти треба буде вже все.

І ти розумієш що я цим не підробляю, продаючи комп чи два на тиждень - тому статистику маю вагому.

не треба ніколи нічого брати прозапас - переплатиш і воно морально застаріє поки використовувати почнеш.

P.S.: ІМХО, я б ніколи такого компа не продав бо в нього явний перекос проц/відео. Цей варіант був наведений щоб показати всю брєдовість подвійного чи потрійного резерву БЖ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по темі про SSD цілком згоден з тим що переплачувати за "переваги" якогось з бренду - брєд

гарантія зараз у більшості 3 роки...

начинка існує в декількох варіантах, які не особо то відрізняються...

просто беріть щось зі свіжого і не переплачуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лет за 10

-апгрейдили 3-4 человека :))))))

-А так в основном добавляли память , винт ,меняли видео .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добавляли память , винт ,меняли видео .....

ВОТ!!! Із 6600GT на GTX460 ? :) Це ж не початок 2000-х, коли міняючи geforce 400 на 440МХ чи FX5200 не відчували по живленню ну ніяких напрягів!

Ну, і це зовсім не значить, що я купуючи у ВАС апгрейдити буду теж у Вас ! :)

Читав багато з цього приводу, то все ж рекомндують БЖ брати із деяким запасом. Про решту не казатиму, воно старіє раніше, аніж встигаєш думати про апгрейд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До того ж потенціальний БЖ має 60 місяців гарантії і плюшки захисту від перегрузок: І відгуки непогані.

Але я думаю це все фігня, якщо є можливість, то краще взяти поки на 500-550 чи менше по параметрам. До того ж хотілось би, щоб кулер був зроблений на основі підшипника кочення, а не ковзання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всьо, я поняв, то "бесполєзно"... :) то до Жені :)

а до FenMix - то ми ж не про модель БЖ а про потужність сперечалися. З БЖ якраз все однозначно - дорожчий буде краще. Та і ризикувати всім залізком не варто заради економії двадцяти баксів на БЖ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

корочє, чуваки, я брав колись потужніший в два рази БЖ тільки тому, що він не гудів при максимальній нагрузці системи :), у мого обороти піднімаються при досягнені нагрузки 280 Вт, бо якщо майже "впритик", БЖ просто гріється і який би крутий кулер там не був, потік повітря чути досить добре :)

І хто б що там не казав про моральне застаріння, блоку вже 6 років, і нічо... тіко зараз подумую про апгрейд... Крім того, при меншій нагрузці і відповідно меншому температурному режимі компоненти БЖ працюють і довше і стабільніше. ІМХО.

Як на мене, БЖ - це те ,на чому справді не варто економити пару баксів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, ну звісно, проте я передивився варіанти і вирішив, що хай буде менша потужність, але кращі конденсатори і запчастини в самому БЖ. До того ж був вже сумний досвід, як БЖ полетів, а з ним і відео :(

Але не знаю, чи взагалі продають блоки живлення з кулерами, у яких підшипник кочення. Ну я не те що вибагливий, але не хочеться часто лізти з машинним маслом і піпеткою в корпус :) А міняти самому не хочеться.

О, бінго! http://hard.rozetka.com.ua/ru/products/details/36161/index.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нові БЖ всі з 12-14см вентихляторами і купою дірок, якщо не працюватиме в режимі пилососа - то лізти до нього не треба буде напевно ніколи, хіба з лопаток пил збивати періодично. Просто якщо стоятиме питання чи 650Вт чи 500Вт від Чіфтека за приблизно ті ж гроші - бери краще 500Вт... його і вистачить надовше і запас всеодно буде великий і просто спокійніше воно якось :)

О, доречі ще один важливий аргумент на користь меншої потужності БЖ :) зараз всі ганяються за "озелененням" і нові проци і відео часто жеруть менше за старі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, доречі ще один важливий аргумент на користь меншої потужності БЖ :) зараз всі ганяються за "озелененням" і нові проци і відео часто жеруть менше за старі

Чого вартий мій старий WD EARS Green 1 TB на компі, який здох після півроку служби :) Зате старий самсунг на 80 гб працює як швейцарський годинник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз всі ганяються за "озелененням" і нові проци і відео часто жеруть менше за старі

особливо АМД процесори, час іде, нічьо не міняється :_07:

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але за останні 5 років більше вони жерти не стали, погодься

а відахи в одному ціновому діапазоні стали хавати менше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені моїх 500Ват хватає на все. Але хочеться модульний, і вже 14см кулер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Виникла задача зібрати комп'ютерну систему за 3500+ (комп, монік, клава й миша)... (подальші ціни округлено для наочності)

Розпочав я з процесора AMD Athlon II X3 455 3.3GHz який коштує 560 гривень. Одразу ж приглянув монітор Samsung S19C20KNY на 18.5 дюймів за 930 гривні. Мамка Asus M5A78L за 470 грн. Більш-менш солідна відяха XFX PCI-E Radeon HD 6670 1024MB GDDR3 (128bit) (800/1600) (DVI, HDMI, VGA) (HD-667X-ZHF2) за 530 грн та жорсткий диск Western Digital Caviar Blue 320GB 7200rpm за 440 грн. Пам'ять Samsung DDR3-1333 2048MB PC3-10600 за 150 гривень. Корпус Asus Vento TA-881 з блоком живлення FSP Qdion QD450 450Wза 440 грн. Комплект клави та мишки Genius KM-110X за 90 грн. Ну ніби все...фууух

Мене лише непокоїть питання, чи буде цей бюджетний монстр працювати? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене лише непокоїть питання, чи буде цей бюджетний монстр працювати? :)

А є причини в цьому сумніватись?

Я б купив дешевшу мамку (від 330грн на тій же розетці) а на зекономлені гроші взяв би ЖД на 1Тб.

P.S. дивлячись як буде експлуатуватись ПК на процесорі я б теж зекономив (Athlon II x2 250)

Змінено користувачем TaHkicT
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я подумав, ну його той "бюджетний монстр" і взяв конфігурацію на майбутнє. Правда монітор окремо прийдеться брати з пристроями вводу.

Материнка Asus P8H61/USB3 R2.0, процессор Intel Core i5-3330 3.0GHz/6MB с вбудованою відяхою Intel HD 2500, пам'ять Samsung DDR3-1333 2048MB, жорсткий диск Western Digital RE4 250GB, корпус Zalman Z5 U3 с блоком живлення Zalman ZM500-LE 500W.

Відяху і память завжди можна докупити (до речі, любого рівня), в цьому й перевага даної конфігурацію над минулою. А танки і на вбудованій HD 2500 перший час пограти можна. Так що ці комплектуючі вже замовив ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пам'ять Samsung DDR3-1333 2048MB, жорсткий диск Western Digital RE4 250GB ^_^

2гіга опори? це несерйозно. за вінт я взагалі мовчу. по прайсах дивлюсь він коштує ~600 грн.. за такі гроші можна взяти нормальний 60Гб SSD або ж 1Тб вінт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я подумав, ну його той "бюджетний монстр" і взяв конфігурацію на майбутнє. Правда монітор окремо прийдеться брати з пристроями вводу.

Материнка Asus P8H61/USB3 R2.0, процессор Intel Core i5-3330 3.0GHz/6MB с вбудованою відяхою Intel HD 2500, пам'ять Samsung DDR3-1333 2048MB, жорсткий диск Western Digital RE4 250GB, корпус Zalman Z5 U3 с блоком живлення Zalman ZM500-LE 500W.

Відяху і память завжди можна докупити (до речі, любого рівня), в цьому й перевага даної конфігурацію над минулою. А танки і на вбудованій HD 2500 перший час пограти можна. Так що ці комплектуючі вже замовив ^_^

Викладеш скріни, як ВОТ піде на цій конфігурації. Дуже цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WOT на Intel HD2500

Не дуже актуально. Клієнт вже давно оновився декілька разів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дуже актуально. Клієнт вже давно оновився декілька разів.

ну ось, подивись цілий канал http://www.youtube.com/user/6JI3KAPb?feature=watch

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...