Перейти до змісту

Чому чоловіки не поступаються місцем в маршрутці?


Distalo

Рекомендовані повідомлення

срача немає, але тема себе вичерпала, сторінки і пости аналогічні.

а автор крім топікстарту ще тут відписував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

Можливо ще не всі розповіли свої історії з маршрутного життя :) . Хоча, тема справді себе вичерпала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ще я трошки скажу....

Як тільки з'явилась ця тема-питання, подумалось що за день-два та й згине... а тут далі переивають з пустого в порожнє.

Звичайно приємно, коли поступаються місцем... і не лише чоловіки. Як би швидко не йшов процес фемінізації, загальноприйнятих правил поведінки ніхто не відміняв, хоча може і не всі їх дотримуються. Хамів скрізь вистачає, але це ж не значить, що треба перестати поступатись місцем чи пропускти попереду жінок, старших людей, дітей, бо так трапилось з тобою. Не всі дякують за оплачений проїзд, і звісно ж не всім кажуть будь ласка...

Приємно (спочатку навіть було дещо дивним, бо як кажуть кожне наступне покоління все більш розв'язніше і нестриманіше за попереднє), коли місцем поступаються підлітки. Одного разу хлопчина років 12-14 так пропонував сісти, наче на бал запрошував))) Звісно, повага батькам, що так виховали свою дитину. Аж захотілось, щоб мої діти були такими чемними і вихованими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 По темі гендерних відносин :)

     Ти вчора прийшла з корпоративного Нового року, я зняв з тебе чобітки, сказав тобі сто компліментів, терпляче слухав, кому які дали подарунки, яка дура ця Неллі Степанівна, я три рази станцював з тобою твою улюблену пісню з Кримінального Чтива, два рази трахнув тебе, по твоєму капризу відкрив шампанське, аби як поклав тебе спати, гладив твоє волосся...
     Сьогодні з корпоративу прийшов я - довгі розбори, чому так пізно і чому помада на сорочці, потім ганчіркою по пиці і пішов на й#х, п'яна худоба, я з тобою не розмовляю..... Ось це і є рівноправність :D .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дану тему треба не закривати, а варто перейменувати... щоб ті кому не дали, могли тут пожалітись, що їх утискають в правах, бо вони ж не зобов'язані нікому нічим поступатись.

Ау, шановні чоловіки!!!! Ви не в лісі живете, де вовки на зайців полюють. Поступились чи не поступились місцем справа ваша. Хочеться посидіти у переповненій маршутці в присутності жінок - будь ласка. Не варто переносити свої образи і обов'язки на всіх жінок.

Герої в ситуації, коли подобається дівчина і хочеться якось перед випнутись, щоб вас помітили... а насправді ні вперед пропустити, ні місцем поступитись, ні двері відчинити ПРОСТО ТАК!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://youtu.be/KxjdtJHlMuQ

Здається що в Китаї не прийнято поступатись місцем :)

Ну звісно ж, у інших культур треба переймати "краще"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75, це Ваша суб'єктивна думка, а були би Ви китайцем зараз би доводили протилежне. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рівність полів, феменізм - ви ж за це боролися )))

Я думаю, що спочатку був великий розподіл праці...

Абсолютної рівності бути не може. Ми усі народжуємось нерівними.

І поля у кожного різного розміру.

Фемінізм боровся не за те що б жінку мали право принижувати, а за те щоб існувала повага до неї... взаємна повага.

У світі взагалі повинна панувати любов та взаємна повага =)

Але її шось не зовсім видко.

Рівність то настільки відносна штука...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Рівність полів, феменізм - ви ж за це боролися )))

Я думаю, що спочатку був великий розподіл праці...

Абсолютної рівності бути не може. Ми усі народжуємось нерівними.

І поля у кожного різного розміру.

Фемінізм боровся не за те що б жінку мали право принижувати, а за те щоб існувала повага до неї... взаємна повага.

У світі взагалі повинна панувати любов та взаємна повага =)

Але її шось не зовсім видко.

Рівність то настільки відносна штука...

 

Ага, тільки зараз жінки думають що всі чоловіки їм щось зобов'язані (винні), а коли чоловік цього не робить - то все, він не мужик.  

Чоловік буде уступати місце, відкривати двері, пропускати і т.д. не з тієї причини, що він зобов'язаний, а тоді коли він поважає жінок.  А зобов'язаннями поваги не викличеш, скоріше навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як описали питання відносне.

Як на мене якщо чоловік не поступився місцем жінці це його особисте право і його виховання :)

Якщо ж людина з обмеженими можливостями чи в групі ризику\з дитиною, в транспорті спеціально навіть таблички висять місля для пасажирів з дітьми та інвалідів ...

І це є обовязковим!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

серед моїх знайомих є купа різних коз...людей.

і я знаю, що можливо поступання місцем не є самим критичним показником виховання

і ви кажете шо виявляється якісь там абстрактні... видать не знайомі мені дівки тільки

чогось там і ждуть

то не вибирайте собі таких

є купа хороших дівчат

правда вони теж чекають не таких хамидл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо немає непереборних обставин по типу повнющої маршрутки (набилася ПІСЛЯ моєї посадки вже) + "станковий" рюкзак + риб.снасті немаленькі або фоторюкзак + штатив+ купа "додаткового фотообвісу на поясі", чи проста банальна скажена біль в коліні  - буває, при застуді чи пробігу 5-10-15 км. по природі пішки - політав колись трохи при ДТП - завжди поступаюсь, чого і всім раджу. Було навіть декілька разів, коли сидів на "риболовному" стільці з Маневич тих же тихенько в проході ззаду автобуса - а одного разу, дя прикладу, збоку на мною перед тим зайнятому місці сиділи двоє дівчат, одна з яких той самий штатив на колінах і тримала (я - рюкзак), гриби - збоку на землі, і нічого, доїхали. Змокли вони щопипець, жаль стало (я до дощу встиг в автобус сісти). Потрощити через псевдолицарство вудки/фототехніку/ноут за 15+ к грн., коли їхати ще півміста (за місто, в іншу область) і реально немає як його стоячи тримати (бочка оселедців, вона така), чи знов бігати по лікарям (травма коліна)? А у флейм таки пора...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75, це Ваша суб'єктивна думка, а були би Ви китайцем зараз би доводили протилежне.

На щастя, я не китаєць. І ще батьки мене добре виховали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора почув , що в Ужгороді ,здається , на парковці для авто на місці для інвалідів зробили напис

,,Забрав моє місце- забери і мої хвороби,,

Якщо такі таблички почіпляти в маршрутках на місцях для інвалідів- багато хто задумається .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

vaz75, це Ваша суб'єктивна думка, а були би Ви китайцем зараз би доводили протилежне.

На щастя, я не китаєць. І ще батьки мене добре виховали.

 

китайці думають , що їм повезло не бути українцями - я ж кажу все суб'єктивно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

vaz75, це Ваша суб'єктивна думка, а були би Ви китайцем зараз би доводили протилежне.

На щастя, я не китаєць. І ще батьки мене добре виховали.

 

китайці думають , що їм повезло не бути українцями - я ж кажу все суб'єктивно :)

 

Китаєць - це ще півбіди. Дякувати Богу, що не москаль :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китаєць - це ще півбіди. Дякувати Богу, що не москаль :)

 

 

Китай -  країна, що розвивається, а Україна деградує та вимирає, значить з нами щось не так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Китаєць - це ще півбіди. Дякувати Богу, що не москаль :)

 

 

Китай -  країна, що розвивається, а Україна деградує та вимирає, значить з нами щось не так...

 

Звісно що не так, бо судячи з цієї теми моральність українців швидкими темпами вмирає.

А не вкради - це одна з моральних цінностей по Біблії, яку більшість українців похєрило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case_l, сам ти вимираєш...

Я цього не заперечую, але країну шкода...

 

 

 

А не вкради - це одна з моральних цінностей по Біблії, яку більшість українців похєрило.

 

Ахмєтови, коломойські, порошенки - це що? Щирі українці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...