Перейти до змісту

Чому чоловіки не поступаються місцем в маршрутці?


Distalo

Рекомендовані повідомлення

Напевно я якісь не правильний, раз поступаюсь місцем вагітним, старшим людям, і жінкам( не беручи до уваги розмір бюста ). Виховували мене так.

 

"Хвали-хвали мене моя губонько" або "Сам себе не похвалиш - ніхто не похвалить" ...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

Напевно я якісь не правильний, раз поступаюсь місцем вагітним, старшим людям, і жінкам( не беручи до уваги розмір бюста ). Виховували мене так. Ну не подякувала людина( а може вона німа  :D ),  чи вже то така трагедія? Якщо добро робити, очікуючи подяку, то то не добро, як на мою скромну думку... Хоча, я зі своїм "совково-офіцерським вихованням ( батько покійний був військовим).

можливо, не  "рубаю фішку" в сучасному житті :blush:

Сорі за офтоп, але згадалося: Сам себе не похвалиш - ходиш, як обпльований. © Українське пислів"я.

Давайте ще може прикріпимо голосувалку, щоб всі джентльмени з благородними манерами з гордістю змогли натиснути кнопочку *Завжди поступаюся місцем в маршрутці* і таким чином показали, які вони молодці і як гарно виховані, на відміну від тих му**ків, які нажмуть *Не поступаюся місцем*.

Імхо: хто хоче поступитися місцем - поступіться і забудьтеся, а не влаштовуйте тут самопіар ніби врятували світ своїм вчинком. Бо скоро будуть з*являтися теми типу: 1.Я сьогодні перевів бабусю через дорогу, а ти? 2.Ви досі не пропускаєте перед собою жінку? Тоді я йду до вас.

Це не ті вчинки, які треба показувати заради самореклами. Хтось чув, щоб хвалився чоловік, який збирав (чи ще збирає) гроші на АТО біля там-тама, стоячи там і в холод, і в спеку? Я наприклад ні. Але за нього чув багато хто. І він при цьому з себе героя не робить, хоча варто було б.

Одним словом не ті вже зараз Тимуровці, не ті...

П.С. phantom мене випередив поки набирав текст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


*ну не подякувала* = *ну не уступив місце* Чому не уступив місце це погано, а *ну не подякувала* нормально ? Чому одні люди мають бути вихованими, а інші ні ? Чому уступати місцце це норма, а дякувати за це - ні ? Ну й на останок - чому не уступання місця заслуговує *всєобщого поріцанія* , а відсутність елементарного виховання щоб сказати *дякую* - ні ? Тим більше, що видавити з себе *дякую* вартує набагато меньше зусиль чим *уступання місця*. Не розумію я оцих подвійних стандартів, чим би вони не прикривалися 

АГА, чому попросити в незнайомця цигарку чи запальничку - це типу нормально, а шматочок шоколадки - це дико))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Напевно я якісь не правильний, раз поступаюсь місцем вагітним, старшим людям, і жінкам( не беручи до уваги розмір бюста ). Виховували мене так. Ну не подякувала людина( а може вона німа  :D ),  чи вже то така трагедія? Якщо добро робити, очікуючи подяку, то то не добро, як на мою скромну думку... Хоча, я зі своїм "совково-офіцерським вихованням ( батько покійний був військовим).

можливо, не  "рубаю фішку" в сучасному житті :blush:

*ну не подякувала* = *ну не уступив місце* Чому не уступив місце це погано, а *ну не подякувала* нормально ? Чому одні люди мають бути вихованими, а інші ні ? Чому уступати місцце це норма, а дякувати за це - ні ? Ну й на останок - чому не уступання місця заслуговує *всєобщого поріцанія* , а відсутність елементарного виховання щоб сказати *дякую* - ні ? Тим більше, що видавити з себе *дякую* вартує набагато меньше зусиль чим *уступання місця*. Не розумію я оцих подвійних стандартів, чим би вони не прикривалися 

 

MANJAK11, друже, чи ж то така велика трагедія-не подякували?)))) Чи через те перестати буди просто ЛЮДЬМИ?))) Я, власне. поступаюсь не через дякую, а просто я така вихована падлюка)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, друже, чи ж то така велика трагедія-не подякували?)))) Чи через те перестати буди просто ЛЮДЬМИ?))) Я, власне. поступаюсь не через дякую, а просто я така вихована падлюка)))

 

 

 

 

 

 

при чому тут трагедія не трагедія ? А хіба велика трагедія коли не уступили місце НЕ старій,вагітній чи інваліду ? То нащо та мова ? Я не говорю, що треба переставати уступати місце, я говорю, що ганити за відсутність подяки, треба абсолютно на такому ж рівні, як і за те, що місце не уступають, бо це абсолютно такий же момент виховання. Блін, очевидні ж речі пишу

 

Простий приклад, який я запамьятав на все життя : Колись, ще коли маршрутки Івеко тільки їздити починали, їду я значить чогось на ДПЗ, сиджу на першому сидінні зразу за водієм, маршрутка повна, але ніхто не стоїть, й тут, на зупинці прямо влітає якась скажена (по другому не назвеш) дівчина, хапає мене за плече й починає тягнути зі словами *встань, хай бабуся сяде*, я в шоці встав й реально на той момент так і не знайшов що сказати, прикол в тому, що на той момент, коли та пришиблена мене тягнула, бабуся ЩЕ НЕ ЗАЙШЛА !!! в маршрутку. Я б й сам встав, слава Богу, батьки ніби правильно виховували, але такої жесті я ще не бачив. Цю історію я запамьятав на все життя. Люба нормальна людина повинна виказувати повагу до старших, вагітних чи обділених природою людей, але тим не меньше, люба нормальна людина повинна сподіватись й на повагу до себе, бо нафіг тоді таке дибільне суспільство де ігноруются поняття ВЗАЄМОвічливості ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Напевно я якісь не правильний, раз поступаюсь місцем вагітним, старшим людям, і жінкам( не беручи до уваги розмір бюста ). Виховували мене так.

 

"Хвали-хвали мене моя губонько" або "Сам себе не похвалиш - ніхто не похвалить" ...

 

 

Чоловіче, в мене вже давно не той вік, щоби хвалитись)))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо: хто хоче поступитися місцем - поступіться і забудьтеся, а не влаштовуйте тут самопіар ніби врятували світ своїм вчинком. Бо скоро будуть з*являтися теми типу: 1.Я сьогодні перевів бабусю через дорогу, а ти? 2.Ви досі не пропускаєте перед собою жінку? Тоді я йду до вас.

Це не ті вчинки, які треба показувати заради самореклами. Хтось чув, щоб хвалився чоловік, який збирав (чи ще збирає) гроші на АТО біля там-тама, стоячи там і в холод, і в спеку? Я наприклад ні. Але за нього чув багато хто. І він при цьому з себе героя не робить, хоча варто було б.

Одним словом не ті вже зараз Тимуровці, не ті...

П.С. phantom мене випередив поки набирав текст.

Та ж де я тут хвалю себе, чоловіче?))) Вік у мене не той, що би перед молоддю "бали"  набирати))) Писав про себе і своє бачення, і аж ніяк не пропонував комусь робити як я))) І до чого тут Дмитро, якого  я знаю особисто? Мова була не про всі  "геройські" вчинки а про конкретне...  А от те, що Гайдара читали- добре)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото з апетитними персами одне і теж промелькнуло зо два рази, а відео не було))

Невдалий приклад - у того чоловіка немає очей на потилиці, щоб бачити вагітну жінку. Підкралась ззаду і ще якісь претензії пред'являє. За пару секунд їй би місце дали 100%. якщо ти вагітна, то це не хвороба і не причина забувати про толерантність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Однозначно, людям, які не здатні оцінити і належним чином відреагувати на вияви чесності не варто поступатися місцем.

А як ви можете визначити, чи людина належним чином відреагує на "вияви чесності"? :)

Уступання місця за цією логікою виглядає як дуже широкий жест благородства і його наслідком має бути палка подяка :)

Ну не подякує вам та людина, це її невихованість, чому інші хороші і виховані люди мають в майбутньому страждати через те, що ви взяли цю неприємність до серця :)

 

 

Не беріть так близько до серця і так буквально. Про палку подяку не йдеться - одного скромного "дякую" чи кивка головою цілком достатньо для нормальної людини. 

Ну, не подякує людина , то й так буде. Жодних наслідків. Не буду я стояти і думати після цього "який же я чемний" (і всі інші не будуть), просто будеш стояти і думати "от поступився вкотре місцем невихованій рагульці, яка того не заслужила". 

Сподіваюся, ці рагульки також читають зараз цю тему на борді. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все просто - голосно так кажете "рагульці": "будь ласка, немає за що". І дивитеся реакцію. А ображатися на невихованість інших - це підтвердити свою "ущербність". Ви ж міцем вступаєтесь для себе в першу чергу (мол, який я чемний і вихований) і в другу чергу для оточуючих (подивіться, який я чемний і вихований).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Фото з апетитними персами одне і теж промелькнуло зо два рази, а відео не було))

Невдалий приклад - у того чоловіка немає очей на потилиці, щоб бачити вагітну жінку. Підкралась ззаду і ще якісь претензії пред'являє. За пару секунд їй би місце дали 100%. якщо ти вагітна, то це не хвороба і не причина забувати про толерантність.

 

Вона вперлась в нього пузиком, він побачив і сидіть собі далі. Мало дала йому тим молотком!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона вперлась в нього пузиком, він побачив і сидіть собі далі. Мало дала йому тим молотком!

 

 

 Від відразу зміг оцінити, що в нього вперлось, і від чого це пузико чи не від котлет? Та і погляд він спрямував на голову.

Наскільки це адекватно тикати в незнайому людину ззаду своїм животом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки це адекватно тикати в незнайому людину ззаду своїм животом?

 

 

 

 

Дійсно, це настільки ж неадекватно, як тикати в спину незнайомій людині трьома пальцями, бажаючи передати гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Вона вперлась в нього пузиком, він побачив і сидіть собі далі. Мало дала йому тим молотком!

 

 

 Від відразу зміг оцінити, що в нього вперлось, і від чого це пузико чи не від котлет? Та і погляд він спрямував на голову.

Наскільки це адекватно тикати в незнайому людину ззаду своїм животом?

 

Він побачив що жінка? Чому не поступився місцем? Яка різниця з пузом вона чи без?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І де ж ви всі чемні, де?;)

Минулого тиждня в маршрутці. Сидячі місця зайняті- переважно чоловіками, на вигляд, до 30 і трішки після 30 років. Стоять декілька зупинок тільки двоє - вагітна і дядько без ноги з костилями. Я прозріваю((((


Починаю вже проводити своє міні дослідження ;) - скільки "сліпих і неймовірно стомлених" у транспорті їздить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І де ж ви всі чемні, де? ;)

Минулого тиждня в маршрутці. Сидячі місця зайняті- переважно чоловіками, на вигляд, до 30 і трішки після 30 років. Стоять декілька зупинок тільки двоє - вагітна і дядько без ноги з костилями. Я прозріваю((((

Починаю вже проводити своє міні дослідження ;) - скільки "сліпих і неймовірно стомлених" у транспорті їздить.

Дядько без ноги з костилями,вагітна...щось ви фантазуєте.Ні разу не бачив цілу маршрутку бездушних людей,які б не звільнили місце інваліду чи вагітній.Інолі ще й шофер може прикрикнути на молодь,щоб звільнили місце пенсіонерам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він побачив що жінка? Чому не поступився місцем? Яка різниця з пузом вона чи без?

 

А вона дала йому час поступитись? Підішйла тикнула животом і почала пупашити зате, що немає очей на спині.

А якби він рефлективно ліктем відмахнувся у живіт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Він побачив що жінка? Чому не поступився місцем? Яка різниця з пузом вона чи без?

 

А вона дала йому час поступитись? Підішйла тикнула животом і почала пупашити зате, що немає очей на спині.

А якби він рефлективно ліктем відмахнувся у живіт?

 

Людиною треба бути і тоді "якби" не виникатиме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

І де ж ви всі чемні, де? ;)

Минулого тиждня в маршрутці. Сидячі місця зайняті- переважно чоловіками, на вигляд, до 30 і трішки після 30 років. Стоять декілька зупинок тільки двоє - вагітна і дядько без ноги з костилями. Я прозріваю((((

Починаю вже проводити своє міні дослідження ;) - скільки "сліпих і неймовірно стомлених" у транспорті їздить.

Дядько без ноги з костилями,вагітна...щось ви фантазуєте.Ні разу не бачив цілу маршрутку бездушних людей,які б не звільнили місце інваліду чи вагітній.Інолі ще й шофер може прикрикнути на молодь,щоб звільнили місце пенсіонерам.

 

 

Якби ж то були фантазії.. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І де ж ви всі чемні, де? ;)

Минулого тиждня в маршрутці. Сидячі місця зайняті- переважно чоловіками, на вигляд, до 30 і трішки після 30 років. Стоять декілька зупинок тільки двоє - вагітна і дядько без ноги з костилями. Я прозріваю((((

Починаю вже проводити своє міні дослідження ;) - скільки "сліпих і неймовірно стомлених" у транспорті їздить.

Дядько без ноги з костилями,вагітна...щось ви фантазуєте.Ні разу не бачив цілу маршрутку бездушних людей,які б не звільнили місце інваліду чи вагітній.Інолі ще й шофер може прикрикнути на молодь,щоб звільнили місце пенсіонерам.
Ой, всяке буває. Скільки разів бачила батьків, які стояли і тримали маленьких дітей на руках, бо ніхто не поступився. Про вагітних взагалі мовчу :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Ой, всяке буває. Скільки разів бачила батьків, які стояли і тримали маленьких дітей на руках, бо ніхто не поступився. Про вагітних взагалі мовчу :(

Реально ще не бачив щоб вагітним не поступались - хіба що Ви можете визначати вагітність на 2-гій годині, тоді так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...