Перейти до змісту

Чому чоловіки не поступаються місцем в маршрутці?


Distalo

Рекомендовані повідомлення

Ой, всяке буває. Скільки разів бачила батьків, які стояли і тримали маленьких дітей на руках, бо ніхто не поступився. Про вагітних взагалі мовчу :(

Реально ще не бачив щоб вагітним не поступались - хіба що Ви можете визначати вагітність на 2-гій годині, тоді так :)
Щось мені геть не смішно з цього жарту. Мені особисто почали поступатися десь на 8-9 місяцях, коли було видно настільки, що навіть відвертаючись до вікна можна було помітити. А місця найчастіше давали жінки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

 

Щось мені геть не смішно з цього жарту. Мені особисто почали поступатися десь на 8-9 місяцях, коли було видно настільки, що навіть відвертаючись до вікна можна було помітити. А місця найчастіше давали жінки.

 

 

от тепер подумайте чому поступаються місцем тільки тоді, коли видно, що жінка вагітна, а не тоді коли вона вагітна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sjapa сказал(а) 20 Дек 2015 - 15:24: І де ж ви всі чемні, де? ;) На машинах їздять ;):D

знаєте у мене таке ж враження складається, дуже рідко їжджу у маршрутках, але стараюся місцем поступатися та дітей цьому ж вчу, недавно були у Бресті і при поїздці у тролейбусі поступився місцем просто старшим людям на що почув па бяларуські напевно ще він із СССР, не хочу думати що там всі мужики лишилися, вірю що крім СССР вони є і в Луцьку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Щось мені геть не смішно з цього жарту. Мені особисто почали поступатися десь на 8-9 місяцях, коли було видно настільки, що навіть відвертаючись до вікна можна було помітити. А місця найчастіше давали жінки.

 

 

от тепер подумайте чому поступаються місцем тільки тоді, коли видно, що жінка вагітна, а не тоді коли вона вагітна.

 

 

Знаєте і на 5-6 місяці видно, у декого й на третьому. Залежить від того хоче людина це помітити чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені геть не смішно з цього жарту. Мені особисто почали поступатися десь на 8-9 місяцях, коли було видно настільки, що навіть відвертаючись до вікна можна було помітити. А місця найчастіше давали жінки.

от тепер подумайте чому поступаються місцем тільки тоді, коли видно, що жінка вагітна, а не тоді коли вона вагітна.
 

Знаєте і на 5-6 місяці видно, у декого й на третьому. Залежить від того хоче людина це помітити чи ні.

а якщо дехто будучи молодою людиною просто себе запустив після значного вживання пива і гамбургерів, то як тоді бути?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене складається враження, що вагітні жінки або думають що їм всі зобов"язані, або не дбають про себе ж самі.

 

Можна ж не сісти в маршрутку якщо в ній немає вільних місць. Натомість простіше ж потім брудом всіх пообливати, бо ніхто не поступився, і розказувати як тяжко було їхати. Де логіка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене складається враження, що вагітні жінки або думають що їм всі зобов"язані, або не дбають про себе ж самі.

 

Можна ж не сісти в маршрутку якщо в ній немає вільних місць. Натомість простіше ж потім брудом всіх пообливати, бо ніхто не поступився, і розказувати як тяжко було їхати. Де логіка?

І не соромно Вам таке писати?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене складається враження, що вагітні жінки або думають що їм всі зобов"язані, або не дбають про себе ж самі.

 

Можна ж не сісти в маршрутку якщо в ній немає вільних місць. Натомість простіше ж потім брудом всіх пообливати, бо ніхто не поступився, і розказувати як тяжко було їхати. Де логіка?

причепи 15 кг на шию до живота ы походи так день. Потім розкажеш враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас в транспорті вагітним поступаються без проблем, можливо є якісь одиничні випадки, але це лише виключення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене складається враження, що вагітні жінки або думають що їм всі зобов"язані, або не дбають про себе ж самі.

 

Можна ж не сісти в маршрутку якщо в ній немає вільних місць. Натомість простіше ж потім брудом всіх пообливати, бо ніхто не поступився, і розказувати як тяжко було їхати. Де логіка?

 Ви-не жонаті))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

petyavaps, щось забагато тексту, достатньо було так написати: 

 

Серед жінок так само бидлоття хватає як і серед чоловіків в однаковій мірі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І не соромно Вам таке писати?

А чому мені має бути соромно? Я написала щось не логічне?  Я висловила свою думку. І якщо Ви почитаєту кілька сторінок раніше то можливо звернете увагу на мої інші пости.

А соромно має бути жінкам мабуть. Бо вагітність - це свідомий (ну в більшості випадків) крок жінки, а не хвороба!. То ж чому своє свідоме вона має перекладати на несвідоме (етика, виховання і т.д.) оточуючих?

 

 

причепи 15 кг на шию до живота ы походи так день. Потім розкажеш враження.

І що це враження має змінити? Повторююсь якщо людина не може щось робити, то не треба автоматично робити дії, які можуть закінчитись не так як хочеться. 

І про стан кому що важко робити мені не треба тикати. Коли я була практично не ходячою, я не лізла у маршрутку (бо підняти ноги не могла просто, а стояти це були адські муки) а тихенько ковиляла додому ніжками в лікарню і з неї, або брала таксі. Хоча теж могла би потім розказати які всі навкруги нелюди, бо не помогли зайти в маршрутку і місце не дали. 

 

 

Ви-не жонаті))))

.

не вгадали))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Ви-не жонаті))))

.

не вгадали))))

 

 

В мене складається враження, що вагітні жінки або думають що їм всі зобов"язані, або не дбають про себе ж самі.

 

 

Тоді дивно)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

причепи 15 кг на шию до живота ы походи так день. Потім розкажеш враження.

І що це враження має змінити? Повторююсь якщо людина не може щось робити, то не треба автоматично робити дії, які можуть закінчитись не так як хочеться. 

І про стан кому що важко робити мені не треба тикати. Коли я була практично не ходячою, я не лізла у маршрутку (бо підняти ноги не могла просто, а стояти це були адські муки) а тихенько ковиляла додому ніжками в лікарню і з неї, або брала таксі. Хоча теж могла би потім розказати які всі навкруги нелюди, бо не помогли зайти в маршрутку і місце не дали. 

 

Те що Ви (не знав, що Ви жінка) героїчно "кидалися на амбразуру" (я про "тихенько ковиляла") не означає, що всі мають так робити. Вагітним треба часто відвідувати всілякі УЗД, поліклініки (огляди, здачі аналізів тощо), вже мовчу, що треба кожен день банально їсти наварити (продукти додому самі не ходять. І далеко не кожна вагітна жінка має підтримку чоловіка з авто (банально чоловік на роботі) чи може дозволити собі таксі туди-сюди. І користування громадським транспортом це нормально. І в нормальному суспільстві вступитися місце вагітній\інваліду\похилій людині\мамі з дітьми - це норма. І ця норма повинна бути вихована з дитинства на рівні родини та садочка\школи. І повірте, я, побачивши, що якийсь "лоб" не вступить місця вагітній, не стоятиму осторонь, а підніму того "лоба".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І не соромно Вам таке писати?

А чому мені має бути соромно? Я написала щось не логічне?  Я висловила свою думку. І якщо Ви почитаєту кілька сторінок раніше то можливо звернете увагу на мої інші пости.

А соромно має бути жінкам мабуть. Бо вагітність - це свідомий (ну в більшості випадків) крок жінки, а не хвороба!. То ж чому своє свідоме вона має перекладати на несвідоме (етика, виховання і т.д.) оточуючих?

Я теж здивована, що такі речі говорить жінка... То виходить за Вашою логікою і жінці з дитиною на руках теж немає чого місце уступати, бо якщо це ж "її вибір", нехай тримає, не жаліється... І старій людині теж "нема чого пертися в маршрутку, якщо нема сина який завезе куди треба, або дасть гроші на таксі"?!...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Я теж здивована, що такі речі говорить жінка... То виходить за Вашою логікою і жінці з дитиною на руках теж немає чого місце уступати, бо якщо це ж "її вибір", нехай тримає, не жаліється... І старій людині теж "нема чого пертися в маршрутку, якщо нема сина який завезе куди треба, або дасть гроші на таксі"?!..

 

Як я вже писала вище, є і інші повідомлення які я писала в темі. Ви здивуєтесь якщо я скажу що поступаюсь місцем? (про це я раніше писала). 

Я веду мову про те, що поняття "зобов"язаний"  і "може" трохи різні. І не варто думати, що всі люди комусь щось зобов"язані, але вони можуть домогти. Як наслідок не треба тикати в людей і казати що вони погані і не зробили щось.

 

Хоче хтось в маршрутку - та будь-ласка. Я що забороняю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто нікому в цьому житті не зобов'язаний так вчить демократичний світ, тому там тіпа всі рівні і так далі...

В нас менталітет трішки інший, тому ми напевно більш людяніші, і простіші - хоча не факт...

 

Але якщо в нас так виховано що жінка всі "ранімі" і їх "раняти" не можна, то чому б це не було завжди, тільки чомусь жінки цього не хочуть, це їхні права "ущімляє" тоді не дивуйтесь що скоро можуть і по пиці надавати і це буде в порядку речей, ви ж рівні то яка різниця кого по морді бити :)

 

Наш народ просто дивний в більшості, пхається в ту маршрутку яка йому "нафіг не треба", наприклад якби я не спішив але не сяду наприклад в ту маршрутку де люди їдуть в село, тому що я то вийди, а дехто в село не попаде. А дехто пхається аби залізти й проїхати три зупинки по місту.

 

Я завжди стараюсь уступати місце мамам, татам з дітьми, тому що уявляю як то стрьомно коли дитина стоїть і якщо невдало затормозить водій то якась туша навалиться на дитя, чи на вагітну жінку, уступаю не тому що так треба, тому що я вважаю що це має бути нормою, так само як і літнім людям, мені то можна і постояти а їм може бути й важко.

 

Але дехто дивиться на молодих які не уступають, може бути й молодий звигляду, а хворий хребет, болить нога рука чи там ще щось, на це ніхто не зважає тільки потім поливають критикою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але дехто дивиться на молодих які не уступають, може бути й молодий звигляду, а хворий хребет, болить нога рука чи там ще щось, на це ніхто не зважає тільки потім поливають критикою.

Це один випадок на мульйон, не варто на ньому акцентувати увагу. Зачасту не поступаються ЗДОРОВІ підлітки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную відкрити нову тему "Чому жінки не дякують за уступлене місце у маршрутці"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, а що пропонуєш? Тема є? Не закрита? Люди пишуть по темі? Ти, заходячи сюди, що очікуєш прочитати? :)

Люди собі спілкуються, сперечаються, сваряться...мають час...на то він і інтернет. Начинаєш флудити - модератори роблять попередження, спілкуєшся по темі - користувачі роблять зауваження... Шо за жизнь :) ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


пропоную закрити тему.
Срача як такого тут немає, автор теми закриття не просить...не бачу нагальної потреби.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...