Перейти до змісту

Хочу дитину.....!?


mers

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора шановні Лучани.... Мені 26 років ми з дівчоною поженился 4 місяці тому, сиділи обговорювали, про дитятко, хочу почути думку вас, в кого є дитина , в кого вже старша, як це мати дитину? Чи великі розходи? Як з нею поводитись? Чи тяжко її виховувати? як її виховувати і багато інших питань мене цікавлять. Мати дитину це круто, але я не знаю чи впораюсь, чи виховаю так як треба, а саме головне щоб народилось здоровеньке, як підготуватись до цього? Поясніть, роскажіть, поможіть:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 70
  • Створено
  • Остання відповідь

Поясніть, роскажіть, поможіть :)

 

 

... наші діти з,являються  , як правило, тільки там де їх реально хочуть і чекають....

 

Мати дитину це круто, але я не знаю чи впораюсь

... можливо вам ще  трохи рано...

 

P.S ....батьківство повністю змінить Вас в кращу сторону!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самое главное - это бросить курить!!!!! :)

 

100% ... і   виключити з раціону різний хімічний "півас"  !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якісь дивні питання для людини, яка має уже 26 років :) Цікаво, а скільки років вашій дружині?

 

Збентежило останнє речення ТС : " Поясніть, роскажіть, поможіть :)" - сподіваюсь ви не просите допомоги чи підказки у створенні дитини :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу так, не дивлячись на те що це мала дитина, грошей стільки само йде як і на дорослу людину, і не треба цього боятися, дитина це додатковий стимул, появляється ще більше бажання заробляти, коли подивишся на ці дитячі очі ти все віддасиш і поставиш дитину на ноги максимально. А як виховувати то це буде ваше особисте питання. Дивись по собі, як тебе виховували і намагайся це робити краще!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто напевно Вам не скаже, бо ніхто цього точно не знає! Це все на власному досвіді пізнається! Відмовитись від шкідливих звичок, це точно, ну і зрозуміти головне, що появиться той, в кого вихідний не вийде взяти)))! РОзходів багато, особливо спочатку, але кожен живе по своїх мірках, як розумієте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цьому вашому інтернеті ніколи не розумієш - чи людина прикалуєцця, чі вона дійсно дебіл.

26 років??? Піди в мами спитай, чи треба тобі дитину заводити , якщо в неї є певні документи з психлікарні - тоді ні.

Да, я хамидло, але питиати в інтернеті - "чи заводити дитину" - це або дикий стьоб, або дебілізм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи то я такий далекий, чи то світ від мене, але не можу зрозуміти для чого люди в тирнет лізуть з такими питаннями?

От скажу я тобі що "мати дитину" важко, дорого, проблематично ти мене візьмеш і послухаєш та перестанеш хотіти дітей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи то я такий далекий, чи то світ від мене, але не можу зрозуміти для чого люди в тирнет лізуть з такими питаннями?

От скажу я тобі що "мати дитину" важко, дорого, проблематично ти мене візьмеш і послухаєш та перестанеш хотіти дітей?

ні не перестану, просто цікаво. як це мати дитину?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи то я такий далекий, чи то світ від мене, але не можу зрозуміти для чого люди в тирнет лізуть з такими питаннями?

От скажу я тобі що "мати дитину" важко, дорого, проблематично ти мене візьмеш і послухаєш та перестанеш хотіти дітей?

ні не перестану, просто цікаво. як це мати дитину?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цьому вашому інтернеті ніколи не розумієш - чи людина прикалуєцця, чі вона дійсно дебіл.

26 років??? Піди в мами спитай, чи треба тобі дитину заводити , якщо в неї є певні документи з психлікарні - тоді ні.

Да, я хамидло, але питиати в інтернеті - "чи заводити дитину" - це або дикий стьоб, або дебілізм.

 

В таких випадках я з Діминим хамством абсолютно згідна! 

 

П.С. Дякую, що це озвучив, я хотіла сказати те саме та вихованість не дозволила :) :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я аж на календар подивився.. Аж ні, не п'ятниця сьогодні))))

 

Так завтра ж п*ятниця - пора!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Чи то я такий далекий, чи то світ від мене, але не можу зрозуміти для чого люди в тирнет лізуть з такими питаннями?

От скажу я тобі що "мати дитину" важко, дорого, проблематично ти мене візьмеш і послухаєш та перестанеш хотіти дітей?

ні не перестану, просто цікаво. як це мати дитину?

 

 

Для початку пограйся з ляльками декілька днів, імітуй, що це уже твоя народжена дитина, яка обкакалась і яку треба помити, накормити, яка відриває від інтернету, не дає по ночах спати... :horse::0077:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це відповідально до безкінечності

цікаво до безтями

і недоспані ночі / місяці...

 

і водночас кілотонни радості!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой всі такі мудрі. Деколи якесь слово в мережі може стати, як стимулом, так і розрадою, або знищити бажаннчя... чи навпаки підтвердити)))

 

Будете сміятисмь певно, чимось схожий трабл стався не так давно. Опинилась в ситуаціі коли треба було сісти за руль самій одній оденьошенькій  :D Хоч перед тим пару років мала можливісь і бажання, але все відмазки собі видумувала. А тут приперло!

І не могла я наважитись зовсім, ходила колами навколо машини, як зачаровапна. Потім забила в гуглі шось типу того, що тс, але про своє, начиталась бабських фіорумів))).... і поіхала! 

Он вже хз який тиждень пішов, кожного дня сама себе вожу) нічо)))

Зараз смішно)))

 

Так і тс.. певно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой всі такі мудрі. Деколи якесь слово в мережі може стати, як стимулом, так і розрадою, або знищити бажаннчя... чи навпаки підтвердити)))

 

Будете сміятисмь певно, чимось схожий трабл стався не так давно. Опинилась в ситуаціі коли треба було сісти за руль самій одній оденьошенькій  :D Хоч перед тим пару років мала можливісь і бажання, але все відмазки собі видумувала. А тут приперло!

І не могла я наважитись зовсім, ходила колами навколо машини, як зачаровапна. Потім забила в гуглі шось типу того, що тс, але про своє, начиталась бабських фіорумів))).... і поіхала! 

Он вже хз який тиждень пішов, кожного дня сама себе вожу) нічо)))

Зараз смішно)))

 

Так і тс.. певно)

От зрівняла дитину і машину. Машина не сподобалвся - продала. А з дитиною як?

Дівчині 21 рік і вона хоче дитину , а мені страшно)

Ось пограйся, коли надоїсть і точно будеш знати, що дитина тобі потрібна - народжуйте. А поки  ні-ні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Чи то я такий далекий, чи то світ від мене, але не можу зрозуміти для чого люди в тирнет лізуть з такими питаннями?

От скажу я тобі що "мати дитину" важко, дорого, проблематично ти мене візьмеш і послухаєш та перестанеш хотіти дітей?

ні не перестану, просто цікаво. як це мати дитину?

 

 

Ну поживи у когось із знайомих, в кого маленька дитина , з тиждень часу.

Ввійди в роль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...