Перейти до змісту

Хочу дитину.....!?


mers

Рекомендовані повідомлення

Для мене ДИТИНА... та й взагалі моя СІМ'Я - це сенс мого життя!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 70
  • Створено
  • Остання відповідь

Дівчині 21 рік і вона хоче дитину , а мені страшно)

 

Дякувати Богу,мій батько не сцикун.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Дякувати Богу,мій батько не сцикун.

та й ніхто з тих, хто має дітей і відписався. Просто мені особисто цікаво, чому їй так рано хочеться дітей.

Йому то пора! А їй походу не дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто мені особисто цікаво, чому їй так рано хочеться дітей.

В мене жінка казала, краще раніше "тому що я хочу бути ще й подругою своїй дитині, а не старушкою" чи щось типу цього, точно вже не процитую. Може тут така сама логіка. Або просто жінка раніше до цього доросла.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Або просто жінка раніше до цього доросла.

Або не розуміє.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти не думаєш як мій сусід. ОТ народить дружина, дадуть бабки, я продам свій старий опель і куплю собі такуж стару але бмв. А коли його спитав а кормити дитину за що будеш, його погляд був такий тіпа а її ще і окримити треба.

Якщо ти готовий після родів підтримувати дружину, бо післяродовий стан може бути в жінок різний, особливо якщо буде депресія, фігня не здорова і треба з дружиною поводитись правильно, щоб не усугубляти. Будеш у всьому допомагати, тоді можете сміло працювати над цим.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття 12. Розмір допомоги при народженні дитини      Допомога  при народженні дитини призначається у розмірі 41280 гривень.  Виплата  допомоги  здійснюється  одноразово у сумі 10320 гривень,  решта  суми  допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців  рівними  частинами  у  порядку,  встановленому  Кабінетом Міністрів України. 

зараз немає допомоги на першу, другу третю, зараз одна сума за кожну дитину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Допомога при народженні дитини призначається у розмірі 41280 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово у сумі 10320 гривень,

Ціну на підгузники бачили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю ціни на підгузники. Людина спитала що зараз дають я йому відповів.

Женя є люди які думають от отримаєм гроші і зажвиу вони не рахують що дитину треба кормити, вдягати і зараз це коштує космос. В мене такий сусід був вумний поки ненародила дружина (вище писав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчині 21 рік і вона хоче дитину , а мені страшно)

абсолютно типова ситуація. Заводь і не бійся. Справишся - нікуди діватися.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де 90грн? Вже майже 2016,людина-слово)))))))))))))) :glare:

http://board.lutsk.ua/topic/148084-mers-человек-г/page-8 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине що можна сказати.
 

 

Боишься - не делай! Делаешь - не бойся!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

абсолютно типова ситуація. Заводь і не бійся. Справишся - нікуди діватися.

 

як показує практика - є куди діватися. Коли одружився, теж були думки зразу дитину завести, Бог дав розумну дружину - відговорила, родили через 12 років подружнього життя, за що я їй щиро вдячний. Тверезо мислячи оцінюю, як би виховував тоді і як зараз, це небо і земля. В нас привикли, традиційно, оженились, давай дітей кліпати, ще саме голе босе, а саме головне - дурне, а вже дитина, зі всіма витікаючими. Є можливість почекати, планувати, чекайте й плануйте, нема можливості (залетіли), ну тоді вже прийдется будувати подальше життя, як то кажуть, виходячи з *вновь открывшихся обстоятельств*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

абсолютно типова ситуація. Заводь і не бійся. Справишся - нікуди діватися.

як показує практика - є куди діватися. Коли одружився, теж були думки зразу дитину завести, Бог дав розумну дружину - відговорила, родили через 12 років подружнього життя, за що я їй щиро вдячний. Тверезо мислячи оцінюю, як би виховував тоді і як зараз, це небо і земля. В нас привикли, традиційно, оженились, давай дітей кліпати, ще саме голе босе, а саме головне - дурне, а вже дитина, зі всіма витікаючими. Є можливість почекати, планувати, чекайте й плануйте, нема можливості (залетіли), ну тоді вже прийдется будувати подальше життя, як то кажуть, виходячи з *вновь открывшихся обстоятельств*

теж правильна думка. Але я казав виходячи зі своєї ситуації. Я боявся 5 років назад, але нічого - все добре, доця підростає тьху-тьху-тьху. Зараз знов боюся )), але знаю, що справлюся. Найголовніше - думати головою, а не емоціями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та поживіть кілька років для себе. Після народження дитини будете згадувати цю пору як "золоту", так я к років п!ять-шість потім продиху просто не буде ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли народжується дитина, ти собі вже не належиш. І краще до народження про це не думати :)

Багато дрібниць (поїхати на 2-3 дні на відпочинок, поскладати пазл на 1000 штук на підлозі, лягти спати, піти в душ, коли хочеш) стають нереальними.

Так як ви тільки одружилися, то непогано було б насолодитися подружнім життям хоча б 1-2 роки. Хоча, якщо дружина дуже хоче і ви не проти, то чому б і ні.

Це не так страшно, як багато хто каже :) Головне в цьому ділі - участь обох батьків у догляданні та вихованні дитини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот ти зара дуже на мене схожий в свій час. "А як воно.... а шо воно?"  З часом, ти в себе запитаєш іншу штуку: "Як я без нього жив???".

Насолодіться подружнім життям 1-2 роки, скатайтеся на море, відкладіть пару десятків тисяч на депозит.

Перед тим як зачати, поживи 1-2 місяці "здоровим" життям.

 

Єдине, чого не встиг зробити особисто я - купити квартиру:)   Але дасть Бог нашому президенту трохі мозгів і він запустить якусь програмку, яка надасть змогу молодим спеціалістам купувати житло (з нашими то зарплатами), а там уже і друге будемо планувати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, ну і поради як дехто чекати 12 років чи там скільки ще, скажу так поки зараз станеш на ноги, то й часу жити не буде, не те що виховувати дітей.

 

І дитина хоче молодих батьків а не старіків, прикольно коли мама разом з дочкою ходить на дискотеку, і десь просто тусуються по магазинам, спільні погляди й розуміння один одного, разом десь відпочивають, і так далі.

 

А не по типу ну нафіг, я вже стара для того, лінь і так далі.

 

Та й діти мають стільки енергії що втомлюють швидко навіть молодих, я вже не кажу кому за 30.

 

Прикольно коли татко з малим своїм їде на рибалку, охоту десь разом ходять по своїм чоловічим справам, а не те що батько прийшов додому пожер і ліг спати, бо втомився так що ну нафіг, бо йому за 40.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брєд. Щоб разом ходити на дискотеки, треба рожати в 13 :D

Бажання "займатися" дитиною не залежить від віку: є і молодь, яка приходить додому, нажереться і втикає в комп, а що навколо робиться - пофіг. А є "старики" які з дітьми на ти, от мама моя - мені до неї далеко і діти її обожнюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де 90грн? Вже майже 2016,людина-слово)))))))))))))) :glare:

http://board.lutsk.ua/topic/148084-mers-человек-г/page-8 

я тобі нормальну виручку дав на тих 4 планшетах що купив у тебе, ти на їх нормлаьно заробив, і ти ще гнеш горба за тих 90 грн що я не прийшов на почту по того сраного планшета? давай номер карточки 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тобі нормальну виручку дав на тих 4 планшетах що купив у тебе, ти на їх нормлаьно заробив, і ти ще гнеш горба за тих 90 грн що я не прийшов на почту по того сраного планшета? давай номер карточки

Це що за логіка? Не дав би ти йому заробити, він продав би іншому. Це ппц якийсь. Це тобі ж не акція "купуй 4, а далі роби що хочеш, тому що ти комусь дав заробити". Тим більше коли за нього людина хотіла 150 грн. а в замін попала на 90 грн. Сума мала, але чого ж ти чекаєш стільки років, щоб на тебе гнали, заплатив би і забув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...