Перейти до змісту

Хочу дитину.....!?


mers

Рекомендовані повідомлення

vaz75, ай ну вас (майже в рифму)))

Ви прочитали в моєму пості те, що хотіли прочитати)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 70
  • Створено
  • Остання відповідь

Ото молодь пішла (хоча що то за молодь така в 26) всі відповіді хочуть в інеті знайти, блін. ДЕГЕНЕРАЦІЯ!!!


vaz75, ай ну вас (майже в рифму)))

Ви прочитали в моєму пості те, що хотіли прочитати)))

Ви що серйозно? Ви вважаєте, що таке (про дитину) можуть дати поради в інтернеті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото молодь пішла (хоча що то за молодь така в 26) всі відповіді хочуть в інеті знайти, блін. ДЕГЕНЕРАЦІЯ!!!

vaz75, ай ну вас (майже в рифму)))

Ви прочитали в моєму пості те, що хотіли прочитати)))

Ви що серйозно? Ви вважаєте, що таке (про дитину) можуть дати поради в інтернеті?

Ну не тількиль ж на борді сидіти і порнуху там дивитись ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора шановні Лучани.... Мені 26 років ми з дівчоною поженился 4 місяці тому, сиділи обговорювали, про дитятко, хочу почути думку вас, в кого є дитина , в кого вже старша, як це мати дитину? Чи великі розходи? Як з нею поводитись? Чи тяжко її виховувати? як її виховувати і багато інших питань мене цікавлять. Мати дитину це круто, але я не знаю чи впораюсь, чи виховаю так як треба, а саме головне щоб народилось здоровеньке, як підготуватись до цього? Поясніть, роскажіть, поможіть :)

Прочитав дружині цей пост, то вона підмітила, що тут не один том-книгу треба написати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ото молодь пішла (хоча що то за молодь така в 26) всі відповіді хочуть в інеті знайти, блін. ДЕГЕНЕРАЦІЯ!!!

vaz75, ай ну вас (майже в рифму)))

Ви прочитали в моєму пості те, що хотіли прочитати)))

Ви що серйозно? Ви вважаєте, що таке (про дитину) можуть дати поради в інтернеті?

Ну не тількиль ж на борді сидіти і порнуху там дивитись ;)

 

От, блін, спалили. Порнуху вимикаю... :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


От, блін, спалили. Порнуху вимикаю...

На борді секретний розділ з порнухою?? Жесть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

От, блін, спалили. Порнуху вимикаю...

На борді секретний розділ з порнухою?? Жесть!

 

Борда і порнуха в даному контексті не пов'язана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Ой всі такі мудрі.

І це після мого посту говорить людина, в якої хоч діти є?

В мене 2-є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС якщо Ви так боїтеся дитини - то питання чи вона дійсно зараз Вам потрібна. Поживіть з жінкою ще трохи у шлюбі вдвох, пізнайте один одного краще і коли буде досягнуто гармонії серед Вас то і дитина не буде лякати, просто трапиться саме собою. І ніхто Вам не розкаже як це, бо це досвід кожного окремо, який має пройти кожен і у кожного це по-своєму. Дитина це відповідальність взята на все життя, звичайно важко і дорого. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ой всі такі мудрі.

І це після мого посту говорить людина, в якої хоч діти є?

В мене 2-є.

 

 

Гуру!)))

 

І це тільки законноРОЖЬДЬОННЫХ)))) :) :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зразу ж подумав прикол, зараз думаю приколіст, але діти ще заводити певно рано, питання реально дитяче, у цьому тобі ніхто не допоможе, це потрібно дозріти та бути готовим до недоспаних ночей, мінус вільний час, мінус борда нема коли бо треба памперс міняти, кормити, гуляти, прати і т.д. і т.п. Але плюс коли дитя побіжить і притиснеться до тебе і скаже ТАТА (МАМА) забудеш все і прийде тобі щастя, раз і назавжди, а надалі все в твоїх руках, якщо сам Людина то і виховаєш Людину, а якщо сам так і не зрозумів що ти сам то і краще не починай, просто тр@хайся і не роби дурниць...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора шановні Лучани.... Мені 26 років ми з дівчоною поженился 4 місяці тому, сиділи обговорювали, про дитятко, хочу почути думку вас, в кого є дитина , в кого вже старша, як це мати дитину? Чи великі розходи? Як з нею поводитись? Чи тяжко її виховувати? як її виховувати і багато інших питань мене цікавлять. Мати дитину це круто, але я не знаю чи впораюсь, чи виховаю так як треба, а саме головне щоб народилось здоровеньке, як підготуватись до цього? Поясніть, роскажіть, поможіть :)

Доброго вечора , шановний ТС... Мені-48 років, 2 діток. Якщо , в першу чергу Ви, готові на  які не будь роки 2-3( для початку), забути про себе, свої "забаганки, якщо такі є: Риболовля, хлопацькі посиденьки, поспати по довше, (  бо дитина понад усе).. І ще  багато тих "радощів, які може собі дозволити молода сім'я- починайте працювати над цим)) діти це радість і сльози, хвилювання і гордість, нерви і втіха... Чи великі витрати? Все відносно. Чи важко її виховувати... Згадайте себе,  чи у всьому ви були гарним хлопчиком, і як ваші батьки реагували на ваші витівочки)))) Згадали?)) А тепер, " поміряйте" це на себе))) Дитина це не круто( ну не гаджет же вона дорогий, чи класнюча машина  :)), Дитина, це  цілий світ всіляких сюрпризів))))А чи виховаєте як треба- це вже питання до Вас самого...  Не маю честі знатти Вас, і вашу дівчину, не знаю її як людину( як жила і як вихову3валась), але думаю, що і їй, в 21 рік, треба теж поміркувати над тим, що я писав вище....  Успіху вам у цій добрій, хоча і не легкій справі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчині 21 рік і вона хоче дитину , а мені страшно)

Мені в 27 також було страшно, страх це нормально,.... жінка переконала. Тепер радію як слон як додому прихожу, а там мене чекають і називають Тату.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


ми з дівчоною поженился 4 місяці тому,

 


Дівчині 21 рік і вона хоче дитину

 

Якщо ініціатор ваша дружина після 4-х місяців у шлюбі...я б задумався :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отак приходиш додому, а тебе чекають "чьокупив" і "шоприніс"  :D відповідно 6 і 9 р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отак приходиш додому, а тебе чекають "чьокупив" і "шоприніс"  :D відповідно 6 і 9 р.

Або "чоготакмало" - 3p.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Отак приходиш додому, а тебе чекають "чьокупив" і "шоприніс"  :D відповідно 6 і 9 р.

Або "чоготакмало" - 3p.

 

... або тато, "я сьогодні тебе і маму намалювала і ми вчили нові слова "мазе", "фазе" і "фемелі".

І всі негаразди, накоплені удень, йдуть геть.  :cat:  :wub:

Ща витру скупу чоловічу сльозу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочете дітей, раджу з дружиною сходити в центр планування сім'ї - це біля дитячої лікарні така пристройка зправа (2 поверх).

пройти обстеження, здати всі аналізи і тоді вже планувати, щоб потім проблем менше було.

На рахунок виховання - згадайте себе в дитинстві і вам стане все зрозуміло, скільки сили вклали у вас батьки, а тепер уявіть собі що у вас така ж дитина, коли вредна, капризна, неслухняна, а коли й навпаки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені чогось здається, що ТС-ра жінка з 4-міс стажем поставила перед фактом: "вагітна", от він і в паніці: аборт чи дитина. Помиляюсь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Мені чогось здається, що ТС-ра жінка з 4-міс стажем поставила перед фактом: "вагітна",

я про це, трошечки акуратніше, вище написав ;)

 



а тебе чекають "чьокупив" і "шоприніс"

 

Ага, або "дайгрошей" і "скоробуду".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо виникають такі питання - то точно рано

До дитини треба бути ГОТОВИМ

А то навкруги помічаю ну дуже багато батьків, які явно не знають як поводитися і як виховувати дитину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помиляюсь?

Легко перевірити! Хай спитає, "чи не хоче його дружина солоної жареної полуниці?" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні не вагітна, я багато прочитав відповідей, і мені сподобались декілька з них, дуже радий що є люди які дійсно описують життєву ситуацію, теж схотілося прийти додому і почути "татку шокупив") "шоприніс" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні не вагітна, я багато прочитав відповідей, і мені сподобались декілька з них, дуже радий що є люди які дійсно описують життєву ситуацію, теж схотілося прийти додому і почути "татку шокупив") "шоприніс" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


теж схотілося прийти додому і почути "татку шокупив") "шоприніс"

Перед тим 2  роки хронічного недосипання :)

А якщо серйозно, то як повезе.  Але вважаю, що вам ще рано.

ЩО дружині, 21 рік (не показник). Що тобі. Ну, тобі може й нормально. Але поживіть ще з рік-2. А тоді думайте.

Пройдіть, як казали вище, обстеження. Аналізи.

Підготуйтеся психологічно.

 

Твоїй дружині (без образ і натяків ,як є) в 22 ще захочеться зпдвіжнячити з подругами. Вийти кудись. пройтися і т.д.

А тут прицепчик. І його як котеня, ніде не лишиш!  Я писав, це безмежна відповідальність.  Добре, якщо буде кому приглянути, допомогти.

А як житимете самі?  то це буде вєсєлуха ще та!  Коли в дитинки буде щось боліти і вона вночі не зможе спати - плакатиме. Це безсонна ніч для обох. Тобі на роботу, а їй далі не спати вдень. Бути з дитиною. 24/7!

 

Усвідомити не тільки те, що як це круто "шокупив", а й як це важко, поки дитя доросте до того!

 

Все перевернеться з ніг на голову. Звичний ритм життя - фтопку!  Буде один єдиний пуп землі, навколо якого все у вашому житті буде крутитися - дитина!

Задумайтеся обоє. Це що хочеться в 21 - не факт, що воно в 21 потрібно.

 

ПОвторюся, без натяків і ярликів, без думки когось із бордівчан образити.  Щодня бачу в дворі - молоді "сім'ї". "Мамаши"... .

Дитина в калясці, мамочка з цибаком і з банкою якогось бір-мікса. А то й не з одною. По ним видно, що вони не готові до дітей.

І не скоро будуть готові.

 

Тому ще раз скажу - зважте все. Якщо вона справді не вагітна.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...