Перейти до змісту

Слуга народу


mix_forever

Рекомендовані повідомлення

sluga-naroda-akteri.jpg

 

Як на мене - вестч... Дивлюсь з задоволенням.

 

Канал на Ютубі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серіал класний веселий, але сц**о потім сум і злість нападає. Прикольно, що фільм на українській і російській мовах, хай і москалі дивляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли я вперше побачив рекламний трейлер (ну, після вкинутого перед виборами "Зєлєнскій вспиліл"), то сказав "ну от! Депутатами в нас були і боксери, і співаки, тепер і 95-кварталівців туди готують", але тепер, чим далі дивлюсь, тим сумніше робиться....

Так, це смішно, прикольно, але...але це НІФІГА НЕ ВЕСЕЛО!!! Тому що це прикра правда... яку всі бачать, всі розуміють, всі нею живуть, всі розуміють, що це має бути не так, але всі і далі продовжують так жити! І продовжують сміятися з себе дивлячись в оце "дзеркало" (я про серіал)...

 

А мож внатурі, обрати в президенти автора серіалу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні команда Голобородька класно розвела олігархів на 50 млн. $, спрямувавши хабарі в бюджет. Схема дуже продумана :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серіал класнющий, важко порівнювати з чимось, дивимось всією сім'єю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серіал класнющий, важко порівнювати з чимось, дивимось всією сім'єю.

Мені сподобалась фраза в 6 серії. Типу я там з ними воюю, а в мене сім"ї те ж саме.

Я думаю, що це головна наша проблема - корупція на всіх рівнях - від самих низів і до верхів. І не зрозуміло звідки починати боротьбу

Pochinati treba z sebe
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а Зеленський буде балатуватись на наступні вибори?))))))

Вчіться правильно "агітувати". На наступних виборах до Верховної Ради партія Володимира Зеленського "95 квартал" набере від 20 до 40% голосів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одному мені здається, що в серіалі проглядається сюжетна лінія: "хороший президент vs поганий прем'єр"?

 

P.S. Осбисто мені серіал теж подобається, але то дійсно сміх крізь сльози.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Дорвалися, хоч поживем як люди..." Не пам'ятаю дослівно, родичі президента казали. Так от, в нас навіть коли більш-менш чесні приходять, так починають мислити, і знову починається те ж саме((

Ще пісня кльова!) Потім весь день в голові сидить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба глянути!!!!! а то на 1+1 не встигаю глянути.....

я хоч і встигаю, але навіть думки такої не було, в чому прикол по телевізору, з кучою реклами, без паузи й іншими неудобствами, дивитись, ніпанятна 

https://www.youtube.com/channel/UCWxnrOznpSgCIK6SyzDgirQ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я майже під час трансляції по ТВ дивився на YouTube, без заморочок, вони відразу заливають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще цікавіше почекати поки повний викладуть, ось тоді за якийсь дощовий  вихідний глянути одним махом - ото кайф!!!, я так і хотів зробити після перегляду 1 серії,але признаюся тяжко стрималися і чекати(дуж цікаво бляха) :) , отож дивлюся в неті кожну серію,дійсно прикольний серіальчик))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так,серіал класний!!!!!!!!! От нам би такого президента :P  :D  :lol:

шкода що немає всіх серій,я розігнався продивись всі серії,а тут.... :(  :(  :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарно сказав Президент. От така от правда про українців і хохлів

Хто не бачив, рекомендую і почитайте коменти- https://youtu.be/-ckrMSVFDH8?t=1195

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все гарно коли Вова матюкався на владу, і гарний спіч про "хохлов". Але не багато Вова рекламує алкоголізм у своєму серіалі? Я вибачаюсь, але мені одному здалось що вони багато бухають. То вечором він з друзями 2 рази горілку пили, то в сім'ї за столом, то вечором перед телевізором коньяк, то перед телевізором пиво, то тяжкі роздуми на роботі з коньяком і так кожен день. 

А за українську мову я взагалі мовчу, там тільки спікер розмовляє українською і то як я :) полу-російською, але я не знімаю серіал, а просто пишу на форумі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чудово розумію і Російською, мені здається, головне суть сказаного, а на якій мові це говорять то вже таке. Щодо алкоголю то вже діло кожного, кому багато, кому мало, серіал показує придуману картину, режисер якої бачить події саме так. Мені здається якби ввечері вітали президента соком, чи зібрались з друзями обговорити проблеми за склянкою живчика то якось би тупо виглядало, якось не життєво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...