Перейти до змісту

Коли вживані авто дешевшими стануть?


Martene

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, Zheny@ сказал:

 кузов, схоже, що від від Опеля Омеги 2008 року.

 

А як на мене, то Шевролет Авео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 559
  • Створено
  • Остання відповідь
8 годин тому, Dimi4 сказано:

Завжди було цікаво, чому не можна перекупити документацію на якийсь знятий з виробництва бестселер

Приколовся?

Скажи, що приколовся!

Скільки мільйонів чи то мільярдів дотацій хаває наш "автопром" ??  Не цікавився. Я також, але підозрюю, що суми там чималі. Я сумніваюся, що їх не вистачило б на творення власного авто. Не конскрву-таврію по ціні, не нового (але шикарного і на ходу) Гольфа чи Мерса.

 

Щойно, Юріч сказано:

А як по мені, то Шевролет Авео

Один хрєн GM.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

Один хрєн GM.

 

При чому тут компанія? Ти ж говорив про кузов. А Омега і Авео це зовсім інший клас кузова і платформи авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Юріч сказано:

При чому тут компанія? Ти ж говорив про кузов. А Омега і Авео це зовсім інший клас кузова і платформи авто.

суть ти вловив - не потрібно чіплятися до слів.

Йшлося до того, що начинка від одного китайського стар'я,  Кузов - від іншого. (ладно не китайського, ну і нічого нового)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, MANJAK11 сказано:

підтримати відчизняного виробника можна ЛИШЕ ОДНИМ способом, пересадити всіх чиновників, починаючи з дрібного, закінчуючи президентом, в примусовому порядку, виключно на продукти того ж вітчизняного виробника й все, або рєсско перестануть підтримувати й гнобити народ, або доведуть того виробника до такого стану, що самим не буде соромно на ньому їздити. Більше ніяк

 

Министерство экономического развития и торговли разработало и вынесет на рассмотрение Кабмина порядок повышения пошлин на автомобили из Европейского союза для поддержки отечественной отрасли автомобилестроения.

 

5e7b7130eab8d1a914c0ded4575943ac.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ця новина НАРДЕП ЛАПІН ВИМАГАЄ ЗАБОРОНИТИ УКРАЇНЦЯМ КУПУВАТИ АВТО З ЄВРОПИ БЕЗ ОПЛАТИ АКЦИЗУ як Вам? - щось не бачила тут обговорення.

Заголовок звичайно з перебільшенням. Але в статті зустрічаються насторожуючі фрази:

Цитата

"...коли депутати побачили, що для покупки автомобіля за майже нульовою ставкою акцизу не обов'язково їхати в Європу, а можна купити машину на митній майданчику всередині країни, вони заметушилися і вирішили переписати закон або взагалі його скасувати. "

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Dimi4 сказано:

Смішно читати,

то не читай

28 хвилин тому, Dimi4 сказано:

неіснуючою Омегою 2008 року.

НЕ Омега, Астра.

І я казав, нефіг чіплятися до слів.

Суть була викладена вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ , ну дійсно, різниці ніякої). Спочатку ти попутав Омегу з Авео, потім вияснилось, що Омегу з Астрою чи Астру з Авео...А пофіг)). Це так само, як в твоїй улюбленій і близькій темі ЗіУ назвати Шкодою чи Богданом, пофіг, ти ж суть маєш якось зловити саменький).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч @Dimi4  вам обом особисто - було сказано, що та Віда - це китаєць.  Із явно китайською начинкою, і будою, яка схожа на опельовську.

1 година тому, Zheny@ сказано:

Мотор і коробка у тої Віди, від Chery Bonus A13. А кузов, схоже, що від від Опеля Омеги 2008 року.

Ну не Омега - Астра.  А про Авео - не було ні слова з моєї сторони.

 

Я вам обом ще раз повторю, що суть зводилася до того, що Віда - це крупновузлова зборка, а  не автопром. Крапка.

Але ж потрібно було доіпатися, що то не Омега а Авео чи Астра - мені насрати. Я в них не розбираюся. Один ху* зламки яким по 8-9 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ , ну яка Астра? Я тобі кажу, що кузов від Авео, ну що ж ти такий непонятливий...

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Юріч сказано:

ну яка Астра? Я тобі кажу, що кузов від Авео,

Добре, від Авео, мені з першого погляду схоже було на  Астра G

так тобі зрозуміліше?

Болгари, румуни - цигани! (один хєр!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, MANJAK11 сказал:

підтримати відчизняного виробника можна ЛИШЕ ОДНИМ способом, пересадити всіх чиновників, починаючи з дрібного, закінчуючи президентом, в примусовому порядку, виключно на продукти того ж вітчизняного виробника й все, або рєсско перестануть підтримувати й гнобити народ, або доведуть того виробника до такого стану, що самим не буде соромно на ньому їздити. Більше ніяк

кого розумієш під дрібним чиновником? від них ніфіга не залежить, вони нічорта не рішають і вони ніхрена не мають. і раді були би навіть тому вітчизняному автопрому. Дрібний чиновник це більше карма якась, а не статус, якщо чесно подумати і не кривити душею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

Добре, від Авео, мені з першого погляду схоже було на  Астра G

так тобі зрозуміліше?

Болгари, румуни - цигани! (один хєр!)

 

 Взагалі-то, болгари - то слов'яни :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@alexvvv , вчи матчасть. Те, що ти запостив метисів, ще не значить, що всі болгари "чорні". Ти заїдь в Карпати, там тоже багато таких українців. https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Болгары

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Dimi4 сказано:

І начинка така ж сама китайськаhttp://zazvida.org.ua/forum/index.php?topic=6.0 як і кузов від Астри.

я тобі статтю з Вікі вище написав. Ось тобі іще пруф

10 хвилин тому, Юріч сказано:

вчи матчасть. Те, що ти запостив метисів,

Хто ще матчастину має вчити?

Показати прихований контент  

Метиси (фр. métis, від лат. misticius — «змішаний», або misceo — «змішую») — потомки від міжрасових шлюбів. В антропологічному значенні метиси займають проміжне місце між расами: в Америці метиси — це потомки від шлюбів європеоїдів та індіанців; у Бразилії — від шлюбів португальців з індіанцями

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ , я знаю хто такі метиси і мулати, на всякий випадок...Якщо ти форум весь читаєш, то міг бачити, що я писав про географію і що я її фанат, так би мовити, з дитинства. Тому "метиси" я вжив в сенсі змішення національностей, народів, тощо, а  не те, що ти мені з вікіпедії запостив. Як ти там писав - ну ви поняли)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Dimi4 сказано:

На тобі ще на рахунок крупновузлової зборки

 

1) Хто розробив дивгун і хто його виготовив?

2) Це ж саме і по корпусу?

3) По іншим частинам

 

Відповідь одна на всі запитання:  Не Україна!  Тому це не є автопром.

Привезені з Китаю кузова фарбуються на Україіні. І привезені з Китаю / Румунії / Польщі мотори вкладаються в пофарбовані на Україні кузова, то це автопром?

Не кажи більше такого нікому. ок?

 

Якби Китай відкрив у нас лінію по складанню своїх Чері - було б толк  більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Dimi4 сказано:

Ти хоч прочитайте те посилання, що я тобі кинув

читав. Лажа 2013 року.  Пі3діли всі, особливо влада.

Я працював на Волинь-Авто 2 роки. Повір, я знаю, про що кажу.

І про китайські кузова, і про мотори, і все решту, і що де збиралося насправді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zheny@ сказал:

Якби Китай відкрив у нас лінію по складанню своїх Чері - було б толк  більше

Та ну нах. Те саме гавно - тільки в профіль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Savage сказано:

Те саме гавно - тільки в профіль.

те саме. Але значно дешевше було б!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов тільки 5 :)

1.Різний колір

2.Номерний знак

3.Колеса

4.Значок на решітці 

5.Фон , на якому фото авто

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Zheny@ сказано:

суть ти вловив - не потрібно чіплятися до слів.

Йшлося до того, що начинка від одного китайського стар'я,  Кузов - від іншого. (ладно не китайського, ну і нічого нового)

Суть питання не в машині, суть питання в ціні. Чому я маю підтримувати вітчизняний автопром якщо він у півтора рази дорожче за аналог з кращим мотором та кпп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Kiolan сказал:

Знайшов тільки 5 :)

1.Різний колір

2.Номерний знак

3.Колеса

4.Значок на решітці 

5.Фон , на якому фото авто

 

 

6. В Авео люди.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...