Перейти до змісту

Чому в нас такі дорогі ліки


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Чи є в Луцьку аптека з відносно дешевими ліками в порівнянні з більшістю? ...

аптеки "Подорожник"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

sergkots, ну ти даєш! Пошуком! 

Гугл

Яндекс

 

і конкретно на Борді 

Вибачайте, грві мучить.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аптекам скасовують мінімальний соціальний асортиментpensiya-lekarstvo-tsenyi-apteka.jpg

Міністерство охорони здоров'я України скасує обов'язковий мінімальний асортимент соціально орієнтованих лікарських засобів і виробів медичного призначення для аптечних закладів.

Рішення про скасування наказу №1000 "Про затвердження обов'язкового мінімального асортименту (соціально орієнтованих) лікарських засобів і виробів медичного призначення для аптечних закладів", підписане міністром охорони здоров'я Олександром Квіташвілі, опубліковано на сайті Верховної Ради України.

Відзначимо, що документ зобов'язує аптеки мати в наявності більше 102 лікарських препарату і 15 виробів медичного призначення, зокрема, лейкопластири, гірчичники, перев'язувальні матеріали, презервативи, термометри.

Аптекам тепер необов'язково буде мати в наявності аспірин, нітрогліцерин, парацетамол, валідол, амізон, ібупрофен, валер'янку і зеленку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Аптекам тепер необов'язково буде мати в наявності аспірин, нітрогліцерин, парацетамол, валідол, амізон, ібупрофен, валер'янку і зеленку.

Бек ту ЮЕСЕСАР. Тіко навпаки.

Будемо їздити по місту пошуках грьобаної зеленки чи йоду.

Хоча якщо розібратися, то апткам самим не вигідно не мати нічого - це їхні гроші! Більший асортимент, кращі ціни - залог (ще більш) успішної торгівлі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весь цей асортимент у них і так є в 99% випадків. Не знаю, хто зітхне з полегшенням навіть, може якісь маленькі сільскі аптеки?

Просто ще один регулюючий акт USSR-style відмінено, а це - позитив )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весь цей асортимент у них і так є в 99% випадків. Не знаю, хто зітхне з полегшенням навіть, може якісь маленькі сільскі аптеки?

Просто ще один регулюючий акт USSR-style відмінено, а це - позитив )

якщо хтось не зрозумів - після скасування, аптеки НЕ будуть зобов'язані мати в наявності дешеві препарати.

асортимент дешевих "радянських" препаратів БУВ в 99% випадків тому, що аптеки були зобов'язані мати їх в наявності.

дешеві ліки невигідно виробляти, і невигідно продавати.

для кишені більшості, наприклад, пенсіонерів - це 100% негатив від скасування цього рег.акту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rrid, Аптекам вигідно мати те, що купують. Не буде в цій аптеці, пенсіонерка піде в іншу. Все просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На асортимент "розумних" аптек цей закон аж ніяк не впливатиме, навпаки аптека тепер зможе формувати раціональний асортимент, і на ціни це теж аж ніяк не вплине, а от для аптек де дані препарати застоювались і не мали попиту , але згідно з законодавством мусили бути в наявності, нарешті зітхнуть з полегшенням... Цей закон уже давно варто було відмінити, ще коли наші всі аптеки перейшли у приватну власність, зразу його актуальність нівелювалась... Так що ці зміни явно на краще..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

аптеки "Подорожник"

Підкажіть де шукати?

 

і не тільки подорожник а й всі соціальні аптеки товариства "Волиньфарм"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На асортимент "розумних" аптек цей закон аж ніяк не впливатиме, навпаки аптека тепер зможе формувати раціональний асортимент, і на ціни це теж аж ніяк не вплине

Відміна цього наказу не вплине на ціни.

  

rrid, Аптекам вигідно мати те, що купують. Не буде в цій аптеці, пенсіонерка піде в іншу. Все просто.

буквально через декілька місяців після набуття чинності - матимемо змогу переконатись, як такий крок уряду вплине на асортимет і ціни (чи не вплине). тому дискутувати не буду :)

тільки нагадаю (чи повідомлю?) ненависникам "совка", що в багатьох розвинутих країнах регламентується рівень максимальної торгової націнки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

На асортимент "розумних" аптек цей закон аж ніяк не впливатиме, навпаки аптека тепер зможе формувати раціональний асортимент, і на ціни це теж аж ніяк не вплине

Відміна цього наказу не вплине на ціни.

  

rrid, Аптекам вигідно мати те, що купують. Не буде в цій аптеці, пенсіонерка піде в іншу. Все просто.

буквально через декілька місяців після набуття чинності - матимемо змогу переконатись, як такий крок уряду вплине на асортимет і ціни (чи не вплине).

 

народ є таке поняття регульовані ціни це і стримувало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від зубного болю є пакетики Німесил. Знімають запалення, тамують біль. Саме цей препарат мені і порадив лікар. Ціни взлетіли, щось стало стрьомно оцей Німесил купувати. Подивився яка діюча речовина, знайшов український аналог і... ох...в. У 8 (вісім) разів дешевше виходить.


Ой, забув написати назву: Німід називається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лише здорова конкуренція  зможе скинути ціни на ліки. Зобовязати аптеки тримати низькі ціни не можна. Але можна зобовязати їх викладати весь свій асортимент та ціни в інет.І тоді все таємне стане явним, а покупці зможуть вибирати, де дешевше, де ближче, де надійніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від зубного болю є пакетики Німесил. Знімають запалення, тамують біль. Саме цей препарат мені і порадив лікар. Ціни взлетіли, щось стало стрьомно оцей Німесил купувати. Подивився яка діюча речовина, знайшов український аналог і... ох...в. У 8 (вісім) разів дешевше виходить.

Ой, забув написати назву: Німід називається.

і ви хочете сказати що індійський німід вам знімає біль так само на 12 годин як німецький німесил, ніколи не повірю німід максимум тягне на 6-8 годин, а ви подумали про шкоду німесуліда на організм у випадку якщо пити більш ніж 2 таблетки на добу.. (якщо раптом вам не вистачить знеболюючого ефекту)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ol4ik_luck, не пиши єрунди 

я у чому перепрошую єрунда? Випробувано на собі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...