Перейти до змісту

Вибори мера Луцька


Basil

Вибори міського голови м. Луцька  

500 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Просто інфа і роздуми. Петро Пилипюк(власник Модерн-експо), ...

Все правильно написав, але яким чином це нам допоможе у виборі "Романюк-OR-Товстенюк"?

Це до того що бізнесмени повинні займатись бізнесом, а не політикою. Бо як показує практика - поєднання не сумісне.
Тобто людина котра сипле соломку на підстилку коровам, вічно шукаючий роботу безробітний чи водій маршрутки (без образ, це просто приклади) краще справиться з посадою мера?

А вам не здається, що людина, котра вміє організувати роботу колективу (директор підприємства наприклад чи той же бізнесмен), планувати та розраховувати бюджет, розвиватись та розвивати свою справу, краще підійде на цю посаду? Звичайно то має бути чиста совість, відмінна репутація і т.д. Що скажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 937
  • Створено
  • Остання відповідь
Чекаю дебатів, якщо Романюк не зассит конечно)

 

Прогнозую що після дебатів Товстенюк буде у більш виграшному становищі...

Романюк по натурі спокійніший, мовчазніший (не думаю що він буде "нападати",навіть якщо і знає багато чого, -  однозначно тільки "відбиватися")... а Товстенюку рот не можна буде закрити (той буде звинувачувати і звинувачувати). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Як же гарно ти собі наперед намалювала виправдання для програшу Романюка :) Він "мовчазний і спокійний" :) Ну то хай сидить вдома на кухні і мовчить! А громаді потрібно звітуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає різниці за кого голосувати, і ось чому.

Романюк ремонтує каналізацію і купує списані тролейбуси за народні кошти, тобто наші з вами податки.

Палиця ремонтує спортивні об'єкти і ставить майданчики типу за свої, але ж ми знаємо що поки їх не скомуніздили, то були народні гроші.

Вони обоє витрачають на місто наші з вами гроші.

А раз так, то треба голосувати за обох! Я так і зроблю, поставлю дві галочки в бюлетені :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Це до того що бізнесмени повинні займатись бізнесом, а не політикою. Бо як показує практика - поєднання не сумісне.
Тобто людина котра сипле соломку на підстилку коровам, вічно шукаючий роботу безробітний чи водій маршрутки (без образ, це просто приклади) краще справиться з посадою мера?

А вам не здається, що людина, котра вміє організувати роботу колективу (директор підприємства наприклад чи той же бізнесмен), планувати та розраховувати бюджет, розвиватись та розвивати свою справу, краще підійде на цю посаду? Звичайно то має бути чиста совість, відмінна репутація і т.д. Що скажете?

 

А де я сказала про безробітного чи водія маршрутки?

Не переходьте з крайнощів в крайнощі. Чи у Вас є тільки бізнесмени або безробітні? - іншого прошарку суспільства не існує?

Я теж вмію планувати та розраховувати бюджет - але не директор і не бізнесмен, то що не підходжу?

 

За людину з чистою совістю і відмінною репутацією я тільки ЗА!. Але Товстенюк не такий ))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


типу за свої, але ж ми знаємо що поки їх не скомуніздили, то були народні гроші.
БЛ... НУ ЩО ВИ ЗНАЄТЕ?!?!? Конкретно, ХТО, ДЕ, В КОГО, КОЛИ скомуніздив?!

Одні Шарікови, блін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ремонтуються дороги, при тому в таких, вибачте, єбєнях

Ага, центр і Волі - самі єб*еня. Ну да, ну да. Асфальт там був і так непоганим, його взагалі можна було не чіпати. Але тож треба класти так, щоб більше народу бачило, що роблять ремонт доріг. Ну да, жодного піару...

 

вішаються жовті світлофори над переходами (я такого взагалі не бачив, може мало подорожую) і ше восьме-десяте. І все - без піару

ЛОЛ, позавчора принесли буклетик, де написано про те що Романюк зробив для нашого району. І там якраз йшлося про ці ліхтарі. Загалом по вул. Львівській їх повісили на суму овер 350 тисяч грн. Ну да, ніякого піару...

Так що не треба тут маніпулювати фактами.

До того ж якщо хтось підняв якесь підприємство в певній галузі, це не значить, що він супер-пупер господарник. Це просто людина знаходиться на своєму місці. І не факт, що вона зможе так же гарно себе проявити в інших сферах. Одним словом, не треба порівнювати кисле з мягким.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Як же гарно ти собі наперед намалювала виправдання для програшу Романюка :) Він "мовчазний і спокійний" :) Ну то хай сидить вдома на кухні і мовчить! А громаді потрібно звітуватись

 Це називається ПРОГНОЗ! і зовсім не виправдання. Звітуватись можна також без істєрікі. 

Мені пофіг як закінчиться дебати - на моє голосування вони не вплинуть. просто хочеться почути більше цікавих "фактів" ;) про кандидатів. Може можна буде щось використати потім де треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

типу за свої, але ж ми знаємо що поки їх не скомуніздили, то були народні гроші.

БЛ... НУ ЩО ВИ ЗНАЄТЕ?!?!? Конкретно, ХТО, ДЕ, В КОГО, КОЛИ скомуніздив?!

Одні Шарікови, блін

Та нє канешно,нє. Ми всі знаємо,шо вони стартовий капітал заробили на штанях.Шили і продавали в комісах,так і заробили на заправки.Шо покійний Єрємєєв,шо главний благодетель всея Луцька.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вам не здається, що людина, котра вміє організувати роботу колективу (директор підприємства наприклад чи той же бізнесмен), планувати та розраховувати бюджет, розвиватись та розвивати свою справу, краще підійде на цю посаду? Звичайно то має бути чиста совість, відмінна репутація і т.д. Що скажете?

Золоті слова.От найкраз і Романюк це вміє значно краще Товстенюка.І до речі, коли місту будуть потрібні кошти з українського бюджету, то Романюк їх отримає набагато швидше укропівця.І ще про бізнесмена Палицю.А що ж він такого бізнесового зробив.? Який його бізнес, звідки він взявся (бізнес).? Яку він фабрику , чи завод заснував , чи розвинув?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви не припускаєте, що хтось може бути розумнішим, нє? Не припускаєте, що хтось може бути підприємливішим, менш лежебоком...? Не припускаєте, що хтось може дійсно заробив, а не вкрав? Я зараз не про наших персонажів, а взагалі!

Це в "совку" всім вбивали в башку, що "заробив" обов'язково мало означати "чорну" важку фізичну працю на кшталт "добував вугілля в шахтарем", "косив пшеницю комбайнером" і т.д. І, бачу, добре вбили в башку. А при "капіталізмі" гроші (дійсно гроші, а не зарплата) заробляються інакше.

Наприклад, в "темні часи" люди (одиниці, звичайно) скуплювали акції підприємств, а потім вдало продавали... Так, треба було знаходити блати, вчасно підскочити, знати кому й коли спихнути... 

В мене є товариш, колишній одногрупник, так він хапався за будь-що, що могло дати прибуток. І в нього виходило! А мені було ліньки! Я в той час на пивко ходив. Тепер він серйозна людина на серйозній посаді, а я... То що, мені кричати, що то він на мої гроші живе? В мене вкрав?!

 

Звичайно, що там нема чесних, але це не означає, що там всі злодії чи вбивці!

 

А ви тут всіх, хто трохи успішніший за вас, клеймуєте злодіями... 

 

Анекдот такий є 

Жил в селе мент. Зарплата у него была маленькая, штрафы тоже маленькие, жил бедно. А тут в один из дней едет мерс. Ну он его останавливает, а водитель сует ему 100 долларов и уезжает. И так повторяется каждый день. Мент зажил хорошо, дом построил, одел всею семью. А тут несчастье - перестал ездить мерс. День нету, два нету.... месяц нету. Мент опять зажил бедно. Через некоторое время опять едет. Ну мент его сразу останавливает и спрашивает:

- Друг где ты был? 
А он ему отвечает:
- Путешествовал: Париж, Лондон... Сунул 100 баксов и уехал.
А мент вслед говорит:
- Вот козел, на мои деньги отдыхать ездил.

нічого не нагадує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то хто винен в тому, що ті перші щось там тихенько роблять і не освітлюють?! Хто їм заважає? Звідки мені знати, що хтось там щось для мене зробив???

Про "благодійність" Палиці влучно було б процитувати один уривок з Біблії, Євангеліє від Матвія, розділ 6:

1. Стережіться виставляти свою милостиню перед людьми, щоб бачили вас; а як ні, то не матимете нагороди від Отця вашого, що на небі.

2. Отож, коли чиниш ти милостиню, не сурми перед себе, як то роблять оті лицеміри по синагогах та вулицях, щоб хвалили їх люди. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою!

3. А як ти чиниш милостиню, хай не знатиме ліва рука твоя, що робить правиця твоя,

4. щоб таємна була твоя милостиня, а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно.

5. А як молитеся, то не будьте, як ті лицеміри, що люблять ставати й молитися по синагогах та на перехрестях, щоб їх бачили люди. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою!

6. А ти, коли молишся, увійди до своєї комірчини, зачини свої двері, і помолися Отцеві своєму, що в таїні; а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно.

Якщо людина, кандидат, керується сказаним вище, або якщо її життєві принципи зпівпадають зі сказаним вище, це явно "+" Романюку і "-" Товстенюку.

Я не здивуюсь, якщо твої погляди еволюціонують до "то хто винен у тому, що ті перші щось там тихенько роблять, і по чесному декларують доходи і сплачують податки?! Хто їм заважає уникати оподаткування?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви не припускаєте, що хтось може бути розумнішим, нє? Не припускаєте, що хтось може бути підприємливішим, менш лежебоком...? Не припускаєте, що хтось може дійсно заробив, а не вкрав? Я зараз не про наших персонажів, а взагалі!

Я, я припускаю. Цим "хтось" і є:

Игорь Петрович Палица - с февраля 2003 года до декабря 2007 года председатель правления ОАО «Укрнафта»

До речі, тієї самої компанії, де народ України володіє 50%+1 акцією ;)

 

У 2005 році, бажаючи уникнути неконтрольованого подорожчання нафтопродуктів, український уряд виділив на створення власної мережі автозаправних станцій 2 млрд. грн. Вся ця сума перекочувала приватівським структурам. Вивести гроші вдалося завдяки продажу "Укрнафті" автозаправних станцій за завищеними цінами. У грудні 2005 року АЗС були викуплені у афілійованої з "приватівською" структурою "Авіас" компанії "Авіас-плюс". Продавали свої заправки "Мавекс" і "Севен-Севенті-Петролеум". Першою керує Петро Палиця - батько Ігоря Палиці. Друга фірма оформлена на члена наглядової ради "Укрнафти" Михайла Кіпермана. Всього ж було продано близько 100 заправок, більшість з яких на перевірку виявилися розташовані в невигідних для продажів місцях і технічно застарілими.

За фактом продажу більше половини цих об'єктів були порушені кримінальні справи. Адже балансова вартість всіх цих заправок була від 80 до 500 тис. грн. Скуповування їх проводилося за рахунок наданих "Приватбанком" дешевих кредитів. А викуповувалися вони за ціною в 30-40 разів дорожче.

Деякий час тому прокуратура Дніпропетровської області порушила кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами компанії «Укрнафта». Згідно з інформацією прокуратури, керівники компанії протягом 2003-2005 років придбали у 5 суб'єктів підприємницької діяльності 68 автозаправних станцій, розташованих на території Дніпропетровської області, загальною балансовою вартістю 20 млн. гривень. Під час складання договорів купівлі-продажу вартість АЗС була безпідставно завищена в 10-15 разів. В середньому ціна кожної АЗС до продажу складала 300 тис. гривень, а вартість, за якою ВАТ «Укрнафта» придбала, склала 4,6-6,4 млн. гривень. Таким чином, посадові особи «Укрнафти», зловживаючи службовим становищем та суперечачи інтересам держави, здійснили покупку за свідомо завищеною ціною, що завдало шкоди інтересам акціонерів на суму 365 545 000 гривень.

Зазначені 68 заправок - тільки частина масштабної афера, яка була здійснена Ігорем Валерійовичем впродовж декількох років (всього перепродано понад сто заправок). Загальний «бюджет» проекту - 2 млрд. грн. Саме така шкода заподіяна державі, яку змусили викупити заправки за астрономічною ціною.

...

До речі, в афері з заправками роль Палиці не зводиться тільки до службової недбалості. Мовляв, не додивився, що за непотріб купили його менеджери за захмарною ціною. Хоча Ігор Петрович нічого не підписував особисто, його навар складає десятки мільйонів гривень. Справа в тому, що заправки «Укрнафті» продавали підставні «приватівські» фірми, одну з яких очолював ... Петро Палиця - батько Ігоря Петровича. Однак. Про все по порядку ...

Якщо коротко, сенс афери полягав у наступному. Люди з «Привату» знаходили найдешевші пропозиція з продажу АЗС. Зрозуміло, що це були не просто заправки брежнєвсько-хрущовських часів, але й об'єкти, розташовані в таких місцях, куди не добралася рука діьців. Інакше, ясна річ, вони б уже давно були скуплені або орендовані під реконструкцію заради хорошого місця. При цьому Коломойський не соромився і не ховав схему, як страус голову в пісок. Заправки скуповувалися не тільки на підставні фірми, а й на комерційні структури, недвозначно пов'язані з «Приватом». Так, в грудні 2005 року, продавцем мотлоху виступила компанія «Авіас-плюс». Мало того, що вона носила ім'я відомої «приватівською» структури «Авіас», так ще її колишній директор незабаром перейшов працювати в правління «Укрнафти».

...

Наступну партію з 12 АЗС «Укрнафті» продала фірма «Мавекс». Ось саме нею і керує Петро Палиця. Татові син відсипав 90 млн. грн.

...

Перераховувати подібні факти можна до нескінченності. Як ми вже сказали, таким макаром було продано понад 100 заправок, по половині з яких порушено кримінальну справу.

А ви кажете штани, коміси :)

Хоча Товстенюк десь недавно розповів в інтерв*ю, що починав з контрабаса канцтоварів з поляндії. ХЗ, може й правду казав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джек, я хоч трішки допоміг тобі розібратися з питанням:

Конкретно, ХТО, ДЕ, В КОГО, КОЛИ скомуніздив?!

?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аверс-онлайн - м-да... дивитись неможливо... слайд-звук-шоу... 

чи то в лише в мене?

 

 а звук - то взагалі чорти що... Невже не можна було канал на ютубі зробити, а не на корявому jw-плеєрі?!  Бабла зажали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

типу за свої, але ж ми знаємо що поки їх не скомуніздили, то були народні гроші.

БЛ... НУ ЩО ВИ ЗНАЄТЕ?!?!? Конкретно, ХТО, ДЕ, В КОГО, КОЛИ скомуніздив?!

Одні Шарікови, блін

Джек, тобі вже купу раз писали - ухилення від сплати поатків. Де юре - ніби все гарно, офшор володіє ЦУМом, де факто - податки з господарської діяльності в бюджет не надходять.

Чи щоб вважати Палицю злодієм треба щоб він обов'язково вкрав в сусіда мішок картоплі?

Я взагалі не розумію, що за дурна манера задавати питання, на які десятки разів в цій темі давались відповіді. І це манера переважно прихильників Укропа. Така сама тупа манера як і в крємлєботів, яким вже сказаних аргументів недостатньо. Я не уявляю, що потрібно тобі написати щоб ти або зрозумів, або перестав клеїти дурня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smart-анализ программ кандидатов в мэры Луцка: Николай Романюк, Александр Товстенюк
 
12842-1_uk_normal.png
 
12842-2_uk_normal.jpg
 


Сравнение smart-критериев показало, что программа действующего мэра областного центра Николая Романюка является более практичной, чем у его ближайшего преследователя – Александра Товстенюка.
 
Нынешний мэр в первом туре выборов получил голоса 38,7% избирателей. Проанализировав его предвыборную программу, «Слово и Дело» дало ей оценку 3,67 по 5-балльной шкале.
Член фонда Игоря Палицы «Новый Луцк» Александр Товстенюк составил достойную конкуренцию Романюку, набрав 31,9% голосов жителей города. Его программа также ненамного уступила по smart-показателями программе Романюка, получив оценку экпертов в 3,45.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джек, тобі вже купу раз писали - ухилення від сплати поатків. Де юре - ніби все гарно, офшор володіє ЦУМом, де факто - податки з господарської діяльності в бюджет не надходять.

а Романюк не ухиляється від сплати податків? А я кажу, ухиляється. далі що?

Не лий мені води.

 

Держава все життя най..ує нас, і ми, як і де тільки можем, намагаємось на..бати державу. І тільки не потрібно мені пудрити мізки гаслами "не сплатив податки - обікрав сусіда" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не лий мені води.

Ну ти казковий персонаж.

В наведених мною цитатах є відповіді на питання ХТО, КОЛИ, і СКІЛЬКИ. Це вода?

Ти не вмієш уважно читати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Романюк не ухиляється від сплати податків? А я кажу, ухиляється. далі що?

Не лий мені води.

Конкретно, ХТО, ДЕ, В КОГО, КОЛИ скомуніздив?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на які десятки разів в цій темі давались відповіді.

Де, хто, коли? :)

Купив завод, а потім закрив його? Так це його приватна власність, має право.

Наведи приклади дописів в цій темі, в яких би йшлося не про химерні офшори, а конкретно факти.

От я вище навів конкретний факт:

Петро Палиця купує ржаву будку з вивіскою АЗС десь за Берестянами по балансовій вартості 200 тис. грн., а потім продає цю будку державній компанії, яку очолює Ігор Палиця, за 4 млн. грн.

Були ще аналогічні дописи в цій темі, може я пропустив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку . протестантські заклади почали рости як гриби після дощу.Що ж буде  , коли мером стане баптист та ще й маріонетка?Мало в Луцьку достойних православних?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:rolleyes: Пропоную гру! Кожен раз як Товстенюк каже "Ігор Петрович" випивати 100 грам! Поїхали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...