Перейти до змісту

Вибори мера Луцька


Basil

Вибори міського голови м. Луцька  

500 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

просто інфа:

1.ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ ЛЮБАРТ»

Підприємство зареєстроване у Луцьку на вулиці Підгаєцькій, 13а. Його власниками є його батьки – Петро та Оксана Палиці. Статутний капітал підприємства – 3,870,000 гривень. Згідно із КВЕД підприємства може займатися столярним виробництвом.

Водночас ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ ЛЮБАРТ» є власником 75,69% акцій публічного акціонерного товариства «ЕНКО». Цьому підприємству зокрема належить Луцький електроапаратний завод. Свого часу саме там був офіс видання «Волинські новини».

ПАТ «ЕНКО» зареєстроване у Луцьку на вулиці Електроапаратній, 3, де власне і розташований завод. Статутний капітал – 11,236,680 гривень.

2. У Луцьку 17 жовтня(2005р) працівники Торгового Дому "Любарт" пікетували обласну державну адміністрацію з вимогою відновити роботу їхнього молокозаводу. Як нам стало відомо перед цим пікетувальники передали звернення до громадської приймальні Президента України у Волинській області.

Як пояснили пікетувальники, кореспондентові СіД, від сьогодні їхнє підприємство зупинило роботу, на завод не привезли молока здавачі сировини. Вони обурюються раптовістю цих змін і тим, що одномоментно позбуваються роботи.

Луцький мер Антон Кривицький прибув на підприємство, аби з`ясувати суть конфлікту і заявив про “недбалість керівництва заводу” і про те, що “треба змінювати директора підприємства”.

Офіційні представники “Любарта” ситуацію поки не коментують, пояснюючи, що у четвер відбудеться зустріч акціонерів підприємства, а у п`ятницю – відкриті збори трудового колективу. А ще вони кажуть, що робота на їхньому підприємстві не зупинилася, а просто вони переходять на вужчу спеціалізацію. Щодо “вужчої спеціалізації” жодних коментарів офіційних осіб поки не має.

Нинішні керівники заводу від будь-яких коментарів для журналістів категорично відмовляються. Тим часом із джерел, що заслуговують на довіру, стало відомо, що Торговий Дім «Любарт» опинився на межі банкрутства – через неспроможність погасити двомільйонний кредит, узятий на розвиток підприємства. Порятувати ситуацію зможе або розпродаж високотехнологічного майна ТД «Любарт», або значні кошти нового інвестора.

3. Десь в 2007-2008 році Континіум став монополістом у Волинській обл.з виробництва молокопродуктів. Сувпаденіє?

4. ТОВ «МАВЕКС»

Компанія зареєстрована у Луцьку на Підгаєцькій, 13а, тобто в одному приміщенні з «Торговим домом Любарт». Власниками цього підприємства є п’ять офшорних компаній із Кіпру, які входять до «пулу» офшорів групи «Приват». Більше про це читайте у розслідуванні наших колег із видання Zaxid.net.

Довіряєш Палиці? Ну то голосуй.

ЗІ: про електроапаратний з-д нічого не пишу,бо він і при совєтах г@мно випускав.Хіба що пускозарядні непогані були і кипятильникі-стакани,досі працює все.А зараз там вертолітний майданчик(бачив через паркан).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 937
  • Створено
  • Остання відповідь

просто інфа:

Я думаю, що не дійде. Кому треба, той і так це знає, а клоуни далі будуть себе копитом у груди бити на тему "Що особисто у тебе він украв?"

Це закономірність, проти неї не попреш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sashaleaks.com

знову оновили, на цей раз цікавіше ніж ранкове оновлення

 

yu2007, дякую, хоч поржав))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sashaleaks.com

знову оновили, на цей раз цікавіше ніж ранкове оновлення

yu2007, дякую, хоч поржав)))

На мою думку повний пезд#0ж. Там трошки не така звітність і по сумах щось таво, не сходітса.

Те що в нас традішн обсирати один одного, брудом поливати то таке, але з таким інтузиазмом, це ппц якийсь.

Угаманітєсь. Покажіть хоч одного безгрішного кандидата, а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... за крадені в нас з вами гроші відправляє безкоштовно тещ і дітей на відпочинок в Буковель...

... маю бажання послужити українським патріотам в боротьбі з шоколадним режимом. Ну і ще поцікавився наявністю путівок.

Одним словом взяли мене на роботу агітатором на борді. Пообіцяли оздоровити в санаторії всю родину та прислали актуальну методичку і цілий ящик продуктів харчування тривалого зберігання.

Я старався як міг, та дописи небайдужих людей у цій темі не давали мені заснути і врешті решт пробудили мою совість, яка виявилася сильнішою за жагу до халяви.

...а навпроти прізвища Товстенюк допишу "кінчений ідіот".

На скільки я зрозумів, або вас кинули, типу обіцяли путівку та не дали, або ж ви кинули їх, отримали путівку, відправили родичів, а тоді показали своє справжнє обличчя.

І що, тепер вже "служите" шоколадному режиму у боротьбі з укропом? Судячи з вашого тексту то вам гречку з бпп насипали пакетик, щоб ви таке писали, "ход каньом", як то кажуть.

Вибачатись вам треба не перед бордівчанами, а перед тими людьми з якими ви негарно повелись, оскільки це ви напрошувалися до них, а не вони шукали агітатора. Й так відомо всім, що перед виборами набирають агітаторів на роботу для роздачі листівок, агітацій тощо, це роблять всі партії без виключень, а ви, отримавши винагороду швиденько кинули своїх роботодавців, хоч і тимчасових. По совісті треба було б піти до них з пакетом того добра, котре буцімто вам видали та з квитками на Буковель, віддати, вибачитись та пояснити що передумали. Яка різниця яка партія чи робота, головне які вчинки ви робите.

Стосовно останнього то перехід на особисті образи то ви явно перегнули палку, раджу взяти свій паспорт і в ньому виявити свою творчість та фантазію, а не паплюжити бюлетені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що не дійде. Кому треба, той і так це знає, а клоуни далі будуть себе копитом у груди бити на тему "Що особисто у тебе він украв?"

Чим більше будуть "никати" інформацію і відповідати типу "кому треба той сам вже знає", тим більше народу буде лупити себе копитом в груди.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007, чувак, ти мій герой :)

Йопта, об’єднайте цю тему з "приколами Луцька" чи краще з "Мене вразило" :) точно, друга більше підходить бо мене вразило скільки дов**йобів на борді обітає. А це ж яка-не-яка але вибірка з населення міста.

Якщо два роки тому читати розділ "Політика" було більш-менш пізнавально і місцями цікаво, то зараз навіть заходити не хочеться. Я ще якось можу зрозуміти коли в людей в головах гречка, але ж, мля, помиї в черепушці ніяк не сприймаються. З першими можна вести діалог в надії змін, другі ж – то є дно. Скільки злоби, заздрощів, тупості і пропаганди... 

 

P.S.: угу, мінуси роблять вас розумнішими :)

просвятіть грішних, яка ситуація насправді? щоб хоч трохи з черепушок какаліків поубавилось в людей.

P.S.це реально не стьоб, дійсно цікаво яка ж альтернативна точка зору є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим більше будуть "никати" інформацію і відповідати типу "кому треба той сам вже знає", тим більше народу буде лупити себе копитом в груди.

 

А це неважливо, тому що питання "що у тебе особисто він вкрав?" це більше ніж питання, це такий собі маркер. Він ставить опонента у незручне становище і, якщо опонент щиро висловлює свою думку, то і щей вимагає виправдовуватись. Таке питання задає або дебіл, або троль. І якщо троля можна просто покормити гівном з лопати, то дебіла нічим не візьмеш.

Ну, і, давати інформацію дебілу, це як кормити рибок; результат завжди той самий - мутна вода.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Чим більше будуть "никати" інформацію і відповідати типу "кому треба той сам вже знає", тим більше народу буде лупити себе копитом в груди.

 

А це неважливо, тому що питання "що у тебе особисто він вкрав?" це більше ніж питання, це такий собі маркер. Він ставить опонента у незручне становище і, якщо опонент щиро висловлює свою думку, то і щей вимагає виправдовуватись. Таке питання задає або дебіл, або троль. І якщо троля можна просто покормити гівном з лопати, то дебіла нічим не візьмеш.

Ну, і, давати інформацію дебілу, це як кормити рибок; результат завжди той самий - мутна вода.

 

 

Нах*я тоді, звиняйте за мій Подрев'янський, починати мову про мегатонни даних на палицю сотоваріщі?

Складається враження, що інфи або тупо немає, або нею просто не хочуть ділитись.

Тому не дивуйтесь, якщо з часом на борді залишаться одні тролі та дебіли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Тому не дивуйтесь, якщо з часом на борді залишаться одні тролі та дебіли.

 

 

такого не станеться :) тролити дебілів скушно і "бесполєзно"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

diezel,

у тебе щось так підгоряє пердак останнім часом. У тебе особисто теж щось вкрав Палиця? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки я зрозумів, або вас кинули, типу обіцяли путівку та не дали, або ж ви кинули їх, отримали путівку, відправили родичів, а тоді показали своє справжнє обличчя.

zxiTd.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

diezel,

у тебе щось так підгоряє пердак останнім часом. У тебе особисто теж щось вкрав Палиця? :)

 

Я не Дизель,але в мене вкрав смачну і якісну молочку теремнівського молокозаводу.Яка там була вагова сметана і творог! Ням-ням.От же ж гад!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нах*я тоді, звиняйте за мій Подрев'янський, починати мову про мегатонни даних на палицю сотоваріщі?

Складається враження, що інфи або тупо немає, або нею просто не хочуть ділитись.

Тому не дивуйтесь, якщо з часом на борді залишаться одні тролі та дебіли.

 

Починати мову треба, може хоч щось осяде в головах, може хоч когось зацікавить і він почне шукати далі.

Але чекати ефекту від мегатон інформації не слід по тій простій причині, що інформація сама по собі ніякої цінності не несе. Інформацію треба проаналізувати і зробити висновки, а з цим у більшості туго, більшість чекає, що їй усе розжують. А оскільки розжовувать кожному це утопія, значить будуть навколо тролі і дебіли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Roberto, ти ще один з сєкти?

Та не 10, а сотні...

Узбагойтєсь, Вас на Банковій не чують.

Палицю ф прєзідєнти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Починати мову треба, може хоч щось осяде в головах, може хоч когось зацікавить і він почне шукати далі.

:)

6416251.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007,

 

Если даже ты иногда кажешься мне туповатым, что уж говорить об остальных. Мир аквариумных рыбок.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если даже ты иногда кажешься мне туповатым, что уж говорить об остальных. Мир аквариумных рыбок.

Мля, от тільки чтива про геїв мені на ніч не вистачало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если даже ты иногда кажешься мне туповатым, что уж говорить об остальных. Мир аквариумных рыбок.

Мля, от тільки чтива про геїв мені на ніч не вистачало.

 

В серіалі воно, канєшно, звучало трохи іронічніше

"— Если даже ты кажешься мне туповатым, представь, каково мне с остальными, Шерлок. Я живу в мире аквариумных рыбок."

Але та цитата набагато краща, бо легко гуглиться і

може хоч щось осяде в головах, може хоч когось зацікавить і він почне шукати далі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди!!! Ура!!! Відбулося!!! Я теж отримала свою порцію передвиборчої гречки! Тільки я її уже двічі з"їла... не знаючи про це.
Сьогодні до мене о 10 год 19 хв з мобномера 0509247975 подзвонили представники БЛАГОДІЙНОГО фонду "новий Луцьк" і попросили на виборах підтримати їхнього кандидата О.Товстенюка. У відповідь на мою репліку: "Та ні за які гроші" пані грізним тоном запитала: "А на чиї гроші ви оздоровлювали двічі в Буковелі свою дитину?"
Так, вона чьо, Міхалич!!! Не така уже це і благодійність, за яку тебе можуть мокнути лицем в болото і нагадати, ЩО ТИ ЇМ ВИНЕН!!! Добре, що тільки голос, а не душу...
ПиСи. Моя дівчинка дійсно двічі поспіль відпочивала за рахунок цього фонду. Другий раз "благополучно" в таборі отруїли, але вини своєї не визнали, сказавши, що це був сонячний удар (і від нього постраждали ще кілька десятків луцьких дітей). І цього року знову здобула призове місце на міській олімпіаді, і знову "заслужила". Але вже ми, мабуть, не захочемо такою ціною відпочивати.
Друге ПиСи. А в "Ровеснику" в простих побутових, практично совкових умовах в десятки разів дітям цікавіше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксана Баран

1 год · Змінено

Люди!!! Ура!!! Відбулося!!! Я теж отримала свою порцію передвиборчої гречки! Тільки я її уже двічі з"їла... не знаючи про це.

Сьогодні до мене о 10 год 19 хв з мобномера 0509247975 подзвонили представники БЛАГОДІЙНОГО фонду "новий Луцьк" і попросили на виборах підтримати їхнього кандидата О.Товстенюка. У відповідь на мою репліку: "Та ні за які гроші" пані грізним тоном запитала: "А на чиї гроші ви оздоровлювали двічі в Буковелі свою дитину?"

Так, вона чьо, Міхалич!!! Не така уже це і благодійність, за яку тебе можуть мокнути лицем в болото і нагадати, ЩО ТИ ЇМ ВИНЕН!!! Добре, що тільки голос, а не душу...

ПиСи. Моя дівчинка дійсно двічі поспіль відпочивала за рахунок цього фонду. Другий раз "благополучно" в таборі отруїли, але вини своєї не визнали, сказавши, що це був сонячний удар (і від нього постраждали ще кілька десятків луцьких дітей). І цього року знову здобула призове місце на міській олімпіаді, і знову "заслужила". Але вже ми, мабуть, не захочемо такою ціною відпочивати.

Друге ПиСи. А в "Ровеснику" в простих побутових, практично совкових умовах в десятки разів дітям цікавіше!

Мені каГбе пофіг бо я не місцева, але чого шановна відправляла дитину ДВА рази в той табір на халяву? То ж явно знала за чий кошт "музика")))) Ну хай би зразу в Ровесник)))) А то такі всі мудрі заднім числом. От поліська натура )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксана Баран

1 год · Змінено

Люди!!! Ура!!! Відбулося!!! Я теж отримала свою порцію передвиборчої гречки! Тільки я її уже двічі з"їла... не знаючи про це.

Сьогодні до мене о 10 год 19 хв з мобномера 0509247975 подзвонили представники БЛАГОДІЙНОГО фонду "новий Луцьк" і попросили на виборах підтримати їхнього кандидата О.Товстенюка. У відповідь на мою репліку: "Та ні за які гроші" пані грізним тоном запитала: "А на чиї гроші ви оздоровлювали двічі в Буковелі свою дитину?"

Так, вона чьо, Міхалич!!! Не така уже це і благодійність, за яку тебе можуть мокнути лицем в болото і нагадати, ЩО ТИ ЇМ ВИНЕН!!! Добре, що тільки голос, а не душу...

ПиСи. Моя дівчинка дійсно двічі поспіль відпочивала за рахунок цього фонду. Другий раз "благополучно" в таборі отруїли, але вини своєї не визнали, сказавши, що це був сонячний удар (і від нього постраждали ще кілька десятків луцьких дітей). І цього року знову здобула призове місце на міській олімпіаді, і знову "заслужила". Але вже ми, мабуть, не захочемо такою ціною відпочивати.

Друге ПиСи. А в "Ровеснику" в простих побутових, практично совкових умовах в десятки разів дітям цікавіше!

Мені каГбе пофіг бо я не місцева, але чого шановна відправляла дитину ДВА рази в той табір на халяву? То ж явно знала за чий кошт "музика")))) Ну хай би зразу в Ровесник)))) А то такі всі мудрі заднім числом. От поліська натура )
Я так зрозумів, що дочка їздила як призерка олімпіади - фонд підписувався на це, а тепер кажуть: "Должок!"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксана Баран

1 год · Змінено

Люди!!! Ура!!! Відбулося!!! Я теж отримала свою порцію передвиборчої гречки! Тільки я її уже двічі з"їла... не знаючи про це.

Сьогодні до мене о 10 год 19 хв з мобномера 0509247975 подзвонили представники БЛАГОДІЙНОГО фонду "новий Луцьк" і попросили на виборах підтримати їхнього кандидата О.Товстенюка. У відповідь на мою репліку: "Та ні за які гроші" пані грізним тоном запитала: "А на чиї гроші ви оздоровлювали двічі в Буковелі свою дитину?"

Так, вона чьо, Міхалич!!! Не така уже це і благодійність, за яку тебе можуть мокнути лицем в болото і нагадати, ЩО ТИ ЇМ ВИНЕН!!! Добре, що тільки голос, а не душу...

ПиСи. Моя дівчинка дійсно двічі поспіль відпочивала за рахунок цього фонду. Другий раз "благополучно" в таборі отруїли, але вини своєї не визнали, сказавши, що це був сонячний удар (і від нього постраждали ще кілька десятків луцьких дітей). І цього року знову здобула призове місце на міській олімпіаді, і знову "заслужила". Але вже ми, мабуть, не захочемо такою ціною відпочивати.

Друге ПиСи. А в "Ровеснику" в простих побутових, практично совкових умовах в десятки разів дітям цікавіше!

Мені каГбе пофіг бо я не місцева, але чого шановна відправляла дитину ДВА рази в той табір на халяву? То ж явно знала за чий кошт "музика")))) Ну хай би зразу в Ровесник)))) А то такі всі мудрі заднім числом. От поліська натура )
Я так зрозумів, що дочка їздила як призерка олімпіади - фонд підписувався на це, а тепер кажуть: "Должок!"
Должок той ефемерний, а поїздка реальна)))

Проходить агітація і агітатори нагадують шановній за чий рахунок гуляли, недайбог забула))))

Моє імхо: те шо та тьотя написала проявляє усю суть поліського менталітету)). Але це вже філософія))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...