Перейти до змісту

Вибори мера Луцька


Basil

Вибори міського голови м. Луцька  

500 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 937
  • Створено
  • Остання відповідь

Deemon,

користуюсь іншими словниками. Але в цьому разі навіть на Гугл транслейт зайшов:

https://translate.google.ru/#ru/en/дурак

42 варіанти і жодного "dill".

Знайти фразу, де в контексті dill перекладається як "дурень" теж проблематично. Завязували би ви з тим гугл транслейстом, а то він вам наперекладає :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon,

користуюсь іншими словниками. Але в цьому разі навіть на Гугл транслейт зайшов:

https://translate.google.ru/#ru/en/дурак

42 варіанти і жодного "dill".

Знайти фразу, де в контексті dill перекладається як "дурень" теж проблематично. Завязували би ви з тим гугл транслейстом, а то він вам наперекладає :).

 

 

1.(n) Someone who consistently performs unbelievable acts of stupidity.

 

1. "You just lit the wrong end of your cigarette, dill!"

"Dominic Wild is a total dill!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Robinwood,

це звичайно добре, але "Все слова на Urban Dictionary были добавлены простыми людьми, такими же как Вы. Добавьте и Вы!". Причому 193 людей не згідні з таким перекладом цього слова. Ти б користувався таким словником? :)

Невже в інеті не можна знайти перевірені джерела? Хоча ні, можна. Просто, мабуть, там немає такого перекладу для слова "dill".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Докотились, вже до слів домахуєтесь, може по темі без срачу і обсирань?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє ну рзачно:"Не зрадь, не продавай свій голос!" Кого не зрадь? Комуністичну партію України? ВЛКСМ?

Один кандидат від місцевих олігархічних кіл просить не продаватись іншому кандидату від місцевих олігархічних кіл. Принципової відмінності немає і тут самий раз продати свій голос подорожче. Але один з кандидатів зажимає і падає на умняк: честь, гідність, братолюбство. Не зрадь! Не продайся!)))))))))) Вічний Український Позачасовий Трешак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба щоб мусара сажали пі*арасів. А поки це не передбачається - виборів немає. Але до цього потрібно дорости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Проблеми не мої, а НАШІ.

Помиляєшся. В тебе є проблема і два варіанти її вирішення:

1. Самому напрягтися.

2. Звинуватити когось і перекласти вирішення проблеми на чиїсь плечі.

99% людей вибирають другий варіант. Схоже ти один з них.

Ні помиляєшся ти. Проблема корупції не мої - наші (можливо, не твої, бо ти і є той корупціонер).

Як би я не напрягався, я можу боротися лише такими методами :

1.Не даючи хабарів.

2.Фізично знищувати - не можу морально цього зробити, хоча дуже хочеться.

3.Йти до влади - немає в мене ні стільки грошей ні талану.

Який варіант "напрягу" використовуєш ти?

Нє ну рзачно:"Не зрадь, не продавай свій голос!" Кого не зрадь? Комуністичну партію України? ВЛКСМ?

Один кандидат від місцевих олігархічних кіл просить не продаватись іншому кандидату від місцевих олігархічних кіл. Принципової відмінності немає і тут самий раз продати свій голос подорожче. Але один з кандидатів зажимає і падає на умняк: честь, гідність, братолюбство. Не зрадь! Не продайся!)))))))))) Вічний Український Позачасовий Трешак.

Себе не зрадь. Чи совість вже забуте поняття?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який варіант "напрягу" використовуєш ти?

Здається, що чоловік уже продемонстрував якими методами користується)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75,

в тебе є проблема здати кошти в дитсадок. Вирішення цієї проблеми - знайти гроші. Все. Розсусолювання про корупцію і т.д. - це сферичний кінь в вакуумі. Про це можна гарно говорити, штовхати круті гасла, але це ніяк не допоможе вирішити твою проблему. Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75,

в тебе є проблема здати кошти в дитсадок. Вирішення цієї проблеми - знайти гроші. Все. Розсусолювання про корупцію і т.д. - це сферичний кінь в вакуумі. Про це можна гарно говорити, штовхати круті гасла, але це ніяк не допоможе вирішити твою проблему. Якось так.

Хм. Розширити світогляд тобі певно не дано, та й ти й не хочеш. Мені не проблемно оплатити. на дітей в мене завжи є кошти (поки), а от я бачу багатьох, яким дійсно проблемно. Я зачепив лише садок. Ще є школи, лікарні, поліклініки, де все так саме. Але ж ти бачиш мої "гасла", а свої не помічаєш.

До речі, ти ставиш питання, я на них відповідаю. А ти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11229838_1644044939210044_12736262063755

Нагадати про перефарбування Петра Олексійовича?

Чи достатньо того, що Палиця підтримував Романюка на минулих мерських виборах, який йшов від "Сильної України" тігіпка, яка, сюрпрайз, влилася потім в партію регіонів?

В політиці вчасно зрадити (читай "перефаобуватися") - це називається передбачити )))

Себе не зрадь. Чи совість вже забуте поняття?

"Себе не зрадь" - це типу "проголосуй за Романюка", я правильно зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Себе не зрадь" - це типу "проголосуй за Романюка", я правильно зрозумів?
Ну ти ж такий нєв'їпєнний проголосуєш за Рудольфа Джуліані.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тебе є проблема здати кошти в дитсадок.

Для чого перекручувати сказане? Кошти (в тому числі на садочки) виділяються, от тільки використовуються не "за цільовим призначенням". Те, що батьки здають гроші (на утеплення, канцтовари, миючі засоби і тд)- означає тільки, що батькам не байдуже як там у садочку їхній дитині, а для чиновників означає, що все те на що вони вкрали гроші у садочку присутнє, тож і на тому(і ще на багато чому іншому) і "заробляються" їхні мільйони. Банально, за те працює ж!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кошти (в тому числі на садочки) виділяються, от тільки використовуються не "за цільовим призначенням".

А при чому тут фонд "Новий Луцьк" і "УКРОП"? Це у директора садочку треба питати, чому кошти використовуються не за цільовим призначенням.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Молодий, заможній та найголовніше НЕЖОНАТИЙ!

Ще й штунда.

 

11229838_1644044939210044_12736262063755

 

 

Ей порохо дрочери то вам зовсім немає чого боятися, ви в любому випадку у виграші голосуючи за Товстенюка, тому що ж ваш порох і є засновником партії регіонів!

 

w3QEqtljnMw.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товстенюк - не штунда. Давниииим-давно його виключили з тої "організації" за певні вчинки. Зараз було б у нього 50% льогко у першому турі(якби був серед "святих"), але маємо те, що маємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Кошти (в тому числі на садочки) виділяються, от тільки використовуються не "за цільовим призначенням".

А при чому тут фонд "Новий Луцьк" і "УКРОП"? Це у директора садочку треба питати, чому кошти використовуються не за цільовим призначенням.

 

Не пробиваємий троль. Ідєйний певно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кошти (в тому числі на садочки) виділяються, от тільки використовуються не "за цільовим призначенням".

А при чому тут фонд "Новий Луцьк" і "УКРОП"? Це у директора садочку треба питати, чому кошти використовуються не за цільовим призначенням.

Якщо ви ставите запитання, то готуйтесь отримати на них відповідь, а не питайте "при чому тут".

Відносно коштів все правильно, з них і спитаємо - чи з "Нового Луцька" чи з "УКРОПа" (бо директор садочка не візьме з ними не поділившись, вірніше той директор візьме тільки те, що йому виділять після того, як узяло вище керівництво).

Та це безкінечна черга прикладів і не до даної теми.

П.С. Вибачте за флуд)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви ставите запитання, то готуйтесь отримати на них відповідь, а не питайте "при чому тут".

Це відповідь в стилі: "А чому Палиця поганий?" - "Бо небо синє". Ну, якщо аргументів не вистачає, то теж може буде як варіант.

 

Відносно коштів все правильно, з них і спитаємо - чи з "Нового Луцька" чи з "УКРОПа" (бо директор садочка не візьме з ними не поділившись, вірніше той директор візьме тільки те, що йому виділять після того, як узяло вище керівництво).

То може треба спочатку спитати - а тоді вже висувати претензії. Якщо ж маєте беззаперечні докази привласнення бюджетних грошей - звертайтеся в міліцію / прокуратуру / ЗМІ і вирішуйте цю справу на відповідному рівні.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Якщо ж маєте беззаперечні докази привласнення бюджетних грошей - звертайтеся в міліцію / прокуратуру / ЗМІ і вирішуйте цю справу на відповідному рівні.

 

:0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...