Перейти до змісту

Вибори мера Луцька


Basil

Вибори міського голови м. Луцька  

500 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ну так розкажіть людям, що ж ви, не соромтесь.

Дозвольте поцікавитися, фонд Новий Луцьк чи Укроп не робили замовлень на вашому деревообробному підприємстві? ;)

Не з'іжджайте з теми.

Якщо вас цікавить то ми не робимо меблі на замовлення це раз, не займаємось продажами вже давно це два та ніякого відношення до влади, політики, інтересів третіх осіб не мали та надіюсь мати не будим це три.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 937
  • Створено
  • Остання відповідь

та ніякого відношення до влади, політики, інтересів третіх осіб не мали та надіюсь мати не будим це три.

Нехай Бог милує :)

Я лише мав на увазі, чи, наприклад, в якомусь садочку не стоїть якась качелька вашого виробництва, придбана за кошти палиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дык а он трут причом?кто голосовал за палыцю,спрашивают пусть у него,он в ВР прошёл а не романюк)

Тобто по вашому, у тому що на наших міських котельнях, жеках, дорогах бардак, немає організованої роботи, відповідальності виновата ВР? У вас там все добре?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так Палиця врятував Одесу від сепарів, і допомогли йому він сам завжди згадує хлопці з волині яких він зразу після призначення запросив з собою щоб стримати цей проросійський народ в Одесі! Тому і є Ігор Палиця якиє справжнім патріотом своєї країни, і людиною яка відповідає за свої слова, ось йому більшість людей і повірила, і побачите що не розачоруєтеся, все що обіцяв виконає!

Я досі не можу зрозуміти - оцей СаняТТ стібеться, чи дійсно висловлює думки? Нє , чесно, це стьоб?

Ді,так це ж сам Саня ТовсТенюк пише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді,так це ж сам Саня ТовсТенюк пише.

:_25:

Сенсации! Расследования! Кто скрывается под именем СаняТТ?Читайте в Сашаликс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. Про теплу воду, якісні дороги то наболіло вже давно, звиняйте єслі що)))

З якого року (в свідомому віці) ти в Луцьку живеш?

Я корінний лучанин, вік в профілі є. На 40му живу кілька років, перед цим жив у власному будинку, а що такого?

Все ясно, Хочеться багато і зразу.

А я памятаю мерства Кривицького, \Шиби. Памятаю відключення світла (коли йдеш з роботи у такий час року як зараз, і все місто у пітьмі.І не включиш ні комп, ні телик, ні пралку, взагалі нічого не включш, ні ліфт ,ні ліхтарі нічого не працює) І я дуже добре памятаю стан доріг у Луцьку за останні 25 років.

Так що Палиця нехай засуне сво дешеві майданчики собі в рейтинг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаєте я їх не пам'ятаю? Тільки до чого тут Палиця незрозуміло, дороги за стільки часу так і недороблені, з водою так і залишились проблеми, а що ж ви так на укропів гоните, що вони вам поганого зробили? Мож харош обсирати кандидатів, партії та людей?

Я всьо)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мабуть немав би проти укропа претензій якби не це. Головний там КОрбан - Рейдер номер адин. Бабки в укроп кидає беня який подав позов до України на 5 ярдів баксів. Ну ще кадр філатов який може написати людям заваліть бальнікі.

А ще партія пчалась з того що вони запи....дтли логотип. Тільки не пишіть що вони заплатили за це. Зпалтити тіпа це коли кіпіша було піднято шопіпец.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мож харош обсирати кандидатів, партії та людей? Я всьо)))

Такі всьо? Хто першим почав гнати на Романюка? :)

І да - на Луцьктепло в нинішній ситуації мер(любий) не має впливу, капремонт вулиць(для прикладу - Соборності) почався не "під вибори", а років зо чотири тому, до того ж , відкрию таємницю - всі капремонти плануються не за рік і не за два і жителі Соборності мають дякувати не Романюку, а напевне головному архітектору часів Шиби. Велодоріжки на Відродження з"явились завдяки праці druid та Dr.Martenzzz ще у 2009 році. І т.д.

Хто мені скаже, що реально паганого зробив Романюк? Яку землю віддав задешево для прикладу? Бо всі ці казки про гарячу воду або розбиті дороги мене смішать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, почитавши хвалебні пісні Романюку в яких уважаємі люди пишуть таку неграмотну фігню що аж коробить, придумав ще одну причину голосувати за Товстенюка :)

Романюк виграв джекпот – всі, хто типу там шото робив на Майдані і мав би слідкувати за порядком в місті, як один сказали що він маладєц і може продовжувати в такому ж дусі. Це жопа.

Бонусом є те що всі ці крикуни ненавидять Палицю і все що з ним пов’язано... релігія така :) "рошенізм"

Так от, якщо жителі міста все ж включать мозок і не оберуть стару владу – "спрос" з нової буде ого-го яким. Принаймні перший час, поки всі ці крикуни не поміняють дупу для лизання.

Але думаю цього часу вистачить щоб нова влада зрозуміла що доведеться грати за правилами громади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велодоріжки на Відродження з"явились завдяки праці druid та Dr.Martenzzz ще у 2009 році

А це не смішить? Ці велодоріжки там нах не здалися. Та ще й почали розлазитися буквально через місяць після здачі їх в екплуатацію. Зате галочку собі поставили - є велодоріжки в Луцьку, над якими працювали аж 6 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Хто мені скаже, що реально паганого зробив Романюк? Яку землю віддав задешево для прикладу? ...

Тут краще сказати що він не зробив. Нема часу багато писати - на роботі все ж таки )))

Для початку ось тут

(кусок про комунальні підприємства). А за те що в нього під носом в Міськраді роблять його заступники (Соколовська - при всіх мерах виживає, помітили нє?) і керівники інших підрозділів - величезний мінус. Це лише пару слів - для початку...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я постараюсь нікого з кандидатів ні в чому не звинувачувати, але, як на мене то голосувати за ставленика (який взявся нізвідки) олігарха, який скуповує все і всіх і який спалився на кришуванні контрабанди, це все таки тупо і необдумано

Шкода Україну, коли вже люди наберуться розуму. І правильно хтось сказав, що народ має таку владу, на яку заслуговує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді,так це ж сам Саня ТовсТенюк пише.

Саме так, передаю привіт тут своєму кузену Вадиму під ніком Plum. Привіт братику...... приємно тебе хоть тут чути, розповіді про мене.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

natalka), це вже хоч щось, чекаю продовження

ПС Товстенюк постійно каже "міськрада то, міськрада сьо" - ви ж, здається, юрист? Маєте бути знайомі з повноваженнями міського голови - він що, має стукнути кулаком по столу і кричати на сесії "Голосуєм за те-то, бо зара буде капєц всім!" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, почитавши хвалебні пісні Романюку в яких уважаємі люди пишуть таку неграмотну фігню що аж коробить, придумав ще одну причину голосувати за Товстенюка :)

Дожилися. Соромітник вже подався в агітатори :(

Дозволь поцікавитися, чому це ти раптом (в рамках твоєї ж теорії про "стадо") перекваліфікувався зі стороннього спостерігача на "пастуха" "овець"?

Але думаю цього часу вистачить щоб нова влада зрозуміла що доведеться грати за правилами громади.

Ну а це взагалі шедеврально.

Де, коли, в якому місті України хоч одна влада грала за правилами громади?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По базарам ходять чутки, що Палиця хоче позакривати базари, аби люди ходили більше в його Цум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По базарам ходять чутки, що Палиця хоче позакривати базари, аби люди ходили більше в його Цум.

Ага, а по ЦУМу ходять чутки, що Романюк хоче закрити ЦУМ, щоб люди більше ходили в Буратіно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо Романюк може протиставити Палиці?

От що такого значуще масштабного він зробив, щоб надовго запам'яталось і легко згадалось? Чи Дуратіно це є заслуга Романюка перед громадою міста?

А от добрі справи Палиці щоб перерахувати не хватить пальців рук. І ніг :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За цум незнаю, але те що скуплять чи зроблять ще не один (цум) - то це може бути? Всі так переживають за Україну, за рідне місто, а після того як приходять ,,, то починають заводи забирати, різні підприємства, та ж нове місто будують, нову Україну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от добрі справи Палиці щоб перерахувати не хватить пальців рук. І ніг

при чому тут Палиця, він ж ніби не балотується у мери... До-речі, як не згадали за базу Ющака і сина Романюка, полюбому накрали гроші з бюджету міста.

люди я з Вас в шоці... як вибори - куди не плюнь в мецената потрапиш і всі вірять :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от добрі справи Палиці щоб перерахувати не хватить пальців рук. І ніг :_04:

Тиць пиздиць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при чому тут Палиця, він ж ніби не балотується у мери.

Так і Коломойський ніде не балотується, але всюди у владу посадив своїх людей.

Оце мені і найбільш огидно.Коли мерами стають відверті служки князьків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По базарам ходять чутки, що Палиця хоче позакривати базари, аби люди ходили більше в його Цум.

А що Палиця там бутікі має? продає біжютерію чи може твій конкурент по мобілках? Він жеш власник приміщення тобто орендодавець і йому всерівно скільки ходить людей в цум!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при чому тут Палиця, він ж ніби не балотується у мери..

Тиць пиздиць 2. Альо, а Товстенюк чий ставленик у мерйо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...