Перейти до змісту

Порадьте #Android смарт до 2к грн


Рекомендовані повідомлення

а що саме цікавить?

Ви щасливий власник чи в когось брали?

взяв по акції ще преселл на dx, але дружина хоче забрати собі ))

я не сильно опираюсь, бо різниця між 4.3" і 5" виявилась відчутно більшою, ніж я очікував... але "залізо" на три роки новіше, апарат чистий - "літає", на його фоні мій старий сильно відстає (крім камери)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Купив дружині Doogee X5 (White)

всім задоволені, досить швидко відкриваються і закриваються додатки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смартфон UMi Rome с 8-ядерным чипом и 3 Гбайт ОЗУ стоит дешевле $100

19 ноября 2015

 
загрузка...

Компания UMi пополнила ассортимент смартфонов доступной моделью Rome, построенной на программной платформе Android 5.1 (Lollipop).

564c4ddb1e84c_1447841243.jpg

В аппарат установлен процессор Mediatek MT6753. Этот чип объединяет восемь вычислительных ядер ARM Cortex-A53 с частотой 1,3 ГГц, графический ускоритель ARM Mali T720 и 4G-модем, обеспечивающий скорость передачи данных в мобильных сетях LTE до 150 Мбит/с.

Смартфон получил 5,5-дюймовый дисплей с 2.5D-стеклом и разрешением 1280 × 720 точек. Экран выполнен по технологии AMOLED. В оснащение входят 13-мегапиксельная основная камера с сенсором Sony и светодиодной вспышкой, а также фронтальная камера с 2-мегапиксельной матрицей.

564c4de05ff63_1447841248.jpg

Аппарат несёт на борту 3 Гбайт оперативной памяти и флеш-модуль вместимостью 16 Гбайт с возможностью расширения за счёт карты microSD. Есть адаптеры беспроводной связи Wi-Fi 802.11b/g/n и Bluetooth, приёмник спутниковой навигационной системы GPS и стандартный набор датчиков. Питание обеспечивает аккумуляторная батарея ёмкостью 2500 мА·ч. Габариты составляют 153,8 × 77 × 7,9 мм, вес — 133,5 граммов. К преимуществам смартфона по-видимому стоит отнести и дизайн, достаточно тщательно скопированный с флагманских моделей Samsung. 

 

Приобрести смартфон UMi Rome можно будет по цене около 90 долларов США.

 

непогано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кума щупав Meizu M2 16Gb Gray. З свої гроші апарт супер. Єдине що камера - не дуже. Зі своїми 13 Mп до мого Samsung S3 зовсім не дотягує. Але з вигляду, швидкодії, батарейці і навіть екрану - супер апарат. Динамік теж норм. Єдине що як на навушних грає - не чув.

Старша модель Meizu M2 Note 16Gb по оглядах - взагалі бомба. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cubot x16 130 у.о.

 

З опису - має рвати всіх і все :)

хочу.

Оська стара. Думаю малоймовірно, що оновиться.

І не ясно з часом розмови.

Якщо 4H означає 4 hours, то це дуже неприємно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі своїми 13 Mп до мого Samsung S3 зовсім не дотягує. Але з вигляду, швидкодії, батарейці і навіть екрану - супер апарат. Динамік теж норм. Єдине що як на навушних грає - не чув.

 

В SGS 3 - камера поза конкуренцією (особливо макро)  :_25:  Тут не кожен "флагман" їй конкурент :_36:

А по звуку точно М2 не конкурент DAC-чіп Wolfson WM1811  :_18:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старша модель Meizu M2 Note 16Gb по оглядах - взагалі бомба.

Огляди теж різні бувають. Але за свої гроші досить пристойний апарат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cubot x16 130 у.о.

 

З опису - має рвати всіх і все :)

хочу.

Це оновлена версія X6-го. Користуюсь вже близько року, толковий апарат за свої гроші,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Старша модель Meizu M2 Note 16Gb по оглядах - взагалі бомба.

Огляди теж різні бувають. Але за свої гроші досить пристойний апарат.

 

Комент під даним оглядом.

50971fd65de675279d39dffbf404edb32e779923

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та тримав неодноразово цей апарат в руках. Є якесь відчуття "китайськості", починаючи від матеріалів і закінчуючи дебілкуватою Flyme OS, хоча в цілому, повторюю, дуже не дурний за свої гроші. Якби не мав те що маю - купив би. Для дружини ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...