Перейти до змісту

Порадьте #Android смарт до 2к грн


Рекомендовані повідомлення

Заступлюся за флай. Дружині купив ще без андроїда. Просто телефон з тачом. E171 WiFi

Вдіпрацював без нарікань і глюків. Пережив 4 падіння.3-є розбило скло , а 4-е добавило. Працює він і досі. З тим побитим склом. Батарея тримає 2 тижні!

Зараз теж флай. 4404. 2 роки. Жодного глюку.

Щодо Імпрешн:

Бо з даних апаратів, лише більш менш норм Impression imsmart S47 , гіг оперативки, hd дисплей, та відеоядро adreno 305, по тестам AnTuTu набирає 15тисяч, ті апарати які я пропонував вище 25-31:) За тіж 2k з копійками.

Гратися особливо на ньому ніхто не буде. Основні функції - безпосередньо прямі - телефонувати.

імпрешн як на свої характеристики, то задорогий.

Якщо врахувати, що у ньому скло Драгонтрейл.... то 3 000 грн - це не є дорого!

Телефон для дитини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь

Телефон для дитини і не буде гратись?

Є для того планшет. Комп. Ноут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вдома, а в школі/на вулиці

Навіть якщо і буде гратися, то те відеоядро повністю буде справлятися із поставленими задачами. Це дівчина. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажу ж - кожному своє. мені флай ще із звичайного кнопкового молотка не подобався. може це і упереджене ставлення, хз.

ящо для дитини, то все-таки гратися буде)) і тоді 1750 мАг малувато буде.

і дивно, що така мала вага - 100 г для 4,7 дюймового телефону з екраном із скла мало. дуже легкий і тонкий корпус, або батарея ще менша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дружина не грається. Але часто інет, файфай, то 2 дні. Часом день.

Якщо виключно багато розмов, то 2 дні гарантовано. Майже 3.

і дивно, що така мала вага - 100 г для 4,7 дюймового телефону з екраном із скла мало. дуже легкий і тонкий корпус, або батарея ще менша

почитай огляди і відгуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почитай огляди і відгуки.

читаю на сайті, що ти на нього дав лінк

[quote

Батарея не удивила(сутки-полторы)

[quote

батареи хватает на 1 полный день при постоянном использовании

[quote

Камера хоть и заявлена 8МП, но видел и получше камеры в смартах.

[quote

Но прочность его корпуса убивает...

стоило мне его случайно уронить из кармана брюк (около 1 метра) на паркет, как хвалёное "закаленное стекло" пустилось паутиной по всему экрану.. как итог - ремонт в сервисном центре стоимостью 1500 гривен (больше половины стоимости нового телефона).

очень огорчает тот факт, что телефону меньше месяца и упал он первый раз.. не приятно покупать телефон "до первого соприкосновения с землей".

не рекомендую

[quote

это слабая батарея.

В этой модели можно устанавливать программы на съемную карту памяти?

Ответ Comfy:

Добрый день! Мы рекомендуем проверять данную возможность на практике, так как возможно, программы будут устанавливаться только на внутреннюю память.

це про те, що я писав вище - пам'яті може бути малувато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто я буду брати для себе Meizu M2 mini

хоч і вище вказаного бюджету (120 -130 $),але ціна/якість ідеальна (ІМХО)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я буду брати для себе Meizu

Трошки по дебільному він влаштований. :) Десь тут на Борді 2 штуки продавали. Дивився огляд.. То або одна сім-картка і СдКарта, або 2 сімкарти без СД.

Хоча, як кажуть в огляді - місця в середині на 2 іфона-5с. :)

читаю на сайті, що ти на нього дав лінк

Я читав все це. Я взагалі після характеристик читаю огляди. Хоча, я тримав його в руках. Приємний апарат.

1) + за Флай - 2 роки гарантії! Якщо брати в алло, то за додаткових 10%-20% до ціни - заміна при поломці. Віддав поломаний - взяв робочий. (це, правда, стосується всіх телефонів)

2) + за імпрешн - українська збірка. І українська гарантія. В мене планшет імпрешн. Діти десь вбили тач. То безкоштовно на заводі-виробнику поміняли і тач і матрицю. (Матриця виявилася продавлено десь в магазині). Я витратився лише на Нову пошту. Доставка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насчёт Fly,наверно как кому повезёт.

Была возможность сравнить Fly IQ440 c Lenovo S660 (насколько это было возможно), так вот у Fly IQ440 намного лучше работали модули Wi-Fi и GPS,там где у lenovo сигнал еле пробивался или вообще пропадал, старичок Fly имел уверенный сигнал... Хоть у lenovo и камера 8 Мп, а у Fly 5, при солнышке фото у Fly получаются не хуже а иногда и лучше lenovo. Да ещё и звук у Fly оказался намного лучше (чище) чем у lenovo.

По теме, повторюсь, не берите телефон где оперативы меньше гига, я ещё смотрел на батарею, не люблю жить возле розетки, но это так, субъективно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо Леноао - на захист не стану. Вони ,як нотіки ломаються аж бігом. За рік телефон леново ушоль в старну богатую бобром и рыбой...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різниця в тому що Леново використовує власні потужності, тоді як Fly випускає нонейм під власним брендом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різниця в тому що Леново використовує власні потужності, тоді як Fly випускає нонейм під власним брендом

Яка мені (кінцевому споживачеві) різниця хто які потужності використовує ?!? :0161:

Леново особисто не користувався.

А от до флай (смарт і телефон) більш як за три роки використання жодного нарікання не було.

Тому не варто узагальнювати про поганий бренд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карочє.

На фіналі вийшов з того всього - Samsung G361H Galaxy Core Prime VE Duos White :)

2899 + плівка з безкоштовною поклейкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карочє.

На фіналі вийшов з того всього - Samsung G361H Galaxy Core Prime VE Duos White :)

2899 + плівка з безкоштовною поклейкою.

Разрешение: 800 x 480 пикс - розходимся:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разрешение: 800 x 480 пикс - розходимся

А що тобі не так із розширенням?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разрешение: 800 x 480 пикс - розходимся

А що тобі не так із розширенням?

не люблю коли пікселі видно неозброеним оком, 1280x720 саме те, вище й непотрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

балуваний.

Дитині для контакти / послухати музику / прийняти дзвінок - на пікселі - начхати. З рештою, це телефон, а не планшет чи нотік.

Для 4.5" - саме то. Більше нафіг не нада. І пікселів там не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

балуваний.

Дитині для контакти / послухати музику / прийняти дзвінок - на пікселі - начхати. З рештою, це телефон, а не планшет чи нотік.

Для 4.5" - саме то. Більше нафіг не нада. І пікселів там не видно.

Якщо дитині то так. НА рахунок видно не видно, клав телефони поряд і порівнював, різниця є. Залежить від типу матриці ще. Хоча погоджусь, це вже придирки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось тримав в руках Doogee X5?

х5 - шустрий апарат, шикарний екран (як на 59 баксів) - сподобався

камера посередня, для фото тексту вистачає, хотілося б більшої насиченості кольорів на фото

1999 в Цитрусі - мабуть, задорого для нього

а що саме цікавить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...