Перейти до змісту

Скандал у маршрутці з Нововолинська


bublik007

Рекомендовані повідомлення

Як з цим в Одесі:

Марк Гордиенко

9 августа в 10:25 ·

Зарисовка из маршрутки . Одесса .

Парень из АТО , водителю маршрутки , показывает удостоверение участника боевых действий . Водила шипит сквозь зубы : Мне похер , много вас таких...

Не успел наш воин отреагировать , как его похлопали по плечу двое парней , с виду типичные титушки )))

Выходи друг . Мы сами с ним поговорим ...

Вытащили водилу из маршрутки и жестко провели патриотический диалог ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 71
  • Створено
  • Остання відповідь

я говорю про те,

1.що він міг собі піля відмови на АТП купити квиток й їхати собі у Київ (це доволі забезпечена людина)

2.він міг підійти до водія й НОРМАЛЬНО попроситись,й показати запис у квитку,в нього він був--хоча тут розраховувати на людяність водія потрібно

а не качати свої свої права у форматі цирку!!!!я нікого з бійців не знаю,які згідно наказу демобілізації отримували безкоштовні квитки,ніхто не шукав халяви а просто їхали додому--да-да,ні-ні!!!

А Вам не приходила така думка,що він це зробив для того,щоби касирка 90% від вартості квитка не вклала собі в кишеню?

До водія не треба підходити і проситись,водію треба давати квиток і сідати в автобус.Квиток має видати каса,згідно указу президента.Крапка.

Для мене повірка лічильника вартує,вроді як, копійки.Але згідно законодавства,за повірку оплачує компанія-постачальник води.І буду добиватись компенсації витрат на повірку заради принципу-закони мають виконувати ВСІ !!!

Тому вважаю,що чувак - молодець. Я впевнений,що на юристів він може витратити набагато більше,ніж коштує квиток з Володимира до Києва,але тут питання справедливості. І думаю,що саме тому він і забезпечена людина,що не кормить шакалів.А їх розвелось повно- паспортний стіл,поліклініки,лікарні,жеки,садочки,школи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що не кормить шакалів.А їх розвелось повно- паспортний стіл,поліклініки,лікарні,жеки,садочки,школи.

Заради справедливості треба сказати, що ті шакали це і є громадяни України, тобто там працюють не марсіани :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З іншого боку , завтра до Вас в магазин прийдуть і скажуть : дай мені кілограм м'яса - я з АТО,роботи не маю ,істи хочу

В принципі ви це можете собі дозволити ,невелика втрата ,але

А якщо щодня так будуть заходити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як з цим в Одесі:

Марк Гордиенко

9 августа в 10:25 ·

Зарисовка из маршрутки . Одесса .

Парень из АТО , водителю маршрутки , показывает удостоверение участника боевых действий . Водила шипит сквозь зубы : Мне похер , много вас таких...

Не успел наш воин отреагировать , как его похлопали по плечу двое парней , с виду типичные титушки )))

Выходи друг . Мы сами с ним поговорим ...

Вытащили водилу из маршрутки и жестко провели патриотический диалог ...

Окуєть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З іншого боку , завтра до Вас в магазин прийдуть і скажуть : дай мені кілограм м'яса - я з АТО,роботи не маю ,істи хочу

В принципі ви це можете собі дозволити ,невелика втрата ,але

А якщо щодня так будуть заходити ?

Маю великий сумнів, що хлопці, які служили в АТО, будуть жебрати їжу в магазинах.... Так званих " я льотчик. я в танку горів" вже вистачає.Але СПРАВЖНІЙ АТОшник ніколи не впаде до такого рівня. В випадку який запостив я, хлопаки просто хотіли додому. А тих, хто б'є себе в груди. і просить у вас їжу-сміливо посилайте на юх)))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут питання двояке.

З однієї сторони - держава законом нібито забезпечила АТО-шників (вибачте, за формулювання) проїздом. А з іншої сторони ні. Тому що окрім як на папері, цього ніхто не знає і не чув. Або ж не хоче чути, але це вже далі:

З іншої сторони - маємо типове бидляцтво зі сторони перевізників. Яким як завжди впадло когось возити не за гроші. Розуміють, що закон вимагає, але бабло шуршить краще, ніж указ президента. Їх також можна зрозуміти, кожен норовить проїхатися дешевше і нахаляву. А вони з цього ніфіга не матимуть. Наіть якщо і було обіцяно.

Ну і останнє, кидайте в мене тапками. Але поруч із справжніми воїнами і героями, ЗАВЖДИ будуть ті, хто кричатиме "явоєвал!". В основному, коли п'яні, або ще щось.

Знову буде гіркий досвід афганців...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може кому не сподобається мій пост, але шановні, якого милого йти проситись до водія, якщо є каса, де ще минулого року продавали квитки атошникам за копійки (станційний збір, певно), коли навіть посвідчень ні в кого на руках не було, достатньо було довідки учасника АТО. Один товариш таким чином додому в Тернопіль ледь не щотижня на вихідні їздив. Зрозуміло, що водій повів себе як мудак, його захищати й думки не було.

розповідав знайомий - їхав з Шацька з дівчиною, взяв білети в касі, все як положено.

Прийшов на автобус - всі місця зайняті, звернувся до водія. Водій сказав: твої проблеми, застав сам звільнити свої місця. Так як пасажири були налаштовані агресивно, їхали без квитків, платили водію, то прийшлося йому здати білети в касу та чекати наступного автобуса.

Білети в касі забрали без проблем, повернули всю суму.

а потім каже, перед виїздом водій передав конверт працівниці станції, яка рахує пасажирів, скільки місця зайнято.

Кожен маршрутчик при заїзді на автостанцію платить (просто так) 10 гр. працівникам автостанції. І це не тільки в Луцьку. а майже на кожній автостанції. Два рази заїхав 10*2. А тепер порахуйте скільки маршрутів і скільки раз ці маршрути заїздять на автостанцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З іншого боку , завтра до Вас в магазин прийдуть і скажуть : дай мені кілограм м'яса - я з АТО,роботи не маю ,істи хочу

В принципі ви це можете собі дозволити ,невелика втрата ,але

А якщо щодня так будуть заходити ?

Є закон, "атошнік" його дотримується, водій вирішив дотримуватись якихось своїх "законів".

У чому проблема? У тому, що військовий живе по конституції України, а водій по законам бариги?

Якщо у вас будуть вимагати покупку, то ви просто визиваєте міліцію, ібо це незаконно.

Зрівнювати тепле з мягким.. якось не тру.

p.s.

якась дурна логіка у деяких людей.. Вот вроді усі хочуть жити в Європі, по закону, але коли бачать, що хтось вибиває собі шлях конституційними речами, то ці люди сичать як змії. Заздрість чи тупість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛАВЕ В ЦЬОГО ТІПАЖИКА БІЛЬШ НІЖ ДОСТАТНЬО!!!

Ти рахуєш чужі гроші. Те що він має купу грошей ще не означає що він повинен відмовитись від пільг. Якщо такі люди як він і далі будуть їб_ти тих хто відмовляє їм у їхніх законних правах, то може з часом в нас і з'явиться зародок правової держави. В нас всі дуже-дуже лояльні, і багато чого пробачають там де не треба, а потім нарікають що все погано. Так самі і винні. І такі як ти також.

Так само як зараз стало модно гнати на Дорожній Контроль. Кому яка в хрін різниця чи вони провокатори чи ні, чуваки ставлять на місце тих хто не знає законів і нормативних документів якими має керуватись при роботі. Що тут поганого? Якщо в когось є ідеї як виховувати владу (а це і гаїшник і водій маршрутки в даному випадку) по іншому - так пропонуйте, дійте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само як зараз стало модно гнати на Дорожній Контроль. Кому яка в хрін різниця чи вони провокатори чи ні, чуваки ставлять на місце тих хто не знає законів і нормативних документів якими має керуватись при роботі. Що тут поганого?

Як працюють закони в США

http://youtu.be/st7ziBuO63M

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як працюють закони в США

до чого цей брєд малолітнього таксиста?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випадок в Рівненській області:

На Рівненщині звільнили водія, який відмовився перевозити учасників АТО

Начальник управління інфраструктури та промисловості Рівненської обласної державної адміністрації Федір Мисюра зустрівся із перевізником маршруту «Рівне-Рокитне», водій якого відмовлявся перевозити учасників АТО.

Після розмови проблемного водія було звільнено – інформує прес-служба Рівненської ОДА.

«Це моє перше доручення від голови Рівненської ОДА Віталія Чугуннікова, виконання якого було справою честі для мене. Буквально на днях надійшло ще одне таке звернення вже від Здолбунівської РДА, що водій «Рівне-Українка» також відмовив учаснику АТО. Плануємо викликати його для співбесіди», – каже Федір Мисюра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випадок в Рівненській області:

На Рівненщині звільнили водія, який відмовився перевозити учасників АТО

Начальник управління інфраструктури та промисловості Рівненської обласної державної адміністрації Федір Мисюра зустрівся із перевізником маршруту «Рівне-Рокитне», водій якого відмовлявся перевозити учасників АТО.

Після розмови проблемного водія було звільнено – інформує прес-служба Рівненської ОДА.

«Це моє перше доручення від голови Рівненської ОДА Віталія Чугуннікова, виконання якого було справою честі для мене. Буквально на днях надійшло ще одне таке звернення вже від Здолбунівської РДА, що водій «Рівне-Українка» також відмовив учаснику АТО. Плануємо викликати його для співбесіди», – каже Федір Мисюра.

Це вже якась "епідемія".... Керовникам було б не погано поміркувати над тим, як донести ВСІМ хто відповідає за перевезення по Україні, про таку льготу, яку узаконив президент. Не думаю, що вже так збідніють вони, допомагаючи нашим хлопцям, які, я впевнений, заслуговують на набагато більшу подяку від держави, в першу чергу, і від тих самих перевізників. Як би не вони, не знаю, чи б не перевозили б вони когось другого, а не патріотів, які не заховались за папірцем про неможливість служити, а , бляха, кладуть своє життя.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б тим горе-водіям, на наступний день після звільненям вручав би повістки у військомат...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки коштує совість? Для нього 15 гривень...

Зіткнулись знову з байдужістю та безсовісністю волинських перевізників. Сьогодні луцькі волонтери передали нам маршруткою "Луцьк-Камінь-Каширськ" для передачі бійцям АТО, що знаходяться в Щасті, одну коробку з цигарками та продуктами, яку не відразу змогли забрати. На прохання до водія маршрутки віддати без грошей передачу, так як волонтер не мав при собі коштів, водій відмовився сказав "Ви волонтери, ви молоді, а я заробляю гроші". Наш волонтер перезвонив, щоб прибігли принесли гроші , залишалась одна хв. як водій став рушати, попросили почекати, на що водій дуже розізлився ,почувши слова " Це ж передача не для нас особисто, а для хлопців" повисив голос

" Це твої проблеми" І рушив по маршруту з передачою на Камінь-Каширськ,так і не віддавши. Змогли забрати передачу для бійців лише після його другого приїзду у Ковель. Водій взяв з волонтерів та демобілізованих бійців АТО, які допомагали забрати передачу аж 15 грн.

Прикро...що на нашому волонтерському шляху трапляються такі байдужі волинські мужики. Даємо фото " героя", країна має знати таких 15-ти гривневих героїв в обличчя.

https://www.facebook...459649967648989

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки коштує совість? Для нього 15 гривень...

Зіткнулись знову з байдужістю та безсовісністю волинських перевізників. Сьогодні луцькі волонтери передали нам маршруткою "Луцьк-Камінь-Каширськ" для передачі бійцям АТО, що знаходяться в Щасті, одну коробку з цигарками та продуктами, яку не відразу змогли забрати. На прохання до водія маршрутки віддати без грошей передачу, так як волонтер не мав при собі коштів, водій відмовився сказав "Ви волонтери, ви молоді, а я заробляю гроші". Наш волонтер перезвонив, щоб прибігли принесли гроші , залишалась одна хв. як водій став рушати, попросили почекати, на що водій дуже розізлився ,почувши слова " Це ж передача не для нас особисто, а для хлопців" повисив голос

" Це твої проблеми" І рушив по маршруту з передачою на Камінь-Каширськ,так і не віддавши. Змогли забрати передачу для бійців лише після його другого приїзду у Ковель. Водій взяв з волонтерів та демобілізованих бійців АТО, які допомагали забрати передачу аж 15 грн.

Прикро...що на нашому волонтерському шляху трапляються такі байдужі волинські мужики. Даємо фото " героя", країна має знати таких 15-ти гривневих героїв в обличчя.

https://www.facebook...459649967648989

Мені батько колись розповідав, бо він тривалий час жив в Німеччині,служив там в армії...

Якщо у автобуса відправлення в 10.00 , і буде бігти дідусь до автобуса - то німець його чекати не буде . Бо відправлення - в 10.00 ,все має бути чітко і без але

Можна сьогодні порівняти порядок.дотримання правил та законів в Україні та в Німеччині

У випадках в маршрутці ,коли бабусі просили у водіїв провезти їх по посвідченню,але пільгове місце було заняте : я завжди пропонувала водію оплатити проїзд за бабусю

Хто погоджувався,хто відмовлявся....

От мені цікаво,якщо водій такий поганий - то чому з цілоі маршрутки не знайшлося доброго волинянина ,який би оплатив тих 15 грн ?

А якби передачу передавали новою поштою,вона теж мала б віддати за спасибі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені батько колись розповідав, бо він тривалий час жив в Німеччині,служив там в армії...

Якщо у автобуса відправлення в 10.00 , і буде бігти дідусь до автобуса - то німець його чекати не буде . Бо відправлення - в 10.00 ,все має бути чітко і без але

Можна сьогодні порівняти порядок.дотримання правил та законів в Україні та в Німеччині

У випадках в маршрутці ,коли бабусі просили у водіїв провезти їх по посвідченню,але пільгове місце було заняте : я завжди пропонувала водію оплатити проїзд за бабусю

Хто погоджувався,хто відмовлявся....

От мені цікаво,якщо водій такий поганий - то чому з цілоі маршрутки не знайшлося доброго волинянина ,який би оплатив тих 15 грн ?

А якби передачу передавали новою поштою,вона теж мала б віддати за спасибі?

От зрівняв\ла хєр з пральцем. До чого тут Німеччина. Це ж не ти і не я передавав посилку для родича. Це волонтерська допомога. Волонтери з останніх шкір лізуть не для себе, економлять останні копійки, не для себе. А ти про Німеччину. Тьфу.

Як закінчиться війна, стане в нас демократична держава. Буде як в Німеччині. Ферштейн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені батько колись розповідав, бо він тривалий час жив в Німеччині,служив там в армії...

Якщо у автобуса відправлення в 10.00 , і буде бігти дідусь до автобуса - то німець його чекати не буде . Бо відправлення - в 10.00 ,все має бути чітко і без але

Можна сьогодні порівняти порядок.дотримання правил та законів в Україні та в Німеччині

У випадках в маршрутці ,коли бабусі просили у водіїв провезти їх по посвідченню,але пільгове місце було заняте : я завжди пропонувала водію оплатити проїзд за бабусю

Хто погоджувався,хто відмовлявся....

От мені цікаво,якщо водій такий поганий - то чому з цілоі маршрутки не знайшлося доброго волинянина ,який би оплатив тих 15 грн ?

А якби передачу передавали новою поштою,вона теж мала б віддати за спасибі?

От зрівняв\ла хєр з пральцем. До чого тут Німеччина. Це ж не ти і не я передавав посилку для родича. Це волонтерська допомога. Волонтери з останніх шкір лізуть не для себе, економлять останні копійки, не для себе. А ти про Німеччину. Тьфу.

Як закінчиться війна, стане в нас демократична держава. Буде як в Німеччині. Ферштейн?

це значить що порядок з чогось має починатися

а не якщо волонтери - то всі їм винні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це значить що порядок з чогось має починатися

а не якщо волонтери - то всі їм винні

ну наскільки збідніє водій, якщо провезе 60 км в себе в автобусі маленький пакетик? Це не чужа війна, гинуть наші хлопці. Той водій ще б сам мав запитати чи не треба там часом чогось дати на фронт. Якщо війна прийде сюди то той водій може втратити не тільки роботу а й житло і можливо життя. От це українське - моя хата з краю :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

водій поступив по-мудацьки, а міг би по-людськи.

щодня валом чорного нала, більшість пасажирів - без квитків, далі, конверти, посилочки, посилки, сумки - так само, кеш у власну кишеню, а скоро поїдуть студіки, взагалі клондайк...

цукі, зажерлись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені батько колись розповідав, бо він тривалий час жив в Німеччині,служив там в армії...

А вам дід чи баба не розповідали, як у Другу світову війну в людей не було чого самим їсти, а вони годували партизан і переховували їх у себе в хаті. І що вони з того мали? Крім того за це ворог карав смертю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З іншого боку , завтра до Вас в магазин прийдуть і скажуть : дай мені кілограм м'яса - я з АТО,роботи не маю ,істи хочу

В принципі ви це можете собі дозволити ,невелика втрата ,але

А якщо щодня так будуть заходити ?

це значить що порядок з чогось має починатися

а не якщо волонтери - то всі їм винні

Вам для таких постів треба завести клона і назвати paksivatova тоді народ їх оцінить :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З іншого боку , завтра до Вас в магазин прийдуть і скажуть : дай мені кілограм м'яса - я з АТО,роботи не маю ,істи хочу

В принципі ви це можете собі дозволити ,невелика втрата ,але

А якщо щодня так будуть заходити ?

це значить що порядок з чогось має починатися

а не якщо волонтери - то всі їм винні

Вам для таких постів треба завести клона і назвати paksivatova тоді народ їх оцінить :)

Або просто треба щоб мобілізували її чоловіка (якщо це вона судячи з ніку), або близького родича, і вони б побували в АТО на передовій, думаю тоді б в неї ставлення до АТОшників може б і змінилося!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...