Перейти до змісту

Скандал у маршрутці з Нововолинська


bublik007

Рекомендовані повідомлення

це значить що порядок з чогось має починатися

а не якщо волонтери - то всі їм винні

ну наскільки збідніє водій, якщо провезе 60 км в себе в автобусі маленький пакетик? Це не чужа війна, гинуть наші хлопці. Той водій ще б сам мав запитати чи не треба там часом чогось дати на фронт. Якщо війна прийде сюди то той водій може втратити не тільки роботу а й житло і можливо життя. От це українське - моя хата з краю :(

А ви не знаєте украінців?

Дай прецендент-завтра 90 % всіх передач що передаються маршрутками будуть для АТО

З іншого боку , завтра до Вас в магазин прийдуть і скажуть : дай мені кілограм м'яса - я з АТО,роботи не маю ,істи хочу

В принципі ви це можете собі дозволити ,невелика втрата ,але

А якщо щодня так будуть заходити ?

це значить що порядок з чогось має починатися

а не якщо волонтери - то всі їм винні

Вам для таких постів треба завести клона і назвати paksivatova тоді народ їх оцінить :)

Або просто треба щоб мобілізували її чоловіка (якщо це вона судячи з ніку), або близького родича, і вони б побували в АТО на передовій, думаю тоді б в неї ставлення до АТОшників може б і змінилося!

нехай ваші побажання збудуться для вас

P.s моі рідні живуть на Донбасі,і я цього літа була там і бачила на власні очі що там твориться

І якщо я вже допомагаю тим,хто нас захищає - то сама думаю,як це повинно потрапити до хлопців

А не роблю шкандаль за 15 рублів

Це на скільки низькі люди,щоб за 15 грн оце роздувати і думати що всі ім щось винні

Держава ще не раз пошкодує,що до такого довела люд

З іншого боку , завтра до Вас в магазин прийдуть і скажуть : дай мені кілограм м'яса - я з АТО,роботи не маю ,істи хочу

В принципі ви це можете собі дозволити ,невелика втрата ,але

А якщо щодня так будуть заходити ?

це значить що порядок з чогось має починатися

а не якщо волонтери - то всі їм винні

Вам для таких постів треба завести клона і назвати paksivatova тоді народ їх оцінить :)

Вам треба змотивувати уряд працювати чесно і кошти виділяти прозоро

Може й реформи які провести

Дивись,грошей і на армію вистачить,і бійню на Донбасі можна буде припинити,і потреба в передачках відпаде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 71
  • Створено
  • Остання відповідь

це значить що порядок з чогось має починатися

а не якщо волонтери - то всі їм винні

Ти рішив\ла, що порядок треба починати з волонтерів? Тут корінь зла?

Може їх розігнати і нових набрати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це значить що порядок з чогось має починатися

а не якщо волонтери - то всі їм винні

Ти рішив\ла, що порядок треба починати з волонтерів? Тут корінь зла?

Може їх розігнати і нових набрати?

Взагалі я не рєшало,щоб рішать

Маю думку-якби волонтери взялися за контроль влади - було б більше користі

Але ж влада - то не водій маршрутки,буде значно важче

Тому ніхто й не береться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю думку-якби волонтери взялися за контроль влади - було б більше користі Але ж влада - то не водій маршрутки,буде значно важче Тому ніхто й не береться

хто вам таку дурню сказав, що не береться? Єдине, що не волонтери, а активісти. Сидите, давите клаву, а виявляється ще хтось винен за вас розбиратись з владою, але цьому "хтось" ніхто й нічого не винен. А самій проконтролювати ту владу слабо? Отож сидіть і не пишіть більше , винен хтось волонтерам чи ні.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю думку-якби волонтери взялися за контроль влади - було б більше користі Але ж влада - то не водій маршрутки,буде значно важче Тому ніхто й не береться

хто вам таку дурню сказав, що не береться? Єдине, що не волонтери, а активісти. Сидите, давите клаву, а виявляється ще хтось винен за вас розбиратись з владою, але цьому "хтось" ніхто й нічого не винен. А самій проконтролювати ту владу слабо? Отож сидіть і не пишіть більше , винен хтось волонтерам чи ні.

може створюйте теми-подяки кожен раз,коли водій привезе вам за спасибі ?

бо щось таких тем не зустрічала,а як халява не прокатила - то оперативно все розказали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все мене паксіватова переконала, що дійсно волонтери трохи зажралися, тих хто їм не допомагає зразу чмирять, так що все я вирішив що на виборах де буду бачити чи знати що є волонтер у списках голосовати за нього чи за партію де він є не буду!!! Прошу підтримати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все мене паксіватова переконала, що дійсно волонтери трохи зажралися, тих хто їм не допомагає зразу чмирять, так що все я вирішив що на виборах де буду бачити чи знати що є волонтер у списках голосовати за нього чи за партію де він є не буду!!! Прошу підтримати!!!

вже за комбатів голосували

ну-ну ,тепер за волонтерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SanyaTT,paksivatova,

Що ви ліпите, убогі? До чого вибори, комбати - може поділитесь власними

досягненнями у волонтерстві?

Але ж ні, ви проти. То може десь буде список ваших подвигів на ниві контролю влади?

Скільки ж у тої вати є відтінків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може створюйте теми-подяки кожен раз,коли водій привезе вам за спасибі ?

бо щось таких тем не зустрічала,а як халява не прокатила - то оперативно все розказали

Водії живуть десь в окремій державі де немає війни?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю думку-якби волонтери взялися за контроль влади - було б більше користі

Але ж влада - то не водій маршрутки,буде значно важче

Тому ніхто й не береться

Прошу пардона, а яким боком волонтери до політики? Люди і так БЕЗКОШТОВНО роблять свою справу, не скиглячи. Якщо Ви вважаєте, що влада недолуга- поповніть ряди активістів. І от якщо і тоді зрушень не буде, будите мати повне право критикувати, чи напроти, хвалити)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все мене паксіватова переконала, що дійсно волонтери трохи зажралися, тих хто їм не допомагає зразу чмирять, так що все я вирішив що на виборах де буду бачити чи знати що є волонтер у списках голосовати за нього чи за партію де він є не буду!!! Прошу підтримати!!!

ой і не кажи, добре що паксіватова відкрила очі, бо люди під прикриттям волонтерства лізуть до корита, а атошники-негідники хочуть на халяву їздити і це у час такої кризи, коли водії маршруток бідняшки ледве виживають.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SanyaTT,paksivatova,

Що ви ліпите, убогі? До чого вибори, комбати - може поділитесь власними

досягненнями у волонтерстві?

Але ж ні, ви проти. То може десь буде список ваших подвигів на ниві контролю влади?

Скільки ж у тої вати є відтінків...

Убогі - це якраз ти і решта,хто живе по принципу : є 2 думки - моя і не правильна

Які отримують інформацію і на все дивляться однобоко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це значить що порядок з чогось має починатися

а не якщо волонтери - то всі їм винні

ну наскільки збідніє водій, якщо провезе 60 км в себе в автобусі маленький пакетик? Це не чужа війна, гинуть наші хлопці. Той водій ще б сам мав запитати чи не треба там часом чогось дати на фронт. Якщо війна прийде сюди то той водій може втратити не тільки роботу а й житло і можливо життя. От це українське - моя хата з краю :(

А ви не знаєте украінців?

Дай прецендент-завтра 90 % всіх передач що передаються маршрутками будуть для АТО

Якщо в них буде посвідчення волонтера АТО, то чому б і ні? І взагалі куди ідуть гроші, які збирає водій з людей, котрі просять перевезти багаж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Убогі - це якраз ти і решта,хто живе по принципу : є 2 думки - моя і не правильна Які отримують інформацію і на все дивляться однобоко

Ну звичайно, ти ж всебічно розглянула інформацію і дала незаангажовану оцінку.

І знову ж таки - думки інших прийняла до уваги і нікого безпідставно не критикувала.

А також до критики відносишся об'єктивно і незаангажовано - яка прогресивна вата

на борді, взірцева.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само як зараз стало модно гнати на Дорожній Контроль. Кому яка в хрін різниця чи вони провокатори чи ні, чуваки ставлять на місце тих хто не знає законів і нормативних документів якими має керуватись при роботі. Що тут поганого?

Як працюють закони в США

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SanyaTT,paksivatova,

То може десь буде список ваших подвигів на ниві контролю влади?

Якраз для тебе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди і так БЕЗКОШТОВНО роблять свою справу,

Ну, тут, як то кажуть, "бабушка надвое сказала". За всіх розписуватися не варто! Хтось справді безкоштовно, а хтось із Жигуля пересів Опеля. Є й такі.

Є такі, що возять звідти зброю, яку тут успішно .....

Безумовно, є справжні волонтери. Які допомагають з кошти власні і пожертви.

Щодо водія - типовий полішук. Вдавиться за копійку. Таких життя потім наказує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це на скільки низькі люди,щоб за 15 грн оце роздувати і думати що всі ім щось винні

Держава ще не раз пошкодує,що до такого довела люд

Питання ж не в 15 гр)))) Звісно, знайшлися б ті 15 гр, але проблема не втому. Є така штука як СОВІСТЬ. Люди не жаліють свого часу, сил, щоби хоч якось допомогти хлопцям на сході, а у дядька грвники в очах, ніби не на його землі стріляють, і ніби не в його оселю можуть прийти ті сєпари чеченьсько-москальського розливу. Ви писали, що знайдеться багато охочих, які під маркою передач на нужди АТО будуть "пхати" ковбаску і сальце для діток, які навчаються в інших містах? Так є така штука, як посвідчення волонтера, яке можна показати водійові, для підтвердження не "халявної" передачі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж на скільки потрібно бути дріб'язковою людинкою, щоб з волонтера дерти ті 15 грн і давитись за них

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рішення по водію що захотів заробити на волонтерах.

Сьогодні відбулась розмова директора департаменту інфраструктури Мирка Іваном Івановичем (він же vanus) з підприємцем Коновалом, який є власником даного автобуса і здійснює перевезення на даному маршуті. В ході розмови перевізник визнає провину і звільняє даного водія з роботи. Підприємець написав пояснюючу записку та згодом передасть інші підтверджуючі документи про звільнення. Проте він має в активі випадок з вдовою загиблого на війні Валентиною Королько, яку висадили з автобуса. Даний підприємець мав постійно проводити з водіями розяснювальну роботу. Тому можливо департаментом будуть вжиті ще суворіші заходи, адже розяснювальна робота напевно не проводилась або проводилась непереконливо.

Хто не пам"ятає, хто така Валентина, яку водій цього підприємця висадив з автобуса - пропоную подивитись на картінку і подумати: а чи винен водій?

1406315756-fce944e823365ab551b68a265e749556.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...