Перейти до змісту

Скандал у маршрутці з Нововолинська


bublik007

Рекомендовані повідомлення

Ніби ще не писали про це на борді...

Скандал, що трапився рано-вранці у маршрутці Нововолинськ — Ковель, підірвав соцмережі. Водій не хотів підвезти за спасибі двох учасників АТО. Обуреній пасажирці заявив:

— Мені їх тепер що, у задницю цілувати?!

Скандал, що трапився рано-вранці у маршрутці Нововолинськ — Ковель, підірвав соцмережі. Водій не хотів підвезти за спасибі двох учасників АТО. Обуреній пасажирці заявив:

— Мені їх тепер що, у задницю цілувати?!

Увечері ця пасажирка написала таке:

"Кошмар!!! Я починаю ненавидіти людей!

Мій дурний день розпочався о 7-й ранку зі скандалу в маршрутці. Сідали 2 хлопці у формі, з величезними тумаками, питають у водія, чи можна до Ковеля, бо волонтери привезли до Нововолинська, за останні гроші купили квіти, на що водій сказав своє категоричне "ні".

У цих "корочках" — кривавий шмат життя. Спасибі, що живий, солдате!

На моє: "Так, може, Ви їх зміните там, на лінії фронту, де немає в принципі лінії?" — водій не розгубився, спитав: "Мені їх що, у задницю тепер цілувати?"

І тут мене понесло…

Він узяв їх безкоштовно, але усю дорогу нарікав на алкоголіків, хоч ці хлопці явно не схожі на таких.

Але заболіло в душі не від довбаня-водія, а від того, що в маршрутці була купа людей, які, блін, слова не сказали на їхній захист, а на мене дивились, як на дурну, так і хотілось вклеїти кожному...

Це трапилось на автостанції у Володимирі-Волинському. Рейс Нововолинськ — Ковель, перевізник — із Ковеля

Апофеоз настав згодом. Повертаючись із аптеки, бачу картину, як гарні "пацики клеять на бесі малишок", в той час телефонує ВОЇН Правого Сектора, якій зараз на самій передовій, чую в трубці гуркіт, вчора запевняв, що це грім, а сьогодні спокійно так каже: "Та то міномети валять"...

Мать Вашу, коли Ви вже усвідомите: в країні війна і там гинуть молоді хлопці за те, щоб ми тут могли спокійно спати, радіти життю! Та коли в Вас проснеться вже та совість??? Коли Ви вже перестанете забивати свій інстаграм туфлями і модними штуками, коли почнете постити пости, де збирають на пораненого, а не "я люблю тебе, а ти засранець і життя без тебе гівно..."

Знаєте, що таке гівно?? Це коли він на передовій 7 місяців їсть кашу з тушонкою (не завжди) і вже забуває, як це — торкатись коханої, як це — коли обіймає мама, і який смак має шоколад. Оце гівно, від якого так тікають деякі "патріоти" з вишиванками на машинах… Це гівно, яке бійці вибрали і хлібають ложками за нас з Вами!!!

А знаєте, що таке біль???

Це коли дитина питає, коли прийде тато, а ти їй ліпиш історію про небо!!! Біль — це коли ти чекаєш 10 місяців з полону свого чоловіка, сина і кожен день молиш Бога, щоб тільки він його вберіг!!! Біль — це коли кохаєш людину і дзвониш до неї, чуєш ці мінометні обстріли і його: "Маленька, я люблю тебе, і я повернусь, ти ж чекаєш??"

Оце біль!!!

МИ Ж УСІ ЛЮДИ, ЗАДУМАЙТЕСЬ, УСВІДОМТЕ!!! СТАНЬТЕ ТРІШКИ СКРОМНІШИМИ, КУПІТЬ УПАКОВКУ ЗНЕБОЛЮЮЧОГО ЗАМІСТЬ ПЛЯХИ ПИВА І ПЕРЕДАЙТЕ НА ПЕРЕДОВУ!!! ПОЧНІТЬ ЦІНУВАТИ НАШИХ СОКОЛИКІВ, МОЛІТЬСЯ ЗА НИХ ЩИРО В СВОЇХ МОЛИТВАХ!!! УСВІДОМТЕ, ЩО ЦЕ ВІЙНА І В БУДЬ-ЯКИЙ МОМЕНТ ВОНА МОЖЕ ТОРКНУТИСЬ І ВАС!"

Мирний автобус, розстріляний під Волновахою. Загинули майже всі пасажири

Якщо в нововолинській маршрутці люди змовчали, то в соцмережах просто шквал реплік.

Думки різні. Але нам цікаво, що думаєте саме ВИ. Коментуйте!

І да, ми вже знаємо, хто була ця небайдужа, бойова пасажирка. Дочекайтеся, буде продовження історії...

На фото вгорі: бувало, що солдати поверталися з АТО автобусом без вікон і дверей...

ДОПОВНЕНО!

А ось і наша геройська пасажирка тієї маршрутки. Ми розшукали в інтернеті авторку запису.

Це був рейс Нововолинськ — Ковель, а їхала тоді, 24 червня, з Володимира-Волинського до Ковеля Наталя Боярина. Відома на Волині волонтерка, що врятувала десятки військовополонених...

Ось вона:

Про неї буде окрема історія, і то не одна...

А водій на тому рейсі уже на працює. Перевізник його звільнив.

А ті двоє бійців безгрошівних повертались додому з війни.

Волонтери зі Сходу доправили їх до Нововолинська, а вже звідти попутками хлопці дісталися до Володимира.

Лишився останній етап — доїхати до Ковеля, до родини.

І тут усе нараз: жлоб-водій і відчайдушна волонтерка.

І ДУЖЕ БАГАТО занімілих пасажирів...

Наталю, респект!

Земляки-пасажири — ганьба, що змовчали.

Бійці-атошники, здоров'я і добрих людей на шляху!

http://ndilo.com.ua/...socmerezhi.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 71
  • Створено
  • Остання відповідь

Частка хамів і відвертого б@дла серед волинських водіїв маршруток просто величезна.

Вже кілька разів помічав таку неприємну і дивну картину: маршрутка Луцьк-Моршин. Дорогою до Львова водій хамить, висловлює претензії до пасажирів, особливо якщо вони хочуть проїхати 10-15 км від села до села.

У Львові, дорогою до Стрия, його ніби підміняють. Одного разу у Львові на автостанції водій навіть купив якихось цукерок і видавав їх разом зі здачею за проїзд пасажирам, які сідали на Стрий чи Моршин. "Залівав" до жіночок, був за панібрата для чоловіків, які сідали в автобус. Для розуміння: у Львові автобус майже порожніє і далі з Луцька до Моршина їде від сили 3-5 пасажирів. Решта, небагато - ті, що сідають у Львові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Частка хамів і відвертого б@дла серед волинських водіїв маршруток просто величезна.

Вже кілька разів помічав таку неприємну і дивну картину: маршрутка Луцьк-Моршин. Дорогою до Львова водій хамить, висловлює претензії до пасажирів, особливо якщо вони хочуть проїхати 10-15 км від села до села.

А все через те, що основна маса живе по принципу- мене не чіпають, та й добре... Зі всієї маршрутки, тільки в однієї жіночки не забракло сміливості приструнити того козла- водія, а там же були не тільки жінки. Сором.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще одна причина - монополізм на деяких маршрутах. Як тільки водій (звати його Толік) потрапив на висококонкурентну частину маршруту, борячись за гривню його ставлення до пасажирів різко змінилося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі всієї маршрутки, тільки в однієї жіночки не забракло сміливості приструнити того козла- водія, а там же були не тільки жінки. Сором.

Ця жіночка того і встрягла, що вона (Наталка Боярина) - волонтер, що спеціалізується на визволенні полонених. Їй болить за бійців. І я волонтер, і мені болить. А інші пасажири нічим не кращі за того водія - вівці, для яких війни не існує, є лише "жрать, спать, срать".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Львові, дорогою до Стрия, його ніби підміняють. Одного разу у Львові на автостанції водій навіть купив якихось цукерок і видавав їх разом зі здачею за проїзд пасажирам, які сідали на Стрий чи Моршин. "Залівав" до жіночок, був за панібрата для чоловіків, які сідали в автобус.

то він мабуть вже чарку-другу на станції перехилив, що теж трапляється доволі часто. в Луцьку постійно ловлять п'яних маршрутчиків :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але шановні, якого милого йти проситись до водія, якщо є каса, де ще минулого року продавали квитки атошникам за копійки (станційний збір, певно), коли навіть посвідчень ні в кого на руках не було, достатньо було довідки учасника АТО.

Бо не всі АТО-вці знають про це і далеко не всі касири.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі всієї маршрутки, тільки в однієї жіночки не забракло сміливості приструнити того козла- водія, а там же були не тільки жінки. Сором.

Ця жіночка того і встрягла, що вона (Наталка Боярина) - волонтер, що спеціалізується на визволенні полонених. Їй болить за бійців. І я волонтер, і мені болить. А інші пасажири нічим не кращі за того водія - вівці, для яких війни не існує, є лише "жрать, спать, срать".

дуже неприємна ситуація, але хочу вас запевнити - я не волонтер, але якби їхала тоді б у маршрутці, то також не змовчала б і заплатила би за них !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але якби їхала тоді б у маршрутці, то також не змовчала б і заплатила би за них !

а не потрібно за них платити. Потрібно водія поставити на місце. Вони вже заплатили ЗА ВСЕ, самі, без вас. Інакше виходить, що ви даєте гроші за те, що має бути безкоштовним , даєте чуваку, який гірше за тих уйобків, що воюють проти нас на сході. Держава зобов"язала його робити щось безкоштовно, на користь держави, а ви обурюєтесь і платите йому за це гроші???
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якого милого йти проситись до водія, якщо є каса, де ще минулого року продавали квитки атошникам за копійки

для початку спробуй оформити посвідчення УБД, особливо якщо з окопа не вилазив до того.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може кому не сподобається мій пост, але шановні, якого милого йти проситись до водія, якщо є каса, де ще минулого року продавали квитки атошникам за копійки (станційний збір, певно), коли навіть посвідчень ні в кого на руках не було, достатньо було довідки учасника АТО. Один товариш таким чином додому в Тернопіль ледь не щотижня на вихідні їздив. Зрозуміло, що водій повів себе як мудак, його захищати й думки не було.

розповідав знайомий - їхав з Шацька з дівчиною, взяв білети в касі, все як положено.

Прийшов на автобус - всі місця зайняті, звернувся до водія. Водій сказав: твої проблеми, застав сам звільнити свої місця. Так як пасажири були налаштовані агресивно, їхали без квитків, платили водію, то прийшлося йому здати білети в касу та чекати наступного автобуса.

Білети в касі забрали без проблем, повернули всю суму.

а потім каже, перед виїздом водій передав конверт працівниці станції, яка рахує пасажирів, скільки місця зайнято.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то прийшлося йому здати білети в касу та чекати наступного автобуса.

вівці (с) Соромітник

не вівці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вівці

суть не в тому.

хоча я там не був (і ти теж), тож ситуація могла бути напружена чи гівн...на чи просто, щоб не псувати собі нерви простіше було почекати наступного чи попутку.

суть в тому, що маршрутчики плюють на всі існуюючі правила і твій лінк - лишній тому доказ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі якась дурня робиться з тими маршрутчиками. Львів-Луцьк маршрутка банально диміла і травила вулиці, 9ка на днях тупо проїжала зупинки, хоча люди зупиняли (до того він стояв біля районкі пів години). Пора напевне іх в АТО відправляти.. Призивний вік, і здорові, якщо людей "возять"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб не псувати собі нерви простіше

дзвоніть мені! Гарантую афігітєльний розвиток подій. Вас не за*бав той пох*їзм водіїв і т.п. ? Мене - так. Так що дзвоніть! Важелі впливу є. Я не шуткую, єслі шо.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і знову Волинь "відзначилась" ((((

Як же соромно після всього цього дивитись в очі Воїнам, які повертаються з війни....

http://ndilo.com.ua/news/schob-uzjaty-kvytok-do-kyjeva-atoshnyk-vyklykav-miliciyu-novyyi-skandal-u-volodymyri.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і знову Волинь "відзначилась" ((((

Як же соромно після всього цього дивитись в очі Воїнам, які повертаються з війни....

http://ndilo.com.ua/...volodymyri.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і знову Волинь "відзначилась" ((((

Як же соромно після всього цього дивитись в очі Воїнам, які повертаються з війни....

http://ndilo.com.ua/...volodymyri.html

http://board.lutsk.u...entry1053367225

Перед тим як мінусувати, Ви б хоч посилання відкрили і прочитали. Це ще один випадок, не той, який обговорюється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але якби їхала тоді б у маршрутці, то також не змовчала б і заплатила би за них !

а не потрібно за них платити. Потрібно водія поставити на місце. Вони вже заплатили ЗА ВСЕ, самі, без вас. Інакше виходить, що ви даєте гроші за те, що має бути безкоштовним , даєте чуваку, який гірше за тих уйобків, що воюють проти нас на сході. Держава зобов"язала його робити щось безкоштовно, на користь держави, а ви обурюєтесь і платите йому за це гроші???

так я обурююсь , але скажіть мені багато держава заплатила таким, як вони і взагалі простим людям ?!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вставлю свої 5 копійок--випадок в Нововолинську--так,це просто пиздець і він казляра 100%,а от пля про того героя Женю Яковлева я розкажу!!!!!!я сам демобілізований,й судилось мені,чи точніше йому,послужити разом,я з першої хвилі--він дійсно з 3-ї й дійсно киянин,так от спочатку про себе----коли я їдучи з Вінниці (туди мит добрались своїми машинами) теж їхав додому через Луцьк,я підходив до каси й питав про пільги для ато--нема документа-нема пільг,нас волинян до 20 чоловік було- НІХТО НЕ ЧИТАВ УКАЗИ,ПРИКАЗИ ПОРОШЕНКА Й ІНШИХ--всі просто хотіли додому,гроші були,бо на сході не було тратити,ніхто навіть не намагався "вибивати" собі знижку,хоча й довідки,й записи у військовому квитку були--у мене дві!!й справа не в тому що ми були бтдлотою й нічого не знали про свої а в тому---що капець як хотілось додому,обійняти рідних й просто походити по свому місту!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер про героя київського Женю,ще раз підкреслюю я його знаю особисто,так от ця людина працює чи дипломатом,чи в якомусь консульстві в Києві.Коли він приїхав до нас--він повністю був вдітий як спецназівець--за свій кошт звісно,але це кидалося в очі+нова людина у батальоні,ЛАВЕ В ЦЬОГО ТІПАЖИКА БІЛЬШ НІЖ ДОСТАТНЬО!!! й це не рахунок того що він був прикоцаний солдатик нормально---айфун,макбук,+він грів офіцерів,й взагалі були випадки просто іппанутись,я не рахую його грошей,мене перевели з 14-ї бригади,де він дослужував не знаю,хоча якщо їхав з Володимира,то залишився (хто ж переведе грошовитого тіпочка від себе--реально кормилось дохуа людей біля нього--завойовува довірув він так у коллег)але знаю точно,що 200 грн чи скільки там до Києва,це менше ніж копійки для нього,має бути совість перш за все!!!а цирки влаштовувати на нерідній для нього Волині,права,права,я не розумію його чесно,й прикро що я знав таку людину,мене обурив цей випадок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер про героя київського Женю,ще раз підкреслюю я його знаю особисто,так от ця людина працює чи дипломатом,чи в якомусь консульстві в Києві.Коли він приїхав до нас--він повністю був вдітий як спецназівець--за свій кошт звісно,але це кидалося в очі+нова людина у батальоні,ЛАВЕ В ЦЬОГО ТІПАЖИКА БІЛЬШ НІЖ ДОСТАТНЬО!!! й це не рахунок того що він був прикоцаний солдатик нормально---айфун,макбук,+він грів офіцерів,й взагалі були випадки просто іппанутись,я не рахую його грошей,мене перевели з 14-ї бригади,де він дослужував не знаю,хоча якщо їхав з Володимира,то залишився (хто ж переведе грошовитого тіпочка від себе--реально кормилось дохуа людей біля нього--завойовува довірув він так у коллег)але знаю точно,що 200 грн чи скільки там до Києва,це менше ніж копійки для нього,має бути совість перш за все!!!а цирки влаштовувати на нерідній для нього Волині,права,права,я не розумію його чесно,й прикро що я знав таку людину,мене обурив цей випадок

То Ви типу намікаєте що він піариться перед виборами, хоче в мери чи в раду якусь місцеву попасти, я правильно розумію хід Ваших думок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я говорю про те,

1.що він міг собі піля відмови на АТП купити квиток й їхати собі у Київ (це доволі забезпечена людина)

2.він міг підійти до водія й НОРМАЛЬНО попроситись,й показати запис у квитку,в нього він був--хоча тут розраховувати на людяність водія потрібно

а не качати свої свої права у форматі цирку!!!!я нікого з бійців не знаю,які згідно наказу демобілізації отримували безкоштовні квитки,ніхто не шукав халяви а просто їхали додому--да-да,ні-ні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я говорю про те,

1.що він міг собі піля відмови на АТП купити квиток й їхати собі у Київ (це доволі забезпечена людина)

2.він міг підійти до водія й НОРМАЛЬНО попроситись,й показати запис у квитку,в нього він був--хоча тут розраховувати на людяність водія потрібно

а не качати свої свої права у форматі цирку!!!!я нікого з бійців не знаю,які згідно наказу демобілізації отримували безкоштовні квитки,ніхто не шукав халяви а просто їхали додому--да-да,ні-ні!!!

грубо кажучи він пробиває таким чином дорогу для інших, щоб інші могли користуватись пільгами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я говорю про те,

1.що він міг собі піля відмови на АТП купити квиток й їхати собі у Київ (це доволі забезпечена людина)

2.він міг підійти до водія й НОРМАЛЬНО попроситись,й показати запис у квитку,в нього він був--хоча тут розраховувати на людяність водія потрібно

а не качати свої свої права у форматі цирку!!!!я нікого з бійців не знаю,які згідно наказу демобілізації отримували безкоштовні квитки,ніхто не шукав халяви а просто їхали додому--да-да,ні-ні!!!

грубо кажучи він пробиває таким чином дорогу для інших, щоб інші могли користуватись пільгами.

погодьтесь це можна було зробити інакше,й просто зробити пост в себе на сторінці,як мінімум, й дати статті ,як максимум,у всеукраїнських виданнях ,дзвонити кентам з своєї хвилі кентам.й казати що мол є така пільга.

чому той боєць говорив тільки про пільгу на проїзд при дембелі,чому не розказав що нам, (звичайному солдату) тільки чистих дембельських в районі 5-7 тися має бути (5 окладів здається),а отримували максимум до 1 тисячі грн,в законі все написано,так само як про проїзд.тут можливо дійсно "чорний піар"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...