Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

У Києві з’явиться новий тип «лежачих поліцейських»

На вулицях Подолу в Києві планують облаштувати високі пішохідні переходи, врівень з тротуаром, які виконуватимуть ще і роль “лежачих поліцейських”.

У Департаменті містобудування і архітектури представили нову концепцію організації дорожнього руху на Подолі. Зараз розглядаються різні варіанти пішохідних зон району, облаштування нових парковок, зокрема – і плавучого паркінгу-дебаркадера, перенесення трамвайних зупинок і так далі. Окрім оновлення горизонтальної розмітки і установки нових дорожніх знаків, на Подолі також планують встановити пішохідні переходи врівень з тротуаром.

“Таке роблять у всьому світі. Пішохід повинен рухатися у безбар’єрному просторі, чи то батьки з дитячим візком, чи то людина на інвалідній колясці. На маршруті їх руху не повинно бути бровок. Зіскочити з неї – ще куди не йшло, а заїхати – це проблема. Підняті переходи – це як великий “лежачий поліцейський”.

Автомобілям в будь-якому разі доведеться знижувати швидкість, і це підвищить безпеку пішоходів”, – відмітив головний фахівець управління інженерно-транспортної інфраструктури Департаменту містобудування і архітектури Віктор Петрук. За його словами, такі переходи можуть з’явитися практично на усіх вулицях Подолу, окрім магістральних – Межигорської, Братської. Петрук також пояснив, що установка таких переходів передбачена на другому етапі реалізації нової концепції.

v_kieve_poyavitsya_novyy_tip_lezhachikh_politseyskikh.jpg

мені подобається
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зразу бачу мінус для Києва - будуть через нього виїжати паркуватись на тротуарі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зразу бачу мінус для Києва - будуть через нього виїжати паркуватись на тротуарі

G

Перша ж думка промайнула! :)

Там машина не проїде між тими стовпчиками

Друга думка :)

Третя - для швидкої, чи міліції - зло. Зайвий раз різко гальмувати чи взагалі спинитися.

Як на мене - болларди краще!

article-2145305-131EEABC000005DC-897_634x407.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

культури водіння нема...

гроші закатані в асфальт...

такі поліцейські я бачив в невеликих містах Європи, в місті мільйоннику вони будуть лежати в провулках для галочки чиновників(ми ж зробили)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для швидкої, чи міліції - зло. Зайвий раз різко гальмувати чи взагалі спинитися

можливо і навпаки, якщо такі переходи будуть на другорядних при виїзді на головну. адже є прецеденти коли авто з маячками вилітаючи виїжджаючи на головну спричиняють ДТП
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре є. Інвалідам, мамам з калясками і з візками на колесах легше буде переходити. А для бидло яке паркується на тротуарі бровка - не перешкода. Тим більше вже закони всі підготували, щоб можна було виписати штрафи без присутності водія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адже є прецеденти коли авто з маячками вилітаючи виїжджаючи на головну спричиняють ДТП

От я про Боларди і писав.

Це реально класно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, особливо для "проскакунів"

Ну да.

навчаться. Будуть боятися. Звикнуть, що воно є. І автоматично будуть гальмувати навіть там, де немає таих штук :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це будуть ставити на кожному перехресті, це буде пекло для водіїв, скакати по всьому місту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По логіці речей такі переходи мали б улаштовуватись на другорядних вулицях в місці їх примикання до головних

адже є прецеденти коли авто з маячками вилітаючи виїжджаючи на головну спричиняють ДТП

От я про Боларди і писав.

Це реально класно.

:) Жень, будь реалістом :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зразу бачу мінус для Києва - будуть через нього виїжати паркуватись на тротуарі

ви смішні, а що без нього не виїжджають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я про Боларди і писав.

Це реально класно.

перший заглючить , чи не опустится декілька годин (зромонтують завтра), чи самовільно підніме твоє авто на *роги*, потім розкажеш, як то класно. В нашій то цивілізації, он в одній темі фотки шлагбаумів є, нашого й в Європі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є зони де такі переходи цілком доцільні - жила зона, паркова ітд. Ясно що на 4-5-рядці ніхто іх класти не буде. Імно реальна альтернатива туповатим бетонним блокам між дворами....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что-то я не припомню случаев в Луцке, чтобы массово сбивали людей во дворах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что-то я не припомню случаев в Луцке, чтобы массово сбивали людей во дворах.

А ти будеш помнити тільки тоді коли твого рідного і зіб"ють, а так це просто статистика!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ты а Вы! Вот я и хотел бы увидеть статистику. Не одиночный случай с травмой пальца, а массовые травмы во дворах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки є хітрожопі їздюки то треба і лежачі поліцейські і звичайні, не зручно деколи - але що поробиш....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки є хітрожопі їздюки то треба і лежачі поліцейські і звичайні, не зручно деколи - але що поробиш....

Їздюки закінчаться тоді, коли для них буде адекватне покарання, яке вони будуть остерігатися=боятися. І дивишся, а вже через 100 років всі виконують правила без покарань, звичка така виконувати закон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздюки закінчаться тоді, коли для них буде адекватне покарання, яке вони будуть остерігатися=боятися.

Для деяких неадекватів за рулем, особливо тих, хто вважає себе королем на дорозі, найкращим штрафом може бути удар ломом по лобовусі:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...