Перейти до змісту

Вечірній велолаунж


vanus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

не зовсім лаундж. але сосіски теж жарили, через них ледь не спізнились на дізель. діло було в рівненському районі.

678ae66356a5.jpg

d3a6b9667a0e.jpg

a71f1db00357.jpg

92a7f5fe6ad2.jpg

acf99e36c8e3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого так "лаундж" :)

А скільки вас було чоловік? Бо по фото бачу, що не маленька компанія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще з вечора домовилися їхати утрьох на електричці у Клевань, на зустріч з ровенчанами, щоб катнути разом. Але вийшло так, що нам з Лучеськом прийшлось наздоганяти Таїс своїм ходом. І в одинадцятій годині ми приєднались до усієї чесної компанії у Клевані. Ніякого перепочинку, тільки повний вперед! - і погнали! :) :)

Трек, який задумали наші ровенські друзі, складав 80 км. З яких більш ніж 30 км було проїхано по гострому булижнику, на який так щедрі (підступні :)) наші українські села. Німіючі руки від постійної зубодробильної трясучки вперемішку з непоганою швидкістю - лише малий перелік усіх зручностей, що нас чекали)). Ритмічно вицокуючи зубами і ловлячи шалений дриг, можна було вивчити назубок (влучний вислів) всю азбуку Морзе. Рівенські дівчата своїм прикладом додавали наснаги. На моїх очах одна із них відважно штурмувала невелике болітце))))

Отже. фото.

53a41f7ea6ca.jpg

9cf7d95235e1.jpg

40cf84797d46.jpg

70a5833d8af3.jpg

694cab42050a.jpg

29a3c9792d44.jpg

9fadf1d06b68.jpg

Компанія - супер, дівчата, до речі - на висоті (одна із них - та сама Оля, яка виграла гонку у Дубно, про це вже мною було описано). Частіше б так виїзджати)))

Ну і зворотня дорога із Рівного (вже прийшлось їхати самому, повертатись електричкою - нудьга смертельна)

bc0527f35a4f.jpg

Мій спідометр. Накатав 190км. А по приїзді в Луцьк ще трішки проїхався велопатрулем, маршрут - пр.Грушевського - центр - бар "Наталка" - Львівська. Отже, за день накатано 203км. :)

e71402284422.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого так "лаундж" :)

А скільки вас було чоловік? Бо по фото бачу, що не маленька компанія

Луцьких - 3, Рівненських - десь 15.

Скільки по часу зайняла подорож?

А дизелем куди їхали?

з 9-30. і на дізель з Рівного до Луцька 17-30
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за компанію!!! Катнулися і відпочили супер! Погода те що треба. Ну і фото:

В Ківерцх були,до мене треба було позвонити,покатав вас по лісах ківерцівських,знаю класні місця)Заїжайте,якось на вихідних катнемо по селах Ківерцівщини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ееееє .. ЛАУНЖИСТИ.. мля !!!

Патруль ніхто не відміняв... Чи це вже вам набридло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їдемо на косогір, Виїзд в 20 00 біля ТЦ"Цум"

Тобі ніхто не винуватий, що нікуди не зїздив на вихідних! Я з Лексом згідний! Зараз проходять хвилі провокації від раши. Треба прослідкувати щоб в нас навіть не рипнулися таке зробити!

Ось для прикладу:

http://vk.com/wall-29342254_63096

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їдемо на косогір, Виїзд в 20 00 біля ТЦ"Цум"

Тобі ніхто не винуватий, що нікуди не зїздив на вихідних! Я з Лексом згідний! Зараз проходять хвилі провокації від раши. Треба прослідкувати щоб в нас навіть не рипнулися таке зробити!

Ось для прикладу:

http://vk.com/wall-29342254_63096

То чому ти такий розумний не виїхав ні вчора не позавчора?

Ми з четверга кожний день патрулюємо. Думав сьогодні відпочити хоть просто взяти сок і зїздити на годинкі 2 пожарити сальце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По 1 ти незнаєш де я був і що робив ( якщо не їздив з тобою толпою 5-тим то не означає що мене чи когось іншого не було)

По 2 точно не тобі когось судити хто де був а кого не було

ПС. Я уточняв, Ніхто незнає чи ти є чи нема, повідомляй в самооборону (Лексу) скільки вас їздить, де і коли!!!

На цьому дискусія завершилась!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відбій чи не відбій це твоє діло, силувати тебе ніхто небуде.

П.С. просто наголосили що на сало можна з"їздити і в вихідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Невеличкою компанією (Ірні, Тес, @GlUK@, Томмі Емануель, і я) вирішили на ніч грядущу катнути на годинку у ліс та десь посидіти біля вогню. Вирушили у Ківерцівський :)

Біля Сокирич вирішили звернути наліво, 300 м. попетляли по ліску і..:

3e85b0a678cd.jpg

Колишня військова база, на території якої тепер розміщається школа міліції. Після затримання (диверсанти, йопт? ;) ужо ми щас вас! ) та нетривалої розмови із її представниками поїхали собі далі. :_02: Ще 15 хвилин - і приємна місцинка для зупинки була знайдена. Поряд дорога, по якій на диво майже не проїзджали автівки, над нами - суцільний космос. Романтика.))

d368e7c69f34.jpg

За світськими бесідами непомітно пролітав час. Піддано нещадній руйнівній критиці теорію Фрейда, автора антифеміністичнихпоглядів . Істинний шлях справжнісіньких аріїв велосипедистів, культура виховання дітей та закон спадковості - теми, які займали наші уми під час вогню та споглядання зоряного неба. Легкий чілаут навіював думки щодо тлінності всього земного. Словом, вечір вдався))

c1b49957a2c2.jpg

616677364061.jpg

fb0b58de7872.jpg

Спіймав на фотогачок))

34a75615b5a5.jpg

Житєйські лав сторі з розряду "Інтуїція жінок та необхідність застосування цього атрибуту у повсякденному житті, в тому числі й.. до власного чоловіка"))))

22b6fb438371.jpg

57fcacbe6eb2.jpg

ceb30fa55272.jpg

10af43e41e03.jpg

Весело минав час, незчулися, як пробила шоста ранку... А таке враження, що тільки нещодавно приїхали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так славно посиділи зустріли світанок і самі здивувалися де сиділи.

Р.С.Мирославу везе на полісменів. Дякую за компанію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто має бажання катнути сьогодні або завтра

на берег в Яловичі

біля 15-18км в одну сторону, 70% грунтами :_25:

???

89325322.jpg

89325314.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную провести велолаунж з користю... Звертаюсь в першу чергу до наших квестерів.. Треба допомогти нашій армії, отримати у військоматі повістки і розвезти їх по домівках рекрутів.) Оскільки знайти адресу місцями не так просто, як здається з першого погляду то захопливу і тривалу покатушку обіцяю..)))

Прошу підтримати громадські організації і нашу армію.. Яка так потребує нашої з вами допомоги.

Дякую.

З.І.ЖПС вітається.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось сьогодні катається? Під"їду до Лесі на 20.00. Погода ніби розгулялась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...