Перейти до змісту

Вечірній велолаунж


vanus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Вчора класно катнули. :)

c65281a8f053.jpg

fc77570a1164.jpg

33a6445594c5.jpg

3e82cf07e389.jpg

8e12bddf024b.jpg

ac7e0fb4d91d.jpg

Можна у Гараджу, можна у Панський ліс. Вирішимо на місці. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зона сутінок, зона вогню

0bb634db5698.jpg

60d6bbd9412f.jpg

26ab2ac5ee72.jpg

23f89884b648.jpg

bad8a8721f60.jpg

Всім дякую, і всім - до наступної зустрічі. :0035:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

Проїхалися вечірнім містом із Ігорем 911(UR3PHS). Невеликий приморозок. Район Порт-Сіті (зворотня сторона), четверо пацанчиків із оглядкою трусять по кишенях чоловіка, що перебрав міри і спить на землі. Під"їхали, представились велопатрулем. Неохоче відповіли, побрели, озираючись, геть. Обдивилися - кишені усі позастібані, на щастя встигли вчасно. Чоловік же - був в неадекваті, лежав повним барилом. Гроші, телефон - витягнути справа кількох хвилин. Та й не у тім річ. Елементарно замерзав :(. Ті ж бевзі його й кинули б напризволяще, після того, як пограбували б.

Спробували допитатись, де живе, куди йому йти - хотілось хоч чимось допомогти. Та де там! Хрипіння у відповідь.. хто зна, що він вже собі там поморозив. Викликали швидку, що ж вдієш. Привели до тями нашатирем, повезли в наркодиспансер.

....Дуже прикро, що ми забуваєм, що ми люди. Неодноразово проходив мимо нарід, робили вигляд, що не бачать тіло на доріжці, просто.. просто оминали його :( Найдужче вразило, як пройшов чоловік з двома маленькими доньками. Гарний їм подав приклад милосердя та людяності.

Наш герой у швидкій. Після фото зсукав нам дулю. Хай так, зате живий.

a62759500902.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А о другій годині ранку гаразджинський ліс - чудовий. :) І так не хочеться їхати від жаркого вогнища.

Посидим ще трошки, хлопці, га..? :)

53902f511803.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

У кого есть желание - сбор на 17,45 у Березки ( у Луческа). Отъезд -18

Едем в Воротнив - медитировать у костра ( по составу - может осядем ближе)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пізні сутінки. Груди розпирає сміх. Як я тут опинився? Свист зустрічного вітру; колія, наповнена у світлі ліхтаря темною водою; сповзаючий у неї по вологому грунті Рейс Кінг. Мить - і лежу.

А поруч таємничо шурхотить ліс. Шшух-шшу-шшуух - пролетіло щось невідоме. Сова чи летюча миш? Втім, яка різниця.It Could Be Anyone.mp3

Потрібно вставати. Хоча.... З лежачого положення світ здається дещо іншим, ніж завжди.

Ліва рука, підйом. Контакт. Промінь ліхтаря розсікає густе лісове повітря. Поїхали.

.....................................................................

А як все починалось. :)

.....................................................................

deaf8e32da10.jpg

c9a1d997a22a.jpg

31a19767b141.jpg

3d5636f41ba7.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вас бачив, якраз був на зупинці Воротнів. В мене заглючило світло, пробував розібратись.

Швидко біля мене пролетіли, я вас гукав, мабуть не почули.

Але нічого, розпалив вогонь, зігрівся і чаю попив. Та і місяць зійшов, так що було досить світло =)

Ще й віскі став у нагоді ;)

Цікаво покатався, вобщем. :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В наступний раз просто вистав у витягнутій руці пляшку. Мимо такого аргумента дуже важко пройти/проїхати. :)

22.42 - тільки зібрались спускатись по сходинках з воротнівської гори. 23.27 - вже були на Софії Ковалевської. А в 00.30 Юра поїхав у Карпати.

Встигли. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збираємось на 18.00 на перехресті Рівненської і Відродження. Поїдем кататись в сторону Крупи. Хто хоче - приєднуйтесь.

Я захватив казанок, кофе, чай, цукор. Щось докупим по дорозі.

jtycfffffr.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Нічні покатушки Луцьком наводять на сумні думки. Проїхав містом в сутінках і в темряві 10 км. Зустрів 2-х велосипедистів з фарами ( один з них - УРАГАН!!! Дві фари кожна мінімум на 800 Люменів ) і двох з напівдохлими мигалками. Скільки було "летючих голанців" - не перерахувати. Мабуть з сотню. На тротуарах, на переходах, на проїжджий частині...

Найдіть, плз, коректне слово, щод охарактеризувати цих велосипедистів, бо й мене одні мати на язику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Нічні покатушки Луцьком наводять на сумні думки. Проїхав містом в сутінках і в темряві 10 км. Зустрів 2-х велосипедистів з фарами ( один з них - УРАГАН!!! Дві фари кожна мінімум на 800 Люменів ) і двох з напівдохлими мигалками. Скільки було "летючих голанців" - не перерахувати. Мабуть з сотню. На тротуарах, на переходах, на проїжджий частині...

Найдіть, плз, коректне слово, щод охарактеризувати цих велосипедистів, бо й мене одні мати на язику.

Це так. Хоча з однієї сторони той факт, що велика кількість людей пересіла на еко-транспорт не може не тішити. Але ціни на продукцію освітлення (якісну) залишають бажати кращого. Хоча не виправдовую "голандців", - як альтернатива є ж ще катафотики ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ціни на продукцію освітлення (якісну) залишають бажати кращого. Хоча не виправдовую "голандців", - як альтернатива є ж ще катафотики ))

Яки там ціни?! На звичайні габарити можно і потратитись. У 100-150 грн можно вкластися. А їздити зовсім невидимим, поки не зібрали грошей на прожектор - тупо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...