Перейти до змісту

Вечірній велолаунж


vanus

Рекомендовані повідомлення

Пропоную реальну покатуху вздовж лівого берегу. Це від мосту в Маяках і до в'їзду в Луцьк. Всюду проїзджається, принаймі, пару років тому. Втоптана стежка і твердий берег. Навіть у ночі можно буде тримати темп. І дуже гарно.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Бачу, це стає доброю традицією, коли кожної середи Fr1end влаштовує покатушки. Люди зголодніли за виїздами на природу, подихати свіжим повітрям, помилуватись місячним небом. Нічне орієнтування "знайомі зорі - незнайомі", "на небі три ведмедиці!!", і "куди ж нам, чорт побери, далі їхати..?" додає чудового, надзвичайного шарму. Наявність кількох навігаторів, частина яких показує, що ми знаходимось.. у руслі річки (!!), радісні вигуки, коли вибираємось із сивих трав по коліно на більш-менш тверді грунти, славнозвісний медовий яриковий чай на вечірньому приморозку, коли так швидко холонуть руки .. Так, це все треба відчути. Щоб зрозуміти, що б ти втратив, полінившись й не поїхавши.

Таак, зараз GPS спіймає супутник... :_02:

4eb4064b190d.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і як там між 8 9 і 11 км? Бо в мене терпіння не хватило - колючки, кропива, синяки на пів ноги, куча гавна з соломою в перекидці і після перших 500 м з велом на горбу не спонукали продовжувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чай крутий, трек теж сподобався - частину від Луцька до Милушів можна назвати - "розтруси свої сідниці"

Miro ти ще забув як в лісі трясовина засмоктувала раптово велосипеди)

9-11 км не такі страшні як їх намалювали, от тільки Френду довелось пару раз в розвідку ходити, а так загалом декілька раз через канави переносили та продирались крізь сухі метрові будяки, навіть дівчина з нами справилась на ура

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в певний момент виникало враження що далі дороги нема, був сам, в розвідку відправити нікого + смеркало, а я без світла, того і забив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїхались класно, хоч і доводилось пробиратись через невеличкі хащі :_02:

Сьогодні нас було 8, надіюсь, що в подальшому нас буде набагато більше. Дякую всім за хорошу компанію і Ярику за смачний чай :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погано їхалось або не їхалось всього близько 700 метрів із проїханих 42 км

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збираємся на 19.00 біля Лучеська на перехресті Рівненської і Відродження. Вже є ніби чотири велосипедисти. Їдемо скоріше всього на Стир до рибацького шалаша. До нього близько 12 км. Берем казанок варити чай-кофе. Всі хто бажає - приєднуйтесь.

jyyyyybccc.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорив тільки що з Стасом. На 19.45 на тому ж місці (біля Лучеська на перехресті Рівненської і Відродження)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romanc я візьму казанок і воду, чай. сахар. кофе. На місці зариті тушонка і кабачки. )) Бери чашку, велику ложку. Все інше докупимо по дорозі.

Нагадую: на 19.45 біля Лучеська на перехресті Рівненської і Відродження. Вертаємось традиційно після 24.00 ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не бажає перед сном прокататися теплого, осіннього, гарного вечора?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ніхто не організовує покатушку? Хочу проїхатись ввечері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, хто надумає - 19.00 зупинка "Берізка" біля Лучеська.

Орієнтовний маршрут: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=mqlzszkjllxpifld

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нажаль побачив тільки зараз, коли вже повернувся з власного лаунжа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...