Перейти до змісту

Вечірній велолаунж


vanus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А їздили вже цим маршрутом, чи перший раз?

Цікаво, чи ділянка від Клепачіва проїздна (думаю, там темп 20-25 тяжкувато буде витримати)?

І поле біля кладовища (Прилуцьке) було зоране ... можливо краще зліва об'їхати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я перший раз саме цей маршрут, проте більшість ділянок окремо уже їздив. Біля Клепачіва ще не був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чому і запитав. саме та ділянка і цікавить...

я б її проїхав інакше..

http://www.gpsies.com/createTrack.do

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чому і запитав. саме та ділянка і цікавить...

я б її проїхав інакше..

http://www.gpsies.com/createTrack.do

треба сохранити трек в блокнот на сайті і потім буде ссилка, а то Ви вставили ссилку на створення трека createTrack.do

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так видно. Була така думка спочатку. Аналізував дороги по супутниковому знімку, не знав, де буде краще. Вибрав даний варіант. Якщо біля ставка кращий проїзд можна поїхати біля нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це просто порада. вирішувати, звісно, вам. можливо для вас, чим тяжче - тим прикольніше...

http://www.gpsies.co...34CDDDADC7F0F46

а на цій ділянці є небезпечний рівчачок... я там через руль летів... :_31: і позаростало там, сильно не розженетесь...

гарно вам прокататись.

відпишіться кудою їхали. мені буде цікаво. дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покатушка супер, я в захваті :_02: Дякую всім хорошу компанію :_02: і Fr1end за хороший маршрут!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для мене покатушка почалась з "тренування" перед Night Madness :smile3: але потім все налаштувалося й перетворилось в дві години задоволення нічним повітрям та осінніми барвами в світлі фари. всім респект! та окрема подяка Fr1end що знову вгадав момент та нас зібрав :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за компанію. Норм катнули. В кінці у мене цеп уже скрипів, пищав і абсолютно не хотів їхати. Мій ашан не роздетівся тому можна ще раз їхати. Жаль я трек не записав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім учасникам покатушки за компанію. Було нас 6 чоловік.

Проїхали чуть більше 36 км з середньою швидкістю 19.8 км/год (дані мого велокомпа).

Ось записаний трек: http://www.gpsies.co...pempdursntcfbqx

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюсь, вас так само два рази наліво потягнуло... :) ви що, з дівчатами катались...? ;)

а калюж до Валер'янівки багато, чи підсохло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сухо зовсім

Шкодер знайшов одну калюжу :_07: , а так то сухо, багато піску та пилу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сухо зовсім

Шкодер знайшов одну калюжу :_07: , а так то сухо, багато піску та пилу.

це ото як men казав, наліво потянуло з неймовірною силою :smile3:

але насправді, пора вже переобутися на грязьову гумку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто катає так км 30-45 в день по асфальту? Є такі?

Є і такі. :)

Тоді давайте створимо групу " до 45 " для людей, які можуть витратити на катання 2-3,5 годин в день, не більше. і робити короткі викатки по асфальту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді давайте створимо групу " до 45 " для людей, які можуть витратити на катання 2-3,5 годин в день, не більше. і робити короткі викатки по асфальту.

Нуууууууууууу! може ви ще педалі крутити не плануєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по асфальту?

А хто катає так км 30-45 в день по асфальту? Є такі?

Є і такі. :)

по асфальту.

fisherone, вибачте, просто цікаво, а чому Вас цікавить саме асфальт? У Вас шосейний велосипед, що грунти так відлякують?

Але і на шосейнику можна успішно їздити по грунтах, буде менш комфортно, та усе ж..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді давайте створимо групу " до 45 " для людей, які можуть витратити на катання 2-3,5 годин в день, не більше. і робити короткі викатки по асфальту.

Нуууууууууууу! може ви ще педалі крутити не плануєте?

При чому тут це??? Для мене поки 45 км - потолок . може через рік буду їздити 70 -100 км приміром. Яка різниця хто скільки їздить - головне, щоб було комфортно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...