Перейти до змісту

Вечірній велолаунж


vanus

Рекомендовані повідомлення

При чому тут це??? Для мене поки 45 км - потолок . може через рік буду їздити 70 -100 км приміром. Яка різниця хто скільки їздить - головне, щоб було комфортно.

Скільки часу Ви катаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Мені теж стрьомно виїжати більш ніж 50. Т римати темп при зустрічному вітрі ой як не просто :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, не розумію, чого ви боєтесь? Ну, спробуєте виїхати швидко і далеко, але не вийде. І шо? Що з вами станеться? Ще не один не вмер в дорозі, чи заблукав. Всі повернулися с покатушок. Скільки дівчат віїзджало вперше з великою компанією. Як би вони чекали поки розкатаються, досі б їздили окремо. Експериментуйте, це не страшно. Даже цікаво.

Планую на найближчий сухий вечір виїхати, в решті решт. Багато в цьому році не катала, так що, можете не боятись, темп буде комфортний. Маршрут знаю гарний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені теж стрьомно виїжати більш ніж 50. Тримати темп при зустрічному вітрі ой як не просто :0165:

Якщо їхати компанією то їдеться зовсім по іншому. Коли сам то вибираєш для себе темп, коли компанією підстроюєшся під їхній. При зустрічному вітрі їхати більше 30 км/г дуже проблемно

Планую на найближчий сухий вечір виїхати, в решті решт. Багато в цьому році не катала, так що, можете не боятись, темп буде комфортний. Маршрут знаю гарний.

В суботу та неділю по моїм даним буде сухо.

Субота

71eba-clip-81kb.jpg?nocache=1

Неділя

c56e5-clip-81kb.jpg?nocache=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені теж стрьомно виїжати більш ніж 50. Тримати темп при зустрічному вітрі ой як не просто :0165:

А нащо гнатися за якимось темпом? Їдь так, як тобі комфортно. Їдеться 25км/год - їдь, стає важко - держи, хоч 15км/год.

ну 15 це вже не серйозно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну 15 це вже не серйозно

Іноді і 4 км/ч буває дуже серйозно )

Колись до Рівного 4 години телепалась, вітер був зустрічний з поривами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fisherone, вибачте, просто цікаво, а чому Вас цікавить саме асфальт? У Вас шосейний велосипед, що грунти так відлякують?

Але і на шосейнику можна успішно їздити по грунтах, буде менш комфортно, та усе ж..

Ну асфальт для мене - швидкість. Та й не хочеться їхати по вуха в піску. Гурман я )))

Скільки часу Ви катаєте?

Дуже мало - практично місяців 2 і то час від часу. Немає ще закалки .

Не оверквотьте так мощно. Хіба важко видалити зайві цитати? Останній раз це роблю за вас. Інших любителів цитувати теж стосується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на рахунок завтра, в понеділок, виїхати? Але бажаю катати при сонячному світлі, хоча б, більшу частину покатушки. В 17.00 у Центрі зібратись є бажаючи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б поїхав але на роботі до 17:30 і ще треба десь 10-15 хв щоб з 40-го добратись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене невизначеність. Мушу сидіти чекати. До виборів буде така фігня. Свою покатушку переношу, а вам щасливо катнути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вночі по загруженій та вологій трасі до Дерно та назад… Miro, це ти собі вирішив нерви полоскотати чи самоствердитись за рахунок початківця? :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти не вгадав ні першого, ні другого разу ;) По-перше, туди ми їхали за вітром, в деяких місцях мені вдавалось тримати швидкість 40км/год.

По-друге, якщо ти не знаєш, тодорога назад була (до Звірова) повністю вільною від руху - ремонт полотна переїзду.

Черман, ні, вареники проскочили на одному подиху. Розкатались надто вже гарно))

А, так. Слизько не було ні разу))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Середа, 29.10, 19.00. Планую проїхатись від Рованців до Маяків вздовж лівого берегу р. Стир, а далі через Дачне в Луцьк.

Хто хоче - приєднуйтесь. Старт від моста на Рованцях. Плановий маршрут скину після обіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от якось так планується.

Темп не швидкий, прогулянковий. Від Чернишевського до Маяків вздовж Стиру ще не їздив, тому не знаю чи скрізь проїжається. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому не знаю чи скрізь проїжається. :)

я там в неділю їздив, початок маршруту дуже схожий. нажаль, вздовж Стиря всюди проїхати не вийде, але ж прорвемось :smile3:

доречі, шматок між 11 та 14 км в тебе для охочих побігати. я там декілька разів прогризався влітку вдень. де не де рибальська тропка, а більша частина – просто через двометрові кущі з ровером на плечах. беріть налобники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от якось так планується.

Темп не швидкий, прогулянковий. Від Чернишевського до Маяків вздовж Стиру ще не їздив, тому не знаю чи скрізь проїжається. :)

ну-ну :_07: ми там колись прогулялись...кх-кх, їхали з Маяків вздовж Стиря. Вам ще цікавіше буде, вночі...

п.с. і да, вдягніть шорти...ну...для повного спектру вражень...змерзнути не вийде, повірте :_30:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а сьогодні ввечері я отак розважався :

http://www.gpsies.co...wyrzemngrrxjrlk

прогнався добре по лісу, а потім поля та грунт, майже до траси. на заході сонця там надчудово:

vwN4P.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я проліз, бо, цуко, впертий. але коли раптом впав у якусь яму з колючкою (вдень, влітку!!), то лаявся так, що багацько риби повиздихало :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...