Перейти до змісту

Вечірній велолаунж


vanus

Рекомендовані повідомлення

Дабы не плодить новые тему размещу тут. Как мы с киевскими велосипедистами Ивана Купала отмечали: http://www.veloturist.kiev.ua/publ/meroprijatija/velo_ivana_kupala_2013/5-1-0-215

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Маршрут проїхали, тіко в Забороль не їхали, через поле в Омеляники і на Львівську. Доїхали всі крім орга ).

Трейли вожу я, недільні покатухи я, навіть велораунж не мій, знов вожу я....

Дайте вже мені просто покататись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за компанію!) Приїхав з довольною либою. Все таки компанією кататись значно веселіше. Маршрут, темп, апхіли, даунхіли - все чудово, якби не мій нежить, бо голосним диханням налякав народ :D Спайк гарно свалив і передав управління Джурі, який надіявся, що ми десь таки розженемся :) Думаю, десь все таки на трейл виїхати, хоч маршрут гляну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Покатався вчора нічкою трохи, повалявся в полі :) і порожнім містом додому. Кайфово їхалося, спочатку полем, а потім порожніми вулицями, прохолодно і малолюдно :)

Фото зроблене в полі біля ПЛ

1186015_686899161323704_1778072820_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Вчора відбувалсь поїздка в Буяни на закинуту в/ч. Від центру міста до неї близько 20 км. У першій будівлі, яка більше схожа на бункер post-1554-0-91001800-1379528602_thumb.jppost-1554-0-12008900-1379528620_thumb.jp висять старі радянські газети, датовані 1978 роком post-1554-0-30148000-1379528647_thumb.jppost-1554-0-21716600-1379528664_thumb.jp Виглядає це вже досить захоплююче. Через те, що сонячні промені і опади сюди майже не проникають, газети добре збереглись і навіть можна прочитати що там написано. Радує, що більшість газет все ще висять і ніхто їх не чіпає. Далі була 2-х поверхова будівля з ямою для автомобілів post-1554-0-53859300-1379529271_thumb.jppost-1554-0-30876800-1379529285_thumb.jppost-1554-0-48603600-1379529288_thumb.jppost-1554-0-37477100-1379529295_thumb.jp На 2-гий поверх не піднятись, сходинки вже поцупили post-1554-0-84314800-1379529291_thumb.jp так само як і кабеля, по дорозі часто біля будівель видно акуратно вириті ями, звідки їх діставали. Ще далі ми натрапили на величезний ангар, довжиною близько 50-70 мерів. Цілий, лише без дверей post-1554-0-99037200-1379529298_thumb.jp біля нього є пару штук, які вже розібрали post-1554-0-73734700-1379529302_thumb.jppost-1554-0-18206500-1379529306_thumb.jp Багато бачили і ще більше лишилось дослідити. Ще була вишка біля автопарку, який вже поріс деревами і високою травою. А в одному з дотів, в щілині стелі заховався кажан, який злякався світла ліхтарів і полетів. Ми там були 3 години, щоб побачили все або майже все потрібно їхати туди на цілий день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олег, ти забув розповісти про шалених ос..)))

Катнули класно, хоч і на невелику відстань. Даю свої фото.

Зазначу, що заголовки деяких досі не втратили актуальності і сьогодні.

8d74cb343d68.jpg

939413b6014c.jpg

30a881d1d45b.jpg

7aa7d07cc3bc.jpg

5c6351cf82e3.jpg

fd3bb1d70684.jpg

7e0397fe98da.jpg

9fd8b7104b25.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

сегодня, сбор в 19 часов у Леси. выезд около 19.15. направление - на восток. асфальт/грунт примерно 50/50. расстояние ~30 км. темп чуть выше среднего. фара, шлем обязательно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера переносится на сегодня :ok2: место и время прежнее. буду ждать всех желающих подышать свежим ночным воздухом. предупреждаю, дышать прийдётся много и часто :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сегодняшнее путешествие получилось весьма увлекательное, хоть и не слишком далёкое – ~45 км. началось всё с того, что выезжая с Дубенской, я практически сразу за кольцом увидел несколько ярких фар и навьюченых велосипедистов проезжающих по противоположной стороне. они покричали что-то мне, я им, и тут, как озарило – это ж Таня!! развернулся и понял, что не ошибся – такая неожиданная и приятная встреча. поболтав несколько минут и дождавшись её спутников, поехал дальше в сторону Лыще, но вирус путешествий и приключений уже засел внутри. в Лыще свернул на любимую дорогу мимо кладбища – под сегодняшней луной оно как-то даже зловеще выглядит… а потом мимо ставков и вдоль поля к подъёму в сторону Гаразджи. но не тут-то было, через пол-километра я понял, что кручу я вверх, но вот еду скорей вниз – грязь совершенно непролазная. развернулся обратно и поехал в Воротнев расчитывая за ним свернуть в лес и потом к лесному озеру. но и здесь облом – дорога, что слева от леса оказалась такой же перепаханной тракторами, справа лес, а слева свежее поле. проехал чуть дальше, за лес к въезду в Верхивку и, повернув налево, внезапно попал на незнакомую мне щебёнку вдоль леса, отличный спуск, который упёрся в закрытые ворота, а потом мимо небольшого озера, где виднелся дом. пока я там кружил да смотрел дорогу, появились хозяева с фонарями. встречаться с ними мне как-то не хотелось и я просто уехал в лес, как оказалось удачно – объехал то самое перепаханное поле и выскочил на уже знакомую дорогу к озеру, которая привела к водопаду и старому знакомому – бетонному лосю. в свете луны всё это великолепие просто не хотелось покидать. к озеру я попал с самой тёплой стороны, так что не устоял перед соблазном влезть в него по колено – вода действительно как компот, несмотря на осень! после ничего интересного, кроме осеннего леса в лунном свете – фару я включил уже когда выехал в Гаразджу на дорогу. а оттуда полчаса и дома!

если кому вдруг интересно, вот трек

ps. правильная резина рулит! Rocket Ron'ы начали буксовать уже когда грязь была по щиколотку, но и там пытались как-то грести и цепляться. а вот мокрый лес, корни, лужи, листья и даже спуск к водопаду по камням – их стихия

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

собираемся сегодня к 19 часам к Лесе, а там решим куда, смотря сколько народа соберётся :smile3: выезд в 19:15, фара, маячок, шлем – обязательно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, красота.!..

16c539676140.jpg

Вернулись о четвертій... Відчуття - просто супер, дякую усій чесній компанії! :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп, а ці рації в чомусь допомагають на покатушках?

Колона по-любому розтягується на кілька сот метрів. Хто хоче прогнатись, той жене вперед. Більш лайтові покатушечники їдуть спокійніше. Коли ззаду жене фура - задні передають переднім. Це важливо вночі, напр. Можна по дорозі обсудити якісь несподівані ідеї щодо зміни напрямку/цілі. Просто поспілкуватись. Рація висить на плечі, отже, спілкування не настільки відволікає від дороги, як моб.телефон, наприклад. Також можна повідомити, якщо десь у когось прокол. Коротше, за 300-600грн отримуєш до покатушки певну цікавинку. Ще познайомишся із радіолюбителями Луцька. Он хлопці із Рівним поспілкувались.

Дальше оттуда мы уже поехали на Ровно, покатались по ночному городу, связались с местными радиолюбителями.

Клас! :0155:

І який в них діапазон дії, скажімо в лісі. Бо я влітку трохи користувався MotorolaTLKR 80 і вона мене зовсім не вразила - в поліських лісах перестає ловити вже за метрів 800-900.

Різний. Від 5км і більше. Все залежить, скільки грОшей готовий вкласти у апаратуру. :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...