Перейти до змісту

Вечірній велолаунж


vanus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Як зараз в пл? я б туди катнув, з відти через Ківерці на Солдатське,а потім через Борохів додому, там води не повинно бути)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Солдатському сухо зараз,а дорога через Борохів розбита,та й з Піддубців до Луцька ямех повна куча,вчора їздив туди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не встиг на 19.00 вчора, катнув сам, але практично без насолоди, на шосері по місту їхати не можливо, проклинаєш все на світі, коли 8 атмосфер скачуть по асфальтованій грунтовці. А про обочини взагалі мовчу, через пилюку з дрібним камінням їхати треба обережно, переднє колесо весь час зносить... Хоча є і позитивний момент, новий шосер їде практично сам, відчуття від карбо/алюмінія супер, ось саме те, чого так не вистачало...

P.S. водії, бл...., геть за зиму розучились дивитись в дзеркала, по сторонам та відвикли від велосипедистів, ігнор максимальний, чуть не влетів в Шкоду, яка викотила собі без зупинок з під мосту до Там-Таму (хоча мудак мене бачив), коли я 50км/год йшов...добре, що було місце біля розділки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас сегодня свой "шоссер" был в лице Teo. шпарил так, что мы еле за ним поспевали :smile3:

post-32-0-26677700-1366316189_thumb.jpg

и снова повезло с погодой! успели и в ПЛ на закат, а потом грунтами и полями в Борохов, вниз в Липины, через дачи на Дубенскую, оттуда в центр и по домам. спасибо всем за отличную компанию!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. водії, бл...., геть за зиму розучились дивитись в дзеркала, по сторонам та відвикли від велосипедистів, ігнор максимальний, чуть не влетів в Шкоду, яка викотила собі без зупинок з під мосту до Там-Таму (хоча мудак мене бачив), коли я 50км/год йшов...добре, що було місце біля розділки..
Водії зараз більше дивляться щоб колесо в ямі не лишити, але і му*аків значно побільшало серед всіх категорій учасників руху.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп, але повністю згідний з Dimaxa

Якось минулі роки водії дійсно майже завжди пропускали, коли треба, нормально випереджали тощо. А от зараз кожен день якась дурна ситуація. Ось сьогодні їхав по пустій дорозі 30-35км/год. Обганяє мене VW і, навіть не перегнавши до кінця, відразу звертає вправо до бровки (в мене) і різко гальмує аж до зупинки (!!!). Таке відчуття, що я щойно когось грохнув і мене ловлять ДАЙці. Ще такого не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

усіх нас з Днем велосипедиста!!!!! Ура товаріщі!!!!!

наркоман штоле? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную сьогодні покататись! Можна в Боголюби крунути або ще кудись! давайте 19:00 збиремось біля лесі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як вчора нікого не було то я з засмученим лицем поїхав додому! У кого є бажання сьогодні вечері на 19:00 прокататись підтримуйте тему!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто в танку... !!! В парку можна посидіти і на лавочках.. і в дитячому містечку... не факт, що я навіть додому встигну щоб переодягнутися.. тому ПАРК.. на 19:00 а там вирішим в яку сторону переміститися !

Давай сюди. А потім буде ясно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катався я ввечері парком декілька днів назад і докотився до такого от кадру :) Хто там 19-го з дамби по Стирю ліхтарем світив? мало в кадр не попали :)

403714_2.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто желает сегодня прокатиться после домашних дел? Неспешно и недалеко.

Подъезжайте ко мне на 16.30. Поедем. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы вчера обкатывали по парку новенькую девочку. Третий день на велосипеде. Отважная девочка. Купила шлем и тут же испытала его на прочность. Падала, поднималась и ехала дальше. Замучилась. Домой она уже смогла двигаться только пешком.

Потом проведали трассу и обновленного слоника. Никого не встретив, испытав пару спусков на съезжабельность, разъехались по домам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як щодо велолаунжа сьогодні після 19.00? А то офісна робота вимагає активності? Вітаємо дівчинку в нашому "клубі" думаю їй сподобається. Я коли вперше вас всіх зустрів був мегозадоволений в думках подумав "блін класний веселий народ, те що я останні 5 років шукав"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы вчера обкатывали по парку новенькую девочку. Третий день на велосипеде. Отважная девочка. Купила шлем и тут же испытала его на прочность. Падала, поднималась и ехала дальше.

Вітаємо дівчинку в нашому "клубі" думаю їй сподобається.

всі дівчата кльові даруйте їм квіточки :0153::g17:

923b6b2f961a.jpg

P.S. Сорі за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені можна в вашу компанію?В Ківерцях на жаль поки немає одного або більше людей щоб катати на дальні та близькі покатушкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...