Перейти до змісту

інтернет від Київстар- чим замінити


Рекомендовані повідомлення

Цитувати

Воля за 40 грн. на 3 чи 4 місяці а потім 140грн. такщо це не варіант, у мене теж така сама ситуація, прийшла смска пр заміну вартості.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Тимчасово вирішив перечекати на Київстарі, з тарифом той що за 100 грн./міс. і 50 Мб./сек, але по акції зараз за 50 грн. на 3 міс. Далі потрібно визанчатись з одним провайдером на ТВ + інет: Воля, Київстар, Датагруп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.01.2016 at 19:16, Sandro сказано:

Київстар сьогодні "порадував" смскою про збільшення швидкості  з 20 до 25 мб/сек та зростанням абонплати з 60 до 80 грн. Ось сижду і думаю, чи потрібно мені Воля-ТБ за 40 грн. і інет від Київстара за 80 грн. (на сьогодні) чи варто перекочовувати повністю на Волю чи Київстар з Віасатом? Хто що порадить?

Немов мої думки озвучив. Буду дуже радий якщо бордівчани поділяться хто на якому неті і від якого провайдера сидить. Ну і відгуки про якість послуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь домашнім телекомом, задоволений.

Співвідношення ціна/якість поза конкуренцією: 50 Мбіт за 50 грн.

За минулий рік було 2-3 збої покілька годин без інтернету від сили.

+ 80 каналів аналогового ТБ за 30 грн.
 НЕ РЕКЛАМА, от тільки не факт, що в Вашому будинку є тех. можливість включення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки да, приєднуюсь до попереднього дописувача і цілком підтримую ! Аналогічно, цілком і повністю задоволений. З одним лиш уточненням що в моєму будинку тільки інет, а ТБ нажаль немає їхнього, а то давно би покинув волю і перейшов би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vitiosa сказал:

Співвідношення ціна/якість поза конкуренцією: 50 Мбіт за 50 грн.

 

Я вибачаюсь, дивився зараз їх тарифи, що означає "сміливі" і чим відрізняються 50 Мбіт за 49 грн і 79 грн?

 

Screenshot_2.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 час назад, Sandro сказал:

Тимчасово вирішив перечекати на Київстарі, з тарифом той що за 100 грн./міс. і 50 Мб./сек, але по акції зараз за 50 грн. на 3 міс. Далі потрібно визанчатись з одним провайдером на ТВ + інет: Воля, Київстар, Датагруп.

 

А хіба ця акція не для нових користувачів? Десь пів року назад телефонувала на КС  також дізнатись про якийсь акційний тариф - сказали що лише для нових.  Так що, якщо у Вас вже був КС - то нічого не вийде. Можливо зараз по-іншому...

В мене також КС: 40 Мбіт за 85 грн., прислали смс - 50 Мбіт за 90 грн. Але теперішній КС мені подобається - не порівняти з тим що був пару років назад... Тільки ціни не радують....

 

Воля, як на мене, жахлива компанія - чого тільки вартий їх навязливий маркетинг - кожні вихідні обзвон з пропозиціями перейти на їх інтернет... І посилай, не посилай - все рівно не відчепляться. А ціни на кабельне (по найнижчому тарифу) піднімають кожного кварталу.

 

І взагалі, все дорожчає: і інтернет, і мобільний - з 01.02.2015 мтс збільшує тарифи, в КС також вже вроді щось збільшилось...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, YouRich сказано:

Я вибачаюсь, дивився зараз їх тарифи, що означає "сміливі" і чим відрізняються 50 Мбіт за 49 грн і 79 грн?

"сміливі" це акція - для нових користувачів, у мене саме тариф закнчується - перевіримо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.01.2016 at 21:59, vitiosa сказано:

Співвідношення ціна/якість поза конкуренцією: 50 Мбіт за 50 грн.

ТОчно?

В мене airbites. 100мбіт за 85 грн.

За 5 років користування, збоїв (серйозних) було може 3. Ну 5. Ладно. По одному на рік.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.01.2016 at 00:21, natalka) сказано:

А хіба ця акція не для нових користувачів? Десь пів року назад телефонувала на КС  також дізнатись про якийсь акційний тариф - сказали що лише для нових.  Так що, якщо у Вас вже був КС - то нічого не вийде. Можливо зараз по-іншому...

Заявку подав. Зараз з 01.02.16 подивимось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продовження історії наступне: після того як побачив що акція 50 Мб. за 50 грн. дійсно поширюється тільки на нових абонентів (які не користувалися київстаровським інетом останні 6 міс.) вирішив написати заяву про відмову. Після написаної заяви в одному з сервісних центрів Київстару, до мене передзвонила оператор і запропонувала залишитись. Зійшлися на тому що бонусів від інтернету я не використовую і їх відміняють, швидкість з 25 мб/сек. зменшать мені до 20 і абонплату встановлять в 50 грн./міс. терміном на 1 рік.

Отже, раніше мав 25 мб./сек за 65 грн./міс. + бонуси, зараз 20 мб./сек. за 50 грн./міс. без бонусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.01.2016 at 9:59 PM, vitiosa said:

Користуюсь домашнім телекомом, задоволений.

Співвідношення ціна/якість поза конкуренцією: 50 Мбіт за 50 грн.

якщо не важко, зробіть 2-3 рази протягом дня, спідтест http://www.speedtest.net/ , цікавить реальна швидкість аплоаду, бо багато провайдерів саме цим грішать.

55 minutes ago, Sandro said:

зараз 20 мб./сек. за 50 грн./міс

гарно сторгувались, дякую за інфу

поки сиджу на кс, усе досить стабільно, сервіс прийнятний, зручно повнити і нагадують, що треба за кілька днів,

так чуть дорожче (вже 90 грн за 50мб), але поки стабільність аплоаду і звязку мене тримає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чим ви міряли, але у кс, якщо пише 40 мегабіт то і є 40, а у вас походу 20, звичайно від лінії може щось залежати, але ж не настільки, або ж тимчасово перевели на 20.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Revolver сказано:

не знаю чим ви міряли, але у кс, якщо пише 40 мегабіт то і є 40, а у вас походу 20, звичайно від лінії може щось залежати, але ж не настільки, або ж тимчасово перевели на 20.

 

Ну, не скажіть, якщо по кабелю, то так, якщо через Wi-Fi, то швидкість завжди менша, уже говорилось, що  швидкість інтернету найкраще перевірити торентом, поставте на закачку якийсь великий файл, де багато на роздачі, так і відслідкуєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, bormotuha сказал:

 

Ну, не скажіть, якщо по кабелю, то так, якщо через Wi-Fi, то швидкість завжди менша, уже говорилось, що  швидкість інтернету найкраще перевірити торентом, поставте на закачку якийсь великий файл, де багато на роздачі, так і відслідкуєте.

До чого тут швидкість по WiFi до провайдера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, d.u.a.l сказано:

Мені от цікаво, вони там в КС реально тупі? Їм тих 5 Мбіт погоди абсолютно ніякої не зроблять, а виручка знизиться на 15 грн. Де логіка? Чи не простіше було залишити, як є? Чи, може, 50 грн/міс буде не цілий рік, а тільки перші кілька місяців?

Чому тупі? Клієнт хотів взагалі піти від них, а вони клієнта втримали. 50грн. все ж краще, ніж нічого, + ще й вмовили клієнта відмовитися від бонусів (а ті бонуси Київстару зараз як більмо в оці, все думають як би їх взагалі відмінити). Так що відділу продаж - браво, свою роботу вони роблять чудово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, d.u.a.l сказано:

А де писав заяву? І через скільки часу після написання заяви перезвонили?

Чи, може, 50 грн/міс буде не цілий рік, а тільки перші кілька місяців?

Заяву писав на Київському... передзвонив оператор години за 2. Сказали що тариф який мені запропонували - до 2017 р., а там видно буде, адже тарифи змінюються часто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.01.2016 09:32, Zheny@ сказал:

ТОчно?

В мене airbites. 100мбіт за 85 грн.

 

 

скрін з особистої сторінки тарифного пакету можна ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Revolver сказал:

не знаю чим ви міряли, але у кс, якщо пише 40 мегабіт то і є 40, а у вас походу 20, звичайно від лінії може щось залежати, але ж не настільки, або ж тимчасово перевели на 20.

 

Що значить чим міряв??? Тим тестом, яким Ви запропонували. Заміряв зараз.  Якщо я пишу, що в мене пакет 40 мбіт, значить 40. Я сижу на КС з самого початку і знаю, що говорю. І ніколи, судячи з тестів, не було 40, максимум 35. В середньому 25.

 

 

Screenshot_7.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, MANJAK11 сказано:

скрін з особистої сторінки тарифного пакету можна ?

Лёхко!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, YouRich said:

І ніколи, судячи з тестів, не було 40, максимум 35. В середньому 25

ну якщо міряли не по wi-fi, тоді є привід подзвонити і поторгуватись, у мене на усіх пакетах була номінальна швидкість +-1мб, да і в багатьох знайомих так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zheny@ сказал:

Лёхко!

прикольно, а чого в мене тоді 95 ? цирк. Правда з першого лютого ще веселіше стає

_194e9f0b4c9bf7f7c54072039f44eeea-png.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

прикольно, а чого в мене тоді 95 ? цирк. Правда з першого лютого ще веселіше стає

А ти давно на Ейрбайтсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минуту назад, Zheny@ сказал:

А ти давно на Ейрбайтсі?

в лютому якраз рік, при підключенні ще застав тариф 85 грн, перевели автоматично

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...