Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

Ну з конституцією зрозуміло.

6 хвилин тому, Rock сказано:

а за друге питання ,все до того йде ,ще якусь хрень впоре і депортують в реформовану Грузію

Тобто, претензії до нього вже за те, що ще не зробив?

4 хвилин тому, Rock сказано:

скільки років реформатор Міша був при в владі в Грузії ,

А скільки на твою думку треба? І скільки треба реформ? Які критерії завершення реформ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
6 хвилин тому, Соромітник сказано:

 

і саме веселе в цьому всьому – наступні вибори покажуть що більшість населення нашої держави саме так і думаєвважає

Хз, зараз юля проходить в другому турі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Rock сказано:

скільки років реформатор Міша був при в владі в Грузії ,

Грузія значно менша, там простіше. От наприклад взяти нашого палицю, як спалить  наведе ще лад на старому ринку, ото реформатор буде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Rock сказал:

скільки років реформатор Міша був при в владі в Грузії ,

25 января 2004 г. – 25 ноября 2007 г.

20 января 2008 г. – 17 ноября 2013 г.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, MANJAK11 сказал:

25 января 2004 г. – 25 ноября 2007 г.

20 января 2008 г. – 17 ноября 2013 г.

 

То в Пороха ще все попереду)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, zaHARE сказано:

То в Пороха ще все попереду)))

Ну звичайно, треба ще потерпіти, затягти паски і скоро встанемо з колін з таким розумним вождем!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от не знаю, що люди бачать в тому Міхо. Звичайний такі собі балабол Ляшко, тільки замість "скотиняк" використовує "бариги": говорить те, що люди хочуть чути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, vaz75 сказано:

Я от не знаю, що люди бачать в тому Міхо. Звичайний такі собі балабол Ляшко, тільки замість "скотиняк" використовує "бариги": говорить те, що люди хочуть чути.

а хіба ляшко не з порохом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, alexvvv said:

а хіба ляшко не з порохом?

а хіба всі українські "політики" не з порохом ? причому і теперішні і майбутні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, vaz75 сказано:

Я от не знаю, що люди бачать в тому Міхо. Звичайний такі собі балабол Ляшко, тільки замість "скотиняк" використовує "бариги": говорить те, що люди хочуть чути.

Тобі здається - треба уточнювати... 

Все діаметрально і навпаки. Але з Шляшком все і так зрозуміло, а цей всиляє надію. Госдеп гроші на вітер не витрачав би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, vaz75 сказано:

Я от не знаю, що люди бачать в тому Міхо. Звичайний такі собі балабол Ляшко, тільки замість "скотиняк" використовує "бариги": говорить те, що люди хочуть чути.

М-дааа, Сєрьога, оце то ти зрівняв... Саакашвілі Грузію зробив! Військовій міці Раші протистояв, не сцикнув не здриснув, а ти його з цим підарком-балаболом на один рівень поставив... Від кого від кого, а від тебе не чекав такого поверхневого привітивізму міркувань

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, vaz75 сказано:

Я от не знаю, що люди бачать в тому Міхо. Звичайний такі собі балабол Ляшко, тільки замість "скотиняк" використовує "бариги": говорить те, що люди хочуть чути.

Ну так інформації вистачає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, jack74 сказал:

М-дааа, Сєрьога, оце то ти зрівняв... Саакашвілі Грузію зробив! Військовій міці Раші протистояв, не сцикнув не здриснув, а ти його з цим підарком-балаболом на один рівень поставив... Від кого від кого, а від тебе не чекав такого поверхневого привітивізму міркувань

Ню-ню.

І ще, дуже тебе прошу, не треба від мене щось чекати. Я маю власну думку, і вона, зачасту, різниться від твоєї, зокрема. Але я не дозволяю собі подібних висказувань в твій бік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Соромітник сказано:

а хіба всі українські "політики" не з порохом ? причому і теперішні і майбутні...

та з ним, але в різних позах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, iiron сказал:

Ну так інформації вистачає. 

Та знаю я це. Я не є противником Саакашвілі, більш того, він навіть в мене вселяв віру у майбутнє, коли став губернатором Одещини, коли я слухав його "палкі грузинськи" виступи на Шустері. Але не зараз.

В мене виникає маса питань. А ну, проаналізуй свої джерела інформації і дай на вкотре актуальні прості питання:

1. Чому патріот, реформатор, революціонер, тощо Грузії зрадив кинув свою країну, лишив її на "бариг", відмовився від громадянства, полюбив різко іншу - Україну? Чи він в Грузїї все зробив, що міг?

2. Як зараз бідолашній Грузії живеться без нього, певно загибається?

3. А звідкілля беруться джерела фінансування Міхо?

4. Які конкретні глобальні покращення Одещини відбулися (я розумію, що йому ставили палки в колеса, і наша система це багатоголова гідра), але все ж.

Я радий, що у нашого президента є заноза в сраці, але й Міхо я не вірю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Ukrainec сказал:

Тобі здається - треба уточнювати... 

Все діаметрально і навпаки. Але з Шляшком все і так зрозуміло, а цей всиляє надію. Госдеп гроші на вітер не витрачав би.

Ну і задумайся, чому Щляшко і ко вже вкотре у ВР. Чогось наш народець його обирає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, vaz75 сказано:

Та знаю я це. Я не є противником Саакашвілі, більш того, він навіть в мене вселяв віру у майбутнє, коли став губернатором Одещини, коли я слухав його "палкі грузинськи" виступи на Шустері. Але не зараз.

В мене виникає маса питань. А ну, проаналізуй свої джерела інформації і дай на вкотре актуальні прості питання:

1. Чому патріот, реформатор, революціонер, тощо Грузії зрадив кинув свою країну, лишив її на "бариг", відмовився від громадянства, полібув різко іншу - Україну? Чи він в Грузїї все зробив, що міг?

2. Як зараз бідолашній Грузії живеться без нього, певно загибається?

3. А звідкілля беруться джерела фінансування Міхо?

4. Які конкретні глобальні покращення Одещини відбулися (я розумію, що йому ставили палки в колеса, і наша система це багатоголова гідра), але все ж.

Я радий, що у нашого президента є заноза в сраці, але й Міхо я не вірю.

На рахунок пункту 1 говорив з грузином, котрий приїзджав сюди до родичів.З його слів далеко не всім грузинам комфортно жити в порядній країні.Ну як так - попався за кермом бухий чи порушив правила і не можна дати 30 сирібриників і мати спокій до наступного разу?Як так щоб баригі великі бізнесмени чесно вели свій бізнес?Баригам при владі Чиновникам не можна грабувати країну?Не всі таке можуть перенести.І тут теж така ситуація.Більшості населенню комфортно жити в срачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, vaz75 сказано:

 

4. Які конкретні глобальні покращення Одещини відбулися (я розумію, що йому ставили палки в колеса, і наша система це багатоголова гідра), але все ж.

 

Ти в Одесі був? На морі на місьому пляжі плавав? Тебе не здивувало, як там прибрано було?

 Якщо так, то це одне найочевидніше, що до 2014р ти б і уявити собі не міг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, iiron сказал:

На рахунок пункту 1 говорив з грузином, котрий приїзджав сюди до родичів.З його слів далеко не всім грузинам комфортно жити в порядній країні.Ну як так - попався за кермом бухий чи порушив правила і не можна дати 30 сирібриників і мати спокій до наступного разу?Як так щоб баригі великі бізнесмени чесно вели свій бізнес?Баригам при владі Чиновникам не можна грабувати країну?Не всі таке можуть перенести.І тут теж така ситуація.Більшості населенню комфортно жити в срачі.

Ну от, яке поле для діяльності в Грузії, чому не Грузія - чому Україна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, iiron сказано:

Ну як так - попався за кермом бухий чи порушив правила і не можна дати 30 сирібриників і мати спокій до наступного разу?

Не одного знаю, кого "викручувало" від реформи, за те що на початку бухим за кермом не можна було порішати з поліцєм. Потім через корумповані суди наладили лазійку й далі на все як було. Хоча й це дало ефект. А ви собі уявляєте як це жити звиклим бухати за кермом чинушам, суддям і прокурорам? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Ukrainec сказал:

Ти в Одесі був? На морі на місьому пляжі плавав? Тебе не здивувало, як там прибрано було?

 Якщо так, то це одне найочевидніше, що до 2014р ти б і уявити собі не міг.

Ну блін, то Палиця з тих же причин у нас теж "луччє всєх" - ти бачив спортмайданчики в школах, а зараз. :) (але ж ми знаємо навіщо це все)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Ти в Одесі був? На морі на місьому пляжі плавав? Тебе нне здивувало, як там прибрано було?

 Якщо так, то це одне найочевидніше, що до 2014р ти б і уявити собі не міг.

 

Яким боком Саакашвілі до цього? )))

Міські пляжі - компетенція міської ради, Миха очолював обладміністрацію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, vaz75 сказано:

Ну блін, то Палиця з тих же причин у нас теж "луччє всєх" - ти бачив спортмайданчики в школах, а зараз. :)

Е ні! Палиця це бізнесмен в якого мета приймати вигідні для свого рейтингу заходи, щоб знизити пильність народу, для прийняття вигідних для свого бізнесу рішення. Навіть якщо серед таких є 1 на 20 рішеня: земелька, інфестиції, оренда, по заниженим цінам, що рахуй даром, то народ закриє очі з словами "ну він же благодійник", хоча все решта це він зробить з нашого з вами б"юджету. В багатьох країнах бізнесмен в політиці вважається корупціонеро. Здається навіть в кодексі поведінки євродепутата це написано.

 

А так як в Міхо немає бізнесу в Україні тому рішення має приймати лише для політичного рейтингу, як у звичайного європейського політика.

 

13 хвилин тому, justice777 сказано:

 

Яким боком Саакашвілі до цього? )))

Міські пляжі - компетенція міської ради, Миха очолював обладміністрацію!

.  

Ти прикинь, очолював обладміністрацію і про пляжі подбав!  треба ж таке!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до чого чистота на пляжах до телефонних розмов з Назаренком та Грицаком? )))))

 

з.і. Скликав журналістів, щоб попіарили - оце і вся робота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...