Перейти до змісту

Відключили гарячу воду на невизначений термін / Як не дати дармоїдам комунальникам на собі нагрітись


AndreViktorovi4

Рекомендовані повідомлення

Є встановлений бойлер, яким і плануємо користуватись...

AndreViktorovi4, якщо в тебе є вже встановлений бойлер, але немає лічильнику гарячої води, то проблему на 100% вирішить його встановлення. НЕ використовував гарячу воду, не платиш за неї, нема проблем

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 422
  • Створено
  • Остання відповідь

На карбишева зупинили котельню, хто знає як на довго?

Працівники котельні кажуть що може й до початку нового опалювального сезону :_09: (ну це нічим не підтверджені чутки поки що).

Дозвонитись нікуди не реально: ні на Луцьктепло, ні в міську раду.... Щось я не зустрічала зараз в інтернеті інформацію що по Україні проблеми з газопостачанням... А на сайті міської ради написано http://www.lutskrada...aryachoyi-vody:

У зв’язку з обмеженням газопостачання до котелень міста, тимчасово припинено подачу гарячої води до споживачів.

Вибачте за тимчасові незручності.

Щось мені здається що це ініціатива нашої місцевої влади....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ... ще, забула сказати, запам'ятайте цю дату - 20.05.2015, з цієї дати нам за газ будуть нараховувати збільшену норму (ми ж воду на плитці гріти маємо) )))). І це доречі стосується всіх, і тих хто має бойлер, і тих хто їх немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені здається що це ініціатива нашої місцевої влади....

Хтось не хоче лишитися в кріслі на ще один термін...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені здається що це ініціатива нашої місцевої влади....

Хтось не хоче лишитися в кріслі на ще один термін...

в нього є офігенні запаси гречечки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну трішки відійшли від основного питання. Можливо хтось недавно встановлював лічильники, то нехай підскаже яка вартість встановленя? Лічильники маємо, купили ще раніше. Цікавить вартість поставити 2 лічильника. Також цікавить чи є фірми, які встановлять та всі документи оформляють.

Або якщо таких фірм немає, то підскажіть у які конкретно організації звертатись, щоб взяли лічильники на облік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З власного досвіду рекомендую - ставте лічильники та бойлер, і буде Вам щастя. Оформляйте субсидію при можливості.

Востаннє коли платив без субсидії (1 кімнатна квартира, 4 людей (2 дітей, 2 дорослих) виходило десь 450 грн., зараз платив би вже більше 600, з субсидією плачу 240, це при тому, що споживаю воду, для прикладу, десь у 2 рази менше норм, гаряча 2-3 куба в місяць, холодна 4-5, тобто кожного місяця переплачую (точніше держава компенсовує) в 2 рази більше по показниках, тобто показник у мене, наприклад 100, а заплачено вже за 120.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну субсидії зараз будуть жорстокішими, штрафи якщо щось недовказано теж збільшать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AndreViktorovi4, лічильники в принципі (на воду) може встановити будь-хто, ну принаймні так було 2 роки тому, а приймає їх на облік відповідно - ДКП "Луцьктепло" та КП "Луцькводоканал". Викликаєш, опломбовують, записують показник і платиш вже по лічильнику. Здається так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в когось дані, наскільки то надовго? (включати бойлер, чи деньок "поморжувати"?)

Дастємєнно нєвідомо http://www.lutskrada...garyachoyi-vody

Відсутність гарячої води- це чергова фаза доведення до банкрутства "Луцьктепло" для подальшої дармової приватизації.Працівники кажуть,що такого бардаку,як зараз,ще не було.Наш мер теж в темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 людини (2дітей) витрата 580кВт на витрату 25куб.м. холодної води. Щомісячна економія 90-130грн в порівнянні з витратами на централізоване водопостачання гар.води + незалежність від умов.

По нових тарифах на електроенергію (які ще будуть рости) 580квт = 100квт х 0,366 + 480квт х 0,63 = 339 грн. Куб централізованої гарячої+стоки - 30,63 грн., тобто це 11 кубів гарячої виходить. І це я ще не рахував холодну. Не бачу, де тут вигода від бойлера, хіба кожен день по три ванни приймати. Зручно, так. А вигідно - тут вже як кому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми теж вже другий рік, коли вимикають гарячу воду, користуємось бойлером. В нас 2 дорослих, 2 дітей. Вистачає бойлера об'ємом 30 літрів. Але мене дуже обурює, що піднімають оплату за газ. Куди звернутись з цього приводу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Волиньгаз......... Відповідь Волиньгазу буде приблизно така "Ставте лічильник". Тут правди не доб'єтеся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....Куди звернутись з цього приводу?

Колись піднімала цю тему:

«Разом з тим, для уникнення сумнівів щодо відповідності застосування норми споживання природного газу споживачі мають право встановити побутовий лічильник газу. У цьому разі споживач буде сплачувати тільки за фактично спожитий газ, що виключить будь-які непорозуміння з його оплатою та забезпечить його чіткий облік.

Крім того, повідомляємо, що НКРЕ звернулася до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України з проханням терміново переглянути Норми споживання у зв’язку з масовим встановленням населення електричних водонагрівачів.

У разі виникнення у споживачів сумнівів щодо правомірності нарахування газопостачальними підприємствами плати за надані послуги з газопостачання НКРЕ гарантує допомогу та просить споживачів звертатися до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (03680 МСП Київ, вул. Смоленська, 19) або відділу (сектору) НКРЕ у відповідному обласному центрі за місцем їх проживання для проведення перевірки фактів та вжиття необхідних заходів.»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сусіди нещодавно встановили лічильник на газ. Почекаю поки платити будуть, запитаю чи вигідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зручно, так.

А хіба ми не заради зручностей купуємо все (окрім їжі).

Мобільний - зручно? Зручно! - Дорого? - не задарма.

Мікрохвильовка ?

lcd телевізор.

Планшет

швидкий нет.

Купе в поїзді.

Це все зручності. І за це потрібно платити.

Я рахував, коли ставив бойлер, що це вигідніше. Так і стало.

Ну виросли тарифи на світло. Можливо зменшилася вигода, зате, я не стврюю подібних тем на форумах!

Зараз літо, жара, діти - холодною водою не кожен вміє митися (і любить).

На даному етапі - бойлер - це вихід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сусіди нещодавно встановили лічильник на газ. Почекаю поки платити будуть, запитаю чи вигідно.

Ми теж недавно встановили. Якраз перед зменшенням норм. Висновок: коли були старі норми 6 куб/людина, то було вигідно. Зараз, коли зменшили до 3 - то одне на одне виходить, а відсьогодні, коли воду гріти на газі, щоб помитися, то буде аж ніяк не вигідно. Вирішили поки лічильник не реєструвати. Тільки дарма викинули 2000 грн. Хай тепер стоїть і крутиться просто так, до кращих часів. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після того як встановив бойлера для ванної кімнати, а на кухні(довго думав) але не пошкодував гроші на посудомийну машину, гаряча вода майже не потрібна, ну інколи на кухні щось сполоснути бо все робить машинка поки я сплю)))

На кухні капець скільки колись гарячої води йшло, а зараз машинка бере трішки холодної і сама гріє + таблетки, але всерівно це трішки вигідніше і мороки немає взагалі.

Так що мені байдуже чи дають гарячу воду чи ні, пішли вони далеко!!!Я довго все вираховував, збирав гроші на якісний бойлер і посудомийку, тепер дуже задоволений.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаряча вода мабуть не скоро буде...

ПАТ «Волиньгаз» припинило газопостачання «Луцьктеплу» за дорученням НАК «Нафтогаз України»

http://slovovolyni.com/ukr/volyn/35557/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та скільки вже можна з нас знущатись!?...

Обсмоктаний чмошнік, "пан Контініум", видно дууууже хоче отримати повний контроль над опалювальною системою Луцька, а мер-алкаш в долі, на пенсійне пособіє збирає.

Горілала сосна, палала.... :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відчуваю не загорами ті часи коли будемо артезіанські свердловини бурити в дворах багатоквартирних будинків і фасади завішувати сонячними панелями. А чьо?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відчуваю не загорами ті часи коли будемо артезіанські свердловини бурити в дворах багатоквартирних будинків і фасади завішувати сонячними панелями. А чьо?!

Якраз сьогодні натрапив на статтю

Скільки сонячних батарей і акумуляторів потрібно для вашого будинку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, дозволили б людям ставити автономне опалення і проблему було б знято, як з гарячою водою так і з опаленням, знайомий в трьох кімнатній на 400 гривнів менше платить за квартиру чим я( і це при тому, що його квартира на 12 квадратів більша).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

...На дровах? Треба димаря на вулицю виводити і десь мати місце для зберігання дров.

екологія, санстанція, ліміти на викиди, пожежна безпека, ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ми ж не про приватні будинки говоримо а про багатоквартирн місця компактного проживання. Хоча я питанням не володію, тільки припускаю наявність подібних проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...