Перейти до змісту

Відключили гарячу воду на невизначений термін / Як не дати дармоїдам комунальникам на собі нагрітись


AndreViktorovi4

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 422
  • Створено
  • Остання відповідь

Після 18:00 вімкнуть дві котельні по проспекту і Відродження, 15 та на вулиці Загородній, 1 для подачі гарячої води в Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання та Луцьку міську клінічну лікарню.

Відповідно, 47 будинків, які належать до цих котелень, матимуть гарячу воду: проспект Відродження, 7, 9, 11, 14, 14 а, 14 б, 16, 16 а, 18, 18а, 20, 22а, 26, 26а, 26б, 28, 28а, 30, 39, вулиця Загородня, 2, 2а, 4, 6, 8, Писаревського, 4, 6, 7, 9, 11, 22, 22а, Теремнівська, 89, 91, 93, 96а, Верещагіна, 5, Дорошенка, 1, 1а, Захарова, 14, 12/3, Січова, 1, 2, 3, 3а, 5, 7, 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда,

ще по квартирах треба

на сайті луцьктепла є http://www.teplo-dkp.lutsk.ua/ua/pereglyad_borzhnykiv/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда,

ще по квартирах треба

Заборгованність по квартирах Луцьктепло 25.05.2015 року вивісили біля кожного під"їзду, щоб знали своїх "героїв".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заборгованність по квартирах Луцьктепло 25.05.2015 року вивісили біля кожного під"їзду, щоб знали своїх "героїв".

Вивісили-то по під'їздах, а воду гасять по цілих кварталах <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда,

ще по квартирах треба

на сайті луцьктепла є http://www.teplo-dkp...yad_borzhnykiv/

Ох йоп, я знайшов в списку квартиру, яку знімаю третій місяць :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда,

ще по квартирах треба

Заборгованність по квартирах Луцьктепло 25.05.2015 року вивісили біля кожного під"їзду, щоб знали своїх "героїв".

хех,

на моєму напевно здерли раніше ніж я побачив,

герої бдять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роздрукую і особисто на двері боржників наклею. Тролінг по сусідськи.

дані треба десь взяти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось викладали посилання дещо вище, по квартирах

http://www.teplo-dkp.lutsk.ua/ua/pereglyad_borzhnykiv/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін,

в людей по 20 тис боргу.... я фігею, це ж за який період?

а в мене в будинку тільки 4ри (з 37ми) "новороса", 2 по 20ть тис і 2 по 5ть,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там люди і по 30-40К винні ... мені цікаво просто яким чином будуть з таких боржників стягувати борги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас в будинку також дві квартири мають борг більше 30 тисяч гривень (гаряча вода і опалення). Квартири трьохкімнатні, тому прописано там більше 5 чоловік. Лічильників на гарячу воду в них немає і ставити не планують (Луцьктепло декілька разів їм пропонували встановити і зробити реструктиризацію боргу). Таким чином щомісяця борг за гарячу воду сутєво збільшується, але їх це мало хвилює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після 18:00 вімкнуть дві котельні по проспекту і Відродження, 15 та на вулиці Загородній, 1 для подачі гарячої води в Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання та Луцьку міську клінічну лікарню.

Відповідно, 47 будинків, які належать до цих котелень, матимуть гарячу воду: проспект Відродження, 7, 9, 11, 14, 14 а, 14 б, 16, 16 а, 18, 18а, 20, 22а, 26, 26а, 26б, 28, 28а, 30, 39, вулиця Загородня, 2, 2а, 4, 6, 8, Писаревського, 4, 6, 7, 9, 11, 22, 22а, Теремнівська, 89, 91, 93, 96а, Верещагіна, 5, Дорошенка, 1, 1а, Захарова, 14, 12/3, Січова, 1, 2, 3, 3а, 5, 7, 10.

Щось не наблюдаю я тієї гарячої води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після 18:00 вімкнуть дві котельні по проспекту і Відродження, 15 та на вулиці Загородній, 1 для подачі гарячої води в Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання та Луцьку міську клінічну лікарню.

Відповідно, 47 будинків, які належать до цих котелень, матимуть гарячу воду: проспект Відродження, 7, 9, 11, 14, 14 а, 14 б, 16, 16 а, 18, 18а, 20, 22а, 26, 26а, 26б, 28, 28а, 30, 39, вулиця Загородня, 2, 2а, 4, 6, 8, Писаревського, 4, 6, 7, 9, 11, 22, 22а, Теремнівська, 89, 91, 93, 96а, Верещагіна, 5, Дорошенка, 1, 1а, Захарова, 14, 12/3, Січова, 1, 2, 3, 3а, 5, 7, 10.

Щось не наблюдаю я тієї гарячої води.

З гарячого крану біжить холодна вода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вул. Космонавтів 4, о 7 ранку вже була гаряча вода)

Прикольно. Вашої вулиці, навіть, у списку вище нема. А моя вулиця є, а води - нема.

З гарячого крану біжить холодна вода.

У мене і холодна не біжить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня из 80 квартир тока 2 квартиры задолженность имеют,480 грн и 3 тыщи...а страдает целый дом , нету в мире справедливости. :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роздрукую і особисто на двері боржників наклею. Тролінг по сусідськи.

дані треба десь взяти

классический хохол, нет чтобы спросить с луцктепло за то что уже оплатил - лучше соседа "потролить".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...