Перейти до змісту

Збочинці наступають!


jack74

Рекомендовані повідомлення

В вищенаписаному афішують думки лише про між\одностатевий потяг.

Ніхто не пише про чисту неосяжну любов, яка не визнає статі, віку, становища.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 411
  • Створено
  • Остання відповідь

В вищенаписаному афішують думки лише про між\одностатевий потяг.

Ніхто не пише про чисту неосяжну любов, яка не визнає статі, віку, становища.

проблеми з чистою неосяжною любовю ? комплекси типу "любов зла полюбиш і козла гигиги" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забавное наблюдение: ни разу не слышал от гомосексуалистов чтоб они были хоть в какой-то степени против традиционной семьи. Все чего они хотят это равноправия. Есть над чем задуматься тому кто кричит что он против однополых браков и выражения чувств на публике. Может стоит поучиться толерантности у гомосексуалистов?

О,да тут всьо ясно стало звідки вітер дує, )))) Вам однозначно треба нік поміняти на Big_Gay, Щоб люди могли бачити з ким насправді розмовляють. ))))

Написав користувач з рейтингом мутний:)

Бачу тут не вийде нормального обговорення. Вже почали переходити на особистості. Звісно, адже аргументи закінчились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, нема сенсу дискутувати на цю тему. Хто хоче штрихатись одностатево, того не переконаєш в зворотньому. Тим . для кого воно не прийнятне- залишаться на своїй позиції. Думка. як дупа- в кожного своя))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені байдуже що в кого в ліжку відбувається, поки це тільки їх ліжка стосується. Я проти нав'язування і парадів. Але, люди, схаменіться! Як можна відмовитись від власної дитини, якщо таке трапиться? Люди від дітей, що виросли наркоманами та алкоголіками не відмовляються. Я життя віддам за свою дитину, мені і в голову не приходить навіть думка відмовитись від своєї дитини, якщо, не дай Бог, таке трапилося б. То люди ви чи хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені байдуже що в кого в ліжку відбувається, поки це тільки їх ліжка стосується. Я проти нав'язування і парадів. Але, люди, схаменіться! Як можна відмовитись від власної дитини, якщо таке трапиться? Люди від дітей, що виросли наркоманами та алкоголіками не відмовляються. Я життя віддам за свою дитину, мені і в голову не приходить навіть думка відмовитись від своєї дитини, якщо, не дай Бог, таке трапилося б. То люди ви чи хто?

та ну нафіг таке як би мій син став підарасом я б його вмить перевиховав, це все від виховання залежить, а як можна не відмовлятися якщо ти знаєш що твій син гей чи дочка лезбійка поставили хрест на нормальному продовженні роду свого, своєї нормальної родини і нормальної сім'ї!!!

Взяти дитинку з інтернату це не нормальне продовждення роду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяти дитинку з інтернату це не нормальне продовждення роду?

найомі немогли завагітніти взяли з інтернату ще 16 років назад, виховували ідеально правильно, людина здобула освту роботу мала у своїх 22 нормальну, но всерівно спилася і стала вести розгульний спосіб життя і тепер це дно суспільства, гени то така сила що проти них якби хотілося але наперекір непідеш, І взагалі я б заборонив геям і лезбійкам брати дітей з приютів, бо псують психіку дитини, своїми сексуальними збоченнями.

Перепрошую за запитання- скільки Вам років?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що мало кого цікавить що відбувається у інших людей "за дверима" це їх життя і їх вибір ... буть вони гоміками, лесбіянками, наркоманами чи сеператистами!

Питання теми в навязуваності толерантності ... і чи взагалі це добре?

Так ніби етично не гарно називати "нігером" когось тому заморські дермократи навіть законодавчо карають за ображення честі ... Хоча нігер від того білішим не став. Питання що вкладено в поняття яким ми обізвали той факт.

Чому я повинен називати якогось гоміка толерантно "гейем"? Чому я повинен називати це "нормою" якщо вважаю відхиленням? Чому я маю називати когось "пишечкою" якшо вона "жиробасина" ???

Я теж хочу право називати речі своїми іменами!!!

А так це образить почуття їх гідності ... Хочеш бути "іншим" це твоє право але будь готовий до складнощів!!! А то потелерантнічали тут з "рускагаварящімі" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що мало кого цікавить що відбувається у інших людей "за дверима" це їх життя і їх вибір ... буть вони гоміками, лесбіянками, наркоманами чи сеператистами!

Питання теми в навязуваності толерантності ... і чи взагалі це добре?

Так ніби етично не гарно називати "нігером" когось тому заморські дермократи навіть законодавчо карають за ображення честі ... Хоча нігер від того білішим не став. Питання що вкладено в поняття яким ми обізвали той факт.

Чому я повинен називати якогось гоміка толерантно "гейем"? Чому я повинен називати це "нормою" якщо вважаю відхиленням? Чому я маю називати когось "пишечкою" якшо вона "жиробасина" ???

Я теж хочу право називати речі своїми іменами!!!

А так це образить почуття їх гідності ... Хочеш бути "іншим" це твоє право але будь готовий до складнощів!!! А то потелерантнічали тут з "рускагаварящімі" ...

Є сенс в ваших роздумах. Але що вам подобається а що ні це ваша особиста справа. Мені неподобаються гопники і люди с православям головного мозку, вважаю це відхиленнями і хворобою. Та я не дозволяю собі висловлюватися так як висловлюються люди в даній темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ssxo, людина або любить свою дитину або ні, і емоційність тут ні до чого, і стать також.

І не гени вирішують пити алкоголь чи ні, а кожен для себе обирає сам .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є сенс в ваших роздумах. Але що вам подобається а що ні це ваша особиста справа. Мені неподобаються гопники і люди с православям головного мозку, вважаю це відхиленнями і хворобою. Та я не дозволяю собі висловлюватися так як висловлюються люди в даній темі.

А чому б і ні ? Гопніки дуже гарний приклад:

Гопніки по суті покоління яке виросло на "крутізні" 90х. І якби і їх дитинстві їх прямо називали бидлом, мабуть в їх головах зародилась би думка змінитися ... А так в наслідок більше страху а не толерантності ніхто їм цього не сказав ... Можливо не будемо робити таку ж помилку?

Про православних звичайно також біда але вона менш агресивна і значно більш закорінилася (навіть совети незмогли побороть). Ну але про це є окремі теми.

Р.S. А на рахунок виховання своїх дітей це також не все однозначно. Звичайно адекватний член суспільства свою дитину на призволяще не кине. Але виховання це не завжди просто і батьки мусять це розуміти. Якщо моя мала 1.5 року лізе гратися до розетки(хоч у мене вона і з захистом, але колись вона побачить таку де інде без) і я її 2 рази посварив пальчиком, пояснив що може вдарити, вона не зрозуміла, на третій раз дав по дупі ... я зробив для неї добре чи погано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені байдуже що в кого в ліжку відбувається, поки це тільки їх ліжка стосується. Я проти нав'язування і парадів. Але, люди, схаменіться! Як можна відмовитись від власної дитини, якщо таке трапиться? Люди від дітей, що виросли наркоманами та алкоголіками не відмовляються. Я життя віддам за свою дитину, мені і в голову не приходить навіть думка відмовитись від своєї дитини, якщо, не дай Бог, таке трапилося б. То люди ви чи хто?

а тут мова саме про нав`язування. Ніхто тут не пропагує відмовлятись від виродків чи когось лкувати. Мова в цій темі про те, що вони задовбали нав`язувати свою "нормальність", бо їм так хочеться.

...хоча я вже в ен-ний раз повторююсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Р.S. А на рахунок виховання своїх дітей це також не все однозначно. Звичайно адекватний член суспільства свою дитину на призволяще не кине. Але виховання це не завжди просто і батьки мусять це розуміти. Якщо моя мала 1.5 року лізе гратися до розетки(хоч у мене вона і з захистом, але колись вона побачить таку де інде без) і я її 2 рази посварив пальчиком, пояснив що може вдарити, вона не зрозуміла, на третій раз дав по дупі ... я зробив для неї добре чи погано?

Так, виховання дітей річ не проста, кажу як батько двох доньок . І правила безпеки чи поведінки треба прищеплювати їм змалечку. Так, часом і по дупці дати тре.Але судячи з написаного в ТиРнЕтАх, потяг до одностатевим відносинам проявляється в віці. коли пальчиком ну-ну вже не допоможе. Я не закликаю схвалювати таке, але тут . на мою скромну думку, агресією не зарадиш.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, я розумію про що тема, але ж люди висловлюють такі думки, що в голові не вкладаються. Для мене фраза:"Я відмовлюсь від своєї дитини..." то теж є збочення

І геть наївно вважати, що можна легко перевиховати вже дорослу дитину надававши їй стусанів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене складається враження, що AnimaNoir і Big_Brat - гейпара.

Чого такі скромні висновки? Я теж розділяю іхню думку, хай вже буде бі-тріо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене складається враження, що AnimaNoir і Big_Brat - гейпара.

Нічого собі піруетик))) А на підставі чого, у Вас виникло таке враження?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA плюсую))).

В мене складається враження, що AnimaNoir і Big_Brat - гейпара.

Нічого собі піруетик))) А на підставі чого, у Вас виникло таке враження?

це лише припущення, така собі спостережливість, по плюсуванню і озвучуванні певних тез.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене складається враження, що AnimaNoir і Big_Brat - гейпара.

Зараз я маю скидати вам скан свідоцтва про шлюб, народження сина? Давати профілі в соціальних сітях? А не злипнеться пукан те що так сильно бомбить?

В мене складається враження що EleKtrik троль, хоч і зі статусом модера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене складається враження, що AnimaNoir і Big_Brat - гейпара.

Зараз я маю скидати вам скан свідоцтва про шлюб, народження сина? Давати профілі в соціальних сітях? А не злипнеться пукан те що так сильно бомбить?

В мене складається враження що EleKtrik троль, хоч і зі статусом модера.

Тобто любе моє, озвучене припущення, то тролізм? За злипання чогось, варто іншим переживати, чи знову робити припущення)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене складається враження, що AnimaNoir і Big_Brat - гейпара.

Зараз я маю скидати вам скан свідоцтва про шлюб, народження сина? Давати профілі в соціальних сітях? А не злипнеться пукан те що так сильно бомбить?

В мене складається враження що EleKtrik троль, хоч і зі статусом модера.

Тобто любе моє, озвучене припущення, то тролізм? За злипання чогось, варто іншим переживати, чи знову робити припущення)))

Давай бань зразу. Бо ще наговорю всяких поганих речей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За що банити? Чи при надмірній "толерантності" втрачається почуття гумору?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, люди, схаменіться! Як можна відмовитись від власної дитини, якщо таке трапиться? Люди від дітей, що виросли наркоманами та алкоголіками не відмовляються. Я життя віддам за свою дитину, мені і в голову не приходить навіть думка відмовитись від своєї дитини, якщо, не дай Бог, таке трапилося б. То люди ви чи хто?

А треба ось так робити!

http://www.youtube.com/watch?v=nbbxIsamcnk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...