Перейти до змісту

Межигір'я - українська онлайн гра


mechenyi90

Рекомендовані повідомлення

і так,я зацікавився даною грою.

чому ніхто ненапише такий собі FAQ по цій грі від свого імені?

є лише 1 питання - це аналог травіана і ФОГ ?

або дайте мені хтось свій дефф акк,сяду на нього

Давно хотів написати так званий мануал для новачків, ніяк руки не доходять.

В даній темі по кусочках можна зібрати всі основні поради що й до чого, як починати та в якому напрямку розвиватися.

Будуть запитання, звертаяся, я завжди допоможу порадою!

Основні відповіді на прості запитання є в довіднику http://ua-play.com/docs/help_uk.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 305
  • Створено
  • Остання відповідь

Основні відповіді на прості запитання є в довіднику

Це довідник на тему "як побудувати 4 міста і стати фермером".

Але коли гравця вперше грабують - він не знає що робити, як реагувати. Про військову справу нічого не написано, бонус сили військ, мораль... А це головне щоб не стати жертвою.

Коротко - в кожному місті по схованці і по казармі, не обмежуватись 1 житлом на 1 місто, качати силу військ хоча б до 25 левела в кожній казармі. Це мінімум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основні відповіді на прості запитання є в довіднику

Це довідник на тему "як побудувати 4 міста і стати фермером".

Але коли гравця вперше грабують - він не знає що робити, як реагувати. Про військову справу нічого не написано, бонус сили військ, мораль... А це головне щоб не стати жертвою.

Коротко - в кожному місті по схованці і по казармі, не обмежуватись 1 житлом на 1 місто, качати силу військ хоча б до 25 левела в кожній казармі. Це мінімум.

Ти все правильно кажеш)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось не зацепило мене,якщо чесно

всього 1 раса - у всіх одинакові юніти, немає чітко вираженого деф\офа дешевого і також дорогого, немає розвідки (а це ой як впливає на гру)

і поясніть мені який кінець? коли настає кінець? як часто іде рестарт світу ?

я в травіані.юа був завжди грабіжником і атакуючим, доводив до 200к юнітів лише офу, на мене працював особистий клан із 15 гравців для дефа (з яких 4 були мої)

не розумію в чому тут суть? які фішкі на ласт геймі? коли настає Game Over?

товпа на товпу ? а як же хітрощі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сумніваюсь, що в когось є бажання щось тобі доказувати.

Щоб вловити суть, потрібно трошки часу та бажання.

Неподобається, не грай.

Я можу допомогти ресурсами, порадами, але не всі тонкощі гри розказувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок допомоги військової чи ще якоїсь - можете звертатись до мене. А то виходить, що звертаєтесь до гравців нашого госа, навіть ті, хто з борди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок допомоги військової чи ще якоїсь - можете звертатись до мене. А то виходить, що звертаєтесь до гравців нашого госа, навіть ті, хто з борди.

Я тільки до тебе звертався... А щодо невійськової допомоги - чумів не вистачить, 2-3 тищі ресурсів вже нічого не вирішують, треба десятки тисяч...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діти пішли до школи, в чаті пусто, гра стає занадто нудною!

Доречі, хтось мабуть ламає гру, на сайт не заходить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

n92lmdl9PVQ.jpg

:0095:

Ну що тут скажеш, красавчик! От тільки як кормити тих коней в такій кількості, тут вже інше питання)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1m9wRkp.png

Економіку трішки підняв... На рівні 100К рейту можна триматись в 0 по їжі... А ось по золоту то треба якось виживати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть лише відправивши йому на захист одного чи декількох солдатів

Ти чому без держави залишився?

До нас би тебе, до апельсина пробував писати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам вийшов, держава позиціонувалася як войовнича, я ж перший нападати категорично не люблю, але переломним став момент, коли голова наказав всі *лишні* ресурси перекидати на слабкіших, щоб вони скоріше прокачувалися, а я вибачте не для того маслаю щодня по кнопках в грабунках, щоб ото качати тих, кому самому це робити лінь. ще майже на початку перебування в державі зцепився з одним недоумком по імені Мамай, який РЕГУЛЯРНО в клан чаті клянчив ресурси, а потім ЇХ ЖЕ продавав, я був в шоці, забив болт на це, думаю фіг з ним, але коли прийшов наказ, примусово качати інших, то навіть нічого не перепитував, просто нажав кнопку *вийти*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам вийшов, держава позиціонувалася як войовнича, я ж перший нападати категорично не люблю, але переломним став момент, коли голова наказав всі *лишні* ресурси перекидати на слабкіших, щоб вони скоріше прокачувалися, а я вибачте не для того маслаю щодня по кнопках в грабунках, щоб ото качати тих, кому самому це робити лінь. ще майже на початку перебування в державі зцепився з одним недоумком по імені Мамай, який РЕГУЛЯРНО в клан чаті клянчив ресурси, а потім ЇХ ЖЕ продавав, я був в шоці, забив болт на це, думаю фіг з ним, але коли прийшов наказ, примусово качати інших, то навіть нічого не перепитував, просто нажав кнопку *вийти*

війна, карєри наші забирають. Як це все закінчиться я запитаю Апельсина на рахунок тебе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

війна, карєри наші забирають. Як це все закінчиться я запитаю Апельсина на рахунок тебе

ок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого є лишнє вино і виноград можете скінути на перше місце буду вдяччний. Я б теж не проти до апельсина)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GODKR@T, а який твій нік в грі?

MANJAK11, а пісочок поки без госа, де братимеш? На ринку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачаюсь можливо за тупе питання - як транспортувати з другого міста ресурси? побудував ринок в другому місті але найняти чумаків не можу хоч всі потрібні ресурси є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікава гра, треба вникати...

Ти не в тому світі зареєструвався, друже!

Поки не розпочав активно грати, давай дуй до нас у другий світ.

Щоб найняти чумаків, потрібно мати пшеницю та хліб! Читай у!важно підсказки, там все зрозуміло написано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачаюсь можливо за тупе питання - як транспортувати з другого міста ресурси? побудував ринок в другому місті але найняти чумаків не можу хоч всі потрібні ресурси є

ринку достатньо в одному з міст, мають бути вільні робітники й потрібні ресурси, чумаки мають знаходитись в тому місті, З ЯКОГО будуть перевозитись ресурси. Клєпаєш чумаків в тому місті де побудований ринок й переселяєш в інші міста. Щоб переселити чумаків (чи війська, крім робітників) в потрібне місто, треба нажати кнопочку саму нижню в правому нижньому куті екрану

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачаюсь можливо за тупе питання - як транспортувати з другого міста ресурси? побудував ринок в другому місті але найняти чумаків не можу хоч всі потрібні ресурси є

ринку достатньо в одному з міст, мають бути вільні робітники й потрібні ресурси, чумаки мають знаходитись в тому місті, З ЯКОГО будуть перевозитись ресурси. Щоб переселити чумаків (чи війська, крім робітників) в потрібне місто, треба нажати кнопочку саму нижню в правому нижньому куті екрану

як все ж просто, дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...