Перейти до змісту

Межигір'я - українська онлайн гра


mechenyi90

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 305
  • Створено
  • Остання відповідь

зареєстревався, можливо поділитесь якимись нюансами? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в принципі дещо в цій темі є, а дещо хіба по ходу можна спитати

в принципі дещо в цій темі є, а дещо хіба по ходу можна спитати

MANJAK11, а пісочок поки без госа, де братимеш? На ринку?

так я нікуди не спішу, поки нема піску, качаю слабші міста, буде пісок, буду качати основне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Туповато трішки система війни і захвату кар'єрів зроблена. Щоб нам відбити один кар'єр - треба вбити по 6К кожного з юнітів, а ворогу пробити тільки наш деф... Ну геть не справедливо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так я нікуди не спішу, поки нема піску, качаю слабші міста, буде пісок, буду качати основне

А навіщо ти тоді роздуваєш рейтинг? На 42к рейту мають СВ по 200-300%, а то й більше. Тебе зможуть нагнути суттєво нижчі по рейту гравці, і кількість юнітів тут не допоможе. Я так розумію що казарми в тебе ще не на склі?

Бо мені вже піску мало, скло купую на всю.

Туповато трішки система війни і захвату кар'єрів зроблена. Щоб нам відбити один кар'єр - треба вбити по 6К кожного з юнітів, а ворогу пробити тільки наш деф... Ну геть не справедливо)

Ну ворог же в свій час пробив ваш деф, і по ходу не угробив по 6к юнітів. Ви допустили помилку. Хоча я взагалі не розумію логіки - гравці як тільки потрапляють в 1 лігу, через тиждень -два починають на всю торгувати піском. Замість того щоб з нього плавити скло і качати казарми. З однієї сторони першолігові госи тримаються за ті кар'єри, а з другої сторони толком не здатні їх утримати і не спонукають своїх громадян правильно використовувати цей цінний ресурс. Тобто ваш новобранець = багатенький нуб, бо не користується привілегіями, які надає 1 ліга.

З такими тенденціями випадок з Сайкозі і вашими кар'єрами - то квіточки. Далі на вашу лігу зазіхатимуть все більше і більше, і вам доведеться поступатися і перестати торгувати піском.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так я нікуди не спішу, поки нема піску, качаю слабші міста, буде пісок, буду качати основне

А навіщо ти тоді роздуваєш рейтинг? На 42к рейту мають СВ по 200-300%, а то й більше. Тебе зможуть нагнути суттєво нижчі по рейту гравці, і кількість юнітів тут не допоможе. Я так розумію що казарми в тебе ще не на склі?

Бо мені вже піску мало, скло купую на всю.

дай відповідь сам собі, гіпотетично які шанси нападу гіпотетичного гравця на гравця з рейтингом 20к і які на гравця з рейтингом 40к ? Он ти лише тут взнав, що в мене казарми ще не на склі, раніше ж не знав, інші теж не знають, своєрідний тип захисту від укурених, та й глибоко по барабану особисто мені, хто й що має при якому рейтингу, я за себе відповідаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дай відповідь сам собі, гіпотетично які шанси нападу гіпотетичного гравця на гравця з рейтингом 20к і які на гравця з рейтингом 40к ? Он ти лише тут взнав, що в мене казарми ще не на склі, раніше ж не знав, інші теж не знають, своєрідний тип захисту від укурених, та й глибоко по барабану особисто мені, хто й що має при якому рейтингу, я за себе відповідаю

З цими гіпотетичними гравцями ти постійно пересікаєшся при грабунках, і твій % СВ знає половина другого світу. Я знав твій %СВ станом на 1,5 тижні назад, може зараз не актуально вже, і все ж це не секрет. Ще здивувався що 5 місто ти поставив набагато раніше мене, а СВ відповідна 4 містам. Поки ти без госа - хтось розумний може злити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не розумний, а дурнуватий :), та й я стараюсь по можливості за межі схованок крепко не виходити. Ну й на останок, по суті тоді взагалі неважливо, який в тебе рейтинг, завжди знайдеться дебіл, який може тебе злити. В любому випадку, від школоти рейтинг це дієвий захист

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ й ти не повіриш, але після скла й піску, розвиток найбільше стримує - нехватка чумаків, що навіть не хватає толком ресурси в інші міста порозвозити , це не дивлячись на те, що чумаків в мене вже біля 2000, й всерівно не хватає :( але я працюю над цим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля 2000

:_09:

Але якщо по всьому світу розсилати по 5-10 штук, то нормально. В тебе просто в пріоритеті грабунок, тому чумів дома мало, от і дефіцит.

й я стараюсь по можливості за межі схованок крепко не виходити

Так прийдуть військо винесуть. І щодо дурників-не дурників. Я підозрюю що їх багато, особливо з врахуванням того що дехто роздупляється з 6 чи 7 містом по пів-року, хоча там достатньо 2 місяця плюс кредит траків від госу. І куча інших нюансів які говорять про рівень інтелекту гравців. Блефувати можна так, що чемпіони з покеру заздритимуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене наприклад, шосте місто не в пріорітеті, в основному тому, що ще поки нема куди скласти, потрібні на нього трактати,в мене ось це в пріорітеті наразі :)

9e183f3556c154fa7bc18e06ff01fd4f.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене ось це в пріорітеті наразі

Купи для них реативні двигуни))) Скоро будуть швидше вершників, я уявляю як віл скаче зі швидкістю коня :_07: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну й по поводу інтелекту, це ж скільки треба мати мізків, щоб при такій кількості давитись за копійку й ждати ресурсу більше десяти годин (шлях туди й назад), замість того, щоб купити чуть дорожче але зі швидкою доставкою, тим більше, що каменю зараз продають нємєряно

e6ffa6e6a2f5ccbcc4138756172c001f.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуваки, ви походу реально нюх загубили, вам не здаєтся ? Ви ще мені поугрожайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, будувати 3 місто і дипцентр? а то щось мені і в 2 містах вистачає що робити. Я так розумію це варто зробити тильки для того щоб вступити в гос, але кому я такий здався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо хватає трактатів й не треба докупляти, то краще побудуй, бо не дай Бог, чмо яке ще грабане то пропадуть, ну й не забувай схованки качати

на рахунок госа, будеш бачити, пришлють запрошення, значить комусь здався :) будеш на першій сторінці, а краще в першій десятці по грабунках чи по якому іншому рейтингу, то пришлють обовьязково й мабуть не один

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуваки, ви походу реально нюх загубили, вам не здаєтся ? Ви ще мені поугрожайте

Щось я провтикав це повідомлення... Ну погралися трохи, треба ж якось тренуватися, щоб не вийшла "Весела ферма". Ми, до речі, ніколи не оголошували війну заради грабунку. Тільки заради кар'єрів.

А тобі як там, в Сайкозі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуваки, ви походу реально нюх загубили, вам не здаєтся ? Ви ще мені поугрожайте

Щось я провтикав це повідомлення... Ну погралися трохи, треба ж якось тренуватися, щоб не вийшла "Весела ферма". Ми, до речі, ніколи не оголошували війну заради грабунку. Тільки заради кар'єрів.

А тобі як там, в Сайкозі?

так то не до вас писалось, то до Артіса. Я подавав заявку в МінУ, Апельсин зі мною пообщався, я йому пояснив, що старий дядько :) й *дупу* вже давно не рву в іграх, граю та й все, Апельсин навіть не удосужився відповісти, що я не підхожу, цю новину *приніс* Артіс. Ну да фіг з ним, думаю, хоча, чесно кажучи, таке наплєватєльске відношення до кандидата таки обурило в душі але повторюсь, ну фіг з ним, нє то й нє. Тут приходить запрошення від Сукозу, подумав логічно, він від мене в семи хвилинах, якщо що допоможе, гос невеличкий, на той момент був в першій лізі, те що треба, з першої ліги більше ніхто не запрошував, то я й прийняв запрошення. Що тут почалось, Артіс почав мене *грузити*, що я такий сякий, їм підісрав, все зробив спеціально, ну майже що Кеннеді вбив лічно. Мої пояснення, що їхні малолєтні політичні ігріща мене цікавлять меньше всього, відголосу не знайшли й почалися угрози, що якщо що, то мене будуть грабувати по повній, тому й написав я той пост. Коротше цирк на дроті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, Міни певно зуб мають на Сайкозі, а ти можеш під гарячу руку попасти в замєс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробував грати. Не сподобався дизайн, багато речей не звичні хоча в онлайн ігри грав подібного типу. Один з плюсів, що укр. мова є. Більше не побачив. Чим гра цікавіша Травіана, Війни племен, гудгейма емпайр, чи фороджа? Ще трошки не зрозумів... Сервера вічні? Нема якоїсь цілі? Там мега атака, будівництва чудес чи ще чогось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуваки, ви походу реально нюх загубили, вам не здаєтся ? Ви ще мені поугрожайте

Щось я провтикав це повідомлення... Ну погралися трохи, треба ж якось тренуватися, щоб не вийшла "Весела ферма". Ми, до речі, ніколи не оголошували війну заради грабунку. Тільки заради кар'єрів.

А тобі як там, в Сайкозі?

так то не до вас писалось, то до Артіса. Я подавав заявку в МінУ, Апельсин зі мною пообщався, я йому пояснив, що старий дядько :) й *дупу* вже давно не рву в іграх, граю та й все, Апельсин навіть не удосужився відповісти, що я не підхожу, цю новину *приніс* Артіс. Ну да фіг з ним, думаю, хоча, чесно кажучи, таке наплєватєльске відношення до кандидата таки обурило в душі але повторюсь, ну фіг з ним, нє то й нє. Тут приходить запрошення від Сукозу, подумав логічно, він від мене в семи хвилинах, якщо що допоможе, гос невеличкий, на той момент був в першій лізі, те що треба, з першої ліги більше ніхто не запрошував, то я й прийняв запрошення. Що тут почалось, Артіс почав мене *грузити*, що я такий сякий, їм підісрав, все зробив спеціально, ну майже що Кеннеді вбив лічно. Мої пояснення, що їхні малолєтні політичні ігріща мене цікавлять меньше всього, відголосу не знайшли й почалися угрози, що якщо що, то мене будуть грабувати по повній, тому й написав я той пост. Коротше цирк на дроті

Об'ясняю: Не підійшов, бо не ставив собі цілі розвиватись, будувати міста... Грав аби грати. А такого баласту ми позбулись перед війною вже. І брати всіх підряд знову - нема бажання. "малолєтні політичні ігріща мене цікавлять меньше всього" - ще одна з причин чого в гос не взяли.

На рахунок "підісрав" - то да, за допомогою твого рейтингу у Скіфії появилась можливість бути в 1 лізі. Із всіх хто підходив - була Ксенька і Ти із всього світу. Я чогось думав що скоріше Ксенька піде ніж ти, помилявся як бачу.

Ну а на рахунок грабежів - то да. Думаю не омине точно боком. З Скіфією в нас ворожі відносини. Просто попередив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...