Перейти до змісту

Межигір'я - українська онлайн гра


mechenyi90

Рекомендовані повідомлення

Тож був на другому місці це добре але але по ресам трошки мінус був

Нас так багато що реально можна створити свою державу

Ще декількох гравців до ТОПу дотягнем і можна робити задум, про який я писав в самому початку
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 305
  • Створено
  • Остання відповідь

Я так подумав, буде прикольно кожного тижня викладати скріни топів.

Цікаво буде через місяць згадати хто ким був...

post-29558-0-23903100-1449000841_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та куди там за тебе переживати! 

Ти поки перший не будеш, точно не здасишся)))

У нас ось які гарні держави є! 

За ними потрібно слідкувати

post-29558-0-54033800-1449259595_thumb.p

post-29558-0-99689700-1449259603_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, і як Вам новий інтерфейс?

Особисто мені подобається, хоча досить не зручно.

post-29558-0-71084600-1449518692_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Збережу цей рейтинг, поки не злився))

 

 

збережи збережи, мо більше й не доведется

 

17ea685fe17f17d3dbcde266ee559064.png

дайош 1000 товарів за хвилину :)

%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BA.jpg

Хто скільки виготовляє?

%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B0%D1%

 

ога ога :)

 

_7b95d8e8ee6031094a34f2dc429280af.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ога ога :)

_7b95d8e8ee6031094a34f2dc429280af.png

 

Якщо чесно, вистачає? Варто на це скло витрачати?

 

Поясніть хтось взагалі суть гри, нафіга воювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

ога ога :)

_7b95d8e8ee6031094a34f2dc429280af.png

 

Якщо чесно, вистачає? Варто на це скло витрачати?

 

Поясніть хтось взагалі суть гри, нафіга воювати?

 

скло в першу чергу варто витрачати на казарми, воюють заради карьєрів, особливо першої ліги, бо без піску немає скла, а без скла немає розвитку. Чий клан має багато карьєрів, той швидше розвиваєтся. Розвинуті ринки, то мій особистий *бзік*, мене влаштовує, але це не є моделлю для наслідування, є набагато прогресивніші типи розвитку

Та скучно вже... нема вже якоїсь ціли в грі... всього добився)

тобі легше, в мене ще є ціль, а час виконання зовсім не однозначний, може місяць, а може рік, тому мені ще є заради чого грати :) Виконаю, тоді така ж дилема, як і в тебе постане

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11,ти вирішив свого преза переплюнути?  Так він вродь 11 місто ставити зібрався. 


без піску немає скла, а без скла немає розвитку

шо ж ти тоді пісок продаєш, склодувні не справляються?


MANJAK11,ти вирішив свого преза переплюнути?  Так він вродь 11 місто ставити зібрався. 


без піску немає скла, а без скла немає розвитку

шо ж ти тоді пісок продаєш, склодувні не справляються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скло в першу чергу варто витрачати на казарми, воюють заради карьєрів, особливо першої ліги, бо без піску немає скла, а без скла немає розвитку. Чий клан має багато карьєрів, той швидше розвиваєтся. Розвинуті ринки, то мій особистий *бзік*, мене влаштовує, але це не є моделлю для наслідування, є набагато прогресивніші типи розвитку

Може в мене з математикою не все добре, але все ж:

1скло=2піску (1 скло 150 на ринку, пісок по 70), собівартість скла 140 (купити можна готове по 150)

1 трактат=4хліба (4*10), 2 риби (2*13), 2 вино(2*5), 1 виноград(1*1)=~77 (чистий прибуток ~125)

В мене 430траків\год (430*125=53750), за добу 1290000 срібла, якщо купувати, то це  ~8600 скла. Хоча б хтось видобуває 17200 (8600*2) піску на добу?

 

Нафіга за той пісок воювати!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

скло в першу чергу варто витрачати на казарми, воюють заради карьєрів, особливо першої ліги, бо без піску немає скла, а без скла немає розвитку. Чий клан має багато карьєрів, той швидше розвиваєтся. Розвинуті ринки, то мій особистий *бзік*, мене влаштовує, але це не є моделлю для наслідування, є набагато прогресивніші типи розвитку

Може в мене з математикою не все добре, але все ж:

1скло=2піску (1 скло 150 на ринку, пісок по 70), собівартість скла 140 (купити можна готове по 150)

1 трактат=4хліба (4*10), 2 риби (2*13), 2 вино(2*5), 1 виноград(1*1)=~77 (чистий прибуток ~125)

В мене 430траків\год (430*125=53750), за добу 1290000 срібла, якщо купувати, то це  ~8600 скла. Хоча б хтось видобуває 17200 (8600*2) піску на добу?

 

Нафіга за той пісок воювати!?

 

дивний ти, поки є конкуренція, доти така ціна, стане один клан монополістом, чи хоча б два, ціни будуть диктувати, які захочуть. Плюс бесплатний пісок то одне, а купувати, то зовсім інше. А по друге, треба буде тобі на восьме місто 306 000 трактатів, то розкажеш тоді , як там трактати продаются й скільки за добу заробляєтся

 

шо ж ти тоді пісок продаєш, склодувні не справляються?

поки не справляются, але я працюю над цим ))) 

. Хоча б хтось видобуває 17200 (8600*2) піску на добу?

 

Нафіга за той пісок воювати!?

 

наразі в мене 13824 піска на добу видобуваєтся, ДАРОМ, тобто й трактати збираются й пісок й скло виробляєтся, мабуть краще, ніж самий цінний продукт (трактати) продавати ? тим більше , що чим далі, тим кількість потрібних трактатів зростає в геометричній прогресії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивний ти, поки є конкуренція, доти така ціна, стане один клан монополістом, чи хоча б два, ціни будуть диктувати, які захочуть. Плюс бесплатний пісок то одне, а купувати, то зовсім інше. А по друге, треба буде тобі на восьме місто 306 000 трактатів, то розкажеш тоді , як там трактати продаются й скільки за добу заробляєтся

 

 

Якщо в мене буде вже 7 міст, то я матиму не менше 630траків\год, і якщо я правильно рахую, то 306тис траків це всьго місяць часу.

А скільки Ви збираєте не восьме місто?

 

Я не "умнічаю", просто не можу зрозуміти суть ігри.

 

 

наразі в мене 13824 піска на добу видобуваєтся, ДАРОМ, тобто й трактати збираются й пісок й скло виробляєтся, мабуть краще, ніж самий цінний продукт (трактати) продавати ? тим більше , що чим далі, тим кількість потрібних трактатів зростає в геометричній прогресії

Не вірю, що ДАРОМ, Війська кормити треба, кар'єри захищати, робити нові війська

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

_160513014c639c3373c973b05c17ca4e.png


 

 

Якщо в мене буде вже 7 міст, то я матиму не менше 630траків\год, і якщо я правильно рахую, то 306тис траків це всьго місяць часу.

А скільки Ви збираєте не восьме місто?

 

Я не "умнічаю", просто не можу зрозуміти суть ігри.

 

ти ше не забувай, що треба буде в якомусь місті склади качнути, щоб ті трактати влізли, в одне місто, хоча б з премом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 ти ше не забувай, що треба буде в якомусь місті склади качнути, щоб ті трактати влізли, в одне місто, хоча б з премом

Ну добре, це я зрозумів, в схованки я явно це все не покладу і складів має бути немало в одному місті.

 

А Ви виготовляєте трактати чи купуєте\грабуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все по трохи, навіть позичаю :)


тільки в клані це простіше й безпечніше (для позичальника) зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо пісок просто продавати і купувати скло, а на місці склодувень побудувати університети. Так не вигідніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що не вигідніше (по ціні), то це ти й сам знаєш, а по друге, черга за піском не стоїть, продаванів багато, грошей трохи вартує й так далі, тому не факт, що ти встигнеш продати таку кількість піску й купити скла за той час, що воно саме б виготовилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що не вигідніше (по ціні), то це ти й сам знаєш, а по друге, черга за піском не стоїть, продаванів багато, грошей трохи вартує й так далі, тому не факт, що ти встигнеш продати таку кількість піску й купити скла за той час, що воно саме б виготовилось

Якого рівня у Вас склодувні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

різного й в мене їх всього чотири

Ну а по рівнях? Чи це секрет? (Я розумію, що тут люди з інших держав)

 

Якщо продавати пісок і купувати скло, то це дорожче, ніж його виготовляти,

Якщо в мене склодувня 20 рівня, то це 42 (6300 срібла) скла за годину за 84 піску (5460 срібла, якщо по 65), тобто вона економить мені 840 срібла на годину, на її місці може бути університет 15 рівня, який приносить 1875 срібла чистого прибутку.

Якого рівня мають бути склодувні, щоб їх вигідно було тримати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...