Перейти до змісту

Межигір'я - українська онлайн гра


mechenyi90

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 305
  • Створено
  • Остання відповідь

А якшо на мене нападуть то чумаків теж повбивають

На твоє місто? Чумаків вроді не повбивають, але розграбують все що поза схованками. Плюс можуть пару будівель понизити на 1 рівень.

Качай схованки в кожному місті. Я це почав робити лише післятого як мене почали грабувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схованки - це надзвичайно важлива річ. Також в кожному місті потрібно мати казарму та прокачувати її для початку до 25 рівня.

Щоб швидко заробити трактати на місто, як варіант необхідно постійно грабувати та відразу продавати. За виручене срібло можна купити трактатів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да щось рейтинг глюканув, було більше 8300, стало раптом меньше 8200, що за прикол, не зрозуміло, військ не губив, будівлі не ламав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, на даний момент не обігнав. Тай в мене процеси троха швидше пішли зі вступом в державу і використанням деяких порад і гумконвоїв президента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто для мене ви всі красавчики в плані розвитку.

P.S.Це гравці, які зареєструвалися по моєму посиланню!

post-29558-0-90412500-1437505160_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого місце є в державі?

На рахунок держави в мене є така порада:

непотрібно йти куди попало... найкращий варіант це UPA, туди без проблем беруть гравців з невисоким рейтингом та 4 містами. До MinU звичайно так просто не вступиш)

Тут потрібно бути корисним державі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смішний. Ще спитай в кого забагато долларів. Тих, в кого забагато трактатів, можна знайти тут :

6b7f700e0ee57100baf33ebfc0e86b45.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До ресурсів уже привик в роді фатає, а вот з трактами шо то не феншуй. Ще навіть ні вкого не одного не вкрав(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До ресурсів уже привик в роді фатає, а вот з трактами шо то не феншуй. Ще навіть ні вкого не одного не вкрав(

Піднімай економіку, торгуй всім підряд, купляй траки за срібло - і тут нове місто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Зараз надзвичайно важко місто поставити, трактати дорогі, на продажі ресурсів важко заробити. Хто дасть кредит в 200 тис трактатів???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ото суми, а я по 4-5к просив) це на яке місто стільки треба?

На 8 місто треба 301 тис трактатів. Важко зараз срібла на них назбирати, ресурси здешевіли, та й швидкість коней прокачую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і так,я зацікавився даною грою.

чому ніхто ненапише такий собі FAQ по цій грі від свого імені?

є лише 1 питання - це аналог травіана і ФОГ ?

або дайте мені хтось свій дефф акк,сяду на нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...